Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej wam wszystkim :) Sluchajcie, bo ja chyba mam jakies zacmienie. Jestem na poczcie i ktoras tam swoje zdjecie dala. I zglupialam...Ktora to z was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem Giubelli...:) Boze, naprawde mam jakis ciezki zaplon. Ja wam zaraz posle moj brzuch i moja Wikusie z usg wtorkowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe dzis lepiej, akurat koncze obiad, szybko zjem i do pracy a tak mi sie strasznie nie chce... :P Eweelka kochana, jesli uwazasz ze jest sie czym niepokoic to dla pewnosc****szlabym do gina, ale jak Cie juz nic nie boli, to tak jak Giubeli mowi zaczelabym sie starac. Wiem ze bardzo juz chcesz, wiec jak czujesz ze to juz to do dziela :) ja niestety musze czekac :( i jeszcze mnie brzuch boli czasami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucilam wam zdjecia na poczte i dopiero teraz widze ze dwa rozstepy mi sie zrobily no coz... i jakas wysypke widac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, brzuszek piekny :) I Wiki tez cudna :) slodki noseczek :) rozstepami sobie kompletnie nie zawracaj glowy, to nie jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuje sie bardzo ale jak zrobilam zdjecie dopiero zauwazylam ze drugi sie zrobil ;) i tylko po prawej stronie. Hehe no nosek, mama mowi ze ma moj, a usta ma po moim Ł. takie wydete;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooowww ! "zakazany owoc" Antkowiaka puścili w radio ! Jaaaaaaa, dzieciństwo stanęło mi przed oczami ! 🌼 Stymulowana, fajne są te steppery co mają też linki do ćwiczenia rąk :) wygląda to tak profesjonalnie... :) będziesz drugą Chodakowską? :P 🌼 bejbe - kurde, a ja nie miałam czegoś takiego jak badanie prenatalne, mało tego nawet mi nie wspomniał gin o tym. Jak byłam w 13 tyg. to tylko przyglądał się i mówił mi że zespół downa można wykluczyć, że widzi narządy wewn., wymieniał co dziecko ma, wymiary mi podałm że wszystko w porządku i tyle. W 21 będę mieć połówkowe już. Muszę poczytać na czym te prenatalne polegają. 🌼 nessajka - czuję się jakbym w ciąży nie była tylko ciągle sikam i sikam. To mnie denerwuje. Zero mdłości, uczuleń, wrażliwości na zapachy.... aaaa, M. wpadł do mnie do pracy z 12 pierogami ruskimi i kefirem :) dzwonił to sobie je zażyczyłam :P 🌼 Eweelka, gdzieś kiedyś coś czytałam i kobieta zaszła po takich ekscesach 2 cykle po...więc... no wiem :) decyzja należy do Ciebie :) Ja też jak miałam torbiel, brałam i duphaston, i jakieś czopki, i doustnie jakieś świństwo, i też pisali żeby odczekać....bla bla bla.... trzeba działać póki jest wena ! 🌼 Fiona! No brzucholec cudny! Ja tam nie widzę żadnych rozstępów ! 🌼 200 stron !!!!!!!!!!!! Jupijajej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli dziekuje, Twoj brzuszek jak widzialam powoli zaczyna rosnac;) ktory to juz tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 dzien cyklu. Jesli @ sie nie pojawi lada chwila to w sobote zrobie bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli to niedlugo poczujesz ruchy:) ja poczulam chyba w 18 juz, takie jakby wzdecia, bąbelki:) jakby w jelitach mi sie przelewalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli - no super przezycie poczuc pierwsze ruchy:) ja dzisiaj mam wizyte u gina na 17:30, obejrzy mnie "od srodka" hehe no i wyniczki beda. Mam nadzieje, ze moje siuski oki, bo ostatnio cos tam wyszlo. Powiem wam, ze brakuje mi sexu, a moj sie jakos boi juz, bo brzuszek duzy. I jakas niewyzyta jestem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyn:) Jestem tutaj nowa i szukam porady... Moge na was liczyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje ogólnie ok i gotowa do dziela, ale.. Moja ginekolozka mi powiedziala zeby odczekac 2 okresy ale wiecie jak jest.... to dla mnie wiecznosc.... sama juz nie wiem...co robic:( a ja tak bardzo bardzo chce... Zastanawiam sie czy nie isc do calkiem innej ginekolozki na konsultacje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski u mnie nic @ brak - plamien tez juz znie mam jutro testuje :) Alaaa a jak u cb ? Co do ziolek to bede pic chyba ze jutro beda 2 krechy to odstawie Czuje sie dobrze nic nie boli... nie wiem co o tym myslec :/ gina mam 10 lutego dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
@brak...idę na zumbe może ja wyskacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam sie na poniedzialek do innej ginekolozki, zobacze co ona mi powie, doradzi, przebada na lepszych sprzecie:) Moja gina do ktorej chodze od 5 lat ma sprzęt Usg srzed wojny, stary jak swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Witam kochane:* czytam was na biezaco i pisalam z 5 razy ale uznawalo jako spam.. dziewuszki piekne macie brzuszki;) tylko pozazdroscic!;* no a czemu jeszcze zadna nie napisala dobrej wiadomosci? Co z wami?;) witaj nowa kolezanko;) aaa z tymi zlodziejami to niezly czad;) ch*j im w dupsko;) buziaki dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
@brak ale przyjdzie ja to czuje.. Znów to czuje niestety.. Pozumbowane poprysznicowane teraz łóżko wzywa mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, przeklniecie mnie ale bylam u ex w Toruniu :P A przed poludniem pisze X, ze wraca z czestochowy i czy po mnie przyjechac.20 min temu dotarlam do domu.Po drodze nie mial, ale przynajmniej leze juz w swoim lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Cześć dziewczyny... Smerfetka twoje życie twój wybór co z nim robisz... Od kilku dni tak mnie boli głowa że hej :-( idę się jeszcze wnac spać Marta testujesz dziś? U mnie dalej brak a (.) (.) bolą jak diablo nawet jak chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Co tu taki spokój ostatnio?... Marta dziwne hmm.. Jezu łeb mi pęka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dranie ! Ja już po słabiutkiej kawusi, drożdżówie - no! i teraz mogę funkcjonować. 🌼 Smerfetka, no i do jakich wniosków doszliście oboje ? 🌼 Ej, faktycznie co tu tak ostatnio nikt nie melduje ciąży ? Heeelooołł! Styczeń się kończy! Do dzieła! Jajniki i macice! Brać się do roboty, bo Wasze Panie już są gotowe! 🌼 Mówiłam Wam że ostatnio miałam robione USG już na zewnątrz, a potem doks zrobił wgląd w podwozie. Bleeeeee.... nie lubię tego.... wkładał mi tam paluchy.... ale pocieszeniem jest to że stwierdził że mam piękną długą szyjkę :P ej, nie pisałam Wam tego ? Już nie pamiętam. Ale piszę żebyście wiedziały co Was czeka za 4-5 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Obys Giubelli miała rację.... Cisza tu przeokrutna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Byłam dzisiaj rano na badaniach krwi, pakiecik który miała wypisany kosztował 345zł wow, ale na szczescie nic nei płace bo mam abonament z pracy i badania mam za freee:) UFFFF Poza tym mam dzisiaj urlopik i obijam sie na maxa:) Alaaaa to skoro @ brak to pewnie bedzie nowina:) Giubeli ale fajnie sie masz:) tez własnie dorwałam kawusie bo jeszcze dzisiaj nic nie jadła przez te badania:( A jak sie ma reszta>?halo Mackowa cos mało ostatnio sie odzywasz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×