Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No jaja by były jak by już testy nie dawały odpowiedzi, a co dopiero okres który czasem przy ciąży występuje nawet do któregoś tam miesiąca.... jednak wizyta u lekarza chyba najlepsza. Dawajcie dziewczyny znać, a Ty taka oto ja - jeszcze nie wszystko stracone. Może akurat ? Zazdroszczę Wam pogody bo na południu Polski kicha.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:), jak to wszystko czytam to zaczynam tez miec watpliwosci co do swojego testu i jego wiarygodnosci, juz chcialabym miec tego bobaska od 7 lat sprzedaje odziez dla niemowlat i malych dzieci, na patrzylam sie na te wszystkie przesliczne ubranka :)czas ubrac wystrzalowo swojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika - dobrze wiedzieć - będziemy się zgłaszać do Ciebie w przyszłości - OBY !!!!!!!!!! :) a sprzedajesz na allegro czy gdzieś indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej mialam sklep, obecnie z niego zrezygnowalismy bo mieszkamy teraz za granica, bede wystawiac ubranka na allegro nowe i uzywane chociaz z gory mowie ze nie warto wydawac pieniedzy na nowe ubranka, sprzedaje odziez dla niemowlakow w idealnym stanie wrecz wygladajaych jak nowe, zestawy ubran bede tworzyc tak zestaw zawiera 50szt ubranek zazwyczaj wychodzi 5-6zł za sztuke ubranka renomowanych firm disney george next adidas nike itd., lub bedzie mozna zakupic ubranka w zaleznosci co komu odpowiada ceny indywidualne. mam nadzieje ze kazdej z was sie uda i oczywscie dam swoje namiary :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wam też się porobiły te niebieskie żyłki na piersiach ja chyba schiza złapałąm normalnie widać u mnie na sutkach takie niebieskie żyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja w moim przypadku nie widze zadnych zmian jesli chodzi o moje piersi nawet mnie nie bola w ogole ja jestem chyba inna...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
mnie piersi troszke bola. Ale sa takie twarde, tak samo jak brzuch mi sie taki twardy zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
anika86 a skad Ty jestes w ogole? Juz wiem ze zza zagranicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
Dziewczynki ja w ciazy nie jestem. Dzwonilam juz:( nie wiem czemu wychodzily mi takie kreski. W kazdym razie, dziekuje wam za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Przykro mi fiona ale nie zalamuj sie, bedziemy z Toba a Ty z nami:) Na pewno nastepnym razem sie uda, musimy w to wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
jakos sie z tym pogodze. Tylko nie rozumiem czemu testy tak wychodzily? Moze jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Znam kilka takich przypadków co testy wskazywaly pozytywnie a ciazy jednak nie bylo, za to w nastepnym miesiacu nie byl to juz falszywy alarm, takze glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Witam dziewczyny! ale się rozpisałyście pod moją nieobecność! Fiona_88 nie przejmuj się tak, zobaczysz za następnym razem się uda, nie ma co się stresować :) młoda jeszcze jesteś :) Mnie wczoraj wieczorem tak podbrzusze bolało że myślałam że nie wytrzymam, normalnie kłucie całego podbrzusza. U mnie pogoda piękna, słoneczko od rana świeci :) Mam nadzieje że cały weekend taki będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 trochę się z Tobą utożsamiłam, więc ogrooomnie mi przykro 😭 ale liczę, że już niedługo się wszystko uda!!! :) PauliśĆ ja mam dokładnie tak samo, tak mnie podbrzusze boli, nie ma przerwy, tzn. nie boli tak, by brać jakieś tabletki, ale już od tygodnia je po prostu czuję! Chociaż dzisaj w nocy to już nie wytrzymałam, przez kilka sekund naprawdę mocno zabolało, wzięłam no-spę (nie lubię ale na wszelki wypadek). I piersi mi mrowią w środku. Kurcze, ale liczę na to, że się uda, tak bym chciała! A testowanko za dwa dni. A Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doczytałam, za sześć dni :) Mnie już też w tym czasie podbrzusze dawało znać o sobie. Właściwie tak jakby miesiączka była już ponad tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Je też właśnie myślałam że dostanę @, ale to by był trochę za prędko, więc nie wiem czym to jest spowodowane. Też mam nadzieję że się uda :) Nigdy prędzej nie miałam takiego bólu, z tego co pamiętam, więc nie wiem. Niedługo mamy z moim zamiar wyjechać nad morze, mój coś przebąkiwał ostatnio. Może macie jakiś fajne miejsca co do nich jeździcie, bo jak na razie tylko w Internecie coś patrzę i nie wiem na które się zdecydować. Najlepiej prosiłabym o linki do stron, będę musiała porównać :) A wy jakie macie plany na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziewczyny wybaczcie, ze zawracam glowe. Jak dzwonilam do labu powiedziala mi, ze nie mowimy przez tel wynikow pacjentom. Ja na to ze jak robilam badanie to pani mi powiedziala, ze mam zadzwonic i powiecie. A ona, no dobrze, wynik ujemny. A teraz sobie to przeczytajcie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5423477&start=60 juz nie wiem co myslec. Jutro sie przejde po ten wynik. I chyba zapisze sie do gina. Nie bede mowic, ze podejrzewam ciaze. Poprostu na normalne badanie pojde. Zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa:)
Hej dziewczyny;) widzę że nam się rozwija forum. Witam nowe koleżanki. Fiona_88 - bardzo mi przykro, zobaczysz w następnym cyklu będzie jzu na pewno:!! ja już od wczoraj w domu siedzie (lekarz wygonił na L4) i zastanawiam się co by tu sobie wymyślić do zbicia czasu. Mnie tez jakoś zelżały objawy. Podbrzusze lekko kłuje piersi nadal twarde i bolące. Ale żadnych mdłości itp. Jedynie senna jestem. Może to wynik brania d*phastonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce fasolke
Hej dziewczyny! Wiem ze to byc moze nieodpowiednie miejsce i ze byc moze takich pytań jest pełno ale liczę na wasza życzliwośc:) po pierwsze tak wiem wiem zrobię test i wiem e jest wcześnie jak na objawy, ale teraz testu zrobic nie mogę a z racji tego ze bardzo chce mieć dziecko doszukuje sie mu w każdym swoim odczuciu objawów ciazy:) kochalam sie z moim miskiem w dzien ( tak na oko) plodny, co prawda minęły tylko 5 dni ale coś dziwnego sie ze mną dzieje po pierwsze wczoraj przy myciu zauważyłam ze wydziela sie ze mnie bardzo duża ilosc sluzu takiego przezroczystego z jakby białymi nitki w środku ( nigdy wczesniej tak nie miałam) dzisiaj od rana jem jak szalona nigdy tyle nie zjadlam a ciagle jestem glodna, towarzyszy mi uczucie zgagi i co najdziwinejsze dla mnie jestem szalenie zmęczona i spiaca, nic nie robię bo jesteśmy na wakacjach a co usiade to zasypiam a chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie spac w dzien.... Czy w ogóle powinnam mieć w tej sytuacji jakaś nadzieje? Pozdrawiam was serdecznie i liczę na odpowiedzi ( no i fasolke:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
nie wiem co sie dzieje ze mna, ale znow zrobilam test bo nie wierze temu wynikowi z labu i znow jest kreska. Nie wiem o co chodzi. Martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
kurde czy to mozliwe, zeby testy wychodzily pozytywne jest kreska blada ale jest, a beta byla 2.24...?? juz nic nie kumam. Zadzwonilam i mi podala ten wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Fiona_88 zrób tak jak wcześniej pisałaś, przecież z tabelki widać że jesteś już dzień po spodziewanej @ a większość testów które robisz wychodzą pozytywnie. Idź do lekarza i wtedy się wszystkiego dowiesz. Ja trzymam kciuki. a jak wam dziewczynki popołudnie mija? Ja siedzę sama, mój przed chwilą wrócił z pracy, ale jeszcze musiał jechać na chwilę, ale jego chwila trwa dość długo :) Wczoraj chodziłam strasznie wkurzona i rozdrażniona, a dziś mam nadzwyczaj dobry humor, może ta pogoda na mnie tak wpływa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona bardzo bardzo mi przykro ale nie martw się kochana uda się każdej z nas poprostu to nie twoja kolej zobaczysz będzie dobrze... pauliśC u nas też pięknie dzisiaj nad jeziorkiem się kompałam z synkiem a jutro ma być 40 stopni:-) jupi majowa hm fajnie odpoczywaj i dbaj o dzidzie ja też ostatnio strasznie drażliwa jestem no ale dzisjaj już lepiej podbrzusze nadal daje o sobie znać... nie wiem co jest jeszcze tylko 2 dni :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co za leniuchowanie drogie panie ja już zdążyłam kawke wypić i basen rozstawić maluszek śpi a ja umieram z nudów.... fiona a ty dzisiaj do tego gina idziesz??? dziewczyny co tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć taka oto ja - ranny ptaszku :) Dobrze, że mam pracę bo też bym pewno jeszcze spała ;) U mnie stara bida - kończy się @ - zaczynają się starania ;) oraz remonty w domu więc może zapomnę o ciążowaniu i może coś zdziałamy. Czekam na przyjście testów owu - spróbuję - może akurat się przydadzą. 🌼 Pauliś - byłam w tamtym roku - http://www.dworzysko.maxmedia.pl/ w Ustroniu Morskim. Miejscowość bardziej dla rodzin, nie dla imprezowiczów choć spędzaliśmy czas w jednej knajpie pod gołym niebem całe wieczory i noce także polecam - a ten hotel jest....16 kroków od plaży ;) dosłownie! Na boso chodziliśmy nad morze, trzeba było tylko przejść deptakiem przez lasek. Jedna z nas mieszka nad morzem....musisz poszukać wstecz :) A jeśli chcesz poimprezować - to Mielno - impreza całe 24/h. W Sopocie nie byłam ale chciałabym być - podobno pięknie, no i Gdańsk - miodzio. Szukaj prędko bo to dość późno na rezerwacje. Miłego dnia wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę posta i mi znikło hej giubelli no ja myślę że pomogą te testy inaczej by kobiety nie radziły ja mam niedaleko do moża hmm uwielbiam sopot molo i długą super. ja tam jeszcze gdynia redłowo jeżdże teraz jak ciepło to co weekend no ale z tym hotelem to ciężko będzie późno już...... no a latem znowu będzie parada statków to dopiero extra a i my co roku na jarmark dominikański jedziemy to dopiero fajnie. no ale która to kobietka jest z trójmiasta bo chciałam napisać o tym spływie statki i żaglowce napewno wiesz o co mi chodzi to dopiero jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Czesc dziewczyny. Fiona ja tez uwazam ze powinnas isc do lekarza. Anika co sie nie odzywasz? Ja 3 lata z rzedu bylam w karwi tez bardzo fajne miejsce blisko do morza:) u nas w koncu robi sie cieplo a ja do 16 w pracy to i tak malo sloneczka widze niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Cześć dziewczynki! Ja przed chwilą wstałam i zjadłam śniadanko :) W nocy się obudziłam i tak źle śię czułam że myślałam że nie zasne :( Jeśli chodzi o ten wyjazd to my się zastanawiamy nad jakimś domkiem, patrzyłam na kilka ofert i pewnie niedługo będziemy musieli tą rezerwacje zrobić, bo jest naprawdę późno, a jeśli chodzi o termin to myślimy o sierpniu. 15 jest święto więc dzień wolny od pracy a to przypada w czwaaretek, węc piątek można wziąć wolne i do tego cały weekend no i może jeszcze poniedziałek. Cały czas myślimy. Właśnie zależy mi żeby było blisko morza :) Wczoraj wieczorem znowu okropny ból podbrzusza, już drugi wieczór z rzędu. chętnie bym sobie test już zrobiła, miałabym miłą niespodziankę dla mojego jak z pracy wróci w piątek, bo znowu wyjechał :( ale i tak nic by nie wyszło, a niepotrzebnych rozczarowań nie będę sobie robić :( Jeszcze tydzień i będę wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do 16.oo ale mam dość pracę "ruchomą" więc łapię promienie których dziś jest sporo w końcu ! 🌼 Pauliś - wiem coś o tych rozczarowaniach.... 🌼 wrzucam tabelkę dla przypomnienia! Modyfikujcie ją wg własnych uznań ;) majowa ...............27................1cs.................... :) fiona_88..............25...............1cs..................@ 10.06. Tierona.................23.............5cs...................@ 12.06 klonmelkowaa....32..............3cs...................@ 13. 06. rozusPL...............21.............3cs....................@ 14.06 taka oto ja............24.............1cs...................@15.06 PauliśC................22.............10cs.................@18.06. Giubelli................27.............4cs....................@ 08.07. izulinka7............23...............6cs....................@ 10.07. 🌼 Tierona !! Klonmelkowa !! Testujecie ?? Hallo hallo, zgłoście się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja znowu zrobiłam test jes blada kreska ale boję się że jednak będzie coś nie tak bo 15 @powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×