Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hej kobity jak dzionek sie zaczol? Ja juz w pracy jestem do 15 ... Plamienia ustaly wiec bede szla znowu do gina i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! 16 stopni mrozu + wiatr!!!! ło matko!!! jak ja mam wyjść z domu?? Tragedia jakaś totalna. Chyba chcę już wiosnę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kochane ewelka Boże co ty masz za dentyste jak ja mam usiąść na fotelu to jakiejś fobii dostaje ale wiem ze nawet nic nie poczuje.z resztą moja dentystka to już wie że nawet jak mam robiony ząb po kanałowym to i tak bez znieczulenia the wand mnie nie dotknie hehe:-). jovanka jo oj ja Ci współczuje u nas coprawda babcia też różne przesądy powtarza ale ona jest z tych ludzi co podchodzą do tego z dystansem więc to się da.ja już wóżek mam kupiony a ciuszki odświeżone leża w szafie więc no widzisz sama mnie przesądy nie ruszają. eweelka jakby nie patrzeć trudnymasz wybór z jednej strony wszędzie trąbią aby czekać po niepowodzeniu no ale kto zrozumie kobietę a zwłaszcza jak czegoś bardzo się pragnie nie wiem czy ja bym umiała czekać.ja osobiście uważam że jeśli czujesz ze wszystko jest ok to do dzieła. Alaaa66 3mam kciuki aby @ nie przyszła. stymulowana super wieści wszystkie gorąco 3mamy kciuki.zobaczyszteraz juz bedzie tylko lepiej. agniesia88 ja bym chciala te 16....:-) u nas obecnie -24 zimno że szok. no i śniegu dużo uwilbiam taką pogodę ale za oknem gorzej jak mi mały popołudniu wyjścia na sanki nie daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo co do farbowania w ciąży zdania są podzielone to fakt. na mojej farbie z garniera (10 bardzo bardzo jasny blond) w składzie jest nadtlenek wodoru, fenylendiaminy, rezorcyna, amoniak - cokolwiek to wszystko znaczy na razie podziękuję-) Po za tym śmierdzi to strasznie, przeciez sie nie zesram jak sobie wlosow nie zrobie ;-) chyba ze hahah aaa ... zreszta kazdy robi jak chce :-) Stymulowana to już k***a chamstwo zeby ozdoby choinkowe krrasc! jap*****le ludzie to juz totalne dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja łooo matko niezly hardcor gdzie Ty mieszkasz :P ze az tyle na minusie, u mnie kolo 19 bylo -7 :P co do przesądów to jak jakaś ciemnota:P normalnie:P;-) moja koleżanka przeprowadziła się teraz z miasta na wieś, mieszkają tam z rodzicami męża.. i opowiadała mi ost. taką sytuację.. byli u nich znajomi ich 2 miesięczna córeczka po ich wizycie płakała przez 2h aż teściowa z dołu przyleciała o co kaman.. zaczęła nad łóżeczkiem wosk przelewać bo urok jakiś na pewno... jap*****le czujecie to xD dziecko od razu się uciszyło jak to zobaczyło :D pewnie mała sobie pomyślała 'o ja jebe' ahaha i wolała siedzieć cicho :D mój jak to usłyszał to się śmiał i powiedział szkoda że do pieca na 2 zdrowaśki nie wrzuciła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś to daj znać jak będziesz testować, tak jak pisała Maćkowa może na razie odstaw te ziółka dopóki sytuacja się nie wyjaśni. Ah pozytywnego testowania kochana :* Stymulowana cieszę się że jajeczka popękały;-) szanse może i wydają się nie wielkie ale są! mi też lekarz mówił że z takimi plemnikami nie jest to nie możliwe ale że to cud musiał by być.. i co i zaszłam w ciąże po mimo tego że niby tak do d**y wszystko.. zawsze się znajdzie jakiś sprytny plemniczek! ;-) i nie ma co tracić nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka moze idz do gina zapytaj czy mozecie dzialac, czy juz wszystko sie pogoilo. Lepiej sie upewnic, nie chcalabym zeby to sie powtorzylo. Moze Twoj maz najzwyczajniej na swiecie tez sie boi powtorki, wiec wizyta u lekarza moze go uspokoi i przekona ;) Giubelli piekny brzuszek :) ale chwila chwila :P zdjecie pisze 4 miesiac, a mi sie wydaje ze pisalas ze juz leci Ci 5.. ? no to jak to jest? :P Zima powoli wszedzie dociera, u nas juz tez na minusie, wczoraj po pracy skrobalam szyby bo sam lod.. ja tez chce juz wiosne :P Milego dnia wam zycze :) Alaa pisz nam jak sytuacja wyglada, jest @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
-7? Tez bym tyle chciala. U mnie w warm-mazurskim tez okolo -16. Kluczyk od samochodu az mi sie rozkodowal przed praca. Ale poradzilam sobie jakos. Zamek byl zamaezniety. Nic teraz mnie nie zdziwi. Ludzie kradna strasznie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradną i to strasznie cholerni złodzieje! Nas w to lato też okradli, włamali się do domu i powynosili różne sprzęty! Jak bym dojechała to bym nogi z d**y powyrywała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Kradna i wiele roznych rzeczy robia. Mnie np pobili :( rok temu przed swietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przesadow, to wydaje mi sie ze jesli w to wierzysz to sie to sprawdzi. Np nie znosze jak moj maz daje klucze na stol - niby na klotnie, niby sie wiele razy sprawdzilo. Ale z drugiej strony jak na to patrzec, to jak juz polozy te klucze to wydaje mi sie ze sama podswiadomie potem szukam pretekstu. Wiec dziewczyny nie przejmujcie sie zdaniem innych bo to wasze zycie, ja tez bym juz wczesniej kupowala, nawet mielismy okazje mase pieknych przydatnych rzeczy za grosze kupic ale stwierdzilismy ze sie wstrzymamy - i dobrze bo 2 tyg pozniej juz serduszko nie bilo. I powiem wam jeszcze tak, ze jak sama mialabym polegac na mezu, ze kupi ubranka, wozek, lozeczko, to bym chyba w tym szpitalu osiwiala :P co to to nie :P bo przeciez Ty tez sie masz po pierwsze cieszyc z tego, z tych zakupow, a po drugie - Tobie to tez sie ma podobac i byc dla Ciebie tez funkcjonalne. Zreszta, facet nie wie ze wiele rzeczy akurat bedzie potrzebne, to kobiety od zawsze sie tym zajmowaly i wiedza juz. Zatem ja wam pozwalam :D nie zawracajcie sobie glowy przasadami, smialo idzcie :) bo zanim tatus to wszystko kupi i przygotuje, wypierze, wprasuje, poskreca itd to zdazysz 10razy wyjsc z tego szpitala a on bedzie mial taka łeb jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801 o boze... no brak słów.. co takimi ludźmi kieruje.. !!mam nadzieje że nic poważnego się wtedy nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Bejbe_ jakos przebolalam to. Zakwasy na zebrachci nielicznie siniaki na twarzy. Moj narzeczony po zaszyciu rany na czole mial zakazenie i malo brakowalo i by ie widzial na jedno oko. Ale wszystko dobrze sie skonczylo. Cierpial dlugo. Uraz psychiczny zostanie. Ale teraz zalozylismy sprawe cywilna i walczymy o duze pieniazki. Cudem dowiedzielismy jak sprawcy sie nazywaja. Przez nich bysmy A granice nie pojechali na swieta ale ropy juz nie bylo wiec pojechalismy. Te swieta tez do ... bo musielismy za sprawe w sadzie duzo zaplacic. Wtedy oni sie smieli teraz powoli czas na mnie:) pieniazki sie przydadza. I fasolka tez by mogla juz byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do zlodziei to wiedzialam ze sa i beda, ale nie spodziewalam sie takich debili!! Jeszcze przed slubem z mezem mieszkalismy na kawalerce na parterze. Od znajomych tylko sie slyszalo ze mieli pranie i co im ukradli. Ja zawsze wieszalam i nigdy nic nie zginelo. Czasem nawet na noc zostawialam i tez wszystko wisialo. Pelno gratow na balkonie i nigdy tez nic nie zginelo. Kiedys mialam wolne wiec sobie pospac chcialam, pech chcial ze robotnicy akurat nam cos w piwnicach robili wiec****od balkonem i pod nami halas jak sto dwa. Wstalam, jedna rolete mialam odslonieta, pranie wisialo (jakies reczniki, koszulki na lince od zewnatrz, i bielizna od wewnatrz co by nikt nie widzial jaka mam, zaznaczam ze prawie same te super wisialy, z kompletow co dostalam na panienski wiec tez firmowki). Siedze na lozku, sprawdzam sobie co w swiecie slychac i widze ze mi sie linka trzesie i cale pranie. Patrze i nie wierze! Jakis gnojek z kapturek na glowie przewiesil sie przez barierke i WSZYSTKIE, doslownie wszystkie moje stringi zapierd...!!! Te wszystkie z kompletow, te co uwielbial moj maz, te zwykle. No wszystkie moje co do joty ktore tam wisialy. A pech chcial ze akurat bylo to pranie po wakacjach wiec wiekszosc mojej bielizny poszla sie je...c! Jak ja bylam zla! wrocil maz z pracy, mowie mu o tym i stwierdzil ze idziemy do tych robotnikow bo to oni robili pod balkonami a nikt z chodnika by nie dojrzal z takiego kawala drogi tym bardziej za recznikami. Zaden sie nie przyznal, oczywiscie poznalam gnoja po bluzie. Nawet maz kazal pokazac im plecaki. Nie wiem gdzie ten gnojek to schowal! nigdzie nie bylo. No i musialam jechac na zakupy.. bo wiekszosc mojej bielizny przeszla do historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801 matko normalnie ale historia... dobrze że wszystko skończyło się dobrze i że z tym okiem wszystko ok, oby proces był Wasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ aż strach pomyśleć co ten złodziej potem z tymi majtkami robił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe boje sie nawet zastanowic co on z nimi zrobil :P fuuu nie chce wiedziec, niech sie wypcha nimi erotoman jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Pewnie w nich chodzil. Moze lubi damska bielizne haha. No naszczescie wszystko okej. A wyrok byl prawomocny wiec na sprawie cywilnej tez pewnie bedzie wygrana. Moze mniej pieniedzy przydziela niz ta kwota o jaka walczymy ale zawsze cos :) ja ostatnio w pracy mialam zlodzieja. Zakosil wino z nizszej polki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hoł ! szlag mnie trafia bo naprawdę cyrki z tymi przesądami, a najlepsze jest to że M. też się nakręca i twierdzi że na wszystko jest czas jeszcze. No ok, ale chciałabym się rozglądać pomału żeby potem nie było na hura. Nie lubię kupować czegoś "bo jest" a potem żałować i często kłócę się z M. bo on twierdzi że wybieram najdroższe rzeczy. I tak w kółko.... Także Jovanka (zastrzeliłaś mnie tym spluwaniem :D ) Bejbe (ale cyrk z tym woskiem :P ) rozumiem Was doskonale.... 🌼 ja byłam rozjaśniać włosy na dwie godz. przed zrobieniem testu pamiętam, więc moje dziecko się przyzwyczaiło do tego syfu chemicznego :) 🌼 Eweelka, może poczekać aż plamienie ustąpi, ale ja bym od razu zaczynała starania. Ale nie myśl o tym tylko koło owulki zaskocz męża i samą siebie też :) Będzie dobrze, trzymam kciuki! 🌼 Stymulowana, a może akurat zaskoczy teraz ? :) Ty, no jaja z tymi ozdobami.... a może sąsiedzi wzięli żeby Ci nikt nie gwizdnął? Tylko głupio się pytać tak.... może napomknij jak ich będziesz widziała, żeby się strzegli bo złodzieje grasują. U mojej kuzynki w bloku były włamania. Wiecie jaki mieli złodzieje sposób? W sezonie wakacyjnym wkładali kartki w drzwi, potem po paru dniach przeszli, jak kartka była dalej to znaczy że można się włamać bo wszyscy wyjechali.... s*******e. 🌼 jeeezuuuu u mnie też zimnooo. Nie cierpię tego. I śniegu jak napłakał ale chodzę pomału bo strach się wykopyrtnąć :) 🌼 nessaja - bo ja już zgłupiałam sama. No bo wynika że zaczął się 5 miesiąc, a poród mam dopiero początkiem lipca! Gin mi powiedział że te miesiące są do d*** i lepiej operować tygodniami, bo wg lekarzy ciąża trwa 10 m-cy. Więc... jest to zdjęcie z 17go tygodnia :) 🌼 Paola - jezzzzuu! Współczuję! Drzyjcie kasę jak się da, tylkożeby potem Wam nic nie zrobili w odwecie.... Ja jak byłam mała szłam do sklepu z 5 zł w portfeliku zawieszonym na szyi. Jakiś debil a z 15 lat starszy podleciał i chciał mi ją zerwać z szyi, a że było to coś w rodzaju sznurka prawie mnie udusił, wyrwał i uciekł. Szok przeżyłam piękny. Jeździłam potem z moim tatą i policjantem szukać ciula ale może to i lepiej że go nie znaleźliśmy bo by mu mój tato nogi z d**y powyrywał :) 🌼 nessaja ! Ja pitole ! Ale cyrk! Wypadałoby mieć w takiej sytuacji procę (nie wspominając o wiatrówce) i przywalić takiemu w d**ę bo w głowę nie ma co - mózgu to oni już nie mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie rzeczy jak stringi czy bombki to kradna dla zabawy wydaje mi sie bo zlodziej by sie nie polasil na cos takiego ahh szkoda gadac, teraz nie czuje sie bezpieczna we wlasnym domu:/ Marta i ala jak tam?? Dajcie znac jak sytuacja :):) Przymierzam sie do zakupu steppera, , ma ktoras z was moze takie cos? Zeby cos polecic? Na co zwrocic uwage???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli pierwsze co to zapytalam sasiadow czy moze oni mi tego nie schowali ale nie i byli w szoku bo mieszkaja tu juz 8 lat (my 1,5 roku) i nigdy nic takiego sie nie zdarzylo. Pech poprostu, a wszytskie ozdoby w tym roku kupowalam nowe:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ w ciagu dnia nie wiadomo kiedy mdłości mnie dopadają, ostatnio na zgage po jedzeniu zjadam sobie kilka migdałów i powiem Wam ze jest duzo lepiej, a nastepna wizyte mam miedzy 12-14 tyg na badanie prenatalne teraz jestem w polowie 11 tyg, nie powiem jak sobie pomysle to sie troche tym stresuje.. a jak u Ciebie samopoczucie? jacie :D200 stronka już za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli, a tam miesiace, tygodnie, liczyc bedziesz jak urodzisz najpiekniejsze tygodnie, miesiace lata :) najwazniejsze ze grosecek zdrowo rosnie :) to ja mialam podobny brzuszek do Ciebie, ale jakos 2 tyg przed tym poronieniem mi zmalal i mialam wrazenie ze nic nie urosl. Ale ktos mi powiedzial ze podobno tak sie dzieje ze i z wagi sie schodzi przed poronieniem, nie wiem czy to prawda. No wlasnie, a jak sie czujesz? :) jak reszta zalogi? mdlosci, brzuszki itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Stymulowana z tego co slyszalam najlepszu jest orbitek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jutro plamienia nie bedzie bo czesto mialam tak po okresie 1 dzien brudzenia:( Myślisz GIUBELLI ze powinna zaczynac:)? dodajesz mi POWERA:) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×