Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Allaaaa ja tez juz doły lapie:( Ale na szczescie nie jestemu tu same i pozostały nam tylko sie wspierac****odtrzymać na duchy. Gdzie reszta staraczek? nikogo dzis nie widac.,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dolujcie sie :* To wszystko tez pewnie przez ta glupia pogode ;/ Gdyby wyszla wiosna to inaczej tez byscie sie czuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ależ ileż można kurde jak tyle czasu nie wychodzi to na pewno coś jest nie tak z nami :-( VI co nie chcą to wpadki na okrągło a ci co chcą to nie mają i to mnie doluj***ardzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie jest cholerka.Ze innym udaje sie za pierwszym razem a Ci ktorzy bardzo chca dziecka musza czekac. Ja tez ostatnio zaczelam sie zastanawiac czy cos ze mna nie tak.Od ponad roku kochamy sie bez zabezpieczenia a dzidzi nie ma. W sumie nigdy jakos konkretnie sie nie staralismy zeby byla ciaza ale rozne mysli po glowie chodza. Na kazda z nas przyjdzie w koncu czas :* Nie ma sie co martwic bo to niestety nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Smerfetka to jednak jesteś z tym eks? Już mnie to wszystko drażni .. :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyyyy!! Szwagier z żoną kupili łóżeczko dla dziecka, kilka ubranek takich maluśkich, smoczki, buteleczki.... no aż mnie w gardle ściskało jak to wszystko oglądałam:( Mają termin na marzec. Z jednej strony cieszę się, że malutka już niedługo będzie na świecie, a z drugiej.... czuje się cholernie niesprawiedliwie, że oni już drugie dziecko będą mieli, a ja... przecież to ja miałam być teraz w ciąży, głaskać się po wielkim brzuchu i kupować te wszystkie rzeczy... No ale nie pozostaje mi nic innego, jak cierpliwie czekać na swoją kolej:) Smerfetka, tłumacz się tu prędko o co chodzi:) Z Twoich wpisów wnioskuję, że jesteś chyba baaardzo szczęśliwa. Skąd taka zmiana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ;P Mowie tylko ze sie 'ten tego' bez gumki przez ponad rok :P I ze dzidzi brak.Wiec tez moze cos byc nie tak ale nie musi przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja się staram z partnerem już ponad rok i zero rezultatów :( Stosowałam kwasy, wiesiołki i nic cisza :( A z miesiąca na miesiąc zaczynam sobie wmawiać że to już, albo że coś jest ze mną nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna:( Jak juz udało mi sie wyleczyć z przeziębień, zatok, chorych oskrzeli i innych pieruduszek to na koniec jeszcze mi sie przywaliła opryszczka na ustach wielka jak smok:( Masakra jak boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Nie zrozumcie mnie źle ale ok można się tu wyglądać i nic poza tym każda pisze uda się następny cykl twój @sie spóźnia kilka dni to już na pewno w ciąży jesteś i co? I dupa i tak mija cykl za cyklem irytacja mnie już bierze!!! :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. dziewczyny podpowiem wam co moze wam pomoc w zajsciu w ciaze. lek nazywa sie Inofollic i jest od jakiegos czasu w polsce ja pilam to przed zajsciem w ciaze bo mialam pcos i niedawano mi szans na zajsci w ciaze.. 2 lata temu kupowala mi to kolezanka mieszkajaca w hiszpani. stosowalam ok 4 miesiacy i mam swego maluszka. widzialam go na stronie apteki http://bliskaapteka.pl/search?orderby=position&orderway=desc&search_query=inofolic&submit_search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu smutkiem wieje. I pesymizmem. I wiadomość Wam napisałam ale za spam uznało i w niewiadomy sposób usunęłam. Chcecie to wierzcie, nie to nie, ale się uśmiechnęłam od ucha do ucha z tego powodu. Alaaa teraz Ciebie do pionu trzeba ustawić? Piszemy se tu słowa otuchy bo na większość z nas w jakimś stopniu dobrze one działają, jeśli Ciebie wkurzają i irytują to nam powiedz. Nie ma co się wyżywać na kafe bo nie wiele to da, a napewno nie da dziecka. Męża za nogi i do wyrka ciągnąć. Kurde laski cieszyć się, Jovanka dziś slub bierze a Wy zamiast życzenia Jej tu składać smutacie się, no wiecie co?! ;P myślę że głowy przy samej d**ie by wam pourywała :P prawda Jovanka?! ;) A tak poza tym to gdzie jest Angelus? i Stymulowana? i Bejbe? Nessaja jak samopoczucie? Czytam każdy Twój wpis i staram próbuje odpisywać ale przeważnie zawsze wtedy siedzę w pracy i nie bardzo mam jak bo jest urwanie d**y :/ Marta jak tam u Ciebie nastawienie? :) Smerfetka to z którym Ty wkońcu jesteś bo już zgłupiałam i widze że unikasz odpowiedzi na to pytanie, miej jaja powiedz nam. Toż Cie nie zjemy :) Twoje życie, Twoje decyzje :) ale jesteśmy ciekawskie poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Eweelka jeszcze miałam napisać że Ty jesteś dzielna babeczka, zawsze obecna i dzielnie na straży forum stoisz :) mam nadzieje, że jak już zaczniecie starania to raz a dobrze i przede wszystkim owocnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka dla Ciebie specjalnie byl oddzielny wpis :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa kochana, pisz nam tu wszystkie swoje zale, moze choc odrobinke pomoze Ci rozladowac emocje :* Mackowa moje samopoczucie okej, dzis miesiac po zabiegu i nawet ok, chwilke tylko w pracy bylo mi smutasno ale kolezanka szybko mnie do pionu ustawila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka, Twoja pierwsza @ po poronieniu jak wygladala? jak normalna? chodzi mi o to jak sie zaczynala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dzis delikatnie, zaczelam plamic i zastanawiam sie czy to nie malpa. Ale nijak to nie przypomina malpy - bardziej jak rozpuszczona czekolada. Nie wiem czy to @ czy to po dzisiejszym pierwszym przytulanku :P a jest tego jak kot naplakal, prawie wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja moja @ po poronieniu najpierwpare kropek a potem do wieczora rozhulała sie jak rozlany barszcz:) Trwałą 5 dni jak zawsze mocno, czerwowno i spokoj, ale.... co mnei najbardziej zastanawia od skonczenia małpy codziennie mam delikatnie mocno brązowe plamienia, co mnie zastanawia wczesniej tak nie mialam nigdy, po okresie zawsze moze 2 dni i czysto a teraz?wg obliczen jutro owulacja a tu takie brudzenia o co kaman, dobrze ze jutro ide do tego gina to sie dopytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka to pytaj go i pisz nam od razu. U mnie cisza, nic wiecej nie leci, czysto. Zobaczymy czy cos sie rozkreci czy to po tym pierwszym przytulanku tylko. Wg starych cykli powinnam dostac jutro @. Milego dnia wam zycze a ja zbieram sie do pracy baardzo niechetnie :P pa dziubki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki moje kochane ja znalazłam świetny sposób, na te wszystkie żale i frustracje! Poszlam wczoraj na tańce, takie z orkiestrą, jedzeniem i te sprawy. Ubawiłam się jak nigdy!!!:-) :-) :-) po prostu rewelacyjny sposób aby zapomnieć choć na chwilę o wszystkich zmartwieniach:-D polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz nessaja, wiec juz jedna małpa za tobą zaraz oblicz w tabelke i bedziemy odliczac:) ile musisz cyklu odczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie odzywalam sie bo bylam na 18 siostry syna i baliwalam ;) U mnie @ dalej brak ... boli mnie prawa pachwina nie wiem co jest grane test wyszedl negatywnie masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że weekend miałyście rozrywkowy :) A ja dziś na śniadanie rozkroiłam paprykę a w niej....była druga maluteńka - co definitywnie znaczy że albo dziś (!) albo w tym tygodniu któraś z Was zajdzie w ciążę ! Na bank to był znak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcynki!;-) Mackowa jetem jetem;-) u mnie wczoraj w dIen temp spadla do -13 :D w nocy prawie -20 dzis snieg napadal bialo wszedzie, tak ze zima i do mnie dotarla pelna para;D wczoraj maz mial urodzinki konczyl 30latek tak ze mala impreza w domu tak chlopaki popili ze jeszcze do tej pory wyziew ma straszny alkoholowy xD Smerfecia no gadaj tu nam ktory wybranek jest teraz w Twych objeciach ;D Nie smucic mi sie dziolszki ;* poimprezujcie troche to odrazu Wam sie humory poprawia i oderwiecie sie troche od wszystkich zmartwien!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×