Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość mirabellllkaaa
Kupiłam express nie ciśnieniowy i wypasiony tak jak chcieli,zwykły ale bardzo ładny z bajerami i co ?używają go do tej pory i są zadowoleni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda normalna kobieta będzie cieszyła się z miksera, talerzy. To normalna sprawa. Takie rzeczy zawsze przydają się w domu. Jeśli dziewczyna jest zaradna i podwinie rękawy to taki sprzęt jest idealny. Żona dla której liczy się dom, wyposażona kuchania nie będzie cieszyć się że ma dwa miksery czy ładny serwis? oczywiście, że tak. Takie właśnie co zachodzą w ciąże będą chciały kasy, kasy bo za coś trzeba dziecko wychować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabell Morris
Autorko, każdemu wydaje się, że jego wesele było najlepsze. Musiałabyś zapytać kogoś, kto byłby Ci w stanie szczerze odpowiedzieć czy rzeczywiście Twoje wesele było takie cudowne, czy tylko Ty miałaś takie odczucie. Ja byłam na wielu weselach, były większe, mniejsze, skromniejsze, wystawniejsze, ale nawet jak na weselu podawali napoje, wódkę i jedzenie z najniższej półki, te napoje takie kolorowane sztucznie aż niedobre, bo państwo młodzi zamożni nie byli i nie mieli z czego się postawić, to nigdy nie przyszło mi do głowy tak obgadywać jak Ty. Ale Ty to taka właśnie stara ciotka, co już w życiu jej nic ciekawego nie spotyka i jedyną pożywką są takie wesela, gdzie może do woli poobgadywać co, kto z kim i kiedy. Właśnie taką się przedstawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Ja stosuję tylko kalendarzyk ,hormony powodują raka !Dlaczego mężczyźni hormonów nie biorą !Mam dwoje zaplanowanych dzieciaczków 3 latka i 5 .Oczekiwane i planowane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Do Annabell Morris ale chodzi o to że wesele było w mega drogiej restauracji,ale meni kompletnie nie dobrane !Chcieli zrobić wystawne bogate z egzotycznymi super potrawami a wyszło żałośnie !Do tego wiem że matka kredyt brała i liczyła na duży zwrot +naddatek .Jak tak można ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uznaje mietody naturalne. Jestem żona więc po co stosowanie takich środków? Mam czegoś obawiać się. Jeśli kobieta idzie do łóżka z małżonkiem to jest na śwadoma!!!! Dzieci to dar od lasu a nie przekleństwo. Jeśli jesteś samolubna i myślisz tylko o zaspakajaniu swoich zwierzęcych instynktów to pewnie, że będziesz chciała zabezpieczenia!!!! Ale będąc żoną to jakie masz obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kotki 33
Pytam czy stosujesz antykoncepcje? A czy czerpiesz z seksu przyjemnosc? Mam nadzieje ze wiesz o tym jak każdy katolik ze seks służy tylko do reprodukcji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Wogóle nie wiem jak można "wpaść"????????? Tak to jest jak się nie myśli ,potem brzuch jest a dzieciaczki cierpią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabellko pamiętaj, że metody naturalne są najlepsze. Wtedy dziecko jest zdrowe, jesteś świadoma swojej decyzji, jesteś przygotowana na dziecko. Tak trzymać. Po prostu myślisz głową i nie jesteś samolubna. Chcesz dawać życie i wiesz, że każde narodziny to coś szczególnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex to przyjemność i nie stosuje antykoncepcji!!! Niby po co mam stosować? Mam męża, dom, zdrowe dzieci. Sama badam się co jakiś czas więc czego mam obawiać się? Pracy przy dzieciach? to coś złego mieć więcej dzieci niż dwójkę? Nie rozumiem pytania. Każda żona chyba jest pewna swojej decyzji. Sex jest dopełnieniem związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
i zrobilo sie kółeczko wzajemnej adoracji... heh jestescie bardzo zabawowe powiem wam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabell Morris
To w sumie nieważne, co by to nie było, autorka pokazała jaka jest . Dlatego na wesele najchętniej zaprosiłabym tylko najbliższą rodzinę i osoby, które będę się cieszyć moim ewentualnym szczęściem a nie podpatrywać, czy w ciązy nie idę do ślubu i krytykować menu. Na weselu się bawi, a nie obgaduje po kątach. Choć wiem, że takie coś ma miejsce, u nas na weselach właśnie takie ciotki to robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
"Chcesz dawać życie i wiesz, że każde narodziny to coś szczególnego " skoro kazde narodziny to cos szczegolnego dlaczego wiec obsmarowywujesz dupe szwagierce i jej jeszcze nienarodzonemu dziecku...?w koncu urodzi, to bedzie cos szczegolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mi tę noc tę jedną noc...
ale żenada Autorko. I i Twoje pseudo kolezanki po fachu pseudo katoliczki co to pokazuja swiatu jakie sa idealne nieskazitelne czyste i swiete... Jesteście zwykłymi tłumokami ze wsi co tylko dupe obrabiać potrafią... Mam w rodzinie takie cioteczki dlatego tez nie zapraszam ich na swój ślub ani wesele bo po co maja sie nazrec za darmo i jeszcze krytykować po kątach... Nie wymagam od gosci ani prezentow ani pieniedzy...robie wesele nie po to zeby mi sie zwrocilo ani zeby zebrac jakies podarki ( nawet takie za 100 czy 50 zł) tylko po to ze w tym dniu przysiegne osobie ktora kocham przed bogiem ze bede z nia do konca zycia. i moje dziewictwo badz jego brak nie ma tutaj znaczenia... ja wiem kim jestem i znam swoja wartosc wiec nie musisz mnie umoralniac ani komentowac mojej bialej sukni jestes zwyczajna wiesniarą ze wsi ktora dorobila sie tylko przez mezusia. GDYBY NIE ON NADAL BYS GNÓJ PRZERZUCALA PRZEZ PŁOT... ŻEGNAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złosnica piekielna!!!39
Spokojnie dziewczyny życie im pokaże czy dobrze czynia. Tez kiedyś taka święta byłam. A teraz mając 39 lat mam 7 dzieci. I zero życia prywatnego! Naturalne metody antykoncepcyjne, mnie taka zrobiły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny złośliwy sarkazm z twoich wierna żono. Brak ci ogłady i dobrych manier. Już odpowiadam na twoje pytanie. Jej dziecko to wpadka. Jak można planować dziecko i jednocześnie brać ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
:classic_cool: jakoś dobrze mi z tym Kotko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lkd;askdksadsakdjk
kotka to nikt inny jak Anna Kostrzyńska z Tczewa. Taka wiocha na warmii. Pasuje tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze swietnie ubrana
ja biorę slub w pazdzierniku i juz planuje kiedy poczniemy naszego dzidziusia.Mysle ze koło września aby na ślubie już być w ciąży...na pewno rodzice by się cieszyli z tego powodu.Swietnie byloby im np wreczyc male pudeleczko z np bucikiem i w ten sposob im powiedziec ze jestesmy w ciąży;-) juz się nie mogę doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala suknia i ciaza ...
Autorko topiku , Jezeli to prowokacja to mysle , ze jestes troszke w ''tyle '' po pierwsze BIALA SUKNIA NIE OZNACZA CZYSTOSCI tylko wianek , welon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poczytaj troszke .. mozna isc w bialej sukni i byc w 9 miesiacu ciazy !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkazm a ty taka święta? jak ty atakujesz wierną żonę jadąc po jej rodzinie to dobrze jest? to ona odpowiada tym samym! Złośliwości ci nie brakuje wredna kocico. Kurwa trócja znalazła się Kotka mirabellllkaaa i jagódka cała trójka wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze swietnie ubrana
spieprzajkotka z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
fote już mam na dysku :) może trochę jej tam czegoś dodam do tego wieśniaczego wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złosnica piekielna!!!
To pustaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedzam synku jeśli coś zrobisz to będziesz miał kłopoty! Welon i sukinia oznaczają czystość dla tych co kierują się wartościami a nie rozkładaniem nóg. No cóż wychowaliśmy się na innych podwórkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze swietnie ubrana
i całe szczęście że na innych głupia wiejska babo!!!!!!!!! idź loda zrób mężowi czyń swoją powinność;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wygasło jełopko
kotka jesteś chora psychicznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
nie szczekaj _suczko_ bo nie jesteś w stanie nic zrobić. Udostępniając foto w necie dajesz każdemu możliwość jego wykorzystania. Więc nara ŻAŁOSNA imitacjo kobiety. Straszyć to sobie możesz swojego gacha, a nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wygasło jełopko
jak ją zdemskowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×