Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Eweelka ostatnio spóźnia się. Kilka dni wiec się nie nastawiam.... Eow Drogi pakiecik miałaś ja robiłam ostatnio morfologie i mocz i cukier za 56zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkie staraczki i ciazarowki:) Wczoraj bylam na wizycie, zbadala mnie, szyjka zamknieta, jest oki. Ale juz powiedziala, ze raczej bedzie cesarka bo marne szanse na odwrocenie. Uparta jest moja mala - po mamusi usmiech.gif bo ja tez tak siedzialam u mojej mamy w brzuchu. Wszystko mi odpowiedziala co i jak no i nastepna wizyta 13.02, a pozniej juz 27.02 by ustalic termin cesarki. Po skonczonym 38 tygodniu juz bede "po"usmiech.gif ona bedzie przeprowadzac zabieg a jest w 20 tygodniu ciazy. Zrobilam zdziwiona mine, a one ze jej brzuch w niczym nie przeszkadzaoczko.gif no i lezy sie po cesarce 3 dni jesli wszystko dobrze sie goi i z dzidziusiem ok. Powiem wam, ze juz coraz blizejoczko.gif Nastepna wizyta to juz ten wymaz i inne badania przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) aaa ja sie dzis wkoncu wyspalam :) wstalam godz temu :P ale co prawda zasnelam dopiero kolo 2, wiec pozwolilam sobie pospac :P ale i tak co chwile meczyly mnie te glupie zatoki, ledwo moglam oddychac.. i o dziwo dziewczyny co noc mam zgage :P Alaa czekasz czy testujesz? :) moglabys jako pierwsza w tym roku dobra nowine przekazac :) a jak reszta moich kochanych staraczek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona to juz tuz tuz :) stresujesz sie? :P Giubelli piekny komplement uslyszalas o tej szyjce, pozazdroscic :P aa i ten link co poslalas, smialam sie jak glupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja, troche sie stresuje. Jesli to bedzie cesarka, to noc przed nia bedzie nieprzespana:) ta swiadomosc, ze taki zabieg, znieczulenie itd. a z drugiej strony spotkanie z dzidziusiem:) to musi byc przezycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona88 bedzie dobrze zobaczysz:) mam za soba cesarke nie jest tak zle:) przezycie i emocj****aardzo duze:) ale jest dobrze:) nessaja jak samopoczucie? kurka ja bym chciala juz wiosne i mysle ze odrazu lepszy nastroj wróci bo teraz czuje sie jakos przymulona... i jak tak mnie lapie zalamka pomału...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka moje samopoczucie nawet ok. Mecza mnie jedynie strasznie te zatoki. No i teraz zaczac bolec znowu brzuch.. miesiac po zabiegu i nadal boli tak mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Nessaja chyba czekam bo czuje ze przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kochana a te zatoki to nie meczą sie od grudnia czasem>? cos o nich juz pisalas...na zatoki dobry jest SINUPRET, pomaga oczysza... Ja tez meczylam sie z nimi cały XII, az mi na uchu siadlo no i antybiotyk, potem zas mi oskrzela dopadło i wiecznie mnie coś meczy, to jest normalnie masakra, wydaje mi sie ze organizm osłabiomy jest tymi choróbskami i tez to pewnie ma na nas wpływ:( Obecnie teraz czuje sie ok- chwilowo- stad wzielam sie za reperacje siebie czyli dentysta, badania morfologiczne i w pn ide do gina jeszcze.. chyba te działania odstawie na luty jednak..podreperuje sie i postaram sie wzmonic bo kurka non stop cos łapie, poprostu masakra...a najbardziej marze juz o wiosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka juz nawet nie pamietam jak dlugo z tymi zatokami. Ja zatoki mam juz kuuupe czasu zapchane ale teraz dopiero daja w kosc. Mam skierowanie do larynkologa wiec po niedzieli wkoncu wolne i pojde z tym. A co do dentysty to tez sie wybieram ale mam ciezko tam dojsc :P tez musze poleczyc zeby przed kolejna ciaza. No i zaszczepie sie przeciw grypie przed kolejna, tylko musze sie podowiadywac co i jak, jest jakis termin do kiedy sie mozna szczepic czy to caly rok? Eweelka skoro jakies chorobska co chwilke to moze faktycznie jeszcze ten cykl poczekaj a teraz sie wylecz dobrze zebys zaraz na poczatku chora nie byla co chwilke :) zobaczysz ze szybko przeleci :) ja nadal czekam na @, sadze ze w pon powinna juz byc, ale sie okaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesia88
Hej:) u mnie też od rana ból głowy, ale taki lekki. Nieprzyjemny ale bez tragedii. Chyba od tego mrozu mi łeb przedmuchało:) ej, u Was też taki paraliż z internetem? Od rana nie działa, w banku paraliż, z bankomatu kasy się nie weźmie, bo też nie działa. Dwadzieścia parę stopni na minusie i już tragedia. Piszę z telefonu, a to wcale nie jest taka prosta sprawa:) smerfetka, mów prędko co Ty tam kombinujesz:-P na dwa fronty jedziesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:-) boże za wami nadążyć to normalnie sukces. chcciałam napisać w czoraj ale mój kochany men stwierdził że dzisiaj (znaczy w czoraj) jego jestem no i dupa blada szukam szukam ale laptopików nie znalazłam.cały wieczór aż do późnej nocy w łóżku oglądając powrót do przyszłości z lampką picollo heheh:-). fiona to twój brzuszek jest na fotkach??? bo ja jakaś zakręcona....mój chyba większy wieczorem wstawie fotki teraz leże padnięta po sankach i z wyra na sesje nie wstaje.co do cesarki bym się cieszyła na twoim miejscu sama też mam mieć. mały też położony poprzecznie. mnie to cieszy bo po pierwszej cc było super więc żadnych oporów nie mam.a co do niewyżycia to mi to nier grozi my z poprzednim maleństwem wstrzymaliśmy się dopiero tydzień przed terminem i teraz też dajemy czadu:-). giubelli no to ci komplement walneła lekarka:-). mój gin co drugą wizytę na fotel mnie pcha i koniec kropka on mówi że musi być pewien że wszystko ok.ale musze przyznać że jest bardzo sumienny w tym co robi. i to on bedzie mnie kroił. jovanka jo skoro dziewczyny tak przesądy lubią to jest też taki że jak w ciąży włosy się farbuje to dziecko rude się urodzi hehe ale ja w to nie wierze bo mały jest blądynm. chodzi głównie o to aby farba miała jak najmniej amoniaku. stymulowana no bym się nie spodziewała żeby bombki kraść no tylko dla kjaj bo jak inaczej przez rok by specjalnie je trzymali do nasrtępnej gwiazdki????. bejbe na zgagę pomaga mi manti i można brać. albo szklanka mleka. alaaa66 póki nioe ma @ 3mamy kciuki. wogóle u nas już 32 tc więc coraz bliżej końca. powoli ledwie się kulam przytyłam już 5 kg:-). ok lece się szykować bo brat ma dzisiaj 30 urodziny i wybieramy się na karaoke więc kochane nie pisać dzisiaj za wiele co nadąże za wami jak wróce. pa.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
dalej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, to chyba od Ciebie pierwszej usłyszymy dobre wieści:-) szczerze mam nadzieję, że tak będzie:-) do końca stycznia już malutko czasu, więc zostałaś wytypowana do zaciążenia jako pierwsza:-D W ogóle brakuje mi tu tej tabelki, żeby sobie zerknąć. Lecą na maila, zobacze, która następna w kolejce:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
nawet nie robie testu zeby sie nie rozczarowac o dopiero 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Zrobiłam test jedna reska wiec czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Sama ze sobą pisze hehe niestety @ przyszła :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku ALaaa napewno @ czy pare winnych kropek co nei koecznie musi byc małpa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKIusmiech.gif Majowa ********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01.2014 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01.215 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam:) Alaaa głowa do góry!!! Jak nie teraz, to następnym razem. Trzeba być dobrej myśli;) O! Dzięki za tabelkę:) U mnie ciężka noc była. nie wiem, co się stało, ale tak okropnie bolał mnie lewy jajnik, że spać nie mogłam. Jak udało mi się zmrużyć oko, to zadzwonił budzik!!!! Ale jak wstałam, to nic już nie czułam. Teraz właśnie dotarłam do pracy, usiadłam do kompa i - dla odmiany - boli mnie prawy !!! Bym sobie tabletę wzięła, ale przecież mogę być w potencjalnej ciąży, więc nie biorę - nie truję się! Chyba będę cały dzień chodzić po schodach, bo jak jestem w ruchu, to nic nie boli:P idę skontrolować czy na górze ksiązki równo stoją na półkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zima sie rozkręca na południu Polski, dzisiaj mamy - 12 stp C coraz mrozniej sie robi, ulala;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Na pewno @pelna gębą trzeba liczyć na kolejny raz... Jeszcze mam dwa cykle i minie rok... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Kolejna @18.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKIusmiech.gif Majowa ********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01.2014 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01.215 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @18.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa pewnie zanim dobijecie roku to sie uda,zobaczysz:) ja juz chyba tez powinnam sobie ustawic date na marzec bo ten miesiac jednak odpuszczam ze staraniami:( wiec sie nie martw ja bede na szarym koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam MAMUŚKIusmiech.gif Majowa ********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01.2014 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01.215 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Myślę że ja będę na szarym szarym końcu nic się nie udaje ileż można się o dziecko starać no ja piernicze bez jaj tracę wiarę a miesiąc za miesiącem leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×