Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

jakies 3 miesiace temu tez mowilam, ze ciezko zajsc w ciaze a jednak sie udalo. Dzisiaj zaczelam 9 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suchareczek
No to ładnie. Mam nadzieje ze mi sie w tym miesiącu uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Nie odzywałam się bo byłam w górach u kumpeli ze studiów. Jak się okazało, poroniła biedna w pierwszych dniach? Tygodniach? Nie dowiedziałam się tego bo płakała strasznie i monolog mi taki walnęła, że nie miałam odwagi by zadawać jej jeszcze pytania. Skończyłam brać te leki, mam 26 dzień cyklu, no już na dniach @ choć nie wiem czy ten progesteron nie przestawia trochę cyklu :-/ nie lubię tego bo nie wiem kiedy mam się czego spodziewać. Po @ od razu do lekarza i modlę się, żeby wszystko tam było ok.... Nie zniosę tego jak mi powie że 3 miesiące muszę się leczyć :( bo tak czytałam gdzieś.... no ale jak mus to mus, zobaczymy. A może akurat będzie można od razu działać ? Tego nie wiem i czekam na @ jak na szpilkach. U Was też tak zimno i ponuro za oknem ? Beznadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
hmmm, witam :) u nas wszystko dobrze, wciaz się staramy. Grubeli bedzie dobrze :**** pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka830
Moge dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka830
No więc tak, jestem Asia, mam 30 lat. Ja i mój mąż jesteśmy aktualnie w trakcie adopcji, w środe mamy rozprawe w sądzie o przyznanie władzy rodzicielskiej jeśli będzie wszystko ok to mała do końca tygodnia będzie z nami. :-) Bardzo pragniemy dziecka, ale niestety ja nie moge mieć dzieci :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam po długim czasie ale jakaś zalatana byłam na szczęście mam już laptopa i obiecam pisać... witam nową koleżankę. ja właśnie dzisiaj po wizycie u lekarza jestem....................... dziewczyny u nas 10 tc oj ale to leci....1 września mamy pierwsze usg...... giubelli 3mam mocne kciuki aby u ciebie wszystko ok było i żebyście mogli zacząć starania od tego miesiąca........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Witaj Asiu, a jak malutka ma na imię i ile ma lat? ja myślę pozytywnie :) w nastepnym tygodniu nie bedziesz miec czasu aby pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka830
Mała ma na imię Amelia i ma 10 miesięcy. Myśle, że jakąś chwile znajde żeby coś napisać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Czesc dziewczyny. Ja wróciłam do pracy po urlopie wiec pisze. U mnie ok, teraz w sobote mam wizyte u gin, jezeli bede miala taki cykl jak ostatnio to juz w sobote bede miala dni plodne wiec zaczynamy starania moze sie uda, choc powiem wam ze martwie sie troche dlaczego ostatnio nie bylo widac tego pecherzyka dominujacego. Ale zobaczymy moze teraz tez mnie wezmie na USG. Asiulka witaj w naszym gronie, tak oto ja ale masz super, naprawde czas leci dopiero co sie dowiedzialas ze jestes w ciazy a tu juz 10 td nie zdarzymy sie obejrzec a juz dzidzia bedzie z Toba:) a jak z reszta ciezarnych? I tych starajacych sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
Asiu a Jak z malutka ? bedziesz siedziec z nią w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka830
Tak, będę z nią w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, witam nowa kolezanke:) taka oto ja: Ty masz 10 tydzien, a przypomnij kiedy mialas OM? Ja nie moge liczyc od ostatniej miesiaczki, bo u mnie owulacja sie przesunela. Ja niby jestem w 9t4d to juz chyba 10 tydzien tak? USG nastepne mam 5 wrzesnia, na bardziej nowoczesnym sprzecie, a 9 wizyte u gina. Caly czas mam mdlosci, nie poranne, ale calodzienne! Mimo to zjadlam przed chwila kabanosa i kremowke, jakos tak mnie naszlo :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze owocnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej ! Zapiernicz w pracy mam i nawet nie ma kiedy tu zaglądnąć. Witamy nową koleżankę i podziwiam za decyzję o adopcji ! Znam faceta który też adoptował z żoną synka, znają matkę dziecka, mały ma 2 latka ale twierdzi że będą go uświadamiać że ma mamę która go urodziła, ale jak sam stwierdził, nie ta matką co rodzi ale co wychowuje... i to święta prawda! Trzymam kciuki i powodzenia ! Ja dziś myślałam że zejdę na drugi świat i wpadnę pod biurko w pracy. Obudził mnie potworny ból głowy, nudności, i ledwo dojechałam do pracy a mało co nie zasnęłam z tego wszystkiego. Wypiłam kawę, ibupromy 2, głowa na klawiaturę....i pomogło :) tylko zastanawia mnie co to mogło być. Leki przestałam brać, czekam właśnie na @ i nie wiem czy to zwiastun był czy coś z tą torbielą :-/ także czekam na @ i do lekarza zaraz po żeby stwierdził czy rozmnażamy się czy idziemy na laparo. Ehhhh, a tak chciałam żeby się dziecko urodziło w maju? czerwcu? teraz to liczę byleby się w ogóle urodziło !!! Pozdrawiam wszystkie, i te w dwupaku i te w jednopaku i te czytające nas i piszące. Strzałeczka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale tutaj cicho ostatnie mi czasy u nas 10 tc termin na 25 maja.... rozmawiałam z moim gin o porodzie nie widzi przeciwwskazan do sn chociaż poprzedni miałam cesarke no ale powiedział ze jeszcze pogadamy o tym i ze da się coś załatwić ufff od razu mi ulżyło no i mój gin by mi cesarke robił :-). ostatnio mam mało czasu aktualnie szukam mieszkania na wynajem ja nie jestem zwyczajna mieszkać w gromadzie i nie dohgaduje się z bratową taką awanrure dało ostatnio ze bebenki pękają... 1 września ide do pracy niestety rozprawa dopiero w październiku więc nie mogę na l4 iść no ale ważne że nie mogą mnie wyrzucić no nie???. meldować się babeczki.pa :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja, żeby z zemsty Ci nie dali popalić w tej pracy.... jak to takie mendy to wszystkiego się można po nich spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Hej. Stawiam kawkę dla wszystkich( właśnie i ja w pracy piję teraz). No giubeli ma racje uwazaj tak oto ja zeby sie na Tobie nie zemscili, ale wierzymy w Ciebie ze dasz sobie rade:) u mnie widac kreseczki choc narazie sa blade wiec sie staramy:) dziewczyny a Wy jak uwazacie lepiej starac sie codziennie czy robic sobie przerwy 2 czy 3 dniowe? Bo sie naczytalam na tych forach i juz sama nie wiem, boje sie ze jak beda przerwy to sie przegapi ten najbardziej plodny dzien, ni juz sama nie wiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny taka oto ja - termin chyba na 25 marca, nie maja :) hehe ja mam na 22 marca niby, ale cos mi sie zdaje ze troche pozniej bedzie. Dowiem sie za tydzien. Giubelli dalej trzymam kciuki za Ciebie;) no i za inne dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fiona ;) przydadzą się ;) Fajnie że w marcu bo na wiosnę zdrowe dzieci się podobno rodzą - choć reguły jak wiemy nie ma :) Eska, no ja też czytałam żeby robić przerwy, i np co drugi dzień, ale ostatnio wyczytałam że to zupełnie nie ma znaczenia, i te plemniki które są gotowe o ile można tak to ująć ;) wyskoczą, a te niedojrzałe pozostaną. Nie wiem gdzie, nie wiem jak, ale facet jest stworzony do rozmnażania więc musi coś w tym być ;) teraz to myślę, że jak się powiedzie to w te dni (np 5 dni wokół owulacji) będziemy się chyba starać codziennie. Reszta rzadziej co by się nie zamęczyć ;) 🌼 Jezu dziewczyny, jak ja się fatalnie czuję :-/ nie wiem o co kaman, ale albo choróbsko się zbliża, albo zmiana pogody, albo przed okresem mam takie dolegliwości po tych tabletkach :-/ wczoraj mało nie padłam, dziś rano wstałam - spoko, ale teraz znów coś osłabiona jestem. 29 dzień cyklu, aplikacja w tel. piszczy że to ostatni dzwonek na @ bo ostatnio nie miałam więcej niż 29 dni, ale czekam cierpliwie. Nie mogę się doczekać wizyty u lekarza, żeby powiedział że nic nie widzi i do roboty !! Ehhhhh. Dobrze, że dalej mam remont to nie myślę o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na marca hehe mój synek jest z maja no i mylło mi się... giubelli a może to akurat są objawy po odstawieniu tabletek wiesz ja jestem optymistku zaraź się ode mnie eska wiesz ja to bym chyba nie przebolala jak bym co drugi dzieńpróbowała a potem by się okazało ze właśnie w ten najważniejszy dzień spędziliśmy wieczór bezowocnie z resztą taka przyjemność ze nie ma się co oszczędzać giubeli ma racje jak plemniki dojrzałe to wiedzą co i jak i co ma być to będzie. co do pracy nie boję się wiem ze rejon bedzie się czepiał a niech spróbuje to bede miała w sądzie co opowiadać.a załoga stoi za mną i dziewczyny z kierownictwa też więc myślę że damy rade ja odchodząc powiedziałam do niego ze tak tego nie zostawie to się uśmiechał teraz łysy burak na oczy przejrzy.....nadal wkurza mnie to jak sobie pomyślę że 5 lat ciężkiej pracy i ot tak przyszedł nowy laluś i wypad....wrrrrr.miłego dnia.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Czesc dziewczeta:) straszna cisza dzis panuje. No za pare chwil weeked mamy. No i u mnie wielkie starania w ten weekend bo planowo na niedziele mam owu, robie testy kreski juz sa wiec zobaczymy:) Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, tak oto ja tez mysle ze lepiej jest codziennie w koncu to sama przyjemność:) ale wolalam zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, eska mi sie tez wydaje, ze lepiej codziennie sie starac, powodzenia:) U mnie od wczoraj 10 tydzien. Mdlosci jakby mniejsze, bo byly okropne i caly dzien, ale za to bola mnie kolana okropnie, nie moge dluzej stac. Pogoda jest iscie jesienna, pije herbate z cytryna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Czesc dziewczyny z rana:) bylam w sobote u gin, mam juz wynik cytologii niestety mam jakies grzyby ale pow ze bardzo malo zeby sie nie martwic bo tak nie sa widoczne tylko wyszlo na cytologii dostalam taki krem powinno po tym przejsc. Niestety moja nadzerka sie lekko zwiekszyla i mowi mi gin zebysmy zrobily zabieg dala mi juz skierowanie ale nie wiem czy isc. Niby mowi ze lepiej teraz bo jak zajde kiedys w ciaze to macica sie zwiekszy i nadzerka takze, to mowi ze lekarze sa rozni i moge miec nieprzyjemnnosci ze niby nadzerka a w ciaze zaszlam. Ale to znow sie starania odloza niestety... juz sama nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki małe i duże :) U mnie @ już 3 dzień, dobry znak bo myślałam że po tych lekach mi się wszystko rozreguluje ale jednak mam silny organizm ;) w piątek jadę do lekarza wybadać co i jak w moim wnętrzu ;) ona jedzie oglądać dzidziusia (5 miesiąc) a ja jadę oglądać torbiel :) szlag mnie mało nie trafi że wszyscy na około w ciąży, nawet się ostatnio małżon wkurzył na mnie bo zrzędzę mu ciągle że nie mam ochoty na pytania innych "ile to wy już po ślubie?", "kiedy Ci coś urośnie?", "nie ma na co czekać!", "nie wymawiajcie się pracą!" odpowiadać z uśmiechem, wietrzyć zęby i udawać że wszystko jest w porządku ! Wkur*****ją mnie Ci ludzie, i właśnie w takich wypadkach wychodzi kto ma trochę taktu a kto nie! A co by było jakbyśmy nie chcieli mieć dzieci, albo nie mogli ? W takich sytuacjach widzę jacy Ci ludzie są naprawdę. Pytają mimo że niektórzy wiedzą, że miałam też w wieku dojrzewania problemy z tymi utratami przytomności, i nawet przez to mogliby zamknąć japy bo nawet i z tego powodu zajście w ciążę może być utrudnione. Jestem podenerwowana ciągle i mam ochotę naprawdę wyjechać gdzieś, żeby nie widzieć tych twarzy. Brakuje mi naprawdę wakacji. Myślałam że wytrzymam bo i remonty i obrona męża ale naprawdę jak nie przewietrzysz mózgu to nie jest dobrze. No nic, musiałam się uzewnętrznić na ten początek weekendu..... ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suchareczek
Witam was:-) niestety w tym miesiącu sie nie udało przyszła ale w tym miesiącu znowu starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Hej Dziewczyny:) Chciałabym się dołączyć, ale nie wiem jak zacząć. To może - witajcie po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suchareczek
Witam witam. Powiedz parę słów o sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas narazie cisza byłam w pracy nie przyjeli mnie a rozprawa dopiero 8 października w tedy wystąpie o zwrot odszkodowania. w poniedziałek mam usg już nie mogę się doczekać.... eska wiesz ja cię trochę uspokoje ja dopiero jak poszłam do gin potwierdzić ciąże miałam robioną cytologie wyniki były ok i w tedy też dowiedziałam się że mam nadżerkę no ale lekarz powiedział że po ciąży ona sama się goi i że narazie nie bedziemy niczym ingerować..... no po ciąży byłam na kontroli i lekarz powiedział że ładnie się zagoiła.....sama... no a ostatnio rozmawiałam z lekarzem i powiedział że da się załatwić u mnie cesarke... :-) jupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×