Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość paulinka121989
Boze dziewczyny. Sory ale nie mam sie komu wygadac... zabrali mi siostre teraz do szpitala. Wezwalismy pogotowie bo zemdlala. A ma problemy z sercem zastawka....jezu do tej pory sie trzese jak galareta i widok taty jak ja trzyma, krzyk mamy...boziu! Ale sie martwie. Niby do przyjazdu lekarzy wszystko przeszlo ale..jakby jej sie cos stalo tfu tfu to ja bym umarla. To moja mala siostrzyczka! Wtedy co mialam mega dola i ryczalam to sie poklocilysmy. Dzieli nas 10 lat a jestem z nia tak zwiazana...oddala bym zycie za nia. Mam nadzieje ze zrobia badania i bd ok i jeszcze dzis wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Same klopoty i problemy teraz sie nas trzymaja... maz dostal w ciagu tyg 2 mandaty. 700zl pojdzie w doope. Ale to pikus. Teraz sister. Boziu no co jeszcze. Pieniadze rzecz nabyta sral pies, zdrowie wazniejsze. Oby juz nic nam sie nie przytrafilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Zostawiaja ja w szpitalu. Lekarz powiedzial ze jest ok ale musza jeszcze badania porobic. Takiego strach nie mialam chyba....dobrze ze jestescie przynajmniej wam sie wyzale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ale mi leb peka... wlasnie wrocilismy ze szpitala, mala zostala, kroplowki dostala, jutro badania. I teraz z nia pisze smsy a ona flirciara mowi ' ze ratownicy z karetki niezle dooopy sa' no dobrze ze humoru nie stracila ale strachu nam narobila... oj ciezka noc byla i dzien nie zapowiada sie latwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka121989 jak poczucie humoru ja trzyma to nie jest tak zle;) oby wszystko bylo dobrze z Twoja siostra i aby szybko wyszla ze szpitala. Oby to sie nie powtorzylo wiecej. Duzo zdrowka dla Twojej siostry. Wypoczywaj abys tez nie padla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w pracy od 6tej:) wczoraj mialam okropny dzien.. dzis chyba juz lepiej. Ze swoim nie gadamy wcale. Niee sklamalabym. Zapytal rano czy chce kanapki do pracy to odpowiedzialam ze nie. Dzis nawet nie pozegnalismy sie wychodzac z domu. Po prostu wyszedl. Zrobil mi rano herbate ale nie wypilam jej i zrobilam sobie kawe. Ja tez rano cos zrobilam. :D moze lepiej jak trocje nie poodzywamy sie do siebie. Zazwyczaj to trwalo krotko a teraz nie wiem jak bedzie. Pewnie okej jak napisze smsa.. jak ma napisac to przed przerwa albo na przerwie bo pozniej to juz raczej nie.. do owu jeszcze czas, raczej zdarzymy sie pogodzic hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, ja juz w pracy, deszczowy dzien dzisiaj u mnie. Moje biedne dziecię ma od 3 dni gorączkę 38-38,8 masakra:( kazda noc ciężka, katar zatoki zawalone, męczy sie jak nie wiem:( ehhhh zalamka Mackowa przykro mi z pwoody @ ehhh Paulinka121989 zycze duzo zdrówka siostrze:)bedzie dobrze! Paola1801 przetrzymaj złosci za pare dni Walentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka tak bardzo chcialabym znowu zrobic walentynkowa niespodzianke. Ale tym razem nie uda mi sie wolnego wziasc i miniemy sie w domu:/ donre to ze chociaz weekend bede miala wolny. Biedne dziecko:*. Dzieci gorzej przechodza takie rzeczy niz my:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Twoją siostrzyczkę za te teksty:D niech się zdrowo trzyma!:) :) Maćkowa, serio? @ przylazło??? Od dziś musisz intensywnie myśleć, że to ostatni raz przed ciążą;) To jest moja technika, jeszcze nie wiem czy się sprawdza, ale nie widzę innej opcji:D :) Ambroziak oczywiście obejrzany.Kocham tą jego "obstrzykniętą" buzię:D:D:D normalnie wizytówka firmy:D Gładki, piękny, uśmiechnięty:P Wygląda trochę na geja:P :) IZA85 trzymaj się!! Eweelka biedne Twoje maleństwo:( Dużo zdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka o masakra co Ty i Twoi rodzice musieliscie przejsc tej nocy. Wspolczuje i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z siostra. Pisz jak czegos wiecej sie dowiesz :-) Agniesiaa hehe to ja poczekam najpierw az przetestujesz na sobie ta technike, jak sie sprawdzi to zaczne tez praktykowac :-) a powiedz jeszcze jak tam z Twoja praca wyszlo. Przedluzyli Ci umowe? :-) co do Ambroziaka to no no ma gosc cos w sobie :D Eweelka o rety zdrowka dla coreczki zycze, zeby szybko pozbyla sie chorobska bo domyslam sie ze meczy ja to niemilosiernie :( a jesli o @ chodzi to spoko, nowy cykl nowa nadzieja nie? ;) daje se jeszcze dwa z ziolkami a pozniej zobaczymy :-) Paola kurcze moj M 20 minut nie wytrzyma zeby sie do mnie nie odzywac, zaraz przychodzi sie tulic pomimo tego ze to ja siena niego zloszcze ;) Giubelli Ty tez tam zdrowiej :* A Jovanke, Angelus, Motynke i pozostale dziewczyny gdzie znow wcielo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zapomnialam dodac ze tym co juz w pracy sie mecza zycze milego dnia. Ja dzis na noc****ozniej dopiero w sobote do pracy... tylko wez tu badz madry czlowieku i przetrwaj ta noc z bolacym brzuchem i bez telewizora bo golega wysadzil nam wczoraj prad i chyba spalil telewizor ;p i sluzbowa plazma poszla sie... oj ktos za to beknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam Wam wczoraj ta wiadomosc napisac ale zabralam sie za obiad, pozniej na zakupy jeszcze a pozniej nie mialam juz sily. @ przylazla ale to nic dziwnego. Znowu czuje za gardlo mam zawalone ;/ Jeszcze ten katar.Nie wiem co sie do mnie przykleilo. * Widzisz Marta, wszystko dobrze a Ty sie tak martwilas. * Bejbe, super ze zobaczylas dzidziusia i ze wszystko z nim ok.Pamietam jak wczoraj Twoja wiadomosc o dwoch kreskach.. * Paola nie zalamuj sie.Ja z moim mielismy wczoraj przed snem malutka spinke.Rano zaczal mnie przytulac itp ale ja zimna su*a. Nie dosc cholera ze w walentynki do pracy ide to ten jeszcze na koncert chce isc zdjecia robic ;/ Zalosne jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) koszmarna dzisiaj pogoda, deszcz leje, nic się nie chce eh :/ Marta dobrze, że już po wszystkim:) powiem Ci, że ja też kiedyś siedziałam z moim D 2 miesiące w domu, najpierw on połamał śródstopie z przemieszczeniem, tydzień w szpitalu, operacja, a dzień po wyjściu ze szpitala przeprowadzka, no koszmar, na domiar złego dzień po przeprowadzce ja też złamałam nogę i w taki oto sposób spędziliśmy 2 miesiące razem, w nowym mieszkaniu, bez możliwości wyjścia na spacer w celu poznania okolicy np. eh no były jaja tyle powiem, a po tych 2 mies już była zima więc też nie chodziliśmy na spacery i dopiero na wiosnę poznawaliśmy okolicę hehe :classic_cool: Maćkowa co za wstrętna @ :( ale moja też przyjdzie, ten miesiąc odpuściliśmy całkowicie, także na mnie nie licz;) może IZA85 nasza pisarka:) albo paulinka121989 :)zdrówka dla siostrzyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa wlasnie, jeszcze mi sie przypomnialo :P Ktoras z Was jest tutaj fryzjerka.Potrzebuje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwal sie na przerwie. A raczej prawie w polowie przerwy. Nie moge byc zla.. tak mi go szkoda. Dali go na lepsze stanowisko i uczyli na inne juz. Byl za chlopaka ktory zaczal prace trzy mies szybciej i poszedl na l4 bo nawalony zlamal reke. I jak mial wrocic dac mieli go na ciezka robote. No i wrocil i dali go na lekka a mojego na ciezka tam gdzie zaczynal. W czw ma miec egzamin na tiry bo ost nie zdal teorii i nie wiadomo czy go puszcza. Zaczeli robic jakies problemy. Napisal ze ja sie czepiam i jeszcze to pracy i po co tu zyc. Takze musze go przeprosic i wesprzec go. Ja mam nie najlepsza prace i stad tez czesto moje humoru. Wczoraj ledwo zaczelam prace i straz miejska przyjechala.Sprzedalam dziewczynie prawie 17latce dwa piwa. I dziewczyny pily gdzies przed kamerami. Dobrze ze mnie tylko spisali. Szef byl wyjatkowo mily bo kazal mi sie usmiechnac i nie plakac. Ja sie wszystkim przejmuje:( zawsze sprawdzam dowody ale zdarzaja sie zle dni i chwila nie uwagi:/ zamowilam na allegro testy owu, mam nadzieje ze nie zawioda mnie:D bo tak na oko wyliczanie dni plodnych juz mnie denerwuje bo mozna tak do zas....ej smierci :D musze wziasc sie za siebie.. mam juz kurs paznokci zelowych i robie kurs ksiegowosci bo jestem po ekonomiku. A za te pobicie moglam z panstwa jakis kurs wybrac sobie. Moj wybral tiry. Wiem ze cos bede robila w ktoryms z tych kierunkow.. moze to i to. Paznokcie bardziej jako hobby. Dlaczego mieszkam w miescie emerytow i miescie bezrobotnych:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ale wierze w cuda:D P.S. skreslilam wlasnie lotto i czekam na cud;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa do mnie tez zazwyczaj przychodzi po 20min :D Mam pytanko. Duzocosob mowi i pisze ze dni plodne moga byc od razu po @. Czy to prawda...? Ale chyba nie, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼paulinka121989 masakra normalnie ile strachu nacpewno przeżyliście, oby wszystko było już dobrze z sis:* 🌼Stymulowana no to mieliście 'niezła' przeprowadzkę, ja kiedyś jak grałam w nogę z dziewczynami zamiast w piłkę trafiłam w piszczel koleżanki:P jak sie potem okazało złamałam palec i stopa mi pękła i gipss, u tej samej nogi kiedyś złamałam drugi palec jak się poślizgnęłam w domu na zakręcie o spodnie które 3małam w ręce :P to jest tak jak człowiek się spieszy lepić iglo :D potem sobie żartowałam że jeszcze mi zostały 3 palce :P :) Paola1801 ja tak ostro w zdrapki gram :D:P hehe czasami totka też :) raz mi się udało w zdrapce za 1zł wygrać 50 :D był szał wtedy :P ale od tamtej pory nic grubszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia Marta jest fryzjerką :) co tam będziesz kombinować z włoskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzarówki korzystacie z suwaczków ? :) bo ja tu kobinejszyn ale na razie mi nie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe w zdrapki grywam ale rzaaadko.Kiedys sie cieszylam z siostrq bo ona miala kase na zdrapke a ja dowod i wygralysmy troche mniej jak 50zl. To byla mala klutnia jak ja podzielic hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w totka raz wygrałam 10zł i to był mój taki 1 kupon od dawna i to mnie zachęciło do dalszej gry :P a potem to już nic nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity fasolki brak u mnie gin kazal mi czekac na @ a jak nie przyjdzie to znoeu wizyta ;( Mam go w d**** i juz sie zarejstrowalam do kliniki bezplodnosci wiec czekam do18 na @ i potem zobaczymy bo raczej ptzyjdzie (.)(.) Juz mnie bola wiec nie licze na cud... Maz teraz ma miesiac wolnego wiec pojedzie na badanie nasienia znowu i zobaczymy co tam powiedza jak bd wyniki nasze :( Tetaz jest akcja na inseminacje i jak cos bd sie starala zeby ja zrobic ale i tak dopiero jak bd wyniki to sie zobaczy zycze wam milego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos to forum mnie chyba dzis nie lubi bo co napisze to mi za spam uznaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) No i siedze w domu :( A raczej leze :( Do pracy nie poszlam i lece na tabletkach przeciwbolowych na stawy. Wciagnelam juz jedna i mi odpuscilo :) Na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wiadomosc dzielic :( No jaka wk***a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozniej Wam dziewczyny napisze bo mnie szlag zaraz trafi :( A plecy odpadna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Witam Was moje kochane!:) Ja dziś zaczęłam 18.tydzień ciąży i poza zabijającym mnie lenistwem czuję się doskonale:) W weekend byliśmy z M. na zakupach i trafiliśmy na super przeceny w H&M. Obkupiliśmy się uważam w odpowiednich proporcjach, bo on nabył nową koszulkę, a ja sukienkę, bluzkę i spodnie:P Nikomu, ale to nikomu przenigdy nie przyznam się jakie rozmiary widnieją na metkach - nawet Wam!:):):) Kasiaa12 - ja też miałam jeden jedyny w życiu cykl trwający 28 dni. To był mój ostatni cykl przed zajściem w ciążę:) Czego i Tobie życzę:) U mnie dziś ponuro, pochmurno i w ogóle byle jak, dlatego wiosenne porządki w szafach muszą poczekać aż nabiorę odpowiedniej weny:P Muszę się ogarnąć, bo gniję jeszcze w piżamie. Zrobię przelewy, pozmywam, wstawię pranie, pochowam suche z zeszłego tygodnia:P, pościelam, takie tam... Jezuuuuuuu, jak mi się nie chce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka zaczyna dzis 7 tydzien. Dwa cykle tylko sie starala. Spojrzala na kalendarzyk dni plodnych i wyszlo. Ile kasy na testy poszlo, ile staran, kalendarzyk to zapoznalam na pamiec :D glowa do gory dziewczy kto da rade jak nie my! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×