Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

MackowaZona oj troszeczke! ja tez dawniej ogladałam ale ja mam dziury w mózgu :P to bylo dawno wszystkiego nie pamietam :D i uwielbiam na nie patrzec samanta jest przerąbana :D ostatnio to jest moj narkotyk!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah pizza gotowa ide przyatakowac ze 2 odc :D:DD bede potem CiO bambino lasęcje moje :* :D:D:D ułaaa ułaA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie też sie tak przejadłam ze dychac nie moge, napanierowałam kalafiorków, ziemniaczki pieczone i kurak mniam:) Maż dzisiaj wraca z delegacji wiec napewno bedzie głodny:) W sumie tez nie ogladałam LISTY do M wiec pewnie dziewczyny Bebje i Mackowa razem poogladamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia przespij sie z problemem moze jutro inaczej na to spojrzysz. A zanim zdecydujesz sie na tak poważny krok jak przeprowadzka pogadaj na spokojnie ze swoim facetem. Zapytaj czego on potrzebuje,, od zycia oczekuje i przede wszystkim czy jest gotowy aby zostac ojcem. Bo moze sie okazac ze on ma zupełnie inne potrzeby niż Ty :/ ale najważniejsze zastanów się nad tym czy Ty jesteś pewna że to właśnie ten właściwy facet, że z nim chcesz dzielić życie... w każdym bądź razie nie załamuj się!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z nim o tym..Po prostu ostatnio nie czuje w nim wsparcia, jakbym wgl chlopaka nie miala.Od zeszlego tygodnia prawie caly czas zajety jest.Jak nie jedzie do klienta, to do znajomego bo go zaprosil. A ja od ponad roku caly czas prawie siedze w domu. Jesli mam sie tak czuc mieszkajac z nim, to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaale mnie suszy po tej ogorkowej!! łooo matko, wypilam juz chyba caaly sok i dalej spijam :D wlasnie puscilam Listy do M. :D tak jak mowilam wczesniej zrobilam sie na bostwo :D nozki gladziutkie, nabalsamowane, ulubiona czarna mini sukienka i biale bamboszki - ulubiony sestaw mojego mezusia :D wlasnie wrocil z szejkiem z maca w reku :D aaaaj milego wieczoruu :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ulubiony zestaw :D haha w pospiechu i podekscytowaniu juz mi sie wszystko myli :D i z tego suuuszu w gebie :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dziolchy a ja siedze u dentysty. Ogladam listy do m bo normalnie telebima ma w poczekalni;) hihi bejbe, nessaja, mackowa nie robcie se jaj ze mnie;) takiego farta to ja nie mam, ze co niby14⅜222 dni sexu w ciul wie czy dniach plodnych i ciaza? Oj nie moje drogie, to musialby byc cud:p dlatego nawet nie mam w tym miesiacu zludzen. Czekam na ta pieprzona @ i w grudniu dzialam od nowa;) nie ma innej opcji;p smerfetka czy ty kobieto nie masz czasem depresji? Nie obraz sie kochana ale za czesto masz te dolki. Wez sie w garsc i mysl pozytywnie!:* trzymam kciuki za ciebie zeby wszystko ci sie ulozylo. I przemysl czy warto angazowac sie calym serduchem w ten zwiazek, czy nie lepiej zastopowac, zastanowic sie, przemyslec. A ty dlaczego z domu nie wyjdziesz? Nie wierze ze on ci nie pozwoli. Korzystaj z zycia poki nie masz obraczki;) buziak dla ciebie:* sorki jesli w jakikolwiek sposob cie urazilam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja tez zaraz chyba pekne tak sie objadlam:D pasibrzuch jestem straszny hihi nesseja bedzie sie dzialo widze^^ :D ja z maka uwielbiam pikantnego kurczaka z sheikiem czekoladowym mm!! Milego ogl filmu bo jest bardzo fajny;-) do mnie pod paszke wtulil sie moj piesek prenie od tych oparow tak dobrze mu sie spi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Ja sie tu obrzarlam jak dzika swinia! A moje prosiaki napewno glodne ajć!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, jedyną osobą która se jaja robi jesteś Ty hehehe :P jaja w kieszeni ;] co do ciąży to cuda sie zdarzają!!! :) no ale nie nakrecajmy Ciebie i siebie nawzajem :) gorąco wierze ze jutro @ sie nie zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaże Wam moje małe dziewcynki :) :P https ://www.youtube.com/watch?v=DNaGRQ-g_IM jak ogórka wcinają :) trzeba usunac spacje po https :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziewczynki moje:) Miałam mieć wizytę w poniedziałek, ale lekarka przełożyła mi na...godzinę temu:) I tak: jest zarodek:), malusi, więc jeszcze nie słychać serduszka (idę za 2 tygodnie i wtedy na pewno usłyszę:) ), dalej mam brać Luteinę profilaktycznie (żyby tam się dobrze umościł) i nie przytyć do...20 tc! Ciekawe jak? Bosz... A termin porodu mam na 21 lipca:) Jeść mi się chce - nie wiem, czegoś tłustego i smażonego, ale że ostatnio jadę na serkach to nie posiadam w domu nic takiego - help!!! Albo sosu jakiegoś zawiesistego bym zeżarła. Oszaleję zaraz... Smerfetka - rozumiem Cię i nie zazdroszczę, ale jedynym pomysłem, jaki posiadam jest szczera rozmowa. Mówiłaś mu jak się czujesz? Jaka jesteś samotna i odrzucona? Czasem facec**** prostu tego nie zauważają, oni nie skupiają się na emocjach tak jak kobiety i najzwyczajniej w świecie ich nie rozkładają na czynniki pierwsze. To my analizujemy miny, ton głosu, spojrzenie, postawę ciała, słowa - wszystko. Dla nich nasze wyjście do kumpeli na przykład jest tylko wyjściem do kumpeli, niczym więcej. Nie siedzą wtedy i nie rozmyślają, że czują się nieco bardziej opuszczeni niż rano, kiedy ich przytulałyśmy i byłyśmy tylko dla nich. To jest cholernie skomplikowane, ale jak postarasz się zrozumieć, że ich emocjonalność i zdolność empatii jest podstawowa to spojrzysz na to inaczej. Oni nas tak nigdy nie zrozumieją (dogłębnie, jak byśmy chciały), ale my ich możemy i wtedy te relacje naprawdę będą zdrowsze. I pamiętaj, żeby komunikować swojemu facetowi (zwięzłą treścią) co Cię boli, co Ci się nie podoba, czego nie rozumiesz czy nie tolerujesz i DLACZEGO (czyli podajesz konsekwencje tego jego zachowania). On musi widzieć przyczynę i skutek, jak wykres. Kobiety myślą obrazami (emocjonalnymi!), a mężczyźni schematami, coś jak wzory matematyczne. Zrozumienie ich toku myślenia naprawdę znacznie ułatwia komunikację. On nie zrozumie focha, dzikiego spojrzenia (które przecież może mieć tyle znaczeń w naszym wydaniu!), trzaskania drzwiami... Przykład z mojego życia: (tak nie rób): Oczywiście grasz w tę swoją głupią grę i myślisz, że co? Że samo się odkurzy? Ja tylko łażę i sprzątam, a ty nic. (jaki komunikat mu przekazałaś? żaden - nadal nie wiadomo kto ma odkurzyć, użalasz się, że sprzątasz, ale co sprzątasz?gdzie?kiedy? i czemu jego gra jest głupia? to jest faaaajna gra, która go odpręża i stanowi jego przyjemność jak Twoje malowanie się, zakładanie kolczyków czy oglądanie serialu) (tak możesz zrobić): Kochanie, ile czasu potrzebujesz na grę? (odpowie, że na przykład godzinę) Ok, to o tej i o tej prosiłabym Cię o odkurzenie mieszkania, dobrze? Nawet moja matka tak porządnie nie odkurza:) Jak tylko to zrobisz, ja będę mogła umyć podłogi i będziemy mieli wieczorek dla siebie - masz jakąś propozycję? (i jedziesz tam z planami:) ) - dajesz mu tu plan do wykonania, który układa mu się w głowie w formie zadań, które mężczyźni rozumieją i w gruncie rzeczy lubią wypełniać, dlatego między innymi tak lubią gry gta... Podobnie jest z rozmową o uczuciach, emocjach - przepraszam, ze podałam idiotyczny przykład sprzątania, ale taki mi się nasunął. Możesz go przełożyć na każdy inny. Pomyśl o tym i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki czytam szybciutko bo zaraz muszę pędzić no a jak nie dowiem się co u was to oka nie zmruże:-) zaraz mężuś będzie w domku więc mam chwilę jeszcze na szybciutki pryśnic i kolacyjkę trzeba zrobić. tak sobie wymyśliłam żę zapiekanka dzisiaj taka wiecie makaron pieczarki i ser z sosem pieczarkowym hmmmmm uwielbiam na obiad już ją jadłam i uwierzcie więcej nic do ust raczej nie wezmę bo pękne.no chyba że bejbe była tak wspaniałomyślna i zostawiła kawałeczek pizzy dla mnie no to w takim wypadku nie pogardze. ogólnie to mnie dołek łapie. właśnie byłam z mamą obejrzeć złoto po mojej św. babci. wiecie tak się złożyło że za niecały miesiąc kuzynka moja ma wesele i mama chcioała coś dla niej wybrać na pamiątkę po babci.....myślę że pomysł dobry. tylko mi się smutno zrobiło babcia miała taki śliczny duuży pierścionek. taki stary złoty z jakimś kamieniem szlachetnym tak bardzo zawsze go chciałam pożyczyć a ona nie chciała mi dać bo mówiła że jest dla niej ważny i boji się ze go zgubie ze mogę brać wszystko inne. a teraz się dowiedziałam jakie on ma przeznaczenie.........:-(. babcia mówiła że jesli ona się nie doczeka to chce zabym go dostała jak wezme ślub kościelny..............tylko że ja go nie bede miała.....mamy cywilny i narazie(pewnie na zawsze) tak już zostanie........trochę mi orzykro bo dopiero teraz wiem jak bardzo jej na tym zależało.:-(. paulinka121989 to jak możesz to za mnie też sobie zęby zrób:-) ja strasznie boję się dentysty i bez znieczulenia na fotel nie usiąde a na przyszły tydz mam 5 wizyt dwie jednego dnia i potem 3 pod rząd:-) smerfetka przemyśl sobie wszystko jeszcze raz napewno podejmiesz dobrą decyzję a my tak czy inaczej będziemy Cię wspierać nessaja ja też kocham ogórkową a jeszcze bardziej kiszone ogórki:-) marta86100 co wam po tych ziółkach od razu bliźniaki nie wyjdą (bo będę zazdrosna) :-). no a tak wogóle to ja spadam chyba że ktoś jeszcze się odezwie to będe czuwać... pa:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja Ups bejbe wszystko juz sama zeżarła :P hm troche nie fajnie z pierscionkiem no nie wiem może powiedz mamie jak było i nie da go tamtej kuzynce tylko Tobie, zawsze można spróbować jak tak bardzo Ci na nim zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
I jeszcze przykład z życia moich rodziców:) Mama: Janusz, kochasz mnie? Tata: Posłuchaj, powiedziałem Ci to 29 lat temu i póki co nic się nie zmieniło. Jak się zmieni, poinformuję Cię.:):):) Mój M. też uważa za bezsensowne powtarzanie tego w kółko (choć wytłumaczyłam mu, że bardzo potrzebuję to słyszeć i mówi mi, nie powiem:) ) i kiedyś spytałam go dlaczego to jest takie bez sensu. Wiecie co mi odpowiedział? Że to jest dokładnie tak jakby codziennie po przyjściu z pracy wchodził do pokoju i mówił: "Kochanie, mamy ściany pomalowane na biało." :):):) No mieliśmy, mamy i nie zanosi się na zmianę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe ona wiedziala ze ja mam go dostać.... wszyscy wiedzieli TYLKO nie ja. poprostu przykro mi że jej tak zalezało a sie nie doczekala........ kuzynka dostanie co innego:-) tez sliczny ale mniej sentymentalny:-). a ten dla mnie troszkie jeszcze poleży:-). z reszta mi chodzi o pamiątkę powiedziałam że mogę dostać obojętnie nawet medalik chodzi o pamięc. jovankajo z tymi ścianami to mnie rozwaliłąś:-) ale się uśmiałam ty wiesz kiedy masz co napisać:-) ale mój wariat też jest tego zdania no ale przykłądu ściany nie podaja...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj bo ja tez czytam czytam i czytam jak już wszystko nadrobie to zawsze zapominam co komu chcialam napisac i dawaj od nowa kartki wertuje dobrze ze na dole jest sciaga i mozna sprawdzic.najgorsza jak by tak kogos z tydzien nie bylo oj to noc pewnie nie jego:-). a ja siedze sobie w kuchni w waszym towarzystwie i mężulka wypatruje jej ale ja się przez te pięć dni zawsze stęsknie.... prosto do wyrka go zaciągnę uwielbiam te jego powroty.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo Pani od ziółek z allegro napisała mi tak: "ziola sprzedajemy od lat zakupujemy je w firmie zielarskiej astex są bardzo dobre gatunkowo ponieważ zakupujemy ilosc**** 300 kg wysylamy w torebkach , mamy stale osoby kupujące proszę się nie niepokoić jakbyśmy dodawali w opakowaniach specjalnych cena muaiala by być wyższa", i już nie wiem co myśleć. Bejbe podaj jeszcze raz linka do emotek bo mi uciekł gdzieś :p Mój mąż kupił sobie PS4 = nie mam męża przez 2 tygodnie;/;/ i telewizora też :( olabogaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz w komentarzach czy dużo osób kupiło od tej pani i czy są pozytywne, według mnie jak dużo i osoby się nie skarżą to wszystko ok http ://forum.o2.pl//emotikony.php usuń spacje za http (emotki) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie doskonale mój ma ps3, ma tez psp i teraz przymierza się do ps4 heh dziś pół dnia oglądał recenzje i gry :P kobiecy los jest przerąbany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć nie powiem ja dawniej miałam sama ps2 :D lubiłam popykać w crasha, gran turismo, tekena :D czy god of wara :P hihi teraz na ps3 mam simsy3 :D hihi reymena i na movie gry sportowe i księgę czarów porzyczyłam od chrzesniaka :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie chcial ps4 kupic nie bede protestowac :P trzeba isc z postępem asasas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×