Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość JovankaJo
Z Częstochowy, jak Bejbe 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
ooo a ja ze Zgorzelca. Co myślisz o spotkaniu na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Tylko gdzie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie kochane. jutro termin @ paulinka jak tam? jovanka kochana nie ma za co;* mam kabanosy kocham. dziś będę piec lubisie dla moich maluszkow;) ja z wielkopolski okolice poznania;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej angelusdominus. Ale dogadzasz maluszkom swoim :-) Ja teraz jem śniadanko. Kanapeczki z sałatą i pomidorem. Pychaaa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie martw się... Ja 12 godzin dzisiaj. Od 9 do 21 :-P Pracuję w kasynie... Szok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie martwie bo kocham fryzjerstwo :p tylko wiesz mało czasu teraz mam dla synka i meza i juz troche zmeczona j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Hej dziewczyny widzę że podoba wam się pomysł spotkania ja jestem z bielska- białej ale dojadę jak będzie trzeba hi hi trzymajcie się cieplutko bo zimno na polku brrrrrrrr....... ja chcę już wiosnę mam nadzieję że jak dojdzie do spotkania to już wszystkie będziemy z brzusiami :-) a ja od wczoraj mam takie kłucia w dolnej części brzucha że szok i tak dziwnie mnie ciągnie hi hi mam nadzieję że to okaże się ciążą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karola- nie dziękuję ale tak czuje że będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski. Ja jestem z mazowieckiego:) u mnie @ sie chyba konczy jakos bardzo szybko. 13 grudnia jade na badania do gin zobaczymy co wyjdzie choc powiem Wam szczerze ze strasznie sie boje wiecie? Moze cos nie tak jest czy cos. Jovanka zazroszcze Ci tego uczucia ze masz juz w sobie to malenstwo ale oczywiscie pozytywnie :) Juz uaktualniam tabelke :) Fiona................... 25............ .3cs............................ :) rozusPL................21..............4cs.............. . ............. :) taka oto ja.............24...............2cs............................. :) Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. :) _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... :) smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz............@06. 12 .MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz............@21.11 marta86100......27l...............70cs................... ............@ 28.11 karolaa24.........25.................36cs................ ..............@21.12 kotek1985........28..................1cs................. ..............@05.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..........@25.12 Ale mam date, gdyby sie w tym miesiącu udalo to by byl najpiękniejszy prezent pod choinke w moim zyciu :) mąż by szalal z radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
eska22- zobaczysz będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baburki ! Jovanka - ja wczoraj na korach dałam dziecku test i musiałam skoczyć do lodówki, wyciągnęłam kiełbachę wiejską, musztardę miodową (macie ją u siebie w sklepach? Jest boska...) i wyglądałam chyba jak ty z tymi kabanosami :P no musiałam. Ogólnie to nie mam ochoty na nic do jedzenia, nie kibelkuję już - chyba tylko jeden taki eksces był. Ty, ty dobrze to liczysz? 7 tyg od zapłodnienia czy ostatniej @ ? Bo 7 tyg to ja mam od zapłodnienia, to Ty musisz coś mniej mieć tak mi się wydaje, chyba że się rąbnęłaś i liczysz od @. Nie ważne, ważne że wnuczę rośnie i wkurza matkę rzygankiem :P 🌼 taka oto ja - używaj mydełka bobas - tak mi lekarz zalecił, ale do lekarza i tak musisz iść. Kurde, ja też czuję tam ciągle mokro. Bleeeee, wkładki schodzą jak szalone ! 🌼 okrutnie śmierdzi mi nasze wyremontowane pomieszczenie, nowe meble itd. na jedzenie mnie nie mdli, choć dym z fajek mnie powalił, ale nic tak mnie nie wkurza jak ten zapach pokoju....no dramat. Wstaję rano, idę tam i mam dość. Innych fanaberii nie zauważyłam. Dziś mnie głowa boli ale to ta przytrzymana pogoda. 🌼 PauliśC ???? Łer ar ju ?! 🌼 Ułożyłam Was po kolei co by lepiej było patrzyć. Jak tam testujące listopadówki ??? :) bo się miesiąc kończy ! :) Dawać znać pomału o zaciążeniu :) Kajakaja już nie wróci ? Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 marta86100......27l...............70cs................... ...............@ 28.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06. 12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. .MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. kotek1985........28..................1cs................. ................@05.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz..........@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz...........@21.11 karolaa24.........25.................36cs................ .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 eska, kotek, karola, bejbe, marta, angelus, ewelka - trzymam kciuki !!!!! mocno !!! paulinka - a może to sen przez fasolkę ?! :) też tak miałam.... :) maćkowa - działaj działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dziewczyny zazdroszcze i trzymam mocno kciuki:) ja juz ziolka kupilam i mam nadzieje ze niedlugo tez bede wsrud tych szczesciar ... ja zmykam do pracy jak bedzie chwila to zajrze do was mocno was sciskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .... usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz............. usmiech.gif _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz.........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 Goofcia.............22............3cs.................... ...1dz...........@21.11 marta86100......27l...............70cs................... ...............@ 28.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .........@30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz...........@ 30.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 kotek1985........28..................1cs................. ................@05.12 Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05.12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05.12 izulinka7........... ....23...............8cs.................1dz..........@06.12 bejbe27.................27...............18cs........... ...................@ 09.12. .MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@21.12. karolaa24.........25.................36cs................ .................@21.12 eska 22...........22..................13cs...............1dz..... .......@25.12 Łooo dzizzzasss, teraz jest dopiero dobrze ;) Goofcia, 21.11 ? czy 21.12 masz @ ? bo już się pogubiłam.... aktualizujcie się :) oczywiście z @ na :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
a mi nic nie ma tylko te kłucia w dole brzucha i ciągnięcia i czasem bule jak na @ i nic po za tym żadnych mdłości ale to z mdłościami to by było jeszcze za wcześnie no nic czekam cierpliwie mam nadzieję że nie dostanę @ i dziewczyny które testują w grudniu mam nadzieję że też nie dostaniecie trzymam z całych sił kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewoje :p JovankaJo ileż to ja bym dała, żeby spędzić sylwestra tak jak Ty oj:) a jak to będzie fajeczka wódeczka i rąbaneczka hahaha:) eska22 ja mam @ które trwają 2 dni max! Teraz w tym miesiącu miałam wyjątkowo 5 dni i to jest dla mnie dziwne :) kiedyś jakiś lekarz mi powiedział, że taka moja uroda, ale w sumie obecnego doktorka nie pytałam, we wtorek mam wizytę to zapytam i dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja jestem z żor :P hehe dziewczyny ale sie usmialam :D ja nie moge patrzec na kabanosy, jakies wiejskie, musztardy itp :P ostatnio jem glownie w pracy sucha bulke i jogurt bo to jest dla mnie znosne i nie mdli mnie po tym, dzis cisza :P nie mdli mnie a glodna juz jestem, ale jak tylko spojrze na lodowke to czuje wstret.. ogorkowa !! mmm, chyba dzis upitrasze sobie hihi :P a smaka mam ciagle na kuraka z piekarnika :D a motynke gdzie wcielo?? Paulinka, Angelus jakies objawy przed jutrem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli dzięki;*;* nessaja ŻADNYCH;) nie wiem tylko czy się cieszyć czy płakać;/ zobaczymy dziś zaopatrze się w test i będzie sobie leżeć i czekać;) jeśli w tym miesiącu się nie udało to odpuszczamy od przyszłego miesiąca może zacznę pracę więc starania poczekają;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapeszylam :/ mdli nadal... zjem cos i zobaczymy czy przejdzie angelus zadnych objawow na @ czy na ciaze? trzymam kciuki :) kiedy chcesz testowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja ani na to ani na to;) no dobra mam lekką zgage ale nie chce przypisywać tego do ciąży;);) nie wiem kurcze nie chce sie nastawiac bo mam @ nieregularne ale może w poniedziałek nie wiem właśnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×