Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość przeciez mirabelka to
mirabellka ale pojechalas :D:D:D:D:D normalnie zwijam sie ze smiechu buahahahahhaaaa j ide na wesele sie pobawic,pobyc z mlodymi w tym radosnym waznym dla nich dniu! a nie zeby sie nazrec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
ahahaha zyjemy w innych czasach. teraz inne wartosci sa ponad wasze , niestety... a wam trudno sie z tym pogodzić:( jakie to smutne ps. ja nie rozkladam nóg, ja uprawiam sex/kocham się z moim mężem/sprawiam mu przyjemność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
nie nażreć ,tylko zjeść coś normalnego w końcu uroczystość trwa cały dzień.zwyczaj z rozdawaniem ciasta też zniknął,no tak lepiej wszystko zabrać do domu i zamrozić ,będzie na najbliższe pół roku!Taki tekst usłyszałam od mamy kuzynki .zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mirabelka to
jestę studentę - na weselach ktorych bywalam przewaznie dostaje sie ciacho przy wyjsciu i ewentualnie jakas flaszeczke,ale nie za to jakis obowiazek,zwyczajna wola mlodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
heh nie no lepiej jak tobie dadzą, nie? i ty sobie zamrozisz;-) ale ze nie dali ciasta a ty lubisz slodkie to juz musialas sie dojebac, nie?:) jak ty sie kompromitujesz! ps. na szczescie bardzo skrupulatnie rozwazalam kogo zapraszam na swoj slub...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafiksowała się na białym
5 kawałów ciasta to mało? Ile Ty możesz zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
my zamówiliśmy u dobrej kucharki mnóstwo ciasta i zrobiliśmy ,słodkościowe paczuszki na podziękowanie dla każdego z gośći.Teraz to macie taki zwyczaj że chcecie tylko kasy a o gośći nie dbacie.byle nachapać się ,często też te które żyły do tej pory w konkubinacie biorą ślub by zebrać forsę .taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
gula skacze że nie dostalas ciasta przy wyjsciu no jak to tak? oni wola zamrozic niz dac ciasto takiej dewocie jak Ty;-) wcale im sie nie dziwie ja bym psom dac wolala lub do smieci wyrzucic niz komus takiemu dac cokolwiek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
ale z ciebie prostaczka mi byloby wstyd cos takiego tu pisac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorrryyyyyyyyyyyyyy ale
z jakiej paki ma tobie wałówe pakowac??? bo dalas "wypasiony serwis" (dla mnie to nie serwis tylko kilka talerzy) czy "odlotowy ekspres" (sory dla mnie bezużytecznie bo np nie uzywam) ?????? poza tym i tak ci nie smakowalo wiec w czym masz problem,nie normalnie mozna pasc ze smiechu,wlasciwie nie wiadomo smiac sie czy moze plakac???? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
nawet anonimowo! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
5 to mało ,tym bardziej że były mikroskopijnej wielkości !No tak zrobić najtańszy ślub ale żądać po 500 zł ,nigdy tyle nie dam.Tam do kogoś powyżej,na śluby jestem zapraszana w pierwszej kolejności ,gdyż jestem osobą bardzo lubianą i szanowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorrryyyyyyyyyyyyyy ale
no ja weselu ledwo daje rade zjesc kawalek tortu,ciasta juz nie tkne bo gdzie to wszystko zmiescic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda jak miło cię widzieć. Jednak sama przyznasz, że panna młoda która używa bieli do ślubu a ma już dziecko w drodze popełnia jeszcze większy grzech. Sama powiedz, czy dziewczyna która idzie z chłopakiem do łóżka przed ślubem ma czelność porónywać się do dziewczyny która umiała zachować czystość, wartości jakie wyniosła z domu? Mam prawo powiedzieć co myślę o takich sprawach. Dlaczego od razu ten sarkazm i czerwona sukienka do ślubu? chesz obrazić gości czy może kościół? Kolor kremowy, czy błękitny jest bardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
dobra koncze tę straszną dyskusję MÓJ UKOCHANY MĄŻ zaraz wraca z pracy trzeba się nim odpowiednio zająć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorrryyyyyyyyyyyyyy ale
tiaaa zeby kase zebrac,no tak wesele sie samo i za darmo wyprawia... żal.pl po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
WRZEŚNIOWY ŚLUB MARZEŃ widać zabolała cię prawda ,ponieważ twój ślub pewnie będzie badziewiasty ale już myślisz ile to kasy uzbieracie.Więc lepiej nie mówić o tym głosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorrryyyyyyyyyyyyyy ale
ja pierdolę!!! cale szczescie ze nie lubie bieli a po tym tipicku to juz mi tym bardziej obrzydla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna sprawa. Na weselach rodzina zawsze zabiera torchę jedzenia. Np jak są dzieci. Młodiz nie zjedzą wszystkiego. Słodycze czy napoje trafają tam gdzie są dzieci. W moim przypadku tak było. Nikt nie powiedział krytycznej uwagi jak moje dzieci chciały czegoś spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
powinna być lista prezentów ,tylko taka do 100 zł za prezent ,żeby on naprawdę był na nową drogę życia a nie pieniądze żeby sobie bzdur nakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
mirable glupia jak mozna tak mowic w ogole ze czyjs slub bezie badziewiasty?? nie znasz dziewczyny!! taka jestes religijna?taka katoliczka? pierdolisz o bialej sukcni i dziewictwie a wypisujesz takie rzeczy?wstydz sie babo stara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrrrrrrciaa
dlatego u mnie będzie szwedzki stół ,każdy zje co i kiedy będzie chciał a do ślubu też idę jako dziewica w białej sukni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
ale o co ci chodzi?piszę prawdę,a prawda boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
bo ślub mojej kuzynki też był badziewiasty tak jak ona w tej białej sukni ,której mieć nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Kotka nikt nic nie mówił bo każdy Cie zna :D wie jaka pazerna baba jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttto czyta
Poczytałem was,jestem też za prezentami konkretnymi a nie forsą.Brałem ślub w zeszłym roku ,uzbieraliśmy ok 35 tys z przeznaczeniem na urządzenie i remont mieszkania .niestety moja żona wydała połowę na kosmetyczki ,ciuchy i bzdury !Dawajcie tylko gotowe prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaPierdoleCoZa
Ja pierdole co za mochery tutaj!!! Same katoliczka a pewnie nie znają przykazan bozych. Idiotko tepe. A ta kotka to wogole noech sie nie wypowiada. Bosz kurwa takiego pojebana nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Widzisz facecie ja cały czas próbuję to tu mówić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kotki 33
A antykoncepcje stosujesz? Jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym
"Moja prawda jest najmojsza" - motto życiowe kotki vel mirabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×