Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

ehhh kurka napewno to nie to by chyba zesmy uzyliw tedy durexa mi sie zdaje, kurka mam taką skleroze ze juz nie pamietam jak to było albo byłam na haju jakiś:P Moze poprostu po tym poronieniu mój organizm nie wrócil do normy jeszcze czy jak? fuken plaken jestem mega zła:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka nic tylko czekac ;) A propo wlosow jeszcze. Mialam juz grzywke nawet i bok wygolony. Moj mowil ze fajnie wygladalam. Ale kurde to takie meczace... odrasta i denerwuje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola tez miałam wygolony bok i wzorki zrobione i tak masakrycznie odrastaja ze przedłuzyłam włoski :) co do doradzania to ciezko jest jak sie nie widzi włosow i odcienia :( alaaa a jak tam u cb jakies objawy na @ ?? u mnie nic tylko lekkie pobolewanie (.)(.) ... ale jeszcze 6 dni... mackowa kiedy te ziola zaczna działac nooo... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wygolony bok jest super. Nawet jak mialam przy dluugich wlosach. Tylko ze jak chce sie zapuscic to odstaja :/ juz mi odrosly w nie caly rok. Mowie Ci mam tyle wlosow ze chwile jak zapuscilam to fryzjer sie dziwil ze tak szybko odroslo. Bardziej chcialam o doradzenie fryzury niz koloru bo jestem tzw zima i pasuja mi ciemne. Chociaz nie powiem ze ladne ombre mi sie marzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrazenie ze pisze trzy po trzy;d glowa boli juz padnieta jestem. Za pol godzinki do domu a jutro na 6 znowu:( dobrej nocki :* a ziolka na co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jejku paola gdzie ty pracujesz? Zwolnij troche tempo kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczęta :) Ale dzisiaj dalyscie czadu :) Triche do nadrobienia mam wiec zaczynam :) Stymulowanych nie pozostaje Ci nic innego jak wyciągnąć sanie i pomykac po śniegu :) Eska w sobote czekamy na wieści co C***ani gin powiedziała :) Trzymamy kciuki zeby w tym cyklu sie udało :) Nessaja uwielbiam czytać te Twoje eseje :) I dziekuje Ci za miłe słowa :) Nie wiem czy wyświetlila Wam sie moja wiadomosc ale chate juz znaleźliśmy :) 22 lutego przeprowadzka :) Jak mnie cały weekend z Wami nie bedzie to bede miała sporo do nadrobienia :) Eweelka ja nadal trzymam kciuki aby @ nie przyszedł i zebys wkoncu ujrzała 2 kreski :) Moze akurat Twój maz wystrzelił taka armie ze żyła w Tobie i żyła.... aż pojawiło sie jajeczko :) Inkto wie :) :) Trzymam kciuki :) Eevi szkoda ze Twój maz nie dał sie przekonać :( Mam wrażenie ze martwi sie ze z jego wynikami bedzie cos nie tak i nie chce wiedzieć, ze to moze on jest "sprawca" Waszych niepowodzeń :( Szkoda :( Bo nawet gdyby tak było to przecież Ty nie bedziesz do niego miała pretensji, a przynajmniej wiedzielibyście w jakim kierunku dzialac i co dalej robić :( Moze sam sie przekona!! Mam taka nadzieje :) Paola moje gratulacje :) I pewnie teraz sie zastanawiasz z jakiej okazji :) Otóż gratuluje Ci tak młodzieńczego wyglądu ze Panowie o dorosła osobę sie pytali :) Dobre :) A tak wogole to uważam ze długie wolne Ci sie należy :) Ostatni Twoj wpis zakumalam po tym jak go 3 razy przeczytałam :) :) Ja ostatnio szlam do znajomej na kawe. Zadzwoniła i poprosiła żebym jej fajki kupiła :) PosLam a gość do mnie ile mam lat :) :) A u mnie tak: (.)(.) przestały bolec :( Wylatuje ze mnie brazowawy śluz, brzuch zaczyna bolec i @ pewnie w drodze :( Choć dziwne jest to ze juz mnie (.)(.) przestały bolec!!!! Okaże sie w piatek czy @ przyjdzie czy nie? :) Wolałabym tak druga opcje, ale co bedzie to bedzie :) Plecy troche odpuściły :) Tabletki przeciwbólowe wcinam i jest lepiej :) I oby tak zostało :) Lece spac :) Dobrej nocki :) Do jutra lachony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za błędy ale juz kiedys pisałam, ze słownik w moim telefonie żyje własnym życiem i nie słucha sie mnie wcale :) I na przykład zamiast STYMULOWANA, wpisalo mi stymulowanych :( Sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Eweelka może faktycznie organizm potrzebuje więcej czasu na regenerację ja nie wiem... Mnie też lekko Marta bolą piersi znowu jedziemy na jednym wózku ... :-D wczoraj byłam na zajęciach płaski brzuch i wiecie co? 45minut brzuszki... W nocy nie mogłam się na bok przekrecic takie zakwasy... Ojjj zastany człowiek zastany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ale klaniam sie nisko po same piiii kolana;) ! Chyba zostaniesz moim motywatorem. Iza super ze chatka sie znalazla! W trakcie przeprowadzki zagladaj do nas i pisz jak idzie;) a mnie jajca kluja jak cholera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ala mialo byc;) nie tylko twoj slownik dziala na przekor iza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Paulinka.... Motywatorem mogę być jak schudne kolejne 10kg to zacznę wyglądać normalnie.... :-) mi wystarczyło kupić karnet skoro wydałam na niego kaske to chodzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana :* Paulinka zawsze ja nie nadarzam;d a co do tego gdzie pracuje to w sklepie monopolowym 24h. Nocek nie mam na szczescie zazwyczaj jak sa to w jakies swieto mi dowala:/ wierze w to ze fasolka odmieni moje zycie o 180stopni;)) Iza85 no to super ciesze sie ze znalezliscie nowe mieszkanko;) podobno przeprowadzki dobrze wplywaja;) oby ona dobrze wplynela na was:* A dziekuje:D nawet jesli chodzi o moja siostre ktora w tym roku bedzie miala 18 lat ludzie daja jej wiecej niz mi:D ja sie tam ciesze:) jedynym ninusem sa siwe wlosy hehe:D ktore mozna pofarbowac;) Jutro walentynki <3 ktore zaczne po 22. Pewnie szybko sie skoncza bo moj pewnie zasnie jak zwykle zmeczony. Ale weekend mam wolny to zregenerujemy sily. Moze do Stegny wybierzemy sie na spacer;) Eweelka czekamy na dwie kreseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) Kolejny dzien w pracy, @ dalej nie ma :( objawów też zadnych, cycki oklapnięte:) to napewno nie to tylko pewnie teraz mi sie wydłuży z 28 dni na 31 jak miesiec temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie:) Bylam wczoraj u doktorka wyniki badan sa ta tyle dobre ze mozna zaczac przygotowania do inseminacji:) no i tak lekarz przeoisal mi zastrzyki za 960 zl:( cycki mi w aptece opadly z wrazenia:( nie kuoilam bo nawet tyke kasy nie mialam:( moj maz mowi ze dla dziecka jest w stnie wydac kazda kwote i odmowic sobie wszytskiego, ja tez ale na powodzenie zabiegu jest 15% ja mowie tylko, lekarz mowi aż bo przy naszych ibecnych 2% to i tak 7 razy wiecej....tak sie zastanawiam bo finansowo stoimy dosc dobrze, a co jakbysmy nie mieli kasy? Takie leki w ogole nie sa refundowane i co? Bez dziecka do konca zycia? Co za p******* kraj ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola! Gdyby to nie był walentynkowy weekend, to bym Ci zaproponowała, żebyś do mnie wpadła jak już będziesz w tej Stegnie;) No ale cały weekend mamy już zaplanowany. Łyżwy, spacery, zdobywanie szczytów, kino i kolacja:D :) w ogóle to czekam na prezent walentynkowy dla męża. Zamówiłam już tydzień temu i nie ma... mam nadzieję, że dziś dojdzie, bo chce mu dać jutro:) :) Miłego dnia dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta jak Wam poranek mija? Jakie macie plany na jutrzejszy dzień? Moze ten dzień sprawi ze ktoras z nas zafasolkuje com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia a gdzie mieszkasz? Zawsze mozna kiedy indziej sie spotkac;)) Ja nie mam pomyslu na walwntynki:( rok temu rozstawalismy sie przy mojej pracy i wracalismy razem. W tym sek ze ja wzielam wolne a do pracy szlam dla niepoznakim w domu czekala go niespodzianka. Teraz to nie udalo sie wziac wolnego i sie miniemy :( wiec licze ja na surprise:D Moze dzis przykda testu owu ktore zamowilam na allegro heheh. A moze juz mi sie zaczelu dni plodne;> trzeba powoli dzialac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry;) a ja pewnie dostane@ na walentynki:/ stymulowana kasa to nie wszystko, wazne zdrowko i zeby w koncu wam sie udalo;) paola alko dalej idzie po podwyzce cen? ;p moj dostal ostatnio mandat raz 2 stowy a tydzien pozniej 5stow to powiedxialam zeby nie kombinowal nic na walentynki tylko zaplacil mandaty:/ wrrr sis wychodzi jutro ze szpitala;) ale sie ciesze! Eska licze ze ty nam zafasolkujesz:* ewelka glowa do gory. Pewnie cykle sie pokickaly. Wazne zeby @ przyszla i od nowa polska ludowa;) ciesz sie ze i tak masz krotkie cykle bo u mnie dzis juz 36 dzien. Chyba z was wszystkich mam najdluzsze wiec najmniej szans na dzidzi..ale nie mozna sie zalamywac;) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka alko i fajki poszly w gore i caly czas ida. Klienci nie zadowoleni - Jakby to byla moja wina... :| No to super, duzo zdrowka dla siostry;)) Ojaa mandaty, nic przyjemnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kochana czytalam o tej przeprowadzce ale juz zapomnialam zmienic :P bo mialam tyle stron do nadrobienia ze po 7 stronach bym juz nie pamietala nic wiec czytalam i od razu pisalam :) ciesze sie ze znalezliscie mieszkanko, nowe miejsce to nowe nadzieje wiec czekam az za niedlugo obwiescisz nam super wiadomosc :) Alaa ja tez mialam wykupiony karnet, jak sie skonczyl to zbieralam sie zeby kupic nowy :P no teraz tez bym poszla ale troche brak mi motywacji, ale chcialabym sobie kupic zumbe na xboxa i w domu cwiczyc i sie pocic i sasiadka zaproponowala bieganie wieczorami :P dzis pogoda dopisuje wiec chyba dzis bedzie nasz pierwszy raz :P Stymulowana to bardzo duzo, ale cena warta nagrody, jesli macie tyle kaski i maz mowi ze warto to ja bym sprobowala, a moze sie wlasnei okaze ze to byla inwestycja na cale zycie? ;) wyniki dobre wiec dzialajcie, trzymam kciuki :) Paola to jaka niespodzianke wymyslilas? :) Paulinka a kiedy termin @? Ale mnie dzis nosiiii :D ide cos pocwiczyc, moze pojde na solarium :P co robicie na obiad dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj dziolchy :) Lece do pracy. Plecy lepiej :) Na walentyny nie mamy planów :) Po 10 latach razem..... :) Moj chciał mi prezent kupic to mu powiedziałam zeby sie nie wygłupiał :) Ze w to miejsce cos do nowego mieszkania kupimy :) Powiem Wam szczerze ze nawet chyba nie ma takiej rzeczy ktorej mi brakuje :) Kolczyki, bransoletki, łańcuszki.....to nie dla mnie :) Na codzień nie noszę takich rzeczy. W Londynie siedzimy sami, bez babci i dziadków wiec nawet wspólne wyjścia, kolacje odpadają, bo nie mamy z kim Kuby zostawić wiec po co wydawać na to pieniadze :) Juz po 10 latach nie zwraca sie uwagi na to :) Przynajmniej mi tak sie wydaje :) A moze to juz rutyna tylko sobie jeszcze z tego sprawy nie zdajemy? :( Paulinka jak bede miała chwile czasu w trakcie przeprowadzki to bede pisała :) Paola Dzieki i mam nadzieje ze pozytywnie na nas wpłynie ta przeprowadzka :) Nowe miejsce itd. Wiec moze i jakies nowe newsy :) Siwe włosy to nie problem :) Na szczescie farby sa :) Nastolateczko nasza :D I nie czekaj na testy owu tylko do wyrka z mężem i jedziemy :) :) Eweelka a test robiłaś? Ja bym nie wytrzymała :) Stymulowana po przeczytaniu Twojego wpisu, galy mi wypaly, padły na telefon i wróciły spowrotem :( Porażka :( 960 zł? Co to ma byc!!! Super ze wyniki masz dobre i mozna rozpocząć inseminację :) Tylko dlaczego to tyle kosztuje? Całe szczescie ze z kasa u Was złe nie jest :) Ale tak jak pisalas, co jeśli było by zle? Wtedy pozostają Wam naturalne starania ktore poki co nie przyniosły rezultatów :( Polska nasza kochana :( Nessaja domyslilam sie pozniej :) J ja dokładnie robię tak samo jak Ty :) Ja dzis na obiad mam mięsko z kuraczka (uda) ktore zostały z poprzedniego obiadu wiec dzis na lenia :) heheheh A teraz Wam sie przyznam ze nie wytrzymałam :( @ powinien byc jutro ale dzis nie wytrzymałam i zrobiłam test!!! Wynik wiadomo - 1 kreska :( Dziwne dla mnie było ze piersi mnie przestały bolec i musiałam bo ciekawość mnie od środka zrzerala :) (.)(.) zawsze przestawała mnie bolec w pierwszy dzien jak juz krwawienie normalne było, a tu cos innego. Brzuch mnie boli normalnie jak na @ (od dzisiaj od rana) ale piersi nie! I nic wiecej. W zeszłym cyklu 4 dni przed @ bolał mnie brzuch przez pare godzin, na drugie dzien jajnik mnie żartował itd. A teraz nic :) Ale to jest kurna dziwne :) Smutno mi sie zrobiło jak zobaczyłam test, ale powiem Wam ze moze to i lepiej. Plecy zaczęły mnie bolec to zarlam ketonal i silne leki na stawy. Do tej pory jeszcze je zazywam!! A poza tym niedługo przeprowadzka. Noszenie kartonów, dzwoganie, bieganie - mogło by zaszkodzić dzidzi wiec stwierdziłam ze lepiej ze jest jedna kreska :) Czekam teraz na @ i od następnego cyklu znowu działamy, ale tym razem kupie testy owu i bedziemy kontrolować. Ostatnio byłam w drogerii i była promocja na testy owu :) 7 sztuk było w opakowaniu i jeszcze ileś tam gratis dołożyli :) hehehehhe :) trzeba bedzie zakupić :) Lece do pracy :) Miłego dnia każdej z Was zycze :) Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***a Ahoy miało byc :) Tak jak to krecik w bajce mówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka121989 raczej malo kto Ci uwierzy ze nigdy o rade nie prosilas ;) Zreszta, klocic sie z Toba nie bede bo nie ma to zadnego sensu. To forum na poczatku, gdzie byly jeszcze wczesniejsze staraczki roznilo sie od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jeszcze nie maz, ale to tylko formalnosc. W planach jest slub ale dopiero po sprawie i jak pieniazki dostaniemy;) alw oczywiscie ze nie bede na nie czekala az przyjda tylko zaciagne do do lozka;d nie moge przepuscic okazji w tym miesiacu. Haha nastolatko:D dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×