Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Goofcia
Patrzac na moj ostatni cykl co byl 35 dniowy to w tym miesiacu ja niewiem jak mam liczyc ... pierwsxy taki cykl a tak to zawsze 28/29...jak myslucie jak liczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goofcia ja też mam z tym problem tylko moje cykle czasami bywają nawet 50 dniowe raz miałam nawet 70 dniowe. ja jakoś nie liczę poporostu będzie to będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus troche nie dobrze ze masz tak dlugie cykle, ja wlasnie biore luteine zawsze na wywolanie @ bo tez mialam dlugie i gin mi pow ze max to tak 33 dni bo jak sa tak dlugie to jest duze prawdopodobienstwo ze cykle sa bezowulacyjne wiec nie masz szans na poczecie, Twoj gin nic Ci nie dal na wyregulowanie tego @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola hehe ja jestem juz w 10 tyg :P :) Angelus procz tych porannych chwilowych mdlosci jestem zmeczona i rozleniwiona :P co mnie ostatnio zaczyna martwic mam czasem bolesne skurcze brzucha jakbym miala @ :/ i znowu mam bardzo tkliwe piersi, w lozku nawet jak sie obracam z boku na bok to od razu z bolu sutki staja :D i brak checi na seks :P odkad wiemy kochalismy sie chyba 2 albo 3 razy.. az mi zal tego mojego mezusia :P i chyba zaczynam powoli coraz wiecej siusiac :) ostatnio bylam u kolezanki ktora jest juz w 5 miesiacu, siedzimy sobie, popijamy herbatke, ona mowi "ałaaaa" pytam sie co sie stalo a ona najspokojniej w swiecie "a kopnal" byscie widzialy moja mine :D macalam jej brzuch z kazdej strony ale maly skurczybyczek nie chcial juz sie ruszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie jak napisalas to mi sie przypomnialo u mnie pierwsze co to bylo wywolac @ i zeby on byl co miesiac i tak robie jezeli nie mam 30 dc @ to biore luteine zebyu go wywolac i zawsze go dostaje. takze moze i Ty sie zapytaj o to. WIadomo nie ma owulacji to nie ma i poczecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska dzięki za radę teraz mam wizytę w styczniu wyniki cytologi już sie boję to go zapytam;) nessaja rozleniwiona walnij się do łóżka i śpij ;);) zresztą pogoda taka też nastraja tylko do spania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest okropne, że jak nie pójdziesz do prywatnego to ten z NFZu Cię oleje, albo koleje takie, że się odechciewa....Niestety, ja chodzę do prywatnego, bo jakbym na nfz chodziła to albo by mnie pokroili już z powodu tej torbieli, albo do tej pory bym nie wiedziała że 10 centymetrowa piłka we mnie rośnie.... a tyle kasy idzie na ubezpieczenie... dramat. Teraz liczyłam i badania które muszę zrobić wyjdą mnie 370 zł, oczywiście prywatnie, niektóre potrzebne, niektóre nie - ale są w pakiecie. Bez pakietu wyszłoby 30 zł mniej więc.... a na nerki też tam jest badanie, i kartę krwi będę mieć więc już poświęcę kasę. Ojjj ciąża to naprawdę trochę wydatków, ale i szczęścia :) 🌼 a mój brzuch jakiś taki spuchnięty już, co dziwne trochę bo to dopiero 2 m-c. Wczoraj nawet siostra mnie pogłaskała po nim, ale nic nie mówiła :P już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty przed samymi świętami, no i poinformowania rodziny.... :) najbardziej będą się cieszyć dzieciaki mojego rodzeństwa, bo mnie molestowali już od roku, że będą na zmiany spać u nas w domu i się opiekować małym/małą :) nawet imiona już wymyślili :) ojjj, chyba nagram ich reakcję ;) 🌼 staraczki, na zewnątrz zimno - przytulać się więc do facetów !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo angelus ale trzeba wkoncu posprztac troche w mieszkaniu :P ten tydzien tylko w kuchni pomylam wiec czeka mnie prasowanie, scieranie kurzy i odkurzanie, niby nie duzo a nie chce mi sie jakbym caly hotel miala wysprzatac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli a u Ciebie ktory tydzien leci od @? :) no to fajnie ze brzuszek juz sie uwydatnia, u mnie pomalutku, jak sie najem to widac lepiej :) i zrobilas mi smaka na ta ogorkowa :P ide umyc wlosy, ogarnac sie i pedze do sklepu po ogorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyszły moja ziółka! Ale są zapakowane w zwykły foliowy worek, bez etykiety ani niczego, po prostu nasypane do wora i tyle :/ i powiem szczerze, że trochę się ich boję.....zaówiłam je na Allegro, przyszły w paczce zawinięte w zwykły szary papier a w środku ten worek i test ciążowy :/ Mój mąż jak to zobaczy to w życie nie pozwoli mi tego pić;/ Czy to normlane takie opakowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisalam bym do typa co to ma byc ...nie pij tego bo sie jeszcze poyrujesz Puwinno byc oryginalnie zapakowane a nie ...- marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam mu maila, że chcę je zwrócić! a macie jakiegoś pewnego sprzedawce tych magicznych ziółek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana, czytalam opinie lasek ze wlasnie w papierowym woreczku wysylaja, tzn pewnie od sprzedawcy to zalezy. Ja bym C**proponowala udac sie do sklepu zielarskiego i tam kupic ziolka osobno i sama je w domku wymieszaj :) bedziesz wiedziala przynajmniej co pijesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
dziewczyny myślicie że jak bym jutro już zrobiła test to wyjdzie prawidłowy kurcze strasznie mnie korci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kotek domyslam sie ze korci ale moze sie wstrzymaj tych kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no chyba będę musieć dobrze że weekend się zbliża nie będzie mnie przynajmniej korcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 1289
hej dziewczyny, dawno mnie nie było ;) ja w tym cyklu postanowiłam, że odstawie luteine i zobaczę co się będzie działo, ciekawa jestem czy dostanę @ w terminie... biorę tylko kwas foliowy a od dzisiaj zamierzam brać witaminę B6 i E, dużo pozytywnych komentarzy znalazłam na ten temat, więc zobaczymy... trzymam kciuki za Was wszystkie :) wczoraj wieczorem taka się sentymentalna zrobiłam, że zaczęłam oglądać wózki w necie, chyba świruję ;) buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak bedziecue robily aktualizacje to u mnie teraz bedzie @ 26.12. Dzieki z gory bo ja z telefonu nue mam jak ztobic - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta cykl starań na 71 zmienić? Może w końcu z okazji świąt uda Ci się zjaść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ciekawe wlasnie czy wszyscy sprzedaja tak zapakowane mieszanki, szczerze tez bym sie bala pic bo cholera wie co tam jest i czy prawidlowo wszystko zmieszane... Ale ze mnie kaleka przed wczoraj rozcielam palec krojac cytryne dzis o zamrozona rybe xD no patologia normalnie heheh czika boom :D eh mnie juz cyce zaczynaja bolec rano juz jak wstalam wisialy skubane jak ciezkie wory z piachem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha bejbe najlepsze okreslenie na cyce jakie slyszalam :D a jaa wlasnie robie ogorkowa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A mnie cos jajniki boleć zaczynają :/ Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 marta86100......27l...............70cs................... ...............@ 28.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. kotek1985........28..................1cs................. ................@05.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz...........@21.11 karolaa24.........25.................36cs................ .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No i oczywiście skleroza mniałam zaktualizować i wkleiłam tabelke bez zmian, wiec się poprawiam ;) Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 marta86100......27l...............71cs................... ...............@ 26.12 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. .MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. kotek1985........28..................1cs................. ................@05.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz...........@21.11 karolaa24.........25.................36cs................ .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dxiewczynki i trzymam za was kciuki oby jeszcze w tym roku sie udalo a jak nie to w styczniu na bank zobaczycie ;* - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
dziewczyny ale jestem padnięta chce do domu i spaććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe oj tak, coś się dzieje i obawiam się najgorszego - torbieli :/ miałam już kiedyś i ból był identyczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona a może to od starań fasoleczka będzię ;-) rozumiem Cie bardzo dobrze ja mam to samo jak tylko mnie cos boli w brzuchu czy w jajnikach to mam czarne myśli że znowu mi urosło jakieś g***o..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×