Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Spinam razem z kucykiem jesli go robie.Ale jesli mam rozpuszczone to spieta do gory wgl mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia aaaaaaaaaaaa!! jakie długieeeee włoskiiii boskie!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe dziekuje :* :) Musze sprobowac.jesli nie wyjdzie to zostaje mi meczenie sie z nimi dopoki nie beda dluzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka 🖐️ Paola - bierz przykład z Paulinki. Każdy ma kryzys, załamania, beznadziejne sytuacje, kłótnie, ale jak przyjdzie sytuacja w której ktoś z rodziny traci zdrowie - wszystko odchodzi w niepamięć. Zawsze sobie myślę "zawsze może być gorzej" i "nie ma sytuacji bez wyjścia". Czytałam o Tobie i o Paulince, załamki były w obydwu przypadkach, ale łącząc je - kłótnia z facetem to nic takiego w porównaniu z tym co może się stać innego. Tak więc głowy do góry! Po nocy przychodzi dzień, po deszczu słońce i tego się trzymamy! ❤️ Paulinka, wierzę co przechodzicie, bo mnie tak zbierali z ziemi kilkukrotnie rodzice, nauczyciele, znajomi.... przestraszeni byli wszyscy, a ja jak się wybudzałam i zaczynałam kontaktować to głupio mówiłam, że sssspokoo luzik :) i naprawdę płakać mi się chciało tylko dlatego, że oni wszyscy się martwili, i chciałam żeby pojechali, wrócili już do swoich zajęć a ja sobie dam radę. Okropne to jest, dlatego śmiej się z siostrą i nie daj po sobie poznać że się smucisz :* a swoją drogą ratownicy są naprawdę przystojni :P ❤️ Paula, super że robisz te kursy ! I jeden i drugi przydatny nawet w upadłym mieście! Babki zawsze będą dbać o paznokcie! A jeszcze rozreklamuj się że będziesz dojeżdżać do domu to już w ogóle! Wesela - ciotki, babki, panny młode - za jeden dzień możesz naprawdę zarobić! A księgowość kochana - jak bym tylko umiała w miarę kumać czaczę nt. matmy bo pierwsze co to bym była księgową :) POWODZENIA KOBITKI !! Traci ten kto osiada na laurach. Każda praca nie hańbi - nawet bycie kelnerką - Smerfetko ! ❤️ A nuż poznasz tam kogoś kto Cię wyrwie do lepszej pracy ? ❤️ ja miałam w LOTKA raz czwórkę (160 zł) i ze 3 razy trójkę. Może kiedyś i 6tka się zdarzy ?! :P ❤️ Jovanka, ja też gniję w piżamie, choć muszę coś zarzucić bo dziecięta na lekcje mają przyjść. I też miałam robić porządki w szafie (nie wytrzymam w łóżku....) i też mnie wena odeszła ! Pranie się robi, obiad tato ugotował - kucharz z zamiłowania i z wyboru ;) ja my z nim doooobrze mamy.... gardło boli dalej strasznie, w nocy też. Piję prenalen, żrę owoce, czosnek i co się da. 🌼 DZIEWCZYNY STARAJĄCE SIĘ!! A co jakbyście poszły do totalnie innych lekarzy, może nawet gdzieś w jakimś innym mieście albo na drugim końcu miasta? Może to by była i dla Was jakaś odmiana psychiczna, a i może lekarz wpadnie na coś o czym pojęcia tamten nie miał? Tak było ze mną dlatego pomyślcie o tym może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie długo koniec:) dziś, jutro albo po jutrze będzie po @. nareszcie:) i trzeba zacząć sie pilnować to moze coś bedzie w tym miesięcu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka jestem zła- dzisiaj mam termin@ i jej nie widac:( nie dobrze bo chcialabym zeby juz była i moge zacząc nowy cykl i w koncu staranka a tu jakies zaburzenia, zawsze mialam regularnie jak w zegarku:( co za dupa blada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisc
Hej kobitki!! Eweelka a może wcale nie przyjdzie?? U mnie też zawsze jak w zegarku, poza tą ostatnią przed zajściem w ciąże, która spóźniła mi się chyba 3 dni :P Tak więc kochana ja trzymam kciuki :) Właśnie dziewczyny Giubelli dobrze gada! Może zasięgnijcie opinii innych lekarzy? Będziecie miały wtedy porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i prosto z mostu nie wiem czy to urojone czy nie. Dzisiaj poczułam że bolą mnie sutki nie piersi lecz same sutki. Jak jestem bez biustonosza czuję takie ciągnięcie w sutkach i jak dotknę to bolą. Od razu na neta i czytam a tu wszędzie objaw ciąży lub @ co myśleć na test za wcześnie dzisiaj mija 3 dzień od owulacji i naszych staranek :) Sama nie wiem nie chce się nakręcać ale... Miał ktoś takie jawne objawy które się potwierdziły heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no u mnie musi byc @ bo przeciez ten cykl całkiem odpuscilismy i nei było zadnych staranek, moze 1 przytulanko takie byle jakie, wiec nie ma szans najmniejszych....czuje ze bedzie ale czekam bo niecierpliwa jestem:) jak kazda kobita:) hehe musze pomarudzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Sylwunka rety kobieto nie nakrecaj sie tak, 3 dzien po owu dopiero a Ty juz objawy ciazy chcesz miec? Oby ale :) daj sie zagniezdzic najpierw pecherzykowi, to troche zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisc
Sylwunka u mnie właśnie to był jeden z objawów. Bez biustonosza to wcale nie mogłam chodzić bo myślałam że (.)(.) zaraz mi na podłogę spadną :P Chociaż Maćkowa ma też trochę racji, nie ma co się na zapas nakręcać, ja się tak nakręcałam przez ok 15 cykli a gdy trochę odpuściłam, zajęłam się nową pracą i godzeniem tych moich dziwnych zmian w pracy z obowiązkami w domu to wtedy się udało :D Wiem, wiem łatwo mi mówić, ale uwierzcie że przechodziłam przez to samo co wy :) Głowy do góry, pierś do przodu i mężów do łóżek :P Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka marudz smialo :) Nessaja Slonko gdzie Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny nie nakręcam się już żeby potem nie było wielkiego :( smutku. Poczekamy zobaczymy ale ciężko o tym nie myśleć. Ja lecę na tv miłego wieczorka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli masz racje. Nie ma rzeczy wazniejszej.. widzisz Paulinki tak maja haha;d nie no szczerze podtrzymalas mnie na duchu.. z ksiegowoscia moze zwiaze pdzyszlosc dzieki lekkim znajomosciom:))) jak sie uda. A paznokcie jesli o to chodzi caly czas bede szla do przodu:) mimo malej praktyki ludzie chwala wiec nie jest tragicznie :D A co do grzywki jak zapuszcza sie i wyglada brzydko w rozpiszczonych to mozna raz ciachnąć nozyczkami. One chyba degazowki sie nazywaja czy jakos tak. Kiedys zrobilam tak kolezankom i byly zadowolone :D a do kucyka to nalepiej spinka spiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka znam to. Nakrecasz sie nakrecasz i nic z tego pozniej. No ale moze (oby) w Twoim przypadku bylo inaczej !!!;) najlepiej nie myslec o tym. Bo jak sobie wmawialam to nachetniej bym testy robila.. moja kolezanka 4 dni przed @ robila bete i negatywna. Nie mogla sie schylac bo brzuch bolal ja... @ spoznial sie 4 dni. Zrobila test i dwie kreseczki;) a po negatywnej becie byla pewna ze niciz fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka znam to. Nakrecasz sie nakrecasz i nic z tego pozniej. No ale moze (oby) w Twoim przypadku bylo inaczej !!!;) najlepiej nie myslec o tym. Bo jak sobie wmawialam to nachetniej bym testy robila.. moja kolezanka 4 dni przed @ robila bete i negatywna. Nie mogla sie schylac bo brzuch bolal ja... @ spoznial sie 4 dni. Zrobila test i dwie kreseczki;) a po negatywnej becie byla pewna ze niciz fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jestem. Mam nadzieje ze tym razem mi nie bedzie tego traktowało jako spam bo sie w****ie :( Wczesniej opowiedziałam Wam moja poranna historie z bólem pleców i nie dało rady tego wkleic :( A teraz juz mi sie od nowa nie chce pisać. A wiec w skrócie: ja dzis siedziałam w domu. W nocy budzilam sie bo plecy mnie bolały,rano zadzwoniłam ze mnie nie bedzie dzis w pracy. Ciekawe co bedzie jutro! Poki co troche odpuscilo :) Paulinka nie wyobrażam sobie co przezywaliscie tej nocy :( Współczuje Ci ogromnie :( Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze :) Eweelka szkoda mi Twojej dzidzi :( Biedne maleństwo :( Ja nigdy nie cierpiałam jak nasz chorował jak był mały :( I do tęsknoty tak mam, chociaz teraz juz większy jest :) Zdrowka zycze :) No i trzymam kciuki zeby @ nie było :) Jak sie spóźnia to moze to dobry znak :) :) Super by było :) Ehhh dziewczyny bardzo bym chciała w tym cyklu zobaczyć dwie krechy :) Ale oprócz bojących (.)(.) nie mam zadnych innych objawów :( A ból (.)(.) przed @ to u mnie normalne :( Zero bólów czy zarywan jajnikow :( Takze w tym cyklu to juz po ptokach ale następny cykl zaraz po @ bedzie, wiec bedziemy dzialac :) Nie poddajemy sie ;D Ja musze przyznać ze zdrapki kupujemy :) Nie wygrywamy zawrotnych sum, bo maksymalnie 20 funtow mielismy ale zawsze jakies grosze sa :) Sylwunka wiem ze trudno nie myślec ale nie doszukuj sie objawów! Ja w ostatnim cyklu tak miałam. Sutki najpierw bolały,pozniej sciemnialy. Pozniej bóle jajników, brzucha, niby mdłości, dziwne zapachy, i jeszcze @ sie spóźniła - No ciąża jak nic!!! Ale sie pomyliłam. Objawy było raczej wymyślone a i z tego wszystkiego @ sie spóźnił, wiec nie ma co :) Idź na basen, zacznij szydelkowac :) Albo bierz nadgodziny w pracy i nie bedziesz myślała :) Aaaa i na koniec musze sie pochwalić bo.....,wkoncu znaleźliśmy domek :) Jupiiiii!!!!!! Dzis oglądaliśmy, daliśmy zaliczkę i 22 lutego czeka nas przeprowadzka :) Wreszcie - tyle szukania itd. Nie jest to chata ktorej ja tak naprawdę szukałam ale ideału to ja chyba nie znajdę :) Idę do wyra kochane bo plecy dają mi popalić :( Odezwe sie rano :) Kochane staraczki główki do gory i działamy :) Wiem ze wszystkie to wiedza ale jakos naszło mnie zeby Wam to napisac :) No i zaczyna mnie brzuch bolec :( @ bedzie jak sie patrzy :( A jak plecy nie przejdą to bedzie masakra :( Bolącym brzuch i plecy, a na dodatek wycieki nie kontrolowane :( Ehhhh, czy @ nie moze zaniknac na 9 m-cy? :) :) Dobrej nocki kobity :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza o rety, do leksrza moze z plecami sie wybierz jak masz mozliwosc. Ja zawsze jak mi strzeli na zastrzykach laduje, przechodzi do tego stopnia ze funkcjonowac w miare normalnie sie da ale dopiero po 4 zastrzyku. Mam nadzieje ze Ci szybko pusci. No i zeby @ sie nie zaczal :) Rety jeszcze 3 godziny i do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a nie możesz to zaadoptuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOŚCIU taki odważny jesteś bo piszesz anonimowo??? nie masz nic do powiedzenia ciekawszego to nic nie pisz, bo tu nie które mają problemy. to forum jest zeby pomagać i wspierać a nie żeby dołować!!!! tak poza tym nie które kobiety chcą SAME urodzić a nie adoptawać! WIĘC ZANIM NASTĘPNYM RAZEM COŚ NAPISZESZ TO RUSZ MÓZGIEM JEŚLI GO MASZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa12 nie denerwuj się, szkoda nerwów na takie coś czym jest ten "gość" :D IZA85 a Ty leż w łóżku bo z plecami to nie ma jaj! niech Cię mąż posmaruje jakąś maścią rozgrzewającą i pod kołdrę:) idę dzisiaj popołudniu do doktorka podjąć decyzję o inseminacji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry dziewczynki. Dziekuje za mile slowa, z siostra juz ok, wczoraj miala ekg, cukier robiony, kroplowka na wzmocnienie i antybiotyki. Juz chce wyjsc bo sie nudzi. Ale lepiej ze ja tam potrzymaja i sprawdza wszystko...smerfetka moja sis ma ciutke dluzsze wlosy, ostatnio robilam jej ombre( i tu marta mnie opier)bo zwyklym rozjasniaczem:)ale efekt boski, grzywle tez ma dluga, tapiruje i zaczesuje do gory. U mnie @ sie nie zjawia,pewnie wina stresu...ale czuje juz bulgotanie w brzuchu to trzeba sie szykowac:p iza mi pomagal na kregoslob basen, i bicze wodne. Do tego smarowalam plecy mascia ibum. Sprobuj. Jak ja wam zazdroszcze tych krotkich cykli, ja dzis mam 35 dc i czekac wiecznosc musze. Wrrr ok zmykam do sis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laseczki ; Nie opiurkam cie za rozjadniacz bo po to on jest tylko trzeba uwazac zeby wlosa nie spalic :p U mnie dolina znowu od wczoraj ... ehhh to ta pogoda ;( Ja w pracy do 15 i do lozka poyem lece... a jak u was samopoczucia ? Kiedy w koncu bd dobre nowiny od ktorejs ??? Kobity dzialac ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczynki cos pomysle.Moze sie do fryzjera wybiore i on mi doradzie.Nie chce jej zaczesywac do tylu bo to nie wyglada elegancko a tak wlasnie chce.Chce sie troche postarzec. Wczoraj wyszlismy do kregielni tam gdzie pracuje.Z chlopakiem, jego bratem i kuzynem.Znowu pili.. Mam dosc bo ja calymi dniami siedze w domu a wieczorami spotykamy sie z jego rodzina albo znajomymi wiec nie mam swojego osobnego zycia. Zwrocilam mu wczoraj uwage o tym wyjsciu to strzelil focha a rano jakby nigdy nic zaczal sie przytulac. Pewnie 22 bede miec szkole wiec w poniedzialek albo we wtorek chce jechac do domu, niech poteskni a ja wroce do swiata zywych na chwile ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laleczki :) Kuzwa u mnie dzis pochmurno :( Aż sie nic nie chce robić :( Lece dzis do pracy :) Wiem ze głupia jestem bo ledwo co mi ulżyło z tymi plecami a ja juz zapierdzielam do pracy :( Stoję na stacji i czekam na pociag (opozniony zreszta bo strajkują dzis :( ) a cały czas sie zastanawiam czy nie wrócić do domu. Bo zdaje sobie sprawę ze moge sobie pogorszyć i pozniej zamiast pare dni w domu leżeć to (noe daj Boże!) bede ze 2 tygodnie leżała. Ale najgorsze jest to ze idę do tej pracy bo mam jakies dziwne poczucie winy bo niedawno tez miałam wolne bo Kuba był na antybiotyku i siedziałam z nim w domu. Ale człowiek głupi jest :( Najwyżej jak zacznie mnie bolec to skoncze wczesniej i tyle! Musze stwierdzić ze ten gość bardzo mnie wkurzył :( Ale szkoda żebym sobie język na "to cos" strzepila!!!!! Stymulowana jak bedziesz po wizycie to napisz nam co Ci doktor powiedział. Paulinka dobrze ze z siostra juz ok. I tak jak pisalas niech ja potrzymac w tym szpitalu. Chyba musze pomyśleć o tym basenie. Maścią sie smaruje i przyklejam te plastry rozgrzewające. Do tego tabletki i jakos funkcjonuje. Marta rzeczywiście długo żadna z nas nie chwaliła sie 2 kreskami :( Szkoda :( I znowu powstaje pytanie dlaczego tak sie dzieje? :( ehhhh. Mackowa wiem ze powinnam iść do lekarza ale tutaj jak pójdę to mi da paracetamol i powie ze nic mi nie jest i żebym odpoczywała. Nasz Kuba ma koslawosc stop i kolan. Poszliśmy ze chcemy skierowanie do ortopedy itd. To przez 15 minut kłócił sie moj z lekarka ze jest to problem, bo ona stwierdziła ze nie widzi problemu. A jak juz jej to wytłumaczył, w sumie to wykrzyczał, to dla świętego spokoju dała. Bo jakby sie z nia nie kłócił to by nam oczy zamydlila i nie dała. Takze tutaj to jest porażka z tymi lekarzami. Jak pójdę to mi powie ze nadciągnęła cos sobie i plastry i paracetamol pomoże wiec bez sensu jest tam iść. Chyba ze mi naprawdę nie przejdzie to wtedy z moim pójdę i znów bedzie miał okazje pokłócił sie z lekarzem :) Lece kochane. Pozniej do Was zajrze :) Miłego dnia wszystkim :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy! Pada u mnie taki śnieg jakiego w tym roku nie widziałam, ogromne, puszyste płaty !!!!! zrobiło się biało, oby tak na weekend zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziuuu ja chce di domu... ;( nikgogo nie mialam i siedze jak ta dupa ;( masakra jakas jest dziewczyny dawac do mnie na wlosy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×