Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Nessaja - wracalismy (ja niby z pracy) z pracy. Otwierajac drzwi nie spodziewal sie niczego.. otworzyl drugie a tam po schodach swieczki porozstawiane. I tak ku gorze poustawiane byly. I w pokoju pelno. Przygotowalam kolacje kupilqm slodkosci ktore dostal w prezencie. Kupilam maskotke hipcia;) bylo slodko;d nie pamietam czy mialam na sobie stroj no wiecie tako sexi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sexi* A gdybys widziala jego mine. Bezcenna :D jak to mogla czekac go niespodzianka jak przeciez bylam w pracy;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola u mnie tez jeszcze papierka nie ma :) Ale po 10 latach to jak "stare,dobre małżeństwo". :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola to malo wazne czy byl stroj :P wazne co bylo po nim :D Smerfetka co masz na mysli mowiac ze bylo inne te forum z tamtymi staraczkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla taka wiez, jedynie kilka dziewczyn.A teraz jak z kazdym dniem dochodzi nowa dziewczyna to wiesz..Wiadomo ze to forum ale ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 10lat ;oo. To u mnie jak swiezo upieczone malzenstwo w takim razie hehe;) Okej teraz nie bede pisac bo zaczynam trzymac kciuki. Moj podchodzi dzis po raz drugi do egzaminu na tiry. Oblal teorie ostatnio. Teraz ma na 11:30 po miesiacu czekania kolejny. Bede dumna jak zda!!!;) Oo tak wtedy stoj sie nie liczyl haha ;))) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos smerfetka naprawde ostatnio dziwnie piszesz, dla nas to forum jest ciagle takie samo, nie wiem o co Ci chodzi, ze niby ktos Ci uwage zwrocil? Dziwne to z Twojej strony... Paulinka oj chcialabym zeby sie udalo, moj mezulo w marcu ma urodziny ale byl by prezent(rok temu tez tak myslalam). Paulinka Ja przeciez tez mam tak dlugie cykle, teraz moj cykl trwal 35 dni:( teraz jak pojade do gin to musi cos zmienic z ta luteina bo bez niej tez dostalam @... Wiecie ze to juz jest moj 15 cs szok juz trace nadzieje, nigdy bym nie pomyslala ze zajscie w ciaze bedzie tak trudne... My jutro z M do kina lecimy, w tamtym roku byla kolacja to teraz cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Smerfetka zaczynasz mnie naprawde denerwowac... sluchaj dziewczynko dolaczylam tu zaraz za giubelli,eska wiec mi nie piernicz glupot ze to forrum bylo inne kiedys bo jesli nie zauwazylas to wiekszosc z nas jest prawie od poczatku. Sorry ale jak ci nowe staraczki nie pasuja to co tu jeszcze robisz? Z reszta na poczatku forum cie nie bylo...:)Nie czaje tego a moze nie chce zrozumiec... paolka slonce wiem cos o tym bo u mnie w sklepie jest to samo, klienci az oczy przecieraja i mowia jak to fajki kiedys kosztowaly 5 zl a teraz 14.. hihi nessaja termin @ na wczoraj ale jak zwykle sie spozni. Obym dlugo nie czekala;) iza to ja z podobnym stazem jestem. 9 lat razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Eska dlugie wyczekiwanie bedzie ci wynagrodzone blizniakami:) hihi mi w kwietniu minie rok od kad zaczelismy. Leci ten czas pieronsko. Wczesniej cieszylam sie z tych dlugich cykli a teraz wrrr beznadzieja Iza no szkoda ze jedna krecha mialabys super prezent na walentego. Ale masz racje ze lepiej ze to nie dzidzi bo teraz natlok spraw masz. Nowe mieszkanko nowe starania. Oby przynioslo szczescie tak jak giubelli remont pomogl;) a wlasnie gdzie jovanka, makowa, giubelli?? Ciekawe jak marcelinka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo ! Ja dalej ze śpikiem leżę, a jak leżę i pojem to czuję moją pływającą rybkę mocniej :) śmieszne uczucie, bardziej jak ruszające się jelita :) 🌼 stymulowana, no szok ta cena.... jesteś pewna tego gina ? Nie wiem czy nie wolałabym za te wszystkie pieniądze mieć in vitro. Choć to też kupa kasy.... matko, czemu to wszystko jest takie trudne.... trzymam za Ciebie kciuki kochana :* 🌼 IZA85 - ja też nie chcę żadnych kwiatków sratków i czerwonych gadżetów walentynkowych, ale mimo że to tandetny dzień to całkiem przyjemny i nawet jak siądziecie wszyscy w trójkę nawet do spagetti i zjecie go z przyjemnością a nawet rękami i uśmiechem na twarzy, to i mąż i Kuba zapamiętają go jako dzień miłości :) Ja kiedyś mojemu M. jak byliśmy jeszcze na studiach, przyjechałam z Krk, zapaliłam chyba ze 100 świeczek w pokoju, zrobiłam coś a'la sharma i wcinaliśmy to na łóżku :) taka zwykła rzecz a cieszy i się ją pamięta :) potem masaż olejkami i ten dzień naprawdę wprawił nas w nastrój :) polecam :) 🌼 idę na śniadanie bo spałam do 10.oo a grosecek czekać nie będzie aż się matka zwlecze z łoża !!! :) p.s. jeszcze 4 dni i zobaczymy naszego potomka w pełnej krasie....SZAŁ!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj paulinko :) Mowilam, ze jesli nie chcesz to nie komentuj moich wpisow.I skad wiesz ze chodzilo mi akurat o Ciebie? :) Eska nie chodzi o zwrocenie uwagi, nie obrazam sie za cos takiego bo akurat krytyke wobec mojej osoby przyjmuje spokojnie i nawet jestem za to wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja, artykuł szokujący !!! To jest bawienie się w Boga "ratujemy czy nie?" A co teraz ta matka przeżywa ?! To moje dziecię, a jestem w 20 tyg., waży już ponoć 0,5 kg. To nie wiedzieli że w 24 tyg. będzie nawet te 700 gram ? szok... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja trochę rozumiem Smerfetkę.Też czytam Was praktycznie od początku.Forum jest od tego żeby pomagać, doradzać - nieważne jeśli ktoś wałkuje temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Masz racje smerfetka! No koment! Giubelli czekamy na wiesci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Gosc = smerfetka ? Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pauliny: Nie jestem Smerfetką.Ale widzę jak się do niej odnosisz i nie rozumiem zupełnie Twojej postawy. To, że jest młodsza od Ciebie nie znaczy, że nie musisz jej szanować (bo niestety tak to teraz wygląda). Szanujcie się nawzajem i pomagajcie w problemach bo przecież od tego tutaj jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Gosc zle zrozumialas. Poczytaj wszystkie wpisy i zrozumiesz o co chodzi. Forum ciazowe a forum uczuciowe to roznica. I jeden i ten sam temat w kolko. Ktos musi sie w koncu odezwac? Szanuje smerfetke, kazdego trzeba szanowac. Tez bylam kiedys w jej wieku wiec wiem jaki teraz ma tok myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrozumiałam źle.Trzymacie się już razem od jakiegoś czasu, to w jakimś stopniu zobowiązuje żeby sobie pomagać. Jestem od początku i wiem, że Smerfetka też przez dłuższy czas pisała tutaj o sprawach z ciążą związanych.Jeśli nie zauważyłaś to nie wszystkie kobiety tutaj wypowiadają się właśnie o ciąży. Smerfetka pewnie związała się z niektórymi z Was, ma do Was jakieś zaufanie dlatego wylewa wszystkie swoje żale.Ma założyć swój temat na forum uczuciowym bo Tobie się tak podoba? Każda dziewczyna, każdy człowiek w danym wieku myśli inaczej, więc też słabo możesz się na ten temat wypowiedzieć bo tak naprawdę nie wiesz co kto ma w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bez komentarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak.Nie komentuj bo to nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane nie było mnie troszkę i się za wami stesknilam u mnie był taki sajgon że szok . Dzieciaki chore z młodym byłam w szpitalu e masakra. Powitam bo od mojej ostatniej wizyty dołączyła kolejna staraczka także witam;* ja się czuje średnio nie mam ochoty nic jeść schudlam już 3 kg ale brzuszek urósł;);) jej nawet nie dam rady wszystkim odpisać. Zoneczka strasznie mi przykro odkąd tylko przeczytałam to modlę się za twoją dzidzie trzymaj się jesteśmy z tobą. Iza fajnie że lokum znalezliscie my też planujemy wyjazd do anglii tylko chcemy najpierw ti sprawy finansowe uregulować;/ i nie wiem co jeszcze miałam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ty tez gosciu;) chyba ze sie podpiszesz to wtedy mozesz z nami zostac skoro jestes od poczatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, a jeśli się nie podpisze to już zostać nie mogę.Proszę Paulino, Ty tutaj nie rządzisz i nie będziesz nikomu mówić czy ma zostać czy sobie pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
My sie chyba nie rozumiemy? Czy ja cie wyganiam do cholery jasnej? Pisze zeby sie podpisala prawda? Jak moge cie z forum wygonic? Pomysl logicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz swoich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Tak masz racje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko 36dniowy cykl nie jest najgorszy.. ja miałam dłuższe czasami 40 dniowe a nie raz nie miałam przez 4-5 miesięcy. więc nie martw sie bedziie dobrze. moja gin przwpisała mi luteine na wywołanie. pierwszy raz wziełam na poczatku grudnia i potem akurat w sylwestra kolejna dawka mi wypadała. w styczniu nie brałam o mi sie skonczyły a wizye milam dopiero w tamtym tyg. i tez mi przepisala ale nie brałam bo wolałam poczekac i zobaczyc czy sama przyjdze. i przyszła 9lutego (w 28dniu cyklu a zawsze były dłuzsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj widze ze klotnia nam tu powstala... Smerfetko nie zgodze sie z Toba w jednej kwestii. Na poczatku bylo kilka dziewczyn, teraz coraz wiecej, dla mnie nie ma roznicy czy nowe dziewczyny dochodza, ja sie ciesze jak ktos dolaczy, lubie sluchac i pomagac, nie tylko starym staraczkom, chetnie wyslucham nowe osoby. Wydaje mi sie ze jakbys ujela to troche innymi slowami nie byloby to takie razace. Wiem ze z niektorymi mozna sie bardziej poczuc 'zwiazanymi'. Wiem bo ja tak czuje w stosunku do Giubelli a dlatego ze mialysmy rodzic w podobnym terminie. Ale z tego powodu nie traktuje innych dziewczyn jakby byly gorsze, nie. Z kazda z was znalazlam wspolny temat, z Eweelka czuje wiez po poronieniu, ale to nie znaczy ze nie czuje jej z Bejbe ktora tez to przezyla. Z kolei z Mackowa podejrzewam ze kazda sie zzyla bo daje nam w swych wypowiedziach tyle pozytywnej energii co Iza85. A jak widzisz - Mackowa jest dluzej a Iza krocej. Moglabym tak o wszystkich cos napisac, o Jovance, Motynce, Alii, Paoli czy Sylwunce ktora jest z nami przeciez tak krotko. Traktuje wszystkie jak bratnie dusze ktore chca dziecko, maja podobne problemy. Dla mnie nie ma lepszych i gorszych. Wszystkie tu jestescie wspaniale i kazda w inny sposob. Ja nie szufladkuje tak jak Ty. I nie pisze tego wcale zlosliwie, ale tak jak juz Jovanka pisala wczesniej czasem widac po Twoich wypowiedziach Twoja niedojrzalosc. Kochana druga sprawa ktora przykula moja uwage to ze krytyke przyjmujesz ze spokojem. Nie sadze, moze nie do konca. Ostatnio jak ktos zwrocil Ci uwage reagowalas troche agresywnie. Paulinka nie denerwuj sie. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania, gosc jednak troche racji ma ze nie kazdy pisze tu o sprawach zwiazanych z ciaza i to jest wlasnie fajne bo poznajemy sie bardziej i przez to bardziej ufamy i zzywamy. Ale tez gosc musi zwrocic uwage na to ze momentami Smerfetka powinna sama decydowac o swoim zyciu a nie czekac az my ja pokierujemy, jest dorosla i powinna byc bardziej odpowiedzialna a nie tylko plakac ciagle nad rozlanym mlekiem. Sama zadecydowala ze chce z nim byc wiec co za tym idzie taka praca, tacy znajomi. Rozumiem ze skoro z nim jestes Smerfetko to go kochasz, nie pasuje Ci praca to szukaj innej bedac jeszcze w tej bo wiadomo ze z jednej wyplaty jest ciezko utrzymac mieszkanie, nie pasuja Ci jego znajomi to porozmawiaj z nim szczerze ale tak zeby zrozumial. Jesli nie zrozumie i sytuacja nadal sie bedzie powtarzac to ja nie wiem co Ty tam jeszcze robisz.. ale jak juz napisalam, powinnas sama podejmowac decyzje i mam nadzieje ze to byla odpowiednia i nie bedziesz zalowac. Zastanawiam sie tylko kogo uwazasz za 'intruza', bo nie wiem od jakiego momentu uwazasz ze dolaczyly nowe osoby.. moze tez nia ja jestem? :) hmmm... tyle w temacie. ---- Giubelli dla mnie to nie porozumienie jak tacy lekarze wogole istnieja.. brak slow naprawde! a co do Twojej rybuni to jaram sie niesamowicie ze czujesz juz ruchy :) ciekawosc mnie zzera jakie to uczucie :P Jovankaaaa? odezwij sie :* Mackowa tez cos cicho siedzi, motynka tez pisala kiedys czesciej :) noo dziewczyny odezwijcie sie :) a jak fiona i taka oto ja? torby spakowane? ;) co sie z wami dziewczyny dzieje? :P piszcie do nas :) WSZYSTKIE, te stare i nowe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Hej, Kobitki! Wieki nie pisałam, ale czytałam Was codziennie. :) U mnie w sumie po staremu, dzidzia rośnie. :) Zaraz będzie połowa ciąży. :D Brzuch mnie czasami pobolewa, tak ćmi, ale wyczytałam, że to normalne. Postaram się zrobić brzuszkowi jakieś foto i wysłać Wam na pocztę. . Zoneczka, Kochana, my tutaj wszystkie bardzo przeżywamy Twoją sytuację. Odezwij się do nas. :* Pamiętaj, że cokolwiek postanowisz, jesteśmy z Tobą i zawsze możesz tu się wyżalić. Jak większość dziewczyn tutaj nie wiem co ja bym zrobiła na Twoim miejscu... Czasem aborcja jest skróceniem cierpienia, dziecka i Twojego... Zespół Edwardsa to poważna sprawa. Trzymaj się! :* . Paulinka121989, nie denerwuj się, Kobietko. Nie ma sensu. :) Mnie posty Smerfetki też jakiś czas temu przestały się podobać, każdy na jedno kopyto, ale zaczęłam je ignorować po prostu. Bez urazy, Smefreciu, ale nie dawałam rady czytać wkoło naokoło tego samego. Nie zauważyłam, żeby forum zrobiło się jakieś inne. Może czasami już nie ogarniam kto kim jest, bo faktycznie dużo nas tu, ale to chyba o to chodzi. Żeby było nas dużo, bo wtedy każda z dziewczyn wnosi coś innego, nowego. Możemy wymieniać się doświadczeniami. I wydaje mi się, że mamy tutaj swoje bratnie duszyczki. Ja zawsze najbardziej czekam na posty Jovanki, bo Ona ma termin na wtedy co i ja. :D I na posty dziewczyn, które straciły ciążę - Ewelki, nessaji, bo nie wiem czemu, ale temat ten mi jest bardzo bliski. Może dlatego, że ja miałam plamienie i panicznie bałam się poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×