Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIEMORALNA MALINA

Dama do towarzystwa czeka na pytania :)

Polecane posty

deszczowa - mysle o swojej dzialalnosci, tak jak pisalam mam kilka pomyslow i zobaczymy czy uda sie je zrealizowac. Ja cale zycie zylam skromnie dopiero przy tym zajeciu moge sobie pozwolic na wiecej a czy bym potrafila zejsc nizej i zrezygnowac z roznych zabawek zyciowych.. nie wiem. matyldzik - dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerd
Bylas juz na takim dlugim wyjezdzie w Polsce? Mam nadzieje ze po powrocie opowiesz nam ze szczegolami no w zarysie chociaz ;) Czy bedzie polaczenie pozytecznego z przyjemnoscia osobista? Bedziecie tylko we dwoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenkaaaa
Zdradzisz jaka branża Cię interesuje odnośnie własnej działalności, związana z wykształceniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerd - bylam juz kilka razy. Teraz bylo bardzo millo, pogoda dopisala, bylismy tylko we dwojke, hotel, plaza, drinki z palemką ;) Zdecydowanie polaczenie dobrego zarobku z moja przyjemnoscia no bo czego nie lubic w luksusowym hotelu z licznymi atrakcjami za ktore ja nie place. deszczowa - nie myslalam jeszcze nad tym tak dokladnie. Ah, dziendobry wszyskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląska suczka
Witam cie Powiedz mi czy są takie perwersje na jakie byś sie nie zdecydowala za zadne pieniądze?Mnie mysl o czymś takim niesamowicie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodz2833
Moglabys opisac bardziej ze szczegolami co sie tam dzialo? Bardzo chetnie wielu by posluchalo im wiecej tym lepiej. Dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślaska - pisalam juz wczesniej czego nie robie/co mnie obrzydza. wodz - ze szczegolami mowisz. Duzy pieciogwiazdkowy hotel, mielismy wynajety apartament z pieknym widokiem, taras, jakuzzi i ogromne lozko z ktorego bardzo czesto korzystalismy ;) Caly weekend to bylo slodkie lenistwo albo na basenie, saunie, jakuzzi. Jedyne czego odemnie wymagal to abym chodzila ubrana najskromniej jak sie da. Lubi patrzec, podziwiac a potem realizowac swoje marzenia w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenkaaaa
Cześć, Malina :) Zdradzisz jakie zachcianki miał ten Pan na wyjeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyPan
Z Twojego zawodu i opisów wynika,że seksu masz w nadmiarze . Jednak jak piszesz nie masz za wiele z niego przyjemności. Skupiasz się raczej na dostarczaniu przyjemności klientom, w końcu za to płaca. Nie masz jednak własnych potrzeb seksualnych. Chęci bycia dopieszczoną bez układu finansowego? Bycia w układzie nawet bez zobowiązań ale w którym to Twoje potrzeby też się liczą? Czy po prostu Twoja seksualność została już sprowadzona tylko do płatnego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczowa - niec wyszukanego, sex pod prysznicem, sex w jackuzi a w nocy na tarasie.. ciekawe czy ktos nas tam widzial. przystojny - przyznaje ze niestety moje potrzeby o ktorych mowisz zostaly stlamszone przez moje zajecie. Tak bardzo sie temu oddaje ze liczy sie dla mnie przyjemnosc partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis sanczeza.
1mniej więcej ile razy w ciągu tych dni uprawialiscie seks? 2w gumce czy z nim pozwalasz sobie bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexis - srednio 2x na dzien i bez gumki. Wiem ze z nim moge sobie na to pozwolic. Jak na swoj wiek to moze naprawde duzo a ochote na igraszki ma praktycznie caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis sanczeza.
1podnieca cię ten klient? 2.w jaki sposób się zabezpieczałaś? 3.miałaś orgazm w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Tak, kreci mnie bo jest niesamowicie dojrzaly, inteligentny, szarmancki i ma niesamowicie boski niski glos. 2. Wez pigulke wez pigulke ;) 3. Tylko podczas zabaw oralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenkaaaa
Ile Ci zapłacił za wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
jak często kupujesz sobie ciuchy i do jakich sklepów lubisz chodzić najbardziej? pytam, bo chciałabym się zorientować na ile mniej więcej Cię stać przy Twojej pracy;-)) Czy zdarzyła Ci się sytuacja, w której pomyślałam o kliencie, że jest żałosny? czy ludzie są czasem niedojrzali, proszą o jakieś żenujące rzeczy? a Ty prywatnie jaki seks lubisz najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloiza moje ulubione to maxmara, hm, p&c, promod, deni cler i cos by sie jeszcze znalazlo. Ah i do tej listy dorzuc dobre sex shopy, maja tam naprawde cuda;) Hmm staram sie nie oceniac ludzi wiec powtrzymam sie od odpowiedzi ktory zalosny a ktory nie, ludzie sa naprawde rozni. Jaki sex prywatnie lubie? namietny i dlugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenkaaaa
Na takich wyjazdach zdarza się, że chodzisz z klientem za rękę jak para np. na spacerze (i np. dajecie sobie buziaki jak zakochani)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis sanczeza.
często zdarza się,że klienci liżą twoją cipkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
ale jakie pozycje, miałam na myśli jakieś szczegóły;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam trochę twój wątek. Bardzo mi się podoba, że nie dajesz się wciągać w żadne pyskówki. Na atak i uszczypliwości odpowiadasz spokojem. Nie dajesz się wytącić z równowagi. To świadczy o pewnej klasie i sporym dystansie. Wcale nie takie częste na tym forum. W końcu sama postanowiłam zadać Ci pytanie. Sprzedajesz seks, więc musisz się dostosowywać do klientów, cały czas kontrolować przebieg zblizenia. Pewnie nie daje Ci to seksualnej satysfakcki. Nie masz czasami wrażenia, że przez swoją pracę pozbawiłaś się spełnienia? Nie brakuje Ci tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian solski
temat zdechl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAPPA
jak to jest z klapsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAPPA
Jak smakuje sperma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę. może i tu się moja ulubiona nowa wypowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×