Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

ja siedze jak taki osiol i patrze na ten test mąż jeszcze w pracy oj powiem mu jak przyjedzie on się napewno ucieszy wiesz z drugiej strony ciesze się ze sie udało bo jak on teraz pojedzie to by nie było kiedy a ja tak bardzo chciałam załapać się na anulowanie mojego zwolnienia..... teraz bede się modlić aby było zdrowe i dziewczynka.... zawsze chciałam mieć najpierw chłopca żeby córeczka miała starszego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze, musi byc. Ja tez bym chciala dziewczynke bardzo :) ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe. Czekam do 2 sierpnia na usg, bo jak bylam tydzien temu to nic jeszcze nie bylo. No, ale beta potwierdzila, wiec napewno jest ;) poki co nie mam prawie wcale apetytu. A jak cos zjem to nie mieszam jakos, chyba ze dopiero sie zacznie. Staram sie jednak nie szalec. Ale dzisiaj 3 lody zjadlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam tak od 8 tygodnia straszne mdłości i wymiotowałąm jak tylko coś zjadłam nawet tabletki dla chorych na bulimie dostałam....oby teraz było lepiej..... no ja jutro od razu poproszę o zaświadczenie może dostanę jeśli lekarz potwierdzi muszę jak najszybciej do pracy zanieść bo wolę przez ciąże dostawać 2000 tys wypłaty niż 500 kuruniówki.tylko podanie napisać do pracodawcy muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka oto ja- podpatruję Wasz topik i szczerze Ci kibicuję (oczywiscie innym dziewczynom również), ponieważ ja też chcę zajśc w ciażę podczas wypowiedzenia. Niestety minęły juz 2 miesiące i nic z tego, dziś znów dostałam okres. Gratuluję Ci i życze powodzenia! Innym również gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Taka oto ja ! Grrrrratuulaaachyyyyyy !!! Ale super, a widzisz tak się bałaś i już chciałyśmy mrozić przyszłych potomków :P Super! Dziwne że test dopiero tak późno coś wykrył ale ważne że masz potwierdzenie! Cieszę się że dopięłyście swego i Ty i Fiona i reszta Was, a Ty taka oto ja działaj w sprawie pracy, pokaż im gdzie ich miejsce. Zobaczysz, że z rodzicami wszystko się ułoży, pokochają WNUSIĘ szybko :) Daj znać jak reakcja męża :) 🌼 Gościówko :) zapraszamy do nas, widzisz, że wykruszają się nam dziewczyny to Ty się przyłącz :) 🌼 Któryś dzień z rzędu mam dwie kreski na teście owu z tym że jedna jest jaśniejsza oczywiście. Zobaczę jeszcze jutro i pojutrze. Piszą że mogą to być objawy podwyższonej prolaktyny, i innych hormonów bla bla bla. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje gościu no u mnie właśnie jest 2 mc wypowiedzenia to w takim razie ja 3mam kciuki za ?Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giubelli ale bym sie smiała jakbys tez w tym mc zaskoczyła:-) 3mam kciuki. no maz napewno sie ucieszy w koncu razem podjelismy ta decyzje. i mrozic nie musze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja, napewno Ci sie uda za praca. Ja niestety nie bede miala dodatkowych pieniedzy, bedziemy musieli zyc z tego co moj przynosi. No ale coz takie zycie. I tak nigdy sie nie ulozy tutaj, wiec co mam odkladac decyzje o dziecku do 40 albo w ogole zrezygnowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
witam z rana:) tak oto ja gratulacje naprawde, widzisz dobrze ze robilas te testy owu, moim zdaniem Ci pomogly a tak poza tym bardzo Ci gratuluje. O prace sie nie martw, bardzo dobrze ze tak sie stalo, maja za swoje. A mysle ze rodzice beda sie cieszyc i to bardzo w koncu to ich wnuk czy wnuczka, tym sie nie przejmuj teraz musisz sie tylko cieszyc:) Dziewczyny w tym miesiacy zaszalalyscie, jednak wakacje dobrze wplywaja, moze do konca wszystkie bedziemy widzialy te upragnione 2 kreseczki:) czego sobie i Wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Witam :) moze i do konca wakacji wszystkie zaskoczycie :) czego wam życzę :* cóż u nas dzień jak codzień... zaraz pójdziemy na plac zabaw.. :) w następnym tygodniu bede pisac podania o prace... poskladam, może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. U mnie od kilku dni wieksza ochota na lody, ale nic wiecej. Jakos nie mam smakow niewiadomo jakich. I narazie nie mam juz nawet nudnosci. Bola mnie tylko piersi. Mysle caly czas o 2 sierpnia, czy zobacze juz serduszko, czy wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do taka oto ja- musisz udac się do pracodawcy z zaświadczeniem od lekarza o ciąży i z napisanym wnioskiem o przywrócenie do pracy. pracodawca ma obowiązek dac Ci na piśmie, ze przywraca Cię do pracy. Pamietaj- masz na to wszystko tylko 7 dni od wizyty u lekarza. jeśli pracodawca nie wyrazi zgody, skłądasz wniosek do sądu pracy- to też musisz zrobić wciąż w ciagu 7 dni od daty wizyty u lekarza. oczywiście do lekarza jak najprędzej idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny lubie zaglądać jak już jest coś napisane. no ja już tak się cieszę ale o ciąży powiemy dopiero za 2 tygodnie jak mój mąż wróci bo jutro już wyjeżdża. byłam do lekarza się zarejestrować i wiecie co sobie wymyślili ???/ nasza kochana przychodnia ma płatny odział ginekologi i ani wizyty u ginekologa ani usg nie jest na kasę. wszystko prywatnie nawet będąc w ciąży za każdą wizytę płacę 50 zł a za usg 70 zł. DEBILE muszę iść do innej przychodni popytać tylko mi zależało na moim lekarzu bo ten do którego chciałąm iść robił mi cesarkę przy pierwszym porodzie i on wogóle w szpitalu pracuje........ gościu dzięki za info tak właśnie zrobie.nie wiem tylko jak to dostarczyć jak dam na sklep do kr to nie dostanę potwierdzenia a jak do siedziby to mam do niej 300 km. fiona oj to dopiero się zacznie u mnie tak od 7 tc były CODZIENNIE KILKAKROTNE wymioty i cały czas jadłam fastfoody. giubelli a ty już po owu czy jakoś tak no to jest szansa że do nas dołączysz:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_85
jestem w 6 tygodniu, caly czas sie boje ze ciaze 'wyparuje", ze bedzie puste jajo, badz cokolwiek innego. Beta tydzien temu robilam ok 500 wyszlo. U lekarza nie bylam jeszcze. Dopiero za ok poltorej tygodnia. Strasznie sie boje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy tu mówiłyście o wyjmowaniu testów z obudowy - święta racja!!! Ja też nic nie widziałam a wyjęłam z obudowy i oczom nie mogłam uwierzyć DWIE KRECHY bez żadnej wątpliwości! Jakoś musiał być inaczej ustawiony - miałam Bobo Test. Taka oto ja - gratuluję!!!! :) Ja dziś idę do ginekologa mam wizytę na 11.30 i mam czasem takie wahania, że może mi się wydaje, że jestem w ciaży? Ale mam dwie kreski, okresu nie ma (już 12 dni po terminie okresu nie ma a zawsze miałam co 27,28 dni), piersi (sutki) baaardzo wrażliwe. Ale mimo wszystko ta pierwsza wizyta u lekarza na pewno jest wstanie juz wszystko potwierdzić badź zaprzeczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozus, tez mialam takie mysli czy czasem sobie ciazy nie wmawiam. Ale mam chyba 8 testow pozytywnych, beta no i dzisiaj znow poszlam na bete, sprawdzic czy rosnie dobrze, bo od wczoraj mam schizy, ze moze "cos sie stalo". Moze poprostu to szok, z ktorego dalej nie moge wyjsc :) co do rozwalania testow, to faktycznie, tez sie przekonalam, juz nawet 2 razy kreska byla przesunieta. Od wczoraj sie kijowo czuje, jestem taka slaba, nawet nie wiem jak po chleb pojde. Poszlam rano na ta bete, nawet glowy nie mylam, tluste wlosy hehe jak ja wygladalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozus, co do wizyty...nie nastawialabym sie. Ja poszlam za wczesnie i nic nie bylo widac jeszcze. Nastepny dzien beta ponad 400. Bylam wrecz zalamana, ze nawet pecherzyka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś racje, nawet USG nie zrobił, dał skierowanie na betę na jutro, wyniki (NFZ-owskie) około tygodnia więc kolejną wizytę mam za tydzień 31 lipca. Lekarz powiedział, że jeśli beta wyjdzie pozytywna to działamy dalej i będą kolejne badania. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. A pomacał mi macice i powiedział, że jeszcze mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny oj widzę forum żyje pełnia życia no u nas do jutra wielka niepewność no ale jutro na 17stą wizyta :-). ciekawe chciałabym dostać to zaświadczenie.zobaczym. od rana kłuje mnie w dole z prawej strony aj już się zaczyna.... :-) a giubelli urlop wzieła że jej dzisiaj nie ma???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozus to chyba Ty jako gosc pisalas? Nie martw sie, mialam to samo. Przyszlam, powiedzialam, ze testy pozytywne, zrobila usg a tu nic...no i tez bete kazala zrobic. Bedzie dobrze :) ja mam wizyte za tydzien i 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście powyższy post ja pisałam tylko się zapomniałam zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo hallo! Żyję! Dziś cały dzień poza domem i piszę dopiero teraz!! :-) ale myślałam o Was cały boży dzień :-) jutro coś szrajbnę bo dziś padam.... Oprócz kłucia w podbrzuszu nie czuje nic także d**a blada w tym cyklu pewnie, ah no cóż. Do jutra laski! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLOO !! Teraz Wy strajkujecie ? :) Jak tam Wasze wyniki, wizyty itp ? Musze dbać i interesować się naszymi nowymi ciężarówkami :) Wpisujecie się do jakiegoś nowego forum ? Mamusiowego ? :) Ale Wam zazdroszczę.... Ponawiam tabelkę co by nie zapomnieć kiedy co i jak :) majowa ...............27...............1cs...................... :) Fiona.................. 25............ .3cs........................ :) rozusPL...............21..............4cs................ . ..... :) taka oto ja............24.............2cs........................ :) PauliśC................22.............11cs.................. ?? czekamy na odzew :) eska 22................22............9cs.....................@31. 07 Giubelli................27..............5cs............. . .....@ 01.08 Wow, jeszcze 6 dni i testuję! Zapraszam resztę dziewczyn do dopisania się. Strzałeczka !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. ja wlasnie sie zbieram, musze isc do sklepu, pozniej jade do rodzicow, bo wrocili z krotkiego urlopu na wsi. Od przedwczoraj mam takie mdlosci, ze masakra:) w lodowce nic mi nie pasuje. Nie ma co zjesc hehe:) nawet nie wiem na co mam ochote:) wczoraj jadlam owoce. Ale dzisiaj to nie wiem:) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
witajcie:) ja caly czas czytam wasze wiadomosci, gratulacje jeszcze raz dla dziewczyn co zaciazyly(zazdroszcze Wam tych mdlosci heh) ja narazie robie testy owu ale to chyba jest bez sensu, pewnie to byl normalny okres zobaczymy za tydzien, nie wiem ogolnie co mam robic czy brac teraz luteine czy nie, znow zeby za czesto ten @ nie byl cholera...ale chyba zaczekam do soboty nastepnej niech gin zadecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :-)
Hej hej hej hej:-) gratulacje dla świeżo zaciazonych :-) i 3 mam kciuki za kolejne ciążę :-) My jesteśmy już po krótkim urlopie poslubnym w górach :-) a w sierpniu jedziemy nad morze :-) no i 1.08 mam badania prenatalne i po cichu liczę że dowiem się czy to chłopak czy dziewczynka :-) poza tym czuje się świetnie prócz częstych napadów sennosci. No a w nocy spać nie umiem bo to znowu mnie coś kluje w brzuchu. Pozdrawiam Was gorąco i czytam namiętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 dokładnie mam to samo :( takie mdłości których nie ma czego zazdrościć. Ja też NIE MAM NIC W DOMU DO JEDZENIA jednocześnie mając wszystko w lodówce i szafkach. też mi totalnie nic nie podchodzi, a wczoraj mój mąż wrócił o 22 z pracy a ja mu mówię, że nie mogę nic zjeść i jestem bardzo głodna bo dzień nic nie jadłam i wiem ze tylko kebab mi wejdzie i że taka głodna jestem ale mam ochotę tylko na kebaba. Pojechał kochany i wrócił z kebabami :) Zjadłam całego i poszłam spać :) Dziś miałam robioną betę, ale wyniki dopiero na kolejnej wizycie u lekarza. Więc prawda wyjdzie na jaw za 6 dni :D Będzie czarno na białym, wtedy poinformuję mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam ze sklepu, kupilam sobie ciasto z galaretka malinowa bo mialam ochote i juz 2 kubek herbaty pije, co mi sie raczej nie zdarza, bo rzadko pije herbate. Wole wode. Wszedzie zawsze woda. No ale cos mnie teraz na herbate wzielo i troche lagodzi to mdlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×