Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

IZA 85 aj sama nie wiem jak on to stwierdzi jeżeli z przytulania coś będzie żeby nie robić inseminacji tak długo czekałam może poczekam jak wcześniej napisała Stymulowana że za słabe będą plemniki. Robiłam test owulacyjny jedna kreska widoczna a druga bardzo bardzo słabo przyglądałam kilka chwil czy jest czy widzę bo bym chciała heheh. Ale dziękuje wam za odzew. Jutro się odezwę po powrocie wizytę mam o 9.30 trzymajcie kciuki DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Hej dziewczyny Iza widzisz takie życie :-( Jadę robić kreatynine przed rezonansem ciekawe co wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laseczki ;) Ja juz w pracy i oby do 15 ;) A jak tam dzis samopoczucia ? Mackowa halooo co tam u cb? Milego dnia wam zycze kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Oby ten dzień był lepszy od wczorajszego... i każdy następny lepszy od poprzedniego:) Tyle nieszczęść dookoła, ale takie właśnie jest życie. Trzeba się skupić na tym co pozytywne. Wiosna za oknem, ptaszki ćwierkają, mamy dwie ręce, dwie nogi, wspaniałych facetów ( w większości:P). Cieszyć się tym co dobre! no! Miłego dnia:) :) Maćkowaaaa!!!!! Weź Ty urlop jakiś dłuższy, bo nam się wykończysz! Jak Ty chcesz zajść w ciążę, skoro czasu na odpoczynek nawet nie masz?? Należy Ci się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) W koncu mamy soboty, niektóre z Was w pracy ale ja mam w koncu upragniony odpoczynek, jestem ostatnio tak zapracowana ze normalnie padam wieczorem z nóg:( masakra, nogi mnie bolą jeszcze dzisiaj ze zmęczenia no chyba ze w tym wieku to juz reumatyzm:) Tak tu smutek od wczoraj ze az mnie przygnębienie chwyciło:(sama jestem smutna ze takie to zycie niesprawiedliwe:( juz nie mówiąc o raczyskach, to jest wogle masakra, ludzie są tacy słabi wobec niego, każdy chce walczyc a tu czasem choccby nie wiem co, nie da sie wygrać, to jest naprawde przykre..Alaaa bardzo mi smutno z powodu Twoich cierpien które przeszłas..... Trzymaj sie Kochana. Dzisiaj natknęłam sie na taki krótki filmik, nie wiem czy da sie go Wam odpalić ale popłakałam sie jak bóbr:( http://www.superstarmagazine.com/this-video-my-beautiful-woman-will-touch-your-heart-like-never-before-must-watch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej stymulowana i reszta dziewczyn :) niestety nie musze czekać do wtorku :( mój organizm chciał żebym zaoszczędziła 100 na wizytę i dziś przyniósł mi @ :( nie tego się spodziewałam- jak to człowiek sam potrafi sobie cos wmówić, wkrecic się, narobic sobie nadzieji a zaś pretensje do całego świata że nie wyszło :( heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana :) u mnie dziś nad ranem również zagościła @, a ja naprawde naiwnie wierzyłam że tym razem się udało, do tego stopnia że wczoraj wieczorem zrobiłam test - negatywny oczywiście, ale jakbym do rana wytrzymała to nie było by potrzeby robić eh tak już działa kochane ta nasza matczyna wyobraźnia, że chcemy tak bardzo, widzimy objawy których nie ma i tak co miesiąc do @ ale cóż tyle nam pozostaje :) chodź jak pisałam wcześniej u nas też było mało sexiku, trochę problemów - generalnie nie liczyłam jakoś specjalnie na ten cykl, co nie oznacza że @ nie zabolała :( za to dziś dostałam śniadanko do łóżka, nic specjalnego parówki z ketchupem ale dla mnie ważny sam gest, dopiero co tak narzekałam na niego hehe powinien mi uschnąć niewyparzony jęzor :P humor mi sie poprawił bo rano było masakrycznie, teraz już wracają siły i humor :) bo u mnie kolejny dzień wiosny :) trzeba skupić się na pozytywach :) 5 marca mam wizytę u gina, więc dotrwam do tego marca, i może coś się rozjaśni w tej materii :) życzę mnóstwa odpoczynku i siły wam dziewczyny :) nadróbcie zaległości odpoczynkowe hehe żeby mieć mnóstwo sił na następne starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba nie mam co liczyc ze kiedy uda mi się zajść:( ale za was 3mam kciuki zeby chociaż wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej darka :) tylko nie wiem jak zmienić żeby tak się wyswietlalo, zmieniam i nadal jestem gościem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, skończyłam czytać książkę i znowu mam głowę w chmurach... Happy end jak zwykle:) w prawdziwym życiu też tak powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Właśnie wróciłam z kliniki wyobraźcie sobie że pęcherzyk pękł bez zastrzyku byłam w siódmym niebie potem okazało się ze podchodzimy do inseminacji a w końcu okazało się że mąż ma złe badania nasienia porażka :(. Poryczałam się jak mała dziewczynka tyle czekania uciechy i jak u mnie ok to u niego coś słabo. Odstąpiliśmy od zabiegu. I od nowa leki i czekanie na jajeczkowanie. Ale lekarz dzisiaj kazał próbować może akurat się uda bez inseminacji. Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwunka, to do dzieła, bierz męża i do roboty kochana! Może akurat się uda:) Trzymam kciuki:) nie smutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ja byłam, znowu się nie zalogowałam:) -agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny.. tam gdzie pracuje to w tej okolicy mieszka dziewczyna. Jakos 24 lata ma. Jest chora psyczicznie albo cos ma z glowa. I to nie moje stwierdzenie. Spala w pociagu z chlopakiem jako nastolatka i owocem tego jest Nikoś, ma problemy ze skora, cos na jajkach (nie pamietam jak to sie nazywa) w ogole jest chory. Wyglada na raczej normalne dziecko. Teraz ona jest w ciazy w 22tyg. Pije ile wlezie i nie wiem czy na tym sie konczy. Dziecko powoli sie rozwija.. chyba bedzie je oddawac. Lekarz nie chce miec dziecka na sumieniu wiec jak bedzie stan krytyczny dopiero go wyjmie. Dziecko juz na tym etapie by (chyba ) przezylo. Nikosia urodzila w 8 miesiacu naprzyklad. Co winni sa te dzieci. Nie moge na nia patrzec jak ja widze. Jak mozna robic takie rzeczy dziecko ktore nosi sie w sobie. Ona nie zdaje chyba sobie z tego sprawy. Tak mbie serce boli jak sobie o tym pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupila jeszcze nic dla tego dziecka. Kompletnie nic. Sory zapomnialam dodala zdj na fb jak brzusio urosl i buty reeboka lezace na nogach. Troche za duze jak dla nowrodka. Wazne ze dziecko ma buty przeciez... nie wazne czy bedzie mialo zdrowe narzady. A co do Nikosia to wiem ze jeszcze ma cos z przegroda serca. :( biedne dziec****owinni jej przy narodzinaxhzaszyc ta pi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia88 działamy ale mąż mówi że czuje że ma słaby wytrysk że tak napiszę :( jakoś to dziwne wszystkie znaki na niebie i na ziemi są przeciwko mnie. Czego tak? Jak u mnie ok to teraz mąż ma za słabe plemniki nie mogę przestać o tym myśleć. Od jutra zaczynam brać duphaston na wywołanie @ myślę że jeżeli coś jednak wyjdzie nie zaszkodzi ten lek. Czytałam ulotkę i dużo w necie że to raczej nie przeszkadza. Mam nadzieje że następny cykl u mnie będzie tak owocujący jak dzisiaj a u męża będzie o wiele wiele lepszy wynik. A najlepiej żeby nie był potrzebny następny cykl i uda się teraz. Robiłam test owulacyjny dwie grube kreseczki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko matko tak mi przykro nie wiem co napisac... Bede sie normalnie modlic o zdrowie Twoje i Twojej kruszynki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunka nie może być inaczej:-) tak trzymaj:-) ja też postanowiłam, że w tym cyklu musi się udać i nie widzę innej możliwości:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne panie. 1) Nauczcie się, że słowo "choć" używamy np. w zdaniu: "choć mam psa lubię koty. Słowo "chodź" używamy np: Chodź ze mną, coś C****każę. TO NIE SĄ TE SAME SŁOWA !!! 2) "Jestem KobietĄ" a "róznym kobietOM się to przytrafia" to NIE TO SAMO !!! Błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Gosciu miej jaja albo jajniki i podpisz sie a nie anonimy walisz. Ja chodź jestem kobietom to sie podpisuje. Wiec albo sie ogarnij albo nie draznij lwa z pms i spieprzaj stad!! Ludzie tu gorsze problemy maja niz ortografia ktora Cie drazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa widze ze w tym samym czasie. @ bedzie. Ja juz chodze wsciekla jak osa:p ale tego sie spodziewalam. Mam ochote se testa strzelic ale po co??? Glupol ze mnie. No coz czekam na @....gosciu wez nie marudz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg... trzymajcie mnie, bo ugryzę! Proszę szanownego gościa, ja też mam dyplom wyższej uczelni i 5 lat studiowania nad "poprawnością" nauczyło mnie jednego: kultury! Nawet jeśli ktoś popełnia rażące błędy, to nie wypada go bezczelnie poprawiać, bo "ja jestem najmądrzejszym człowiekiem na ziemi i wiem wszystko najlepiej". A tym bardziej w taki sposób. Także dziękujemy za piękne rady, nisko się kłaniamy i żegnamy:) :) co tam dziewczęta słychać? Jakoś bez szaleństw tu ostatnio. Ledwie jedna strona za cały dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcoki moje kochane :) Od rana kocioł miałam to sie nie pokazałam, ale teraz jestem i nadrabiam wszystko. Kurna o rana miałam fajny dzien, koło 16 pojechaliśmy obejrzeć kolejne mieszkanie z rzędu i totalna katastrofa :( Przyszłam sie Wam kuzwa wygadać bo mnie ciśnie to jak nie wiem co :( Od ponad miesiąca szukamy chaty :( I jak narazie dupa z tego wychodzi :( Jest duzo mieszkań wokoło nas ale na naszej dzielnicy to jakas masakra :( A musimy szukac tu w okolicy bo tutaj nasz mały do szkoły chodzi :( Jak nie jakies w obskurnym stanie i nawet tego odmalowac nie chcą, to znowu kuzwa zagrzybiale :( I jak sie k***a z dzieckiem do takiego mieszkania wprowadzić? :( Zaczynam sobie uświadamiać ze zaczynam nienawidzić Londynu :( I od 16 mam takiego dola i wk***e ze szkoda gadać :( W ciąże zajść nie moge, mieszkania znalezc nie moge, 28 marca to chyba na ulice sie z dzieckiem wyniose :( Na szczescie jestesmy zdrowi ( i za to dziekuje Bogu :) ) Dziewczyny przykro mi ze @ do Was przylazly :( :( Ale trzymajcie sie i nie poddajemy sie :) Jak to juz pare razy było tu pisane : "cyc do przodu" i walczymy w nastepnym cyklu. Apropo cyca to moje tak mnie n*******laja ze wytrzymać nie idzie :( Cholernym okres :( I do tego jeszcze brzuch zaczyna. Ja czasami wogole mam wrażenie jakbym jakas kosmitka była :) Wszystko mnie boli, za chwile nie boli, zaraz mnie jajnik zarwie, a za chwile cycki bola a jeszcze pozniej znowu wszystko :) No jak kosmitka :) Sylwunka czyli jednak wczoraj ten ból to było pęknięcie pęcherzyka :) Mam nadzieje ze juz meza zaciągnęłas do łóżka :) :) Szalejcie dzisiaj ile wejdzie :) Nawet ze 2 albo 3 razy :) Do stracenia nic nie macie a nóż widelec jak bedzie ich wiecej, to moze jeden drugiego "popchnie" i dotrze tam gdzie powinien :) Szczególnie ze test owulacyjny pokazał 2 grube krechy :) Kochana koniecznie jutro zdaj nam relacje ile razy zdolaliscie "to" zrobic w ciagu jednego dnia :D hehehe. Jak sie bawić to sie bawić :) Paola widzisz jak to jest dziwnie na tym świecie :( My czekamy z utęsknieniem na 2 kreseczki i na nasze kochane fasolki, a tu dziewczyna która sobie nie zdaje sprawy z powagi sytuacji juz z drugim w ciąży jest. I dlatego tak sie dzieje? A pozniej w telewizji trąbią ze dzieci zamordowane :( Ehhhhh. "Dziwny jest ten swiat"". Musze stwierdzić ze ten gość ktory sie tu poprawna polszczyzna wymądrzał - wpienil mnie jeszcze bardziej niż byłam. Nie którzy piszą na telefonach o czasami słownik wpisuje inne słowa, a tak poza tym to to jest forum poświęcone chęc****siadania dziecka a nie k***a poprawnej polszczyzny!!!!! Wiec dla gościa proponuje "pozabierać swoje zabaweczka i spierdzialac na swoje podwórko". Dziekuje :) Paulinka ja mam to samo. Wiem ze okres bedzie bo to czuje ale korci mnie zeby test zrobic choć wiem ze wyjdzie jedna kreska :) Ja musze na googlach poszukać czy u kobiety jest możliwość wyłączenie myślenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia weekend dziewczyny zaczęły i nie ma czasu na cafe :) Ale w tygodniu nadrobimy :) Po 2-3 strony dziennie beda :) A tak wogole to zapomnialam dopisać ze zycze Wam dobrej nocki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Widzisz Iza objawy wszystkie na @, do tego meza nie bylo w te mokre dni wiec ciaza z gory byla odpuszczona no ale w glowie cos caly czas siedzi;) hihi lecem spac bo jutro na 8 do pracy;) dobranoc dziewoje moje:* jutro bedzie lepszy dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny gościu: po pierwsze to jest forum dla kobiet, które chcą zajść w ciążę bądź mają jakieś pytania zwiazane z nią, a nie forum ortograficzne. Także każda z nas może pisać robiONC błędy:) po drugie "gościu" czemu jesteś tchórzem i nie zalogujesz się:) Po trzecie po co piszesz poprawiając nasze błedy. Chcesz jakoś się dowartościować czy jak? Po czwarte nie każdy z nas pisze z komputera. Ja np. pisze z telefonu i często dość szybko i przestawiam bądź "zjadam" literki:) i jakoś każda wie o co chodzi:) jak Ciebie to boli to idz do lekarza:) Po piąte nie wiem po co się produkuję skoro nie warto. Nie będę zniżać się do Twojego poziomu, bo bym musiała położyć się na ziemię;)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×