Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

ja już wcześniej miałam założoną sprawe o przywrócenie a dopiero potem dałam zaświadczenie o ciąży rozprawa się odbedzie normalnie ale mój adwokat powiedział że muszą mie przywrócić jest na to paragraf i inaczej być nie moze chyba ze w czesniej mialabym dyscyplinarke a tak nie bylo... dziewczyny dzisiaj mam lekarza na 19.30 no i mam problem. musze kogoś poprosić aby mi małego o 8 położył spać no i nie wiem jaki powód wymyślić... :-( czy powiedzieć mamie już o ciąży chociaż już widze jej kwaśną mine i już słysze to gadanie ze miał być kościelny najpierw wrrrrr nie wiem co robić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, powiedz po prostu że masz wizytę u lekarza, bo masz jakieś dolegliwości. Jak się będzie pytać to powiesz że nie wiesz o co chodzi i czy mogłaby Ci popilnować małego. Rżnij głupa do końca :) ja jadę dziś też do innego gina potwierdzić albo dowiedzieć się czegoś optymistyczniejszego. Zobaczymy co powie..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giubelli 3mam kciuki aby jednak nowy lekarz stwierdził bardziej optymistyczną wersje.... ja tez dzisiaj mam wizyte wiec wieczorkim napisze co i jak.... powiedzialam mamie o ciazy oj niech wie nie bylo tak jak myslalam....reszta roziny dowie sie jak maz wroci..... wizyta za dwie godziny......stresuje sie jak ja nie lubie wizyt u gina najgorsze co moze być i czeka mnie pewnie cytologia o nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
Czesc dziewczyny, piszcie jak tam po wizytach:) teraz mialam weselicho, oj ale była zabawa:) giubelli jak u Ciebie? Nie martw się wszystko bedzie dobrze, dobrze ze wiesz co jest...ja teraz na weekend mam dostac @ niech przychodzi jak najszybciej i znow trzeba sie starac:) od czwartku urlop zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej, byłam, obgadaliśmy sprawy, super facet, prowadził moją szwagierkę przez wszystkie ciąże. Mówił mi że sam jest najlepszym przykładem na to, że zupełnie zdrowy mężczyzna i zdrowa kobieta przez 18 cykli nie może zajść w ciążę. Oczywiście są różne przeszkody jak np moja torbiel. Wywiad zrobił, powiedział że badań nie ma sensu robić jeśli coś mi się dzieje w organizmie bo wszystkie będą "zafałszowane" moim stanem. Zapisał mi leki - wyszły coś ponad 4 zł po obniżkach :P (bałam się w aptece czy mi stówa wystarczy bo tyle miałam tylko przy sobie :) ) czopki i leki od 16 dnia cyklu i po okresie mam przyjść do niego. Jak nie pomoże - tniemy - ale tak by nie było zrostów (boże....okropne to wszystko...) ma jakiegoś dobrego kolegę specjalistę w innym mieście. Oglądnął macicę - stwierdził że "macica jest superowa" ;) więc chyba się nadaje do przyjęcia dziecka ;) powiedział, że jak będą problemy to jego kolega który często tu jest ale pracuje w klinice w Wawie pomoże mi zajść w ciążę ;) śmiesznie brzmi, propozycja ciekawa :P więc chyba jednak pozostanę przy tego lekarza usługach. 9 dych za wizytę ale niestety, zdrowie to zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Dzień Dobry :* Grulelli :) napewno bedzie dobrze i bedziesz w ciąży, ja troszeczkę zajeta jestem, w nocy wyjeżdżamy nad morze, w niedziele wrocimy. Jeszcze mam okres wiec nic nie dzialamy :). taka oto ja, co tesciowa powiedziała na twoją Ciążę ? moja napewno by sie cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
Czesc. dziewczyny. Strasznie tu pusto u nas ostatnio, ja dzis ostatni dzien w pracy i zaczynam urlop:) ale sie ciesze:) tak ogolnie to bym chciala juz sama dostac tego @ zeby nie brac juz luteiny, niech juz sie sam ureguluje...piersi bola mnie nadal ale da sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) u mnie zaczeły się mdłości i wymioty tak jak się obawiałam. wszystko co dzisiaj zjem to od razu biegne.... :-( musze iść do lekarza po takie tabletki które brałąm w pierwszej ciąży one były wskazane przy bulimii bardzo mi pomagały. u nas dzisiaj impreza babcia ma 84 lata a tu leje a impreza miala byc pod altana oj jakos musimy dac rade stokrotko ja nie stresowalam sie tesciowa tylko moja mama....na szczescie niepotrzebnie.....wiesz nie wiezialam co powie. mieszkamy w duzym domu bo ponad 400 m2 moi rodzice brat z zona i 2 dzieci. ja z synkiem i mezem, babcia i mlodsze rozenstwo wiec wiesz nie wiedzialam jak zareaguuje ze bedzie nas jeszcze wiecej n o ale to sytuacja przejsciowa bo oni sie buduja i mjy tez jestesmy w trakcie zalatwiania formalnosci. giubelli bedzie dobrze mysle ze tabletki pomoga i zabieg nie bezie konieczny......jestem optymistka:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) serdecznie gratuluję przyszłym mamusią;) troszkę nie zaglądałam tu do was a tu takie rewelacje ;) Giubelli trzymam kciuki aby wszystko było dobrze i zobaczysz, że będzie - wiem jak słodko pierdząco to brzmi, i pewnie wkurzające jest to , że wszyscy w kółko to powtarzają - ale co nas nie zabije to nas wzmocni :) Niech MOc Będzie z Tobą :) co do mnie to również wybrałam się do lekarza - nie do gina bo na razie jeszcze nie ten czas, ale do laryngologa i okulisty, bo w ostatnim czasie pogorszył mi się i wzrok i słuch. Nie wiem czy wam kiedys tu pisałam ale często miałam takie jakby mdłości, więc przy spóźniających się @ wmawiałam sobie, że to może pierwsze objawy ciąży, cóż okazało się że, mam problemy z żołądkiem i na tyle poważnie uszkodzony przełyk, że zatyka mi jakieś kanaliki w uszach, jestem obecnie na jakichś tabletkach syropkach i stosuję dziwną dietę :/ teoretycznie nie mogę jeść prawie wszystkiego, a praktycznie mam obserwować swój żołądek i wykluczyć z diety te produkty po których mam zgagę (ot kolejny objaw urojonych ciąż) i cofanie pokarmu (moje mdłości). Ale najtrudniejsze dla mnie jest to, że mimo iż mam tylko małą wadę wzroku bo +0.25 to mam coś nie tak z prawym okiem, na razie pani doktor przepisała mi jakieś krople i okulary i 28 sierpnia mam stawić sie na kolejną wizytę. Mówiła że to cos co się dzieje z tym okiem jest za sprawą chorej tarczycy lub zmian neurologicznych - więcej będzie wiedzieć po badaniach 28. Powiedziałam jej o tym ,że przez dłuższy czas bezskutecznie staraliśmy się o dziecko i zapytałam czy tarczyca mogła mieć na to wpływ, na co ona odparła, że owszem jeżeli jest chora to mogło to mieć wpływ jak i również na moje strasznie nieregularne @, chodź mój gin nie widział w tym jakiś większych problemów, bo "na dole" jest wszystko ok już. Pani doktor kazała mi się nie stresować tym, bo to wcale nie jest diagnoza, ale ja juz oczywiście przeszukałam google z każdej strony i sama sobie tą diagnozę postawiłam, bo całe mnóstwo objawów mi się zgadza. Eh... chciałam sobie zrobić badanie - zwykły poziom TSH ale wszyscy mówią mi że nie - żebym nie robiła, bo jak coś jest nie tak to mi to wyjdzie niedługo, a poza tym wszystko jest ok jestem zdrowa bla bla bla... a ja się czuję z tym źle i oczywiście obwiniam tarczycę za wszystkie nie powodzenia w kwesti bycia mamą i jeżeli jest cos nie tak chcę to "wyleczyć" jak najszybciej eh rozgadałam się... musiałam się chyba wyżalić komuś z poza moich bliskich, którzy jak to rodzina do półki nie usłyszą tego od lekarza nie przyjmują do wiadomości, a ja tylko wolę się miło zaskoczyć, niż strasznie rozczarować. Tylko tyle... Ściskam was gorąco, życzę wszystkiego dobrego Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, Eska, taka oto ja, izulinka :* dziękuję za wsparcie, reszcie też. Bo to chyba najważniejsze w trudnych chwilach. Ja też Was wspieram i w żyganku i w staranku i w badanku :P 🌼 Stokrotka, Eska - udanego urlopowania !! Wam to dobrze :) starajcie się tam ładnie o dziecko ;) 🌼 Taka oto ja - nie ma chyba nic gorszego jak mdłości....nie cierpię tego uczucia i na dodatek nic zjeść nie możesz....pewno że idź po te leki do lekarza, jak tylko pomagają... widzisz, nie taka mama straszna jakby się wydawało :P no nie powiem, że macie tam mieszankę wybuchową ale jak tylko jest ok to to najważniejsze w domu. 🌼 Izulinka! Spisałaś się no na medal tym tekstem :) Dzięki za moce dla mnie ;) Powiem Ci, że masakra z tymi lekarzami u Ciebie !! Ale nie martw się bo jak mi stwierdzili padaczkę (której btw już nie mam ?!) to dosyć że chodziłam po świecie jakbym była ostatnią ofiarą losu, schorowaną, beznadziejną i do niczego się nie nadającą to jeszcze latałam po tych badaniach, klinikach...a idź...Ty, zaskoczyło mnie że niby gin mówi że na dole wszystko ok na podstawie czego przepraszam ? Głupek jakiś... Mój - niby taki ignorant, przyjmuje do 24.oo - kolejki ogromne, 7 minut trwa wizyta, ale w ciągu ich zrobi mi cytologię, przeprowadzi wywiad, zdrobi USG wewn., zewn., i jeszcze skierowanie na badania da. MUSISZ ZROBIĆ TE PODSTAWOWE !! Nie mam przy sobie kartki bo zostawiłam w domu, ale wieczorem Ci napiszę na co ja dostałam, i te całe tsh i inne mam zrobić w 3 dniu cyklu. Z tym że ja mam też zrobić markery nowotworowe, chyba z racji tego torbiela, ale ten drugi lekarz mi powiedział, że to zwykły raczej torbiel, ale zbadam się na wszelki wypadek. Kiedyś szukałam tu na kafe i dziewczyny wypisały jakie badania trzeba zrobić, przy niemożności zajścia w ciążę. Badania to podstawa, niestety, nachodzić się trzeba i to kosztuje, ale wiem po sobie że to ważne !! Moja kuzynka 32 lata - no nie ma dziecka i nie ma, gin na wszystkie strony ją wybadał a miała zwykłą niedoczynność i typowe objawy, po miesiącu leczenia od razu zaszła. Jak gin Ci nie pomoże, to idź do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie. Żal się żal, po to tu jesteśmy. Poza tym, to mam do Ciebie słabość bo łączą nas nie tylko problemy zdrowotne ale i imię ;) 🌼 Jeśli chodzi o mnie, biorę czopki cały czas a dziś zaczynam Orgametril 2xdziennie, lek jest na min. bolesne miesiączki, obfite, długie, nieregularne. Ja to biorę z racji chyba tego że torbiel jest wypełniona krwią. Nie wiem. Ratuję się jak mogę ;) Uściski dla Was na weekend !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
witam Was dziewczyny. Jak u Was?ja na jutro mam termin @ ale brzuch mnie czasami pobolewa wiec pewnie nici z tego,chodz jutro zrobie sobe test z rana jak nie bedzie @ to wieczorem zaczynam brac luteine na wywolanie @ i mam nadzieje ze kolejne starania sie zaczna. Nie pisalam Wam chyba dokladnie tydzien temu mialam chyba przeziebiony pecherz,bo moczu wogule nie moglam trzymac i mnie bolalo...juz piersi mnie praktycznie przestaly bolec takze moze luteina nie bedzie potrzebna pewnie @ sam przyjdzie...ogolnie mam dzis doła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kurcze ja to już sama nie wiem heh, bo w zeszłym roku Usg i tak dalej miałam robione ,bo miałam kamień na nerce, nie mogłam siku zrobić, bolał mnie brzuch i moja pediatra wysłała mnie właśnie do ginka wtedy (było to jakieś 3 lata temu) od tego czasu tak raz w roku mi robił, żeby sprawdzić co dzieje się z tym kamieniem, ale on wchłonoł się, albo ponoć go wysikałam, ja tam nie wiem nie czułam :P hehe ale miałam tez jakąś bakterie tam na dole i leczyłam się i na początku roku właśnie było wszystko ok i nie było przeciwwskazań do ciąży. Kurcze ja teraz jestem tak rozhisteryzowana, że zwracam uwagę na każdy swój oddech w ogóle, szukając choroby. Internet to jednak jest zaraza naszych czasów, bo człowiek się naczyta a później szuka tego u siebie.U mnie oprócz problemów z wagą ( nie jestem ani chuda ani gruba) to wszystkie objawy wskazują na tarczyce.Ale staram się nie nakrecać (chodź lepiej walczyć ze znanym przciwnikiem :P ). Gorzej z tym, że stwierdzili u mnie refluks i poprostu mam jakąś manie z jedzeniem! Bo naprawdę staram się nie jeść czego nie powinnam, ale gotując dla pracującego chłopka, który lubi zjeść(ilość i jakość) nie wytrzymuję nie podjadając - Bo i jak?? Jakbym nie widziała, nie czuła smaku i zapachu to może bym dała radę, a tak?? Czekam więc sobie do tego 28,l zapisuję pytania które chcę zadać któremu lekarzowi, zapisuję objawy (żeby nie zapomnieć) i głowa mi paruje już po prostu ehh Nigdy jakoś szczególnie nie chorowałam a teraz po prostu wszystko naraz... P.S wiem, może jestem narcyzem ale uwielbiam swoje imię :P szczególnie, gdy załatwiając coś w urzędzie inteligentne panie trzymając mój dowód w ręku pytają przez ile "L" napisać moje imię :) bezcenne buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suchareczek
Czesc:-) ja juz po owulce ciekawe co wyjdzie czy przyjdzie @ czy moze małe bebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc Wam. Dzis nie zdarzyłam zrobic nawet testu bo z rana przyszedł @ niestety... z jednej strony sie ciesze ze juz sam sie uregulowal nie musialam brac tabletek ale jednak szkoda ze przyszedl, ale dokładnie 14 dni po owulacji, wiec mam nadzieje ze juz sie ureguluje i w koncu bede mogla miec upragnionego dzidziusia. Zastanawiam sie jak zrobic zeby tyle nie myslec o tym ale niestety sie nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
:) dziewczyny, Pozdrowienia z nad Bałtyku :* pogoda nam dopisala :) spalilam sie na buraka i teraz nie noge się dotknąć :P. Grubelli :* będzie dobrze:) Izulinka :* u Ciebie również. My właśnie zaczęliśmy starania :) mam nadzieję ze we wrześniu powiem wam że zostaniecie Ciociami:**** calusy udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho Eska :( przykro mi ale nic straconego przecież, przynajmniej już masz wyregulowane wszystko. Izulinka - Ty to naprawdę masz wszystkie choroby świata ;) tfu tfu, żartuję, ale naprawdę olej co Ci mówią i rób badania, począwszy od morfologii bo z tego wszystko wychodzi, a nie z jakiś tam objawów. Część lekarzy po objawach nawet nie umie rozpoznać co w człowieku siedzi. Ja też miałam być zdrowa jak rydz, bo jeszcze pół roku temu byłam.... a teraz widzisz. Pozdrawiam imienniczkę ;) 🖐️ Suchareczek - zdawaj relacje jak u Ciebie i co wyniknie :) Stokrotka - ty szczęściaroooo, pogoda chyba piękna co ? :) Rób tam wszystko żeby się pojawiło dzidzi :) 🌼 A jeśli chodzi o mnie to jestem słomianą wdową bo mój mąż wyjechał na żużel za granicę - lubi czasem z kumplami pooglądać, ale dziś na szczęście wraca. Katuję się tymi czopkami i lekami, zobaczymy co wyniknie po @ na badaniach....mam cichą nadzieję że będzie dobrze, bo nawet kuł mnie trochę ten lewy jajnik przy tej kuracji, więc może się zmniejsza dziadostwo.... 3majcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja tylko ma chwiele w ostatnie dni nie miaqłam czasu zajrzec no a to dlatego ze jestem bez kompa mąż laptopa zabral a ja szukam jakiegos na allegro no ale nic nie ma........u nas dobrze dzisiaj bylam na badaniu krwi od 1 wrzesnia przechodze na l4. oczywiscie czytam was regularnie i 3 mam kciuki. paaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
:) już w domu, korki na drodze byly masakryczne. :) pogoda byla piekna nie ma co :) szkoda ze tak szybko musielismy wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam dzisiaj na usg :) wszystko w porzadku, fasolka ma 18,4mm, serduszko bije, nawet sie poruszyla jak na nia patrzalam :) ale uczucie :) termin na 22.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ! Ale się wszystkie odzywają ! :) Miałam właśnie pisać co u Was Fiona i taka oto ja :) To super że u Was wszystko w porządku, no ja mam nadzieję, że starania rozpoczniemy od września....OBY.... nie myślę narazie o tym, dziś mężulo wraca, już nie mogę się doczekać jak go złapię!!!! Choć gin kazał "dać mu spokój przez czas leczenia" ;) ale ja swoje sposoby mam ;) heheh :) Stokrotka, wracaj nad morze bo podobno ma wszędzie lać a tam nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli trzymam za Ciebie kciuki, zawsze bylas dobrym duchem tego forum :) za inne tez trzymam. Ja dopiero dzisiaj uwierzylam ze faktycznie jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Witam was :) u nas ciągle pada, pogoda do niczego, mlody jeszcze spi ja tez jeszcze w lozku :) fiona to super ze juz widzialas kropeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho ! Stawiam kawkę z rana !! Budzimy się do życia ! Wróciło moje szanowne wczoraj :) tak się stęskniliśmy przez te 3 dni, wyściskaliśmy przed domem jak para 16letnich wariatów :P Nie wyspałam się, chyba przeczuwam deszcz, podobno w całej Polsce już pada i się ochłodziło a u nas dalej wisi wszystko w powietrzu i duchota zabija. Fiona - strasznie fajnie że masz już potwierdzenie 100 %owe :) Ciekawe kiedy ja zajdę po tych leczeniach, bo mi jakoś ten ostatni lekarz dodał takiej siły psychicznej, że zajść zajdę ! A co !! Co do dobrego ducha, to piszę tylko takie farmazony :P ale piszę żeby się wygadać komuś :) Stokrotka- zazdroszczę Ci pobytu pod kołdrą, bo mam takie dni, że czasem mogłabym leżeć.....i leżeć....i leżeć..... leniuch ze mnie, ale jak już wstanę to góry przenoszę ;) P.S. mogę wskoczyć do Was chociaż wirtualnie w pióra ? :D Jak idą starania reszcie ? Piszcie bo muszę się pomału uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
grubelli :) w zamian za kawke zapraszam :) :P wlasnie zmieniam posciel:) zjemy sniadanie i pojdziemy troszeczkę na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh...wpakowałabym się z chęcią ;) a nie w tych papierach bleeee.... miłego dzionka dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam wszystkie....oj ale ja dzisiaj sobie p[ospałam jak nigdy bo dopiero mnie mały po ósmej wywalił z wyra do tej godziny bawił sioę sam :-) głodna jestem ze masakra a nic nie mogę zjeść bo od razu mi nie dobrze.....zaraz zmykam na miasto jak tylko młody wstanie musze już tego laptopa kupić co mi mąż mojego odda bo teraz goscinnie u mlodszego brata w pokoju siedze on ma kompa ale bez neta ja mam neta a nie mam kompa wiec jakos sie dogadaliśmy:-) fiona gratuluje tej kropeczki oj ja usg dopiero mam na 9 września no ale wytrzy,mmam jakoś a który to tydzień u ciebie bo my chyba mniej wiecej tak samo mamy jak liczyłam sama to termin na 25 marcz ,mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suchareczek
Czesc dziewczyny:-) ja z niecierpliwieniem czekam na koniec miesiąca bo albo przyjdzie @ albo bede robić test ciążowy. Chodź dziwnie sie teraz czuje bardzo dduzo mogę spać przed wczoraj do 12.30wstałam masakra. I dzis nawet śnił mi sie test ciążowy z dwoma kreseczkami:-) moze wyśnie sobie:-) a tu widze ze duzo mamus sie pojawiło. Gratulowac tylko można i dołączac do was:-) a gdzie sie robi ta bete? I ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bete robi sie w kazdym labolatorium, w ktorym robi sie np morfologie. U mnie w katowicach koszt od 15-30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suchareczek
Aha no to nie tak duzo. Ale poczekam do konca miesiąca i zrobię test ciążowy tak 30go jesli do tej pory nie dostanę @. Chodź zrobić dzidzie to nie takie proste. Chodź bym chciała by sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×