Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miałam nadzieje ze sie myle:-(

Dlaczego mezczyzni tak szybko zapominają?

Polecane posty

Gość gość
Chciałabym być zapamiętana, ale to wszystko, nie muszę mieć częstego kontaktu z byłymi - wszyscy mamy przeszłość, gorzej gdy ktoś tą przeszłość próbuje reaktywować i wprowadzać w bieżące życie, albo wplatać w swój obecny związek. Z byłymi powinno sie utrzymywać koleżeńskie relacje i ustalić granice - nigdy nie pozwoliłabym sobie na komentarze jakieś niewybredne tylko dlatego, że z kimś spałam w przeszłości. Zresztą za bardzo szanuje obecnego partnera, by go bombardować swoimi byłymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swoim chłopakiem jestem już 2,5 roku i to jest dla mnie pierwszy powazny związek. Aczkolwiek były w nim wzloty i upadki. Po 1,5 roku mnie zostawił wiele nie wyjaśniając, powiedział tylko że potrzeba mu czasu. To co wtedy czułam było przerażające, nie zyczę nikomu czegoś takiego. Musiałam jakoś zadziałać. Zamówiłam rytuał z http://urok-milosny.pl ponieważ widziałam że strona ma wiele dobrych opinii. I rzeczywiście zdecydował że jestem dla niego najważniejsza i nie wyobraża sobie beze mnie życia. Ja bez niego też. Planujemy ślub i dzieci i myślę ze już wszystko miedzy nami będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość roman tyczka
myslisz, że ktoś uwierzy w te uroki, opamiętaj się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mezczyzni maja nie zapominac?Dla nich miółosc opiera sie głownie na atrakcyjnosci fizycznej a wiadomo że kobiet pieknych zgrabnych jesty duzo na swiecie dlatego szybko zapominaja a Ci co nie potraifa zapomniec to głownie dlatego bo te kobiety były atrakcyjniejsze od nich i wiedza ze nie znajda atrakcyjnej kobiety takiej jak były ale jak znajda taka albo jeszcze atrakcyjneijsza to zapomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nich miłość na niczym się nie opiera, bo oni nie są zdolni miłości w ogóle odczuwać. Oni czują tylko chuc. Nie można mówić że facet kocha, można natomiast powiedzieć że pragnie, ale z miłością to nie ma nic wspólnego. Ot, męska natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zawsze mi mówił "kotku myszko kochanie " kupował sniadanka do szkoły , był takim miękkim kochanym pantofelkkiem , wystarczyło że "misio klusio"znalazł nowych kolezkow i pannę która miał na oku i odszedł kazac mi w********ac ,dziś mija 2 miesiące nawet nikogo się nie spytał jak się czuję , myślę że nie istnieje coś takiego jak miłość , facet jest z tobą póki mu dobrze , dba o ciebie póki mu dobrze a jak nie to nara i cię nawet nie pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci szybko po rozstaniu znajdują sobie inne, ale traktują to jako tzw klina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mają uczuć ,to kobiety się przywiązują bo mają wykształconą wiez matki z dzieckiem i ten sam instynkt do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie generalizuj ja od prawie 9 lat nie mogę o kimś zapomnieć jestem sam i nie wyobrażam sobie życia z inną kobietą nie wiem jak żyć, nie wiem co dalej, chciałbym zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że 90 % facetów po zerwaniu zapomina na drugi dzień jak była partnerka miała na imię , a jak poznają inną to już kompletnie , facet który rozpamietuje to straszna rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo miłość to jedynie wymysl i takie uczucie nigdy nie istniało i nie istnieje , rodzice mówią że kochają dzieci a tak naprawdę walcza o przetrwanie własnych genów , miłość to wymyślone uczucie żeby dymac do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

witam coś w tym jest ale czemu tak szybko zapominają a najbardziej mnie dziwi te długie związki gdzie one żyły ich zyciem a może było wyski moja żono jak w przypadku znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×