Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Ja już w łóżku... No to Nessaja i Eweelka wracają już do nas @sa:-) właśnie byli znajomi z rocznym dzieckiem daje popalic chodzi wszystko rusza rzuca itp.... Zmęczona jestem Dobranoc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz tez szykuje sie do wyrka;) Maż dzisiaj jakis spragniony , łazi za mną jak lew wiec pewnie szykuje sie upojna noc:) ...no tak a mielismy zrobić przerwe, ulalala Jutro zas do roboty i jedz tu na takim mrozie:( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dobry wieczor;) co tu tak cisza wieje?? Ja sie nie udzielam bo starania poszly na bok:( u mnie tez zima;) nareszcie:p sniegiem sypnelo, mrozik trzyma:) ewelkaa ty skad jestes? Mackowa cos zadko pisze, a ona zawsze potrafi postawic na nogi i pocieszyc;) oooo giubelli to napewno jakis znak! Ciekawe ktora bedzie pierwsza;) chyba ze u ciebie niewiadomym sposobem pojawia sie blizniaki;) udanej nocki kochane:* i do jutra! Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho tu i spokojnie jak przy niedzieli:-) ja też już w łóżku przygotowana do spania. Tak się wczoraj wytańczyłam, że na nic nie mam dziś siły:-P także pod kołderkę, buzi buzi i spać. Ale reszcie życzę wielu wrażeń tej nocy, oby przyniosła jakieś owoce:-) niech w końcu któraś ogłosi dobre wieści, bo mam wrażenie, że odkąd tu przyszłam nie było żadnego zaciążenia:-( do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Dziendobry :) czy ktos tu juz jest? jaka jestem niewyspana dzis, nie moglam znowu spac pol nocy.. Eweelka nam lekarz powiedzial 2-3 cykle zeby odczekac ale zaleca pol roku ze wzgledow psychicznych. I moj maz jakos zakodowal sobie te pol roku ze trzeba tyle czekac i nie chce wczesniej :( musze z nim kiedys pogadac, narazie niech ma chwile spokoju zeby sie nie czul ciagle atakowany bo sie zablokuje i nawet porozmawiac z nim nie bedzie szlo.. ale do czerwca przeciez tyle czasu ze ja zeswiruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej:-) :-) u mnie znowu dosypało trochę śniegu:-) wczoraj przed snem przeczytałem jakiś artykuł o objawach ciąży i w którym tyg mogą wystąpić. I powiem Wam, że wyciągnęłam wnioski. Wszystkie objawy, które wcześniej sobie wmawiałam przed @ właściwie nie mogły występować w tym czasie. No a bóle brzucha i piersi czy też podwyższona temperatura to normalne objawy przed @. Tak więc postanowił am nie wkręcać sobie ciąży póki nie nadejdzie termin spodziewanej @ :-) :-) i dziś obudziłam się spokojna, bez stresów. Pozdrawiam i życzę miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Siemanko Dziewuszki :) u mnie @ dalej brak :) oznak tez a powinnam dostac jutro. Zobaczymy. Jak narazie to rwie mnie jak przy owulce a nie jak do @ ale sama niewiem. Testów zadnych nie robilam...duzo bardziej cierpliwa jestem niz bylam...jednak takie nieowocne starania potrafia człowieka nauczyc pokory i cierpliwosci. Jak jutro @ nie bedzie to pojutrze robie teściocha :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) postanowilam ze napisze wam jakie byly moje objawy po owulacji, ktore potem zaowocowaly ciaza:) 5 dpo - okropny ból jajników podczas kichania, czy szybszego wstawania, jajniki "ciągneły" 6 dpo - piersi zaczęly lekko boleć i staly sie obrzmiale, problemy ze snem. 7-8 dpo - piersi bolą bardziej, bolą bardziej po bokach, czasem kłucie w jajnikach, problemy ze snem 9 dpo - biała wydzielina z pochwy, która po jakims czasie stala się lekko beżowa (jednorazowo), ogole rozbicie, zmeczenie 10 dpo - duzo bialej wydzieliny, okropny bol piersi po bokach, obrzmienie piersi, zmeczenie, płaczliwość. Ja zrobilam test akurat mniej wiecej tydzien przed spodziewana @ test, byl z bladziutenka kreska (mialam dlugie cykle, czasem nieregularne). Zrobilam test dlatego, ze idac do sklepu zakrecilo mi sie strasznie w glowie, prawie zemdlalam. I cos mi podpowiedzialo zeby kupic test. Osobiscie polecam testy Pepino paskowe. W opakowaniu sa dwa a ja placilam bagatela 3 za nie. Sa o czulosci 10, wiec najwiekszej. I nie ma sie co zastanawiac, ktory test plytkowy jest lepszy. Jak jest ciaza to napewno ja pokaze. Pisze to bo wiem wszystko z wlasnego doswiadczenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a testy Pepino polecam z tego wzgledu ze maja najwieksza czulosc wlasnie i najszybciej ciaze wykryja. Ja kupowalam w auchan, ale slyszalam ze sa tez w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dziewczynki, ja już po ślubie:) Teraz niestety muszę się szybko zbierać, bo jedziemy na spotkanie z moją siostrą, więc wszystko opiszę Wam jutro, ale powiem tylko tyle: mam wspaniałego Męża, w którym zakochana jestem nie tylko ja, ale i moja mama, siostra i babcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ❤️ Jovanko gratulacje i dużo szczęścia na nowej drodze życia ❤️ fiona no właśnie te (.)(.) wszystkie moje koleżanki mówią, że po tym poznać ciążę, więc myślę, że jest to dobry wyznacznik i do póki mnie nie zabolą to już nie będę testować choćby nie wiem co :P Zaglądałam tu w weekend, ale widziałam, że same doły, więc wolałam nic nie pisać bo też miałam doła, który ciągnął się praktycznie od @ z chwilowymi przejaśnieniami, nie jest dobrze:( mój D zabrał mnie w weekend w góry, do aqua parku, w końcu mogłam poszaleć z czystym sumieniem bo w tym cyklu szans na dzidzi nie ma niestety:( jutro ma badania, ciekawe jak tam się trzymają jego żołnierzyki ohhh;/ Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka ! Gratulachy pieronie !!! Super że wszystko idzie po Twojej myśli! Życzę szczęścia, zdrowia i miłości ! ❤️ 🌼 a ja Wam powiem, że totalnie przestałam patrzyć na objawy, i pamiętam tylko że miałam tą małą ale dziwną gorączkę - kiedy było ciepło, nie chorowałam i wszystko grało, no i siedziałam u fryzjera (może któreś pamiętają że poszłam się rozjaśniać :) ) no i mało nie zasnęłam na krześle :) mam nawet zdjęcie z salonu bo wyglądałam jak ufo z tą farbą - może wrzucę kiedyś na maila :) poza tym coś już chyba przeczuwałam, że to będzie pamiętny dzień tak więc i samojebkę do lustra sobie pstryknęłam z czubem na głowie ;) a senność była 3-4 dni po niewystąpieniu @. Dopiero po miesiącu zaczęły cyce boleć. Także ja bym powiedziała, że więcej objawów miałam na @ niż na ciążę. Także dziewczyny, luzik, nie stresować się czy was rwie i łupie czy też nie i byleby do przodu. 🌼 robiłam ten chiński kalendarz ciąży - na jednym wychodzi ona, na drugim on - tak więc może i bliźniaki mi się tam zapodziały ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, nie wiem czy mnie tu jeszcze pamietacie, dopiero udalo mi sie przeczytac wasze wpisy. Jivanka witaj w gronie szczesliwych zon:) CZytalam o tych kradziezach, pobiciach i jestem w szoku, co za chamstwo... Jestem juz po tych badaniach hormonalnych, spedzilam trzy dni w szpitalu, ogolnie wyniki ok, gdy gin robil mi usg to na lewym jajniku cos mialam bylam wtedy w 21 dc wiec bardzo mozliwe ze byl to pecherzyk graffa, a jezeli nie, to jest to torbiel 19 mm wiec jak cos to tragedi nie ma, teraz czekam na wypis i z wszystkimi wynikami ide do swojej gin ona dokladnie obejrzy i powie co dalej robimy... Ogolnie u mnie zima tez byla pelna para bo -20 ale teraz juz mniej -8 ale za to sniegu sporo. Złapalo mnie przeziebienie niestety, wczoraj na dodatek mialam brzuch jak balon cos mi chyba zaszkodzilo... Obiecuje ze teraz bede na biezaco sie odzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawow ciazowych to u mnie owulka byla 9.10 a pamietam ze jak bylam na rano w pracy 13-14.10 to juz wtedy mnie ciagnal brzuch jak nigdy dotad i juz wtedy mialam banan na buzi bo podejrzewalam ze chyba sie udalo i ze dzidziak sie wciska w macice bo nigdy wczesniej takich ciagniec nie bylo :P i od tamtej pory ciagle mnie ciagnelo w podbrzuchu az do czasu kiedy przestalo bic serduszko, wtedy przestalo w ciagu dwoch dni. A drugim objawem byly baaardzo bolace piersi, najpierw jak przed @ a tuz tuz w terminie juz byla tragedia. O i co jeszcze przed @ - to napady goraca i dusznosci. Myslalam ze sie tam bede rozbierac bo bylo mi tak duszno a za chwile zimno, i znowu duszno - zimno, duszno - zimno. Jakis czas po terminie @ przeszlo. To tyle ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozia
Witam, jestem tu nowa. Ja też chcę zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska pamietamy, dobrze ze juz wrocilas do nas :) widzisz, nie potrzebnie az tak sie zamartwialas, wyniki dobre wiec teraz pozytywne nastawienie i dzialac, uda sie napewno :) pisz nam od razu co gin powiedziala na wyniki i co zadecydowala :) Jovanka! noo, gratulacje i wszystkiego co najlepsze na tej pieknej drodze zycia, samych pogodnych dni i wznioslych uczuc :* Cos cisza nastala :P Pamietacie moze Charlottke? ktos widzial, ktos wie co sie z nia dzieje? jestem strasznie ciekawa co u niej, natrafilam przypadkiem na strone gdzie o niej ktos pisal i nie daje mi to spokoju :P A mnie dzis krwawica zalewa.. przed 10 poszlam do kolezanki na plotki, smiechy, kawke i o 13 prawie ze BIEGIEM do domu pedzilam, bo jeszcze chwila i by mi po nogach lecialo juz! Toz to jakas masakra jest.. tez glupia jestem ze jej nie powiedzialam zeby mi dala podpaske :P no, ale dla zdrowia dzis byl ten ruch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka - gratulacje :) Wlasnie tez mialam uderzenia goraca, szczegolnie w nocy:) malutka musiala sie zagniezdzac wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Jovanka - wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :* gratulejszyn :) Eska - witamy Cie kochana :) U mnie w robocie straaaaszne nudy...zawsze tak jest w styczniu niestety... wiemy cos o Marcelince juz?? Jak tam mamusia i malusia sie czuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) nadrobiła ja wszystkie wpisy, ale muszę wam powiedzieć, że nieraz jest ciężko tak śmigacie :) apropo przesądów - u nas to w ogóle są takie bllle niektóre jak np moja babcia mojemu bratu kazała wypić łyk wody w której pierwszy raz dziecko w domu się kąpało, dotyczy to tylko mężczyzn jest też wersja o umyciu twarzy w tejże wodzie, natomiast mój ojciec też obgryzał mojemu bratu paznokcie, bo niby takiemu maluszkowi się nie obcina, ale to już na szczęście odchodzi w niepamięć :) natomiast co do badań prenatalnych to jest podobno tak, że kobiety po 30- stym roku życia maja wskazanie do zrobienia, a po 35 roku to już jest obowiązek. Kuzynka mojego K. ma teraz 32 i na jutro ma planowana cesarkę i właśnie robiła, powiedział jej lekarz że jest to dla niej zalecane, lecz nie obowiązkowe, natomiast kosztują te badania coś około 100 zł więc tragedii nie ma :) w związku z przesądami dziś odbyłyśmy babski poranek pogawędkowy właśnie u tej kuzynki ostatni przed przyjściem na świat maluszka i wymacałam brzuszek z każdej chyba strony :) głupie to może ale ja nigdy nie dotykałam takiego brzuszka, bo jest przesąd, że przynosi to ciąże, więc wcześniej nie chciałam a od czasu gdy my się staramy żadna blisko mi osoba w ciąży nie była a u tej kuzynki nie mogłam się przemóc wcześniej więc się ze mnie wszyscy śmiali, że zdążyłam na ostatnia chwilę. I skopał nas mały okrutnie :) ułożył się idealnie w poprzek i brzucha jest tak ślicznie dziwny, że jeszcze takiego nie widziałam, jak dobrze pójdzie to na week pępkowe :) miłego wieczorku <3 baaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Taki dzisiaj miałam dzien zariobiony ze ani nie mialam czasu zajrzec. Odebralam tez po pracy wyniki badan i wyszło mi ponad norme anty-TG az 231 kurka wodna czy ktoras sie z tym borykala? nawet nie wiem do konca co to jest chyba cos z tarczyca ...ale co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Fajnie ze opisalyscie mniej więcej swoje obserwacje po owulacji :-) zawsze to jakies wskazówki chociaż ja juz się nie nastawiam i w ogóle miałam mega krótka @cake dwa dni... Dziś już plamienie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Fajnie ze opisalyscie mniej więcej swoje obserwacje po owulacji :-) Ja się nie nastawiam już... I w ogóle miałam mega długa @ całe dwa dni dziś już tylko plamienie...Fajnie ze opisalyscie mniej więcej swoje obserwacje po owulacji :-) Ja się nie nastawiam już... I w ogóle miałam mega długa @ całe dwa dni dziś już tylko plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktos jeszcze tu mnie słucha... ale jestem zdołowana. Byłam na wizycie u nowej ginekolzki, wizyta przyjemna, babka fajna, w koncu porządny sprzet ale.... zaleciła mi jednak odczekać ze 2 miechy jak nic:( w macicy widziała jeszze jakis płyn, moze to endometrium czy ki czort ale powinnam sie jeszcze udac na konsultacje do endokrynologa, ogolnie masakra, załamana jestem do potęgi n-tej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka glowa do gory! 2 miesiace szybko minie wiec lepiej poczekac. Wiem latwo sie mowi ale lepiej zaczekac a potem cieszyc sie dzidzia;) eska no wreszcie sie odezwalas! Jovanka jakze tam mialas sie odzywac;) kaj mackowa???? Chyba przez te mrozy neta nie ma, albo starania pelna para ida i nie ma dla nas czasu;) dobra duszyczko wroc bo tesknimy pocieszycielko nasza:* meza wydelegowalam wczoraj a dzis plodne sie zaczely chyba...ale nie ma co sie dolowac, wiem ze ten miesiac ten niczym mnie nie zaskoczy:/ buziaki dla kazdej z was! I czekam non stop na pierwsza tegoroczna dobra wiadomosc!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trzeci raz piszę, mam nadzieję że tym razem nie wyskoczył żaden błąd!!! Gratulacje Jovanko:-) :-) :-) dużo miłości:-) słuchajcie dziewczyny, dostałam propozycję pracy stałej od kwietnia. Co robić? Chcę teraz mieć dzidzię i temu się poświęcić. Taki był plan... A teraz nie wiem co mam robić. Podejmę pracę i za chwilę ogłoszę, że jestem w ciąży??? No o ile będę w ciąży... Głupia sytuacja. Nie cierpię głupich sytuacji:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka jestem, czytam ale po pracy jestem tak nieprzytomna ze nie wiem jak sie nazywam :/ juz sie nawet skupic nie potrafie i mysli zebrac. Eweelka nie smutaj sie :* wytrzymaj te dwa miesiace zwlaszcza ze lekarz ten plyn wypatrzyl. Dowiedzialas sie co to ten anty-TG? Paulinka i moze dlatego ze se odpusciliscie sie uda?! :-) Agniesia to moze powiedz szefostwu ze starasz sie o dziecko, moze jednak zechca podpisac z Toba umowe :-) Jovanka po raz setny gratuluje i duzo zdrowka i milosci zycze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Niestety nie sadze żeby szefostwo po takim newsie chciało podpisać umowę...Nie czarujmy się takie czasy... A do mnie dziś gin dzwoniła ze grupa druga cytologii ale jest mała infekcja i przepisala mi globulki mam odebrać w środę receptę..... O i jakieś dziadostwo się przyplatalo!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×