Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Na szczescie wiecej tu osob takich jak ja .................. myślę że nic tu po mnie trzeba lepiej iść na jakiś spacer, zobaczyłam co mialam zobaczyc( ze KOTKA nie daje za wygraną) niedziela piękna biorę swojego ukochanego pod rękę idziemy na spacer, później może jakiś seksik lodzik.....czemu nie? A ty zgorzkniała babo siedz tu obrazaj ludzi dalej niech ci sie lzej robi lepiej to niz od meza po pysku dostac za zakurzoną podłogę...czy podany piec minut pozniej obiadek 5 daniowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Ja jestem na działce ,opalam się i odpoczywam a piszę z komórki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Prawnik nie mam nic przeciwko, że tak sobie określasz. Dziś Prawników mamy na pęczki. Większość z nich zasila Urząd dla Bezrobotnych! Do którego Ty należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna maria klementyna
ahhh jak szybko kotka sie wyuczyla zmieniac nick. no szacun!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Po co nam mówisz co będziesz robić potem ?Nie rozumiem po co mamy zazdrościć czy jak ???Ja nie piszę tu o intymnych sprawach bo mam trochę kultury w przeciwieństwie do ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Nie jestem KOTKĄ co może potwierdzić Kotka :) Na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały dzień jestem na tarasie. Miałam trochę pracy przy kwiatach. Moje dzieci były rano na długim spacerku z tatą i psami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna maria klementyna
KIM TY JESTES ZEBY JEJ TAKIE PYTANIA ZADAWAC?BEZROBOTNYM BITYM CODZIENNIE PRZEZ MEZA SZNUREM OD PRANIA ZAHUKANYM SZCZUREM? WEZ IDZ DO OBORY TAM TWOJE MIEJSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak was czytam iii
stwierdzam niestety,że to nie z Kotki i Mirabellki jad bije ale z reszty !!!! Poczytajcie swoje wypowiedzi! Wyzywacie ,obrażacie jak już wam argumentów brak a WYPOWIEDZI jakiejś psycholog i prawniczki to już żenada !nie dziwię się że sa bezrobotne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak was czytam iii
anna maria klementyna nie przejmuj się ,widac teraz jesteś nieszcześliwą zgorzkniała kobietą !może los się odmieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
kotko a powiedz mi taką rzecz.jak teraz uprawiacie seks z mezem?robilas mu kiedyś loda czy nie?ja swojemu nie robie bo uwazam ze to obrzydliwe ciezko mi nawet sobie wyobrazic jak to mogloby wygladac.nie wiem nie próbowalam.moze cos doradzisz?jakis sposob.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest prawniczka
z takim niedouczeniem to masakra :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
powyżej z tym sexem do Kotki to podszyw ,już muszą mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
ponieważ nie zadaję takich pytań na forum .wygłupiłaś się podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
leze wlasnie na balkonie i sobie mysle ze wiecej nie bede do was pisala nigdy wiecej jestescie okropne przechodze przez was zalamanie nerwowe koncze z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tu kiedyś.....
panny się pienią bo mają marne życie ,zazdroszczą Kotce i Mirabellce to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabellko zrób sobie czarny login. Proszę nie wiesz, że one będą tak robić. Brak argumentów to w ostateczności powiedzą, "Ty kuro domowa". Tak jak by kura domowa była coś najgorszym na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
kotka jestes moim wielkim idolemmoze zalozymy jakies kolko zainteresowania dziewicami cos w tym stylu bylabys zainetersowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Załozę czarny nik jak wróce z działki ,teraz będzie grill .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona NIE doskonała
to ze tWój maż czekał do ślubu na ciebie to wiemy, ale czy czekał jako prawiczek??????????????????w to nie uwierzę, hehehehe mirabelka raz piszez ze nie stać cię na nic , za chwilę znów ze jesteś bardzo bogata, kłamstwo to tez grzech, co mozna było spodzieać sie po katechetce??? WIECIE TAKIE NAWIEDZONE BABSZTYLE SĄ W PORADNIACH PRZEDMAŁZEŃSKICH, I ONE ŻYJĄ NAPRAWDE, ALE Z TAKICH OSÓB TRZEBA SIĘ TYLKO ŚMIAĆ I IM PRZYTAKIWAC BO GŁUBSZEMU TRZEBA USTĄPIC, a co powiecie nawiedzone o dziewczynach któe zostały zgwałcone, i to był ich pierwszy raz, też dla was to scierwa??pewnie tak b już nie są dziewicami to jest najwaznijsze, ehhhh GŁUPIEMU TRZEBA USTAPIC, WIEC DZIEWCZYNY USTAPCIE TYM KRETYNKOM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona NIE doskonała
dlaczego nie odpowiedasz na zadawane ci pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututututututututu.....
Kotka Twój mąż był prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie twierdzę ze tak jest, ale
Ile ze sobą chodzili przed ślubem też nie odpowiedziała. być może niejeden z naszych facetów czekał dłużej na seks niż jej mąż, bo ślub pewnie wzięli szybko. Pytasz kotko, który facet chciałby czekać, ale nie bierzesz pod uwagę, ze może nasi faceci czekali dłuzej na seks, niż Twój na ślub i noc poślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututututututututu.....
Powiedziała już ze po 4 latach ślub wzięła. Ale nigdzie nie powiedziała że kocha męża, że on też utrzymał czystość, i że dostała od niego kwiaty (oprócz momentu zaręczyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dziewczyna piekna
Potrafiła tylko zarzucac wiernej zonie ze skoro maz jej mowi ze ją kocha badz kupuje jej kwiaty to znaczy ze ona ma niskie poczucie wlasnej wartości, bo tego potrzebuje sluchac-to zapamietalam bardzo bo takie myslenie jest strasznie zalosne! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisała, że chyba miała 25 jak wychodziła za mąż a dziecko pierwsze miała chyba w wieku 27 lat. Pytanie Jak wyobrażacie sobie Kotkę33 w roli surowych rodziców? Mam na myśli że dają Kotkę do TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę z tobą rozmawiała
Kotko, przeczytalam caly temat od poczatku... Co mogę powiedzieć?Zacznę od tego ze szanuję to ze zachowalas twoje dziewictwo az do slubu. Piszesz ze zrobilas to dlatego ze jestes katoliczką i nie wyobrazalas sobie inaczej.Pewnie tak bylo.Mozna podziwiac takich ludzi jak ty. Jednak jedno mi sie nie podoba w Twoim zachowaniu. To ze nie jestes tolerancyjna w stosunku do pogladów i postepowania innych ludzi. Jako katoliczka powinnas wiedziec ze obmawianie czy krytykowanie w taki sposob jak ty to robisz to ogromny grzech!! Mozna sobie uwagi dotyczące szwagierki zostawic dla siebie, ale to jest jej zycie.Nikt nie przezyje go za Nią tylko ona sama. Jesli bedzie zalowala kiedys tego ze tak to sie potoczylo to bedzie zalowac ale ona a nie Ty!Jednak dziecko niewazne czy bedzie poczete po slubie czy przed to nowe zycie i nie nalezy tego krytykowac bo to jest wlasnie BOZY CUD! Twoje zachowanie w stosunku do piszacych tu dziewczyn(nie mowie ze do wszystkich) rowniez moim zdaniem jest niestosowne.Wyzywasz od ladacznic ale one na samym poczatku byly dla ciebie naprawdę miły tylko jAD ktorym ich zaatakowalas sprowokował je do mocniejszych słow.Gdyby mnie ktos tak atakowal na dzien dobry tez bym się pewnie uniosła. Pamietaj, kazdy przed Bogiem bedzie rozliczany indywidualnie.Grzechy jakie popelniamy za zycia popelniamy my i nie ma ludzi idealnych.Tobie sie udalo nie popelnic jednego, ale na pewno popelniasz inne!a wiesz dlaczego?Bo nie ma ludzi idealnych. Kazdy zyje swoim zyciem i nie mamy prawa sie do tego wtrącac ani CO WIECEJ KRYTYKOWAC BO TO NIE NASZA SPRAWA JAK ZYJĄ INNI LUDZIE! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę z tobą rozmawiała
Przepraszam za bledy stylistyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×