Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość tramal___ czekamy
czekam y:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze swietnie ubrana
krowa która głośno ryczy mało mleka daje , ot to. to do ciebie koto of kors :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złosnica piekielna!!!
Ona nie moze robić loda, bo jest katoliczka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ kotka powiedz
gdzie kupiłaś tą sukienkę ? :D Oceniasz innych a sama wyglądasz jak burak w tej sukience :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do uwierzenia
Jasne, każda normalna kobieta marzy o tym żeby "podwinąć rękawy" i całe życie stać przy garach i mikserach, ha ha! Ja w ogóle nie gotuję, więc taki prezent nie sprawiłby mi radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
"Nóg nie rozkładałam." to jak urodziły się twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kotki 33
PRZYTOCZ MI FRAGMENT BIBLII, EWENTUALNIE JAKIEGOŚ PRZYKAZANIA, KTÓRE MÓWI O TYM, ŻE PÓJŚCIE W BIAŁEJ SUKNI I WELONIE JEST GRZECHEM W PRZYPADKU UTRATY DZIEWICTWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złosnica piekielna!!!
Kotka 33 ile byliście Razem przed ślubem? Moze wy jesteście tzw białym małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona NIE doskonała
jak to czytam to aż mnie dziwi jakim cudem sie coś takiego uchowało, biała suknia i welon to nie znak czystkości, tylko wiaek na głowie i merta, dawniej młode dzieczyny wpinaly w suknie mertę (mirt) (zalezy jaki region inne nazewnictwo) i to jest znak czystkosci a nie biała suknia, ja miałam nega białą suknię, fason chiszpański wiec to suknia duza, i welon dość długi, a mamy córkę prawie 4letnią, a ślub był kilka mieisęcy temu, jakoś nie czuję sie gorsza od ciebie, tak czuliśmy ze potrzebny nam ślub do szczęścia a nie bo ludzie gadają, a niech gadają, teraz też gadaja z zazdrosci bo się dorobiliśmy, moja córka nie jest w niczym gorsza od twoich dzieci, których od małosci uczysz braku szacunku do innych i że kraść to jest cość dobrego, a jak ty taka swieta jesteś to proszę napisz czy ten twój mężulo też był prawiczkiem?? na slubie mieliśmy nie całe 60os, nie zapraszałam takich dewotek jak ty, kompletnie nie patrzyłam na koperty, prezenty, najbardziej mi zależało na obecnosci, co do twojego prezentu, no cóż dałaś na jaki cie stac, my dostaliśmy od cioci męża zastawę z prawdziwej porcelany, jak później się spotkałam w sklepie to koszt był 600zł, zdębiałam, że taki drogi, to kompletnie nie prawda że ci co wyprawiają wesela jak juz maja dzieci czyw ciaży tylko po to aby zebrać pieniądze, moja kuzyneczka taka własnie jak ty, swieta wszędzie, wyprawiała wesele na 300os, w zaproszeniu było że nie chcą prezentów tylko pieniądze, nie chca kwiatów tylko wino i maskotki, gdzie było napisane ze potrzebuja tych pieniędzy na dom, rodzice sponsorowali wszystko, nie mieli gdzie mieszkać ale wesele na 300os musi byc i sukieneczka też za 6tys zł, wszystko dosłownie wszytsko było na pokaz, myśmy na tym weselu nie byli, wiec nie pieprz głupot, wytrzymałaś ok plus dla ciebie, czy wytrzymał twój mąż?? tego się nigdy nie dowiesz, nie oceniaj jeżeli nie chcesz być oceniana, żal mi ciebie, tacy jak ty psuja opinie osobom mieszkajacym na wsi, gdzie ja też mieszkam na wsi, brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złosnica piekielna!!!
Bo kurwa nie uwierze ze normalni zdrowi ludzie nie maja potrzeb, ileś tam można wytrzymać, miesiąc, rok, ale kurde każdy ma swoje potrzeby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona NIE doskonała
jeszcze jedno napisze, używam antykoncepcji bo nie chce mieć gromadki dzieci, gdzie nie bede w stanie ich wyżywić, dać na wykształcenie, dom, samochód,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wychodzi zamaz
wszystkie pisza tylko o kobietach, ale jak zapytalam czy jej mąz był prawiczkiem, to zamilkła w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka 33, dla Ciebie było tak sobie,a dla innych mogło być świetnie :) . To tak samo jak z Twoją sukienką,wiele osób z forum nie jest nią zachwyconą a Ty najwyraźniej tak. Ważne,że Panna młoda była szczęśliwa. Jeżeli Panna młoda jest w ciąży to co Ci do tego? Jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona NIE doskonała
jezuuu hiszpański, ale byka walnęłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze swietnie ubrana
ale o jakim wykształceniu ty mowisz?Przecież dzieci kotki nigdy nie będą wykształcone , bo po co? Wazne ze zatrzymaja dziewictwo do slubu.tak jak moja mama szczyci sie mna ze skonczylam dobre studia i mam dobra pracę tak mama kotka bedzie sie szczycic ze jej coreczka nie rozkladala nog przed slubem jak inne :o dla niej to jest ambicja zyciową plus gotowanie sprzatanie pranie prasowanie i siedzenie na kafe :classic_cool: życie jak w madrycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka to po co poszłaś na to wesele. Skoro o młodej masz takie zdanie a nie inne? Nażreć się i nachlać za darmo? Bo co od siebie dałaś? badziewny prezent- serwis obiadowy. Trzeba było sobie kupić górę jedzenia zamiast tego prezentu od siedmiu boleści i nażreć się w domu i nachlać. Skąd się biorą takie baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze swietnie ubrana
z kosmosu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z niej znawczyni bezguście
o my god, widzieliście tą kiecę w jakiej poszła na wesele, ale wiocha na maxa. Nie dziwne że ma poglądy starej kuchary z zabitej dechami wiochy. Poszła żeby przy stole poobgadywać innych, a sama się nawet nie potrafi ubrać z gustem, żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___ czekamy
OnaE.22 ale "serwis" (18 talerzy) był za 70 zł to by sie nie nachapała a na weselu to chciałą pożreć za 700 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka poszla na wesele do szwagra, ponieważ: 1. nie miala nic innego do roboty 2. chciala sobie przynieść troche darmowego jedzenia dla siebie i swoich dzieci (zeby mogla co wpieprzac jak dzieci pojda spac) 3. znalezc temat ktorym od tygodnia zyje i o niczym innym nie napieprza tylko o tym jak jej szwagierka poszla z brzuchem do oltarza i jest oszustką bo oszukala ksiedza i rodzinę :classic_cool: 4. udowodnic sobie ze kazde wesele na ktorym byla jest i bedzie to beznadzieja w porownaniu z tym jakie wystawne (pewnie i tak za pieniadze mezulka) miala ona! 5. Bala sie puscic chlopa samego w razie gdyby jakaś inna na niego poleciala-trudno byloby o brzydrzą i mniej inteligentną kazda nadawalaby sie zamiast kotki...no i moze loda by zrobila !;) 6. chciala sie pochwalic swoja nowa dlugo poszukiwana kreacją... to tyle powodów az tyle albo tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym
Dziewczyny, izi... Ja już serio przestaję wierzyć w realne istnienie niejakiej "kotki". Jak na mój gust to ktoś się świetnie bawi, z każdym kolejnym postem wkłada kij w mrowisko i ma ubaw z tego, że tak wszystko łykamy i emocjonalnie reagujemy. Nie wierzę, żeby kobieta, na jaką się kotka kreuje miała możliwość przesiadywać cały dzień przed kompem i wdawać się w niekończące się dyskusje. Zauważcie też, że cały czas jedynie powiela swoje wypowiedzi, nie dodaje nic nowego, nie odpowiada konkretnie na pytania tylko leci ciągle tym samym schematem. Założyła ze trzy kontrowersyjne tematy i ciągnie to w nieskończoność, i ciągnąć będzie dopóki nie przestaniemy reagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuma
Kotka, jesteś PROSTACZKĄ aż żal czytać :O:O:O -serwis obiadowy jako prezent dla szwagra- wstyd, dno i wieśniactwo -sukienka jest obrzydliwa!!! bez gustu, klasy, bazarówa totalna -jesteś okropną babą tak plotkując -o twoich poglądach się nie wypowiadam..... bo hipokryzja, małostkowość, wsiowa mentalność, brak horyzontów, brak inteligencji aż wypływa z każdego zdania napisanego tu przez ciebie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdcjkjkjskdjksdjsdjjsdksds
no to przestańmy reagować, co nie wejdę na kafe to wątek wesele szwagra na pierwszym miejscu :-) a ona ciągle pisze o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
a masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
pytanie do Kotki oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
sory juz widze ze masz - zaczelam czytac od konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wychodzi zamaz
Nie rozumiesz, że są tu dziewczyny, które szanują Twoje poglądy na dziewictwo. Ja te poglądy szanuję i toleruję. Ale przez Twoją agresję i brak tolerancji dla poglądów innych dziewczyn zrobiło się tu niemiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz w morde 700000
Jakbym czytała wypowiedzi mojej swietojebliwej ciotki co na spotkania sekty kosciolowej jeździ co tydzien, chodzi z głową w niebie prawie i kazdego poucza jak byc dobrym chrzescijaninem. Kotka jesteś kurwa szmata i tania dziwka. Rozkładasz nogi przed meżem czy przed chłopakiem to i tak dupy dajesz kumasz kurwo? Jak mnie takie świetojebliwe idiotki powinny siedziec w zakonie a nie miec rodziny! Kurwa do oltarza sie czołgac habit i caluj posadzke w kościele a nie pałe męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×