Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

wlasnie moj ukochany powiedzial mi zebym jutro jeszcze nie robila testu bo jak wyjdzie negatywny to bede sie smucic , mowi zebym poczekala jeszcze pare dni nie wiem czy dam rade :P. juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ ja dziś wstałam, no i oczywiście pojawił się @ więc d**a blada. Okres mam od 28 do 30 dni więc chyba przejdę się do lekarza, żeby mi konkretnie powiedział kiedy mam te pieprzone dni płodne....grrrrrrrrr..... Edytuję tabelkę: majowa ............27..............1cs...................... :) izulinka7............23...............6cs............... . . @ 07.06. fiona_88............25..............1cs................. . ..@ 10.06. Tierona.................23.............5cs.............. ...@ 12.06 klonmelkowaa....32..............3cs....................@ 13. 06. taka oto ja............24.............1cs..................@15.06 PauliśC..............22..............10cs.............. . . @18.06. Giubelli................27.............4cs............. ....@ 08.07. Fiona, co to za testy ? Ja mam zwykłe płytkowe z apteki. Coś tam widać na tym ciemnym... Klonmelkowa, podziwniam bo ja po całej nocy nie miałabym sił na gotowanie i sprzątanie.... Taka oto ja - mnie mąż też w****wił dziś, nic tylko wsadzić ich wszystkich do jednego wora.... Jeszcze ten okres....wszystko mnie boli, czuję się do d**y. Ale jedziemy do Krakowa dziś więc może się atmosfera polepszy. Udanej niedzieli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Giubelli: Testy pepino paskowe o czulosci 10. Jade po nie dzis i jutro zrobie znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona u mnie jutro będzie 5 dni przed okresem ale chyba nie wytrzymam i też zrobie nie wiem co mam myśleć bo mnie też piersi bolą i jajniki aj nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) kurcze u mnie powinna pojawić się @, a nie ma jej, ale ja nie o tym. Chodź ostatnio miałam wrażliwe bolące piersi ( jak zawsze zresztą przed @) tak teraz dzieje się z nimi coś dziwnego. Bolą mnie po prostu masakrycznie, chyba nigdy tak nie bolały, w ogóle są jakieś takie jakby mega napuchnięte, jak próbuję uchwycić w rękę ( a mam co brać - miseczka E) to wydają się strasznie ciężkie , a mało tego jak wczoraj wróciłam do domu to mi się zdawało, że są rozpalone, ale było późno, więc myślałam że wydaje mi się tylko bo jestem zmęczona itp, ale nie dziś jak wróciłam ze zjazdu w szkole, to nie mogłam wytrzymać aż zdejmę stanik, bo czułam taki ból, no i ściągam a dookoła brodawek pierś aż parzyła taka była gorąca. Od dołu pierś najbardziej boli, i jest też najbardziej gorąca. Na pewno się nie dzieje tak od gorąca, bo nigdy w życiu tak nie miałam. Myślicie, że to może być ciąża??? Nie wiem ile czasu dać sobie na spóźnioną @, ale jutro chyba kupuję następny test. Boję się trochę mieć nadzieję zwłaszcza, że w zeszłym miesiącu było mi strasznie ciężko, a teraz mimo że zmieniam pracę i na razie się wstrzymujemy ze staraniem, to bardzo byśmy tego chcieli ( w końcu pół roku o to walczyliśmy). Boże te cycki to mi chyba zaraz pękną normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
wlasnie wrocilam do domu, bylismy na drobnych zakupach. Zauwazylam na bieliznie dwie kropki brazowe. Kurcze nie wiem kiedy znow zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 z tego co czytalam na necie to dziewczyny robia testy co drugi dzien ale ja bym chyba nie wytrzymala i jutro zrobila. zreszta jutro tez testuje co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
a moze ten test jest negatywny i sobie wkrecam...ale naprawde widze tam kreseczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 zrobisz test jutro lub pojutrze to sie przekonasz, bo zrobienie zdjecia testowi jesli jest 2 bardzo blada kreska nie mialo sensu bo i tak by tego nie widac bylo tym bardziej jesli zostala uzyta lampa blyskowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
anika86 twoj test tez wygladal "blado" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam bardzo jasna kreseczke widoczna pod swiatlo wiecej testow nie robilam, umowilam sie do lekarza (nie pamietam po jakim czasie se umowilam ) i byl juz 5 tydzen. wiec nie wiem czy jutro czy pojutrze ta 2 kreska zrobi sie ciemniejsza ciezko mi powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
kochana...a jak zrobilam test 2h temu i tez jest taki blady? (wiem jestem glupia)... dni plodne mialam od 24-29 maja. Kochalismy sie 23 i 27 maja...mozliwe ze juz "cos sie dzieje" i dlatego ta kreska jest taka? przepraszam, za te pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 nie znam sie na tych wszystkich wyliczeniach, ja w tym cyklu robilam testy owulacyjne i mierze temp. wiec wiem kiedy mialam owulacje i od dnia owulacji podobno trzeba policzyc 14dn. w poprzedniej ciazy taki bladzioszek wyszedl mi w dzien @. a ty ten test robilas w dzien spodziewanego @? bo czytalam ze ciemna kreseczka dziewczyna wychodzlia 2-3dn po spodziewanej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
robilam dzien przed okresem. Jutro niby powinnam miec. Ale juz mnie tak dziwnie boli brzuch i nogi rwa tak jakbym miala dostac. No ale mialam takie dziwne brazowe kropki na bieliznie. Moze to plamienie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kupie test taki gzie nie ma kresek tyklo pojawia sie napis pregnant lub not pregnant i w przypadku ciazy pokazuje ktory to tydz ciazy. Wczesniej tez kupowalam takie testy ale wychodzily ujemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
klonmelkowaa tez bym taki kupila ale w polsce chyba nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 o brazowych plamieniach to slyszalam rozne historie pierwa to ze dziewczyny maja takie przed okresem, a inne ze to plamienie implantacyjne, a jak wystepuje w ciazy to oznacza ze jest zbyt niski poziom progesteron. wiec nic wiecej ci nie pozostaje jak tylko czekac. mam nadzieje ze to nic zlego nie oznacza i jutro zobaczysz 2 wyrazne kreseczki. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziekuje za wsparcie:) moze sobie zapobiegawczo wezme luteine pod jezyk? bo mam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonmelkowaa slyszalam ze te testy sa super wlasnie nie ma pozniej takiego dylematu czy widac czy nie, ja dopiero do anglii wracam pod koniec miesiaca z mila checia tez bym sobie tak zakupila :) a tak jutro zrobie plytkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 mi lekarz zalecil branie d*phaston 2x1 od 15dc do 28dc, wiec sadze ze tobie nie zaszkodzi zabranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, chciałabym do Was przyłączyć;) staram się o dzidzię ;) w styczniu miałam zabieg łyzeczkowania po obumarłej ciąży;( w zeszłym miesiącu nam sie nie udało i w tym te nie ( cholera jasna) poprostu na głowe mi już siada, idzie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiaderko :) napewno niedlugo ci sie uda :) u mnie to dopiero 2 cykl staran w sumie 1 cykl powaznych staran mam nadzieje ze jakims cudem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie wytrzymałam zrobiłam test znowu i fiona już wiem co czujesz bo jest kreseczka tak jak ty cień cienia ale jest :-) teraz obiecam sobie wytrzymać do dnia planowanej @ bo to nic pewnego a co do tych piersi ja też miałam strasznie gorące na początku pierwszej ciąży to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
no widzisz taka oto ja;) ale jest bardzo podobna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona jak się pod światło weżmnie to widać spokojnie ja się trochę dziwnie czuję trochę kręci mi się w głowie i piersi bolą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
ja juz mysle ze schizuje i mam omamy jak patrze na ten test...ale musze poczekac jeszcze. tez sie zle czuje jestem zmeczona, boli mnie brzuch i glowa troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć czołem z rana ! Trzymam za Was kciuki, ja straciłam narazie wszelkie nadzieje ale Wam się ma udać :) Po raz kolejny udowodniłam, że nie należy się spieszyć w moim wypadku z testem.... Stawiam kawkę na kafe - wstawać dziewczyny - czytam wasze info nt. testowania i śledzę je z wnikliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Giubelli :) jednak dzisiaj nie testuje strasznie brzuch mnie boli wiec stwierdzilam ze to nie ma sensu i ewentualnie odczekam jeszcze kilka dni chyba ze mnie nawiedzi @ :( ciekawe jak tam dziewczyną idzie testowanie oby sie reszcie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Hej u mnie ta sama kreska. Nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Podejrzewam ze to nie fasolka:-( bardzo boli mnie podbrzusze i plecy pewnie bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×