Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kerelka

DIETA 5 DO 2 czy ktos ze mna?

Polecane posty

Gość mocnepostanowienie
o której ten program? chętnie oglądnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no faktycznie o ktorej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerelka
witam dziewczyny I kuharka fajnie,ze podciagasz temat ja w ogole nie w nim aczkolwiek zagladam tu b.czesto I nic...;( zaraz napisze dlaczego ja nie w temacie dietkowania... dziekuje z ainfo,niestety nie mam satelity z polskimi kanalami...mam z 700 innych programow,ale niestety nie polskie :( nie bede wiec ogladac :( SUUUUPPER I GRATULACJE ZE TAAAAK PIEKNIE SCHUDLAS :) ALE EXTRA!!!!!!! Ja nie dietkuje od Kornwalii-pamietacie jak bylam tam pare miesiecy temu I wczytalam sie w angielska ksiazke dieta 5:2 I WYCZYTALAM TAM,ZE JAK JESTES W CIAZY TO ZAPRZESTAN DIETY! I przerwalam bo jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!! dla mnie wiec zmagania z dietami za rok :) cwicze za to conajmniej 3x w tyg a z waga (mimo,ze bylam w Polsce w miedzyczasie I na 100 roznych wycieczkach) jest dla mnie laskawa poki co ;) przez 3 miesiace utylam tylko 1 kilogram :) choc brzusio juz mam :p jem raczej 5 x dz I staram sie w miare zdrowo mam nadzieje utyc tyle ile potrzeba I ani grama wiecej :D zobaczymy Dzidzius rozwija sie dobrze POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZMAGAJACE SIE I PLANUJACE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerelka
zmagajace sie z dieta oczywiscie I planujacym diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 01 2013 godz.22.00 Post i długie życie BBC Knowledge Kerelka super wiadomości:)życzę ci żebyś po urodzeniu zaglądała tu tylko towarzysko:) Bardzo dobra wiadomość,że waga nie rośnie za bardzo,u mnie też na razie nie ma joja.Ale mam jeszcze sporo kg do porzucenia i staram się o posty,ale różnie z tym bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerelka
wiesz Kuharka...ja mam jeszcze 10 kilosow do zrzucenia,ale bede musiala sie za nie wziasc juz po urodzeniu :) dobrze,ze schudlam te 10 kilosow bo zmagalabym sie po urodzeniu z 20 kilosami a nie 10 plus to przybedzie podczas ciazy :) mam nadzieje,ze same zdrowe kilogramy tzn ciazowe+dziecko a nie tluszczyk :) podchodze do ciazy poki co madrze z jedzeniem bo strasznie podobaja mi sie szczuple kobiety w ciazy z brzuchalem a nie cale napompowane...no...ale zobaczymy co I jak bedzie...zyczyc sobie mozna ;) BEDE TU ZAGLADALA I TAK I TAK :p I patrzala jak Wam idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polarakasa:)
ja sie boje ze za duzo jem napiszcie co jecie tak mniej wiecej na dzien w tluste i chude dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerelka a ja będę sprawdzała czy ty sprawdzasz:) Dobrze ,że starasz się o dobrą wagę w ciąży, ja odpuściłam i tak się bujam z 30 kg balastem.10 zdecydowanie łatwiej zgubić. U mnie dzisiaj post, pierwszy po dłuższym czasie, jakoś idzie choć obiad dla rodziny pachnie nieziemsko.....A ja mam na razie kawkę. Rano była zupka warzywna z jednym ziemniakiem i odrobiną śmietany, za to wielka miska. Na kolacjęprawdopodobnie to samo, ewentualnie trochę chudej musaki. polarakasa Jak trzymam postyto jem w dni normalne zdecydowanie mniej i dość łatwo mieszczę się w 2000kcal.Staram się trzymać 3 posiłków ale różnie to bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polarakasa:)
dzieki , a jesz wszystko czy niektorych produktow wogole nie jesz, badz unikasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3 miesięcy nie jem glutenu i pszenicy,poza tym wszystko.Również lody, słodycze,tłuszcz w potrawach ale rozsądnie.W zasadzie jem głównie to co sama ugotuję bo wtedy mam kontolę nad jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po długim czasie wreszcie udany post za mną!!!Bardzo się cieszę, jutro normalnie a w czwartek powtórka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wracam na dobrą drogę diety , bo dzisiaj zaliczyłam drugi post w tym tygodniu. Jutro kontrolne ważenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szermia
ja mam problem z brzuchem myslicie ze sie uda na tej diecie czy wybrac inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szermia
gdzie jestescie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
ja startuje od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szermia
a kiedy masz chude dni? ja tez od poniedzialku ale nie wiem czy robic 2 dni chude razem czy osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szermia
poniedzialek i czwartek to dobry wybor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
ja bede chciał pn, śr i pt mieć chude dni a resztę normalnych 2 chude razem to chyba nie najlepszy pomysł w niedziele jest program dokumentalnyo tej diecie może czegoś ciekawego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szermia
ja zrobie dwa dni chyba ze mi sie uda to 3 by tez mogly byc czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
ja będę sie starała a co z tego wyjdzie , zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze napiszcie o której jest ten program, na którym kanale, czy jest po polsku, czy też w innym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tej stronie wyzej jest podane kiedy i o ktorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
28 07 na kanale BBC Knowledge będzie emitowany program dr Mosley'a, od którego popularność diety zaczęła się na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy na tej diecie zlecial by mi brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 22.00 po polsku:) Mnie spadł brzuch, ale nie wiem czy to od tej diety, czy od niejedzenia glutenu. Na tym samym kanale są inne świetne programy dokumentalne. "cała prawda o otyłości", Cała prawda o ćwiczeniach","Kto nas tuczy?" "10 rzeczy,które musisz wiedzieć o odchudaniu" Polecam, bo mnie one bardzo pomogły.Po powrocie do postów znowu przyjemny spadek o 700g. A poza tym witam wszystkich fanów i fanki diety, razem łatwiej:) Umnie jutro post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaserrewa
tez słyszalam zeby nie jesc pszenicy i glutenu to brzuch schudnie ale nei wiem co zawiera gluten a co nie , bo pszenica to maka biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaserrewa
a masz jakis opis takiego menu bez glutenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
oglądałąm ten program na BBC K. powiem wam że postanowiłam że spróbuje, 2 dni w tygodniu to wcale nie dużo. Zaczęłam od dziś, nie wiem czy nie za dużo zjadłam bo nie umię liczyć kalorii, jeśłi ktoś może mnie podliczyć to poproszę 1 pomior, 1 ogórek , serek lekki grani piątnica light, pół puszki konserwy typu peak, 0,4l szklanki maśłanki naturalnej i na kolację warzywa na parze z solą i pieprzem. nie wiem czy nie przekroczyłam tych dozwolonych 500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na stronke ile wazy tam obliczysz wszystko , pisze z komorki wiec ci nie oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×