Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość Vran Dress,,,,
Dzieki Bogu nie mieszkam w Polsce gdzie zyja takie zdewociale larwy jak kotka33. Dla mnie jestes stara plotkara ktora bedzie zawsze wszystkich pouczala co jak ma byc. Zajmij sie szmato swoim zyciem. Jestes zwykla larwa ktora chce rzadzic i nie liczy sie z innymi. Umiesz tylko kazdej dziewczynie dokuczyc. Jestes tak samo wredna jak Jagoda ktora tez tylko pierdoli i poucza inne kiedy przed slubem sa w ciazy. Twoja kiecka byla modna 20 lat temu a nie teraz. Jestes religijna na pokaz. Nie wiesz co to tolerancja. Ty nie znasz slowa NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyganiał kocioł garnkowi!!!!!!!!!!!! Wy nadęte mężatki będziecie mnie pouczać, wytykać palcami? Co wy macie?? O przepraszam wedłóg was jestem zwykłą kurą domową nikim więcej. Tyle, że różni nas mentalność i moralność. Ja w przeciwieństwie do was moje drogie nie mam mentalności ulicznej kotki!!!!!!!!!!!!!!! Mam zasady!!! Moralność, która jest dla was obca!!! Pozdrawiam i dziękuje za rozwinięcie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby w mojej rodzinie było takie babsko to wyrzekłabym się od razu. Mam nadzieję, że się dobrze nażarłaś na tym weselu. Swoje zasady? Ty nie wiesz kobieto co to znaczy mieć swoje zasady i raczej już nie poznasz. Współczuje Twojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona NIE doskonała
a dlaczego nie odpiszesz jaki ten twój mężuś?? czy on tez swój wianeczek dla ciebie trzymał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna żona 32
Nie ponizaj sie jeszcze bardziej...nie wyzywaj tu nikogo od ulicznic bo nikt z nas sobie na taka opinię nie zasłużył.wolę być nadeta mężatką niż fałszywym katolikiem takim jak ty-obludnym,klamliwym i pyskatym.... Nikt cię nie nauczył szacunku do drugiej osoby?tego że poglądy innych należy szanować bo inaczej nikt nie będzie szanował Ciebie...no tak skąd moglas wynieść takie cechy!?ty swoje wynioslas z obory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna żona 32
Twoja jedyna zasada to obrabianie dupy innym tylko dlatego że masz takie prawobo przeciez zachowałas swoj wianek...teraz całe życie będziesz sie powoływac na,swoją moralnosc. Nikogo twoje dziewictwo sprzed lat nie interesuje zrozum to w końcu! Pochwal sie lepiej jaką książkę ostatnio przeczytałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdello bum bum
dajcie fotr tej wiesniary posmiejmey sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tyle w temacie
Ja oprócz nóg, rozkładałam też książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Najlepsze jak Kotka napisała " wedłóg " hahahha powinnaś się skupić na czytaniu słownika, zamiast na siedzeniu na forum ! pisze się WEDŁUG !!! Co za tępa masa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczka ze wsi
Jeden taki bardzo znany polski zespół rockowy śpiewał kiedyś: "Tolerancja - znasz to słowo? Ja je znam. Ja od Ciebie koleś (kotka) nie chcę nic - każdy z nas ma swoje życie, a Ty...?" Słuchaj, też jestem praktykującą katoliczką, też wychowałam się na wsi, też zachowałam dziewictwo do ślubu, ale do głowy by nie przyszło tak traktować ludzi, nawet tych obcych, anonimowych, jak Ty to robisz. Dzięki Tobie katolicy miewają często taką, a nie inną opinię. Ja mam swoje zasady, ktoś inny ma swoje i mnie nic do tego, nie ja będę osądzać, a Ten, który na nas patrzy. Ani ja, ani Ty nie mamy do tego prawa - powinnaś to wiedzieć. Ja potrafię uszanować ludzi, którzy mają inne poglądy niż ja. Ważne, żeby byli dobrymi ludźmi, nie krzywdzili innych, reszta, to już tylko i wyłącznie ich sprawa. Ton Twoich wypowiedzi jest dla mnie osobiście przerażający. Polecam Ci jakieś rekolekcje, dni skupienia, organizowane przez zakonników, np. franciszkanów. Od nich można nauczyć się pogody ducha i życia w radości, braterstwie - czego moim zdaniem Tobie bardzo brakuje. Tak przynajmniej wynika z Twoich wypowiedzi. Rockowo zaczęłam, po franciszkańsku kończę: Pokój i dobro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem czym wy się ekscytujecie. taka osoba jak kotka33 nie istnieje to projekt mający na celu pisanie durnych wypowiedzi., chyba nikt nie dałby bratu męża na ślubny prezent serwisu za 70zł, nie założyłby takkiej obskurnej kiecy i nie był takim idiotą. ja w to nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie nasza
wiejska wieśniara? pewnie w kosciele siedzi od 6 rano i wypatruje ktora dziewczyna z wioski jest w ciazy a ktora nie... jestes żenująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
a co złego jest w serwisie za 70 zł ???????? i rozumiem że ma się jeszcze ubrać tak jak wy chcecie ! Jednak jak ma swoje zdanie to też wam nie pasuje .wsszystko ma być tak jak wam się podoba. to są kpiny w biały dzień!!!!!!! Też dałam express do kawy na slub za 80 zł i co w tym złego ????????jak jest przydatny na co dzień .Po kasie by śladu nie było a tak prezent praktyczny i posłuży na lata .Serwis zawsze się przyda ,zawsze !!! Piszą tu zazdrosne jędze,które z brzuchem poszły do ołtarza w białaej sukni !!!wyprawiły byle jakie wesele aż wstyd,aby tylko kasę zebrać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
przestan pieprzyc zgnila starucho!!!!!!!!!!!!! takie beznadziejne baby jak ty to ja omijam szerokim łukiem. powiedzialam ze szanuje to ze zachowalyscie swoje dziewictwo do slubu ale nie szanuje wyzywania komentowania i obrazania innych ludzi!!!!! gówno cie to obchodzi jakie kto mial wesele nie interesuj sie. wazne ze parom mlodym sie podoba.tobie nie musi.a to jaki prezent dalas swiadczy tylko o tobie.ja bym nie poszła na wesele wcale na ktore mialabym dac taki szit!!!bo to zwykły obciach jest!! taka z ciebie pieprzona chrzescijanka i tak sie zachowujesz? nawet bym sie napluć na ciebie brzydziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
jasne .tą wypowiedzią dałaś do zrozumienia że tylko kasa cię interesuje a jak ktoś kupi prezent na jaki go stać to jest nic nie wart.ładnie ludzi oceniasz.zresztą cóż rozwiązła i pazerna babo ,niczego innego po tobie spodziewać się nie można było.znienawidzona ciotka np jak da 500 zł będzie już ta kochana ,a kochana ciocia np co da express od serca za np80 zł będzie nic nie warta,no ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzu a z autorki tematu
to niezla kuchta domowa. ale wsiowa baba🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego że poszlaś do slubu cnotliwa jak teraz grzeszysz w co drugim zdaniu obrazając INNYCH!! Pan Bóg bedzie miał w dupie twoje dziewictwo pójdziesz się smażyć w piekle za pozostałe grzechy... 8 PRZYKAZANIE : Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. wolę być takim grzesznikiem jak jestem niż takim chodzącym łajdactwem jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
i nie jestem zgniłą staruchą tylko mam 31 lat a twoje wyzwiska świadczą o tobie,dno i sto metrów mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
czyżby ?spójrzcie na siebie jak wyzywacie.nie dość że oszustki -do ślubu w białej sukni to jeszcze wulgarne prowokatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu kompromitujesz ojojoj!! najlepiej to na pokaz udawac jakim jest się katolikiem...w niedziele do koscioła do ołtarza w welonie i w bialej sukience jako dziewica a po godzinach najwieksza plotkara we wsi obrabiara dup chytra mało rozumna i pystkata!! taka jesteś swięta.... tylko monitora nie popluj z tej złości ktora w tobie siedzi bo ci wypali od tego jadu i nie bedzie juz kafeterii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Mirabelka to pewnie Kotka 33 albo taka sama wieśniara jak i ona !! Co jest w tym złego, a to że nie wypada iść z prezentem za 80 zł na wesele w 4 osoby !! chyba że sytuacja finansowa Ci nie pozwala dać więcej, jak możesz a nie chcesz to zwykła sknera jesteś! Osobiście miałam na swoim weselu ciocię, która nie mogła dać dać wiele, więc dała kwiaty, ale wiedziałam jaką ma sytuację i mimo jej oporu żeby przyjść ( bo głupio bez prezentu ) to ją namówiłam, ale widzisz ona chciała, a ty odwaliłaś zwykłą fuszerkę !! do ślubu szłam bez brzucha jak już chcesz wiedzieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
piszę prawdę i niczym nie pluję ,to wy wyzywacie i obrażacie tu kotkę i mnie aż kipicie ze złości że ktoś może być uczciwy i szczęśliwy .a zazdrościcie tego że już w białej sukni czyste nie pójdziecie.taka prawda.trzebabyło się wcześniej powstrzymać a nie dawać tyłka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
u mnie na pierwszym miejscu są potrzeby mojej rodziny ,dzieci.ubrania ,dodatkowe zajęcia ,języki a nie zasilanie kasy np kuzynce na ślubie,nie mogłam dać droższego prezentu bo mam wydatki ważniejsze.ale widać teraz że to jest najważniejsze dla was ile i co kto da.po prostu wstyd !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes za malo inteligentna na dyskusje ze mną. mnie nie interesuje kto ile dał w kopercie dla mnie... Ja się staram nie dawać innym mniej niż 500 zł i wiem ze z ekspresem za 70 zł nie poszlabym bo spalilabym sie ze wstydu. stac mnie na to zeby komus dac 500 stac mnie na to zzeby komus dac nawet 1000 zł wiec bede dawała tyle... nie pluj sie wsiowa babo. Czytaj ze zrozumieniem bo słabo ci coś wychodzi...;) ps. ale mam ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już nie pisać, ale muszę. Wierna żono kultury trochę! Kultury, bo to nie Bar Magdalenka gdzie siedzisz przy barze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
na 500 zł to ja muszę ciężko pracować !to jest chore by tyle dawać na ślub !na zachodzie młodzi robią listę prezentów i wtedy każdy z niej kupuje a nie daje KASĘ !!!ta lista zawiera i tańsze i droższe prezenty ,wybierasz na jaki cię stać.Nikt tam kasy nie daje.Wy tylko liczycie ile wam się wróci ze ślubu .Jesteście żebraczkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Masz rację KOTKO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ja nie pluje po kazdym kto ma inne zdanie niz ja bo ludzie sa rozni. to wy z kotka zaczelyscie wyzywac kazda z nas ktora nie jest tak samo "ulozona" od ladacznic, oszustek zanim jeszcze zdarzylysmy cos napisac... mam w sobie na tyle kultury ze nie oceniam ludzi po tym z kim i kiedy sypiaja i jaki kolor sukienki zakladaja to jest ich sprawa ale wasze wiejskie glowki chyba tego nie rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×