Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość JovankaJo
No i stało się. Zeżarłam pół chlebka śniadaniowego z całym ogórem. No i kto mi co zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanka, ja wizytę mam 27. :) Ale na USG pewnie będę musiała troszkę poczekać, bo idę z ubezpieczenia, nie prywatnie. . Stymulowana, z całym szacunkiem do tych osób, ale chyba nie wiedzą co mówią... I to guzik prawda, że każdemu udaje się normalnie. Gdyby się udawało, to tak wiele osób nie miałoby problemów z poczęciem. Ludzie nie mówią po prostu, że jakoś się wspomagają, właśnie przez takie reakcje bliskich... Róbcie wszystko, co uważacie za słuszne i nie przejmujcie się opiniami innych! :) . Jeśli chodzi o ruchy dziecka, to ja już od dawna, kiedy kładę się spać i leże w bezruchu czuję jakby takiego motylka... Nie zawsze, ale w większość dni tak. Nie wiem czy to dzidziuś, czy ruchy jelit... Ale wierzę, że to moje maleństwo daje o sobie znać. Też nikomu o tym nie mówię w obawie przed wyśmianiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam prezent walentynkowy ❤️ Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 IZA85.......................28..........4cs............2 d z...........@ 14.02 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Paola1801******22***********7cs********1dz**********@5.0 3 .2014 eska 22 ******** 22 ******* 14cs ****** 1 dz ******* @XX.03.2014 Izulinka7 ****** 23 ****** 12cs ******** 1 dz ******* @XX.03.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014 Stymulowana *******28 ****** 17cs *******1 dz******@ 12.03.2014 MackowaZona ******* 27 ******14cs *******1 dz ******* @14.03 czyli od jutra zaczynam przyjmować zastrzyki :D w ogóle to pierwszy raz od dawna dawna nie czuję rozczarowania z powodu @ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za niedlugo do domciu yeee yeeee i do kuchni robic lasagne :) mmmmn uwirlbiam :p Mackowa jak tam 1 cykl z ziolkami za nami :( Alaa a jak u cb przed @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny, jak tam te ziółka? Czujecie się po nich jakoś inaczej? lepiej, gorzej? Smaczne są?:):) :) Dużo miłości dziewczyny!! Niech te walentynki przyniosą same owoce;) Walentynkowe fasolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W smaku sa ok :) A co do zmian to lekko czulam pracowanie jajnika ale nic poza tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Ja jestem dobrze zbudowana że tak to ujmę:P i może dlatego później te ruchy odczuję. Z tego co pamiętam to Giubelli, PauliśC, Motynka i _nessaja_ są niezłymi szprychami, więc wszystko u nich dzieje się szybciej w tym zakresie:) A u mnie? Jak Kacper przepłynie stylem dowolnym to matka odczuje to jakieś 4 kg później:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... drugi już dzień pobolewa mnie prawy jajnik. Wydaje mi się, a raczej jestem prawie pewna, że to będą bóle okołoowulacyjne, a wczoraj nie było przytulanek:( mąż powiedział, że źle się czuje, zmęczony bardzo, jeszcze na mnie nakrzyczał, że się pcham na niego z tyłkiem:P No i nie było nic... Dziś pewnie już będzie za późno, żeby coś zdziałać. No chyba że się okaże, że walentynkowe poczęcie;D dobre by to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka natchnelas mnie ostatnio wiec wlasnie pomalowalam sobie paznokcie pierwszy raz od 3-4 miesiecy :D kochana uwielbiam Cie czytac :) i nie gadaj glupot z tymi kilogramami ;) mam szczupla kolezanke ktora dopiero w 23 tyg poczula ruchy wiec kg moga a nie musza miec nic z tym wspolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia hahaha :D no niech juz tak nie marudzi, pchaj sie pchaj na niego z tym tylkiem :P tak apropo to moj P. jest walentynkowym dzieckiem :D i to z przypadku tesciom wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
_nessaja_ moje Słonko:* Dobra dziewczyny, bo to już nie przelewki, zaraz przyjeżdża po mnie mąż, a ja w szlafroku. Szpachla na twarz i w miasto!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to dostałysmy takie same prezenty Walentynkowe;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanka, dziesięć kilo temu to może i byłam szprycha. :D A teraz to szkoda gadać (mam na myśli jeszcze siebie przed ciążą). :P Znam kilka dziewczyn, które bardzo schudły karmiąc piersią. I ja na to liczę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka hehehe szpachla na twarz :D :D oj Ty wiesz jak rozweselic :) jaka cisza tutaj dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka dlatego ten cykl będzie nasz:D trzeba w to wierzyć w końcu coś muszą znaczyć te "krwawe walentynki" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka ale te dziesiec kilo wiecej musi pieknie wygladac na Twoim brzuchu :D glowa do gory i cycki do przodu, potem nasza Alaa bedzie naszym trenerem i motywatorem i wszystkie bedziemy szprychy jak nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
A przy okazji poskarżę się Wam... Codziennie rano robię mężowi kanapki do pracy. I dzisiaj jak mu robiłam to razem z kanapkami włożyłam do pudełka serduszko wycięte z papryki. No i czekam całe przedpołudnie na jego reakcję. Druga dochodzi, więc podpytuję: "Jak tam, kanapeczki zjadłeś", a on na to "Tak, a co?". Wyobraźcie sobie, pożarł tą paprykę nawet nie zauważając, że to serduszko było! Żarłok wstrętny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaajj zapomniałam wcześniej napisać, że tak jak Jovanka ja też uwielbiam herbatę z mlekiem ymmmm ❤️ a co do kanapek o wolę trochę bardziej smrodliwą wersję....świeży chlebek, masełko, pomidor, cebula, sól, pieprz mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
nessaja, dziesięć kilo na długo przed ciążą rozlazło się po udach, ramionach, tali... A brzuszka ciążowego to mi jeszcze nie widać prawie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny dzień :D ❤️ właśnie kończę szykować jedzonko, wszystko na wieczór gotowe mam, byłam w biedrze i zakupiłam 2 opakowania świczuszek o zapachu wanilii (kocham słodkie, ciężkie zapachy a tam 4 zł za opakowanie) rozstawiłam je jedne po sypialni, jedne po dużym pokoju, zaraz idę pod prysznic i będę teraz leżeć i pachnieć oraz czekać :) szyjke wybadałam coś niecoś, czułam jakbym zatopiła palucha w budyniu, ale za cholerę nie wiem czy twarda czy miękka, czy nisko czy wysoko, ale co tam będę grzebać dalej, aż się nauczę rozróżniać :P ❤️ kochane moje wiem, że nie wszystkie ten dzień lubicie ale poczujcie ten klimat - życzę Wam mnóstwa miłości w każdej postaci, wyluzujmy nie myślmy o naszych troskach i problemach, dajmy się ponieść chwili i wszystko będzie gicior :D miłego wieczoru :* ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka dobre to bylo z ta papryka;d "tak a co" haha ;) Herbate z mlekiem nauczylam sie pic w uk jak pracowalam po ukonczeniu 16lat w wakacje;) pychotka ♡ zapomnialam juz ten smak;) Dzis byla u mnie kolezanka ktora jest juz w 8tygodniu. Mowila ze zaszla w ciaze dzien po owulacji wiec jak moze dzis sie postaramy to wyjdzie. Wydaje mi sie ze test owu nie klamal bo wczoraj mialam bole jak przed @. Dziewczyny jak wam zazdroszcze wspolne kolacje, przytulanki, swieczuszki. Ja wroce po 22 do domu i pewnie nie zastane niespodzianki. Co roku wymyslalam cos. Stawalam wrecz na glowiem w tym roku kupilam mu kubek i serce z napisem kocham Cie do jedzenia;d i to przed sama praca;d takze teraz jego kolej;d Milych przytulnych walentynek;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do oglądanie i zakupów odzieży i bielizny dziecięcej na www.bajkowyzakatek.na.allegro.pl ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej dziewczyny.mam pytanie.nie chce specjalnie zakładać nowego tematu więc mam nadzieję że nie będziecie na mnie krzyczeć :) słuchajcie,więc moje cykle są 26-28 dniowe.dzisiaj jest 33 dc,i nadal brak okresu,od niedzieli mam lekkie brązowe plamienie,dzisiaj właściwie już powoli zanika,w dodatku wieczorem przed spaniem boli mnie brzuch jak na miesiączkę i trochę kręgosłup,i utrzymuje się tak gdzies od soboty,myślałam że to zapowiedz okresu i mówiłam już nawet do męża że napewno dostanę okres jutro,i tak w kółko a okresu nie ma. we wtorek byłam u lekarki i dała mi skierowanie na prolaktynę,hcg iglukozę.w środę rano robiłam badania,z tym że skierowanie na hcg mi się gdzieś zapodziało więc zrobiłam to badanie na własną rękę. Wyniki to glukoza-96,prolaktyna-298,80 bHCG-981,11. Moja gin kazała nie odstawiać luteiny i w pon przyjść na usg.Jednak wczoraj wieczorem znalazłam to zagubione skierowanie na hcg i postanowiłam dzisiaj rano powtórzyć żeby już na poniedziałkową wizytę mieć wyniki,dzisiaj o 14 odebrałam wynik i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam wynik <2.I tu moje pytanie.Czy możliwe jest żeby beta z prawie 1000 w ciągu zaledwie dwóch dni spadła do zera w przypadku poronienia. wiem że w bardzo wczesnej ciąży może dojść do poronienia samoistnego ale od koleżanek wiem że nawet po tak wczesnym poronieniu beta spada kilka dni,tzn troszkę dłużej niż dwa dni.Może jestem w błędzie dlatego co o tym myslicie dziewczyny? Już nie wiem co o tym myśleć.Może po prostu pomylili się w tym laboratorium czy co.Ciekawe czy jeżeli bym zrobiła te drugie badanie płatnie czy tez bym taki wynik miała,nie wiem może schizuję ale to jest dla mnie po prostu dziwne.oczywiscie dowiem się wszystkiego na usg w poniedziałek,będzie to 36 dc więc w razie ewentualnej ciążyy chyba coś lekarka zobaczy prawda ? dziewczyny proszę napiszcie mi co o tym sądzicie.może któraś z was miała podobną sytuację?wiecie jak to jest jak się człowiek stara o dziecko :) zawsze trzeba mieć nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale mi narobilas smaka... ja ewentualnie po pracy zamowie sobie cos bo po 22 sklepy beda zamkniete a watpie aby moj wpadl na jakis pomysl. Jak nie powiem to nie zrobi hehe ;) Ja to mam ochote na krewetki z warzywami i ryzem ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohooo dostalam sms z pytaniem co dzis robimy i na co mam ochote. I co dobrego bysmy zjedli. ♡ jednak zapowiadaja sie mile walentynki. Wlasnie klient podniosl mi cisnienie ehh. A jesli chodzi o nowa kolezanke to nie potrafie pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny mam pytanie. Bo juz zglupialam i nie znam odpowiedzi.. mam umowe do ktoregos wrzesnia. Zachodzac w ciaze automatucznie przedluza sie do dnia porodu. Macierzynski wyplaca zus oraz ten dodatkowy? I czy w ogole mi przysluguje? Bo po porodzie jestem bezrobotna.. wiem ze gdybym miala dluzej umowe to i wychowawczy sie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie moje chlopaki zaskoczyli ;) Ja im kupilam prrfumy adidasa ... a ja dostalam od meza prrfumy od syna fajny zestaw do kapieli gdzien opakowania sa w ksztalcie piesci scisnietych i jeszcze jeden od nich wspolny taka jakby klepsydre z plynem w srodku ktora dziala tylko jak ja w reke wezme to ten plyn leci dongory jak fontanna ;) ale milo ;)))) a lasagnia wyszla przepyszna mmmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa zapomnialam wam powiedziec ze 27 marca mam wizyte w poradni bezplodnosci i do tego czasu maz musi badania zrobic ale dla niego to nie problem ( chyba chce dzidzie tak samo mocno jak ja ). Takze zobaczymy co mi tam powiedza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×