Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

fiona oj współczuje bardzo..... miammia wiesz ja zdecydowałam się na drugie dziecko nie czuje zeby malenstwoo mi przeskadzało wiem ze ma sie ochote wyjsc na piwo czy na jakas impreze ja mam o tyle dobrze ze mam z kim zostawic malenstwo i nikt nie robi mi problemów moze poszukaj tam zaufanej osoby wiesz opiekunka z jakimiś referencjami która od czasu do czasu by została z córką przecież ona jest już duża chodzi o samą obecność kogoś dorosłego. wiesz a reszta to kwestia organizacji ja już mam chyba wgrane wszystko automatycznie. my jadąc nad morze zabieramy małego i dwa psy....:-) uwierz mi potem jeszt łatwiej jak się przyzwyczaisz ja mam plecak cały czas w aucie lezy spokojnie w bagazniku jest tam pare zabawek ciuszki na przebranie i krem na słońce i takie tam. praktycznie ja pakuję tylko jedzenie bo reszta tam cały czas jeździ. wyjeżdzamy jak jest pora drzemki więc cała droge spi na miejscu jest wypoczęty. z powrotem tak samo.uwierz da się tylko trochę wiary w siebie.... a my imprezy robimy w domu mały śpi bezpiecznie obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny troche przeszlo, ale masakra. W ogole od 3 dni jak wieczorem wchodze na wage to mam 2kg wiecej! Ale to chyba przez wzdecia. Cokolwiek zjem od razu wzdecia. Moj i moja mama powiedzieli, ze juz zmienilam sie po twarzy. Boje sie ze spuchne bardzo i bedzie wygladac okropnie ;( a staram sie naprawde jesc racjonalnie. Szkoda, ze dzisiaj nici z wypadu nad wode, ale szczerze to nie wiem jak dlugo bym wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem dzisiaj pustki na forum tak ciepło wszyscy nad wodą ja się dzisiaj wyszalałam chyba z 3 razy byłam się kompać małego miała babcia. za tydzień do lekarza jupiii giubelli a co u ciebie ty niedługo testujesz...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej! Ojej, super wypoczęliśmy wczoraj, szaleństwo wodne, a jaka woda cieplutka! Jak zupa. Dziś 3 stopnie więcej - SZOK! Mamy dziś robotników w domu także szał ciał w ten upał. No testuję testuję ! Narazie zero objawów przedokresowych więc zobaczymy, ale póki co czekam na @. Choć i tak myślę że nic z tego znów.... 🌼 fiona - moja szwagierka przyznała się dopiero do ciąży w 4 miesiącu - nie chciała zapeszać, ale mówiła że wymiotowała jak kot przez cały czas. Była parę dni spuchnięta, co nawet sama zauważyłam ale myślałam, że może zmęczona jest albo coś, ale teraz wygląda super, była wczoraj nad wodą i parę osób które nie wiedzą jeszcze ani nawet nic nie zauważyły :) Będzie dobrze, zobaczysz. Początki zawsze są najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ! Gdzie Wy wszystkie ?! Medluję, że okresu u mnie brak. Miesiąc temu już go miałam.... czekamy. Fajnie, że się ochłodziło, nie ? Meldujcie jak się mają sprawy u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
witam dziewczyny jak u Was? Tak oto ja teraz juz w pelni gratuluje, lipiec to naprawde szalony miesiac u nas dziewczyny, beda 3 mamuski super:) ja sie nie odzywalam bo bylam na urlopie, ale namietnie czytalam co sie dzieje...ja niby na jutro powinnam dostac @ a jak by go nie bylo to bym brala luteine ale chyba poczekam do soboty niech gin zadecyduje:) giubelli trzymam kciuki za ciebie oby i tobie sie udalo teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eska! A kurde ja już sama nie wiem kiedy ma co przyjść... ostatnio miałam @ po 26 dniach, 2m-ce wcześniej 28 a w maju po 30 dniach...czekam do tej 30tki czyli do 3go i testuję, o ile wcześniej mnie nie zaleje...i @ i krew :) jak już pisałam, mało co się staraliśmy, przed no i w dniu owulacji, potem jakoś stres z pisaniem pracy przez mojego męża, mój stres w pracy i remont na głowie. Więc nie liczę na nic, no ale sie zobaczy :) Eska trzymam za Ciebie też kciuki :) majowa ...............27...............1cs...................... :) Fiona.................. 25............ .3cs........................ :) rozusPL...............21..............4cs................ . ..... :) taka oto ja............24.............2cs........................ :) PauliśC................22.............11cs..................... ?? czekamy na odzew :) eska 22................22............9cs.....................@31. 07 Giubelli................27..............5cs............. . .....@ 03.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
dzieki giubelli za wsparcie...powiedz chociaz Ty mi co bys zrobila na moim miejscu brala te tabletki czy poczekala do soboty bo ja juz nie wiem co robic?znow zeby za czesto tego @ nie miec, niech juz mi sie to wszystko unormuje no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym chyba do soboty jednak poczekała. Wszystko się okaże w te kilka dni. A może akurat nie trzeba będzie już brać a lekarz rozezna sytuację. Musisz przestawić organizm na dobry tor i wtedy, jeśli zajdzie potrzeba to będziesz działać z luteiną. Myślę, że poczekaj ale decyzja należy do Ciebie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
tez tak myslalam ale dobrze jak ktos utwierdzi w przekonamiu:) niech pani ginekolog zdecyduje, mam nadzieje ze tam wszystko jest ok kurde ze to byl taki maly @ a nie zadne krwawienie bo cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie :) moge sie do Was dolaczyc . z mezem staramy sie o malenstwo . bedzie to moj 4 cykl . mam nadzieje , ze i ja dolacze do brzuchatek :) .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Maya10 ! Pisz jak postępy :) Kurcze u mnie pojawiły się jakieś mini boleści jak na @. Będę czuwać do jutra ;) Lecę do domu bo już na mnie czas, trzymajcie się i do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowa
My też z partnerem się staramy o dziecko. Miesiączka ma być 4 sierpnia, ale coś czuje ze znowu się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja może trochę nie w temacie, bo aktualnie unikam ciąży :) ale chciałam spytać, czy któraś z was mierzy temperaturę w cyklu? przejrzałam Wasz wątek, i widziałam, że chyba 1 osoba mierzyła temp.. Powiem Wam szczerze, że bez pomiarów temp. i obserwacji śluzu, nic bym nie wiedziała o swoim cyklu, mimo, że mam bardzo regularny, a mimo to wyliczenia "liczbowe" biorą w łeb. A dzięki pomiarom doskonale wiem, kiedy mam dni płodne, kiedy niepłodne, a gdybym zaszła w ciążę, to wiedziałabym po temperaturze i bez testu .. :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i dodam, że zaobserwowałam u siebie dzięki tym pomiarom krótką fazę lutelaną - poowulacyjną - więc gdybym w przyszlości miała kłopoty z zajściem w ciążę, to wiem, od czego zacząć.. A, mierzę temp. w ustach, pod językiem :) Gdyby ktoś miał opory przed "wsadzaniem" sobie termometru w różne inne otwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje drogie. Nie odzywalam sie,bo mialam przerwe w dostawie neta. Od 2 dni nie mecza mnie mdlosci, ale nadal jestem slaba. Czuje sie jakbym miala goraczke. Upodobalam sobie ostatnio chleb z maslem i moge go jesc stale. Sam chleb z maslem :) heh W piatek mam wizyte, tak bardzo sie boje. Pierwszy raz cos zobacze. Martwie sie, bo moze nic nie zobacze? W glebi serca chyba dalej w to nie wierze;) w piatek to bedzie poczatek 8 tygodnia. Strasznie sie stresuje, jak przed maturą;) U mnie ochlodzilo sie troche i cieszy mnie to, bo po ostatnich upalach bylo okropnie, nawet spac sie nie dalo. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć czołem :) utytłana w pyle remontowym, dokopałam się do kompa!! moje dwa ramole czyli tato i mąż oglądają mecz, a ja korzystam z wolnego czasu. 🌼 Promyczkowaowa - siemanko, dołączaj do nas :) Ile masz lat ? Ja testuję dzień przed Tobą choć czuję już dziś że mam takie napięcie jak przed @ Do d**y, ale fajne uczucie jak miesiąc temu miałam już @ a dziś jednak jej nie ma :) chciałabym wiedzieć, że noszę w sobie nowe życie....ehhh...rozmarzyłam się. Wracamy do rzeczywistości :) 🌼 Kreska! Szczerze Ci powiem, że za fiksa nie polegałabym na mierzeniu i obserwacji by ciąży unikać, po prostu psychicznie bym nie wytrzymała. No fajnie że się wkręciłaś w to, jestem pełna podziwu i może nawet chciałabym się nauczyć. Może kiedyś ? Nie podoba mi się właśnie wtykanie termometru w różne otwory ;) wstawanie rano i pierwsze co to chwytanie za termometr....nie no, nie wiem. Zabezpieczałam się tabletkami, nie wiem czy dobrze czy źle, czy może przez to nie może u nas zaskoczyć - trudno. Ale teraz, kiedy się staramy, też w miarę obserwuję organizm, staramy się w miarę często kochać się, choć nie zawsze wychodzi ;) ale wezmę do siebie Twoje wskazówki na przyszłość :) 🌼 Fionka, jedz nawet jajecznicę z miodem ! Na zdrowie :) I nie bój się wizyty piątkowej bo zobaczysz, że wszystko będzie dobrze ! W końcu można spać normalnie w chłodzie... Do jutra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli - tzw. okres niepłodności poowulacyjnej wyznacza się z pewnością 100% :) Po prostu nie da się zajść w ciążę kiedy jest już dawno po owulacji, co na wykresie widać idealnie (zazwyczaj, to też zależy od osoby:)). Organizm rządzi się swoimi prawami, i natura naprawdę całkiem nieźle to ułożyła, to nie chaos bez ładu i składu, tylko sensowny mechanizm :) Ale na prawdę polecam Wam dziewczyny, jeśli nie możecie zajść w ciążę, poczytać o NPR (naturalne planowanie rodziny), pomierzyć temperaturę 1-2 miesiące, i zwyczajnie wyczaić po pierwsze, kiedy kończy się okres płodny (a nóż się okaże, że przy 31-dniowym cyklu jest to 26 dzień (!) - jak u mnie, czyli starając się o dziecko, powinnam współżyć ok. 22 dnia mniej więcej..), i czy czasem nie ma za krótkiej fazy lutealnej - wtedy dochodzi do zapłodnienia, ale zarodek ma za mało czasu, żeby się zagnieździć w macicy. Mam nadzieję, że wszystkie doczekacie się upragnionych dzieci :) Będę o Was pamiętać w modlitwie, również o tych, którym się już udało zajść w ciążę ;) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Witam Was kobietki,coz taka cisza? niby dzis powinnam dostac okresu a raczej zaczac brac luteine ale narazie cisza i nie mam zadnych objawow wiec to pewnie byl wtedy skapy ale jednak @ od jutra znow zaczynam robic testy owu zobaczymy moze teraz w koncu cos sie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Obwieszczam, że jak narazie u mnie nic! Ale niestety boli mnie w krzyżu i trochę podbrzusze, więc coś jest na rzeczy. No chyba że mnie z głodu boli bo jeszcze nic nie jadłam :P 27 dzień cyklu dopiero, przeważnie dostaję od 26 do 31 max więc... ajjj, nie myślę o tym. Co będzie to będzie. 🌼 Eska, może nie rób jeszcze testów owu, idź w weekend do lekarza, coś doradzi. 🌼 taka oto ja - gdzieś ty ?? 🌼 Hallo Nówki ! Gdzie jesteście ?? Jak u Was idą starania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
hey dziewczyny :) no ja nie mam okresu.. powinien byc 28 a ni ma.. :( kurcze musialamw izyte u ginekologa przełożyć na 14 bo do 7 nieskoncze miec okresu, jak dzisiaj nie dostane to testuje jutro rano testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
giubelli chcialam robic te testy bo od tego niby @ to jutro juz 14dc a jak mam te 30 dc to tak pisza zeby zaczac od 14. Ale to mowisz zeby nie robic jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O maj gasz Eska, no faktycznie.... to może lepiej rób te testy... dużo ich masz jeszcze nie ? Allegro rządzi ;) mi się pomału kończą, ale przy twoim rozregulowanym cyklu to może rób, albo idź na żywioł i męcz męża codziennie ;) 🌼 Stokrotka ! - no to może zrób rano test, i nie zapomnij wyjąć go z plastikowego opakowania bo może się kreska czasem zawieruszyć ;) 🌼 no melduję dalej że u mnie nic..... ;) sprawdzam cały czas i jest ok. Zazwyczaj przychodzi dziadostwo w nocy więc jutro się wszystko okaże. Jeszcze nie testuję. Może w weekend, poczekam jeszcze na @ bo nie bardzo mam wiarę w to że zaszliśmy w tym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
He ja meza meczyc nie musze, on bardzo chetnie sie stara:) nie pamietam ile tam ich mam jeszcze cos ok 15 pewnie... no Giubelli nic nie wiadomo jak to u Ciebie przeciez bylo przytulanko w owulke tak?:) wiec wszystko mozliwe:) Stokrotka moze i tobie sie udalo, kto to wie:) ale wiecie co juz nie nie moge doczekac tej soboty bym chciala wiedziec czy na pewno jest wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
tak :) tylko że się zabezpieczeczalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
Dziewczyny a co tu taka cisza od wczoraj? Meldować się mamuśki i te przyszłe także:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduję że nadal nic, cisza, ale dziś mam bóle prawie jak porodowe ;) przedokresowe czyli coś się zbliża. Niby czasem w ciąży też czasem tak boli jak na okres, ale nie łudzę się. Dopóki reszta się nie odezwie - strajkuję ! O ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa _
Hej hej hej ja dziś całą w stresie bo o 18 mam badania prenatalne. Mam nadzieję że z dzidzia wszytsko ok . I chciałabym już poznać płeć ale to mało prawdopodobne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ................27...............1cs...................... :) Fiona................... 25............ .3cs........................ :) rozusPL................21..............4cs................ . ..... :) taka oto ja............24.............2cs........................ :) PauliśC................22.............11cs.............. ....... ?? czekamy na odzew :) eska 22................22............9cs.....................@31. 07 Giubelli.................27..............6cs............. . .....@ 29.08 :( 🌼 majowa, nie przejmuj się! wszystko będzie dobrze i daj znać czy płeć już będzie widoczna :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska22
Giubelli czy to znaczy ze jednak sie nie udało? No nie zartuj przyszedl ten podly @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×