Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość olciaFranczeska
Hej koleżanki staraczki :) Jestem nowa akurat w tym wątku ( wcześniej udzielałam się w temacie Ovitrelle i CLO ) Jestem mamą 9 letniej dziewczynki, ale o drugiego bobaska staramy się z mężem już 3 lata i nic... tzn. u mnie niedoczynność tarczycy + PCOS i słaba armia u męża. Łykamy proszeczki, witaminki i czekamy. Jestem po pierwszym stymulowanym cyklu z CLO. Miałam 1 pęcherzyk i ogromną nadzieję, że w końcu się uda, ale @ pojawiła się w 28 dc. :( W tym cyklu postaramy się bez "wspomagania" CLO bo moja gin na urlopie. Trzymam za Was wszystkie kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
To dziewczynki ladowac d**eczki do auta i wio do mnie na spagetti;) z checia poczestuje bo wyszlo przepysznie;) bejbe zawsze na wieczor noc goraczka leci w gore:/ bylas w koncu u tego lekarza? Lyknij najwyzej polopirynke i grzej dupke w lozku. I nie przemyczaj sie nam:* agniesia poprosze przepis! Jeszcze nie jadlam kurczaka z winogronem;p kasik! Nalesniki?? Mniam jutro robie!;) witaj olciafranczeska:) zycze ci 2 kresek nawet dzis:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co lasencje moje po tych ziolkach nir dosc ze zaczol pracowac jajnik to jeszcze pierwszy raz w zyciu nie cierpie z powodu 1 dnia nic nie boli a zqwsze mialam tragiczne bole teraz tylko czuje ze jajniki pracuja ale nie bola yeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia dawaj przepis na tego kurczaka z winogronem. mój A jest kurczakowy chłopak. Mój syn zapytał mojego faceta czy może mówić do niego tato !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA pychotka dziś wyszła:-) pomieszałam przyprawę do kurczaka złocista z przyprawą do gyrosa:-) sałatka nabrała wyrazistego smaku:-) a robi się ją łatwo i szybko:-) piersi z kurczaka w kosteczkę pokroić i obsypać przyprawą. Na godzinkę do lodówki, żeby się przegryzło. A w tym czasie kroisz winogrona białe i różowe na pół albo na 4, zależy czy lubisz grube czy drobne:-) ja jeszcze wyrzucam pestki, bo są fee, seler naciowy obierasz i kroisz w takie półplasterki (wychodzą takie małe księżyce:-) ) ananas z puszki w kostkę, szczypiorek, yyy kukurydza z puszki i chyba wszystko:-) potem piersi na patelni usmażyć, jak wystygną to siup do sałatki. No i sos bardzo prosty - jogurt naturalny z majonezem:-) tadam! Zrobione:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do proporcji to robię z dwóch cycków kurczaka, winogrona zależy jakiego mam smaka, im więcej tym słodsza. To samo z ananasem. Seler naciowy bardzo lubię więc daję dużo no i dużo przypraw, bo lubię ostro:-P Mój mąż uwielbia, więc jak wróci to będzie degustacji:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Stymulowana chce wiedzieć wszystko :) jak się czułaś po tych tabletkach,czy coś Ci dokuczało ? bo jak przeczytałam co tam na ulotce pisze to aż się za głowe załapałam ;) no i oczywiście czy chociaż troszkę pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
aGniesia ales mi smaka narobila:) az slinka cieknie;) jak tylko kupie winogron robie salatke;) kasik jak slodko! Opowiadaj jak zareagowal twoj facet? Dumny jak paw pewnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumny, dla niego to ważne A mały już jest na tyle duży ze wszystko rozumie kto jest kto. poza tym do teściów się mówi mamo i tato to dlaczego Kacper nie może mają jeszcze wieczorem pogadać bo mój trochę zajęty jest i nie chciał tak na szybko. Muszę sprobować zrobić tą sałatke, lubie takie rzeczy. kiepsko się dziś czuję nie mam siły nic mi się nie chce. jakoś tak dziwnie. albo pogoda albo fasolka, niedługo się okaże. Tak bardzo już bym chciała. wszyscy chcemy, nawet synek już nie może się doczekać kiedy będzie miał rodzeństwo bo nie chce być sam. co prawda on chciałby mieć już kompana do zabawy, ale mówi że malutkie też może być i będzie mógł je przytulać i nosić,ale pieluch nie bedzie zmieniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus89
Cześc, mam pytanie dla mnie dość istostne czy po 9 dniach od stosunku test beta htc wykryje ciąże? Jeśli nie to po jakim czasie? Z góry dziekuję wam za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka właśnie czytam poprzednie wpisy i chyba mamy podobną sytuacje ja i moja siostra mamy za partnerów rodzonych braci :D Już coraz mniej mi zostało do nadrobienia, ale dużo pisałyście. Mam nadzieję że i ja kiedyś dostanę hasło, a na razie próbuję was sobie wyobrazić i wasze brzuszki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasik, Iza! Może jesteście siostrami! Ale by to było śmieszne:-) :-) :-) Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana ratuj!!! Czy powiedz jakie wyniki nasienia ma Twój mąż? Jeśli oczywiście mozesz, albo na maila napisz mojego prywatnego czy tego staraczkowego. Bo mój zrobił dzis badania i co prawda ja sie nie znam za bardzo ale moim zdaniem nie wygląda to za dobrze :( i chciałam sie poradzić Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Widzę że dziś humory dopisują, oprócz biednej Maćkowej. NIe łam się, mam nadzieję, Ci pomogą dziewczyny z tym badaniem - w końcu od tego jest forum! :) NASZE FORUM ! :) 🌼 I nowe dziewczyny się pojawiły :) Franczeska i inne 🖐️ życzę wytrwałości ! Jeśli chodzi o BETĘ po 9 dniach, to nie ma to sensu. I finansowo i psychicznie. Bo odbierzesz badania i i tak będziesz myśleć w dniu spodziewanej @ czy nie zrobić jeszcze raz. Poczekaj chwilę :) 🌼 nawet Smerfecia się odezwała ! Miałam się pytać o Ciebie. Pisz jak tam u Ciebie! 🌼 Jovanka ? Motynka ? Żoneczka ❤️ ? Fiona ? RozusPL ? Goofcia ? i inne ? Wywołuję Was ! 🌼 Iza85, napisz maila na forum a wyślemy Ci hasło na niego, bo chyba wszystkie się zgadzają, nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo dziewczyny:) Witam po całym cieżkim dniu:( Nie moge wkleić tabelki, zaś jakies SPAMY:( masakra... jak sie macie? Mackowa w koncu odezwala sie- zyje:) bejbe kochana jak sie czujesz? kuruj sie- nie ma teraz żartów !!! marta przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba zaś ten cykl spisze na straty bo mój mężuś akurat sie pochorował a własciwie widze po nim ze sie choróbsko rozkreca:( co za masakra... ja codziennie wyrabana po pracy , nie ma szans przy takim trybie życie na jakiekolwiek POZTYWNE EFEKTY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na raty:) AKTUALNE STARACZKI - 2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Paola1801******22***********7cs********1dz**********@5.0 3 .2014 eska 22 ******** 22 ******* 14cs ****** 1 dz ******* @XX.03.2014 Izulinka7 ****** 23 ****** 12cs ******** 1 dz ******* @XX.03.2014 IZA85********28.**********5cs**************2 dz*****@ 09.03 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014 Stymulowana *******28 ****** 17cs *******1 dz******@ 13.03.2014 MackowaZona ******* 27 ******14cs *******1 dz ******* @14.03 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @20.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI:) Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI :) Fiona 25 ******* 3 cs ******* :) RozusPL 21 ***** 4 cs ******* :) Taka oto ja 24 ****** 2 cs *******:) Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* :) PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* :) motynka 24 ******* 2cs ******:) ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* :) JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** :) bejbe27 27 ****** 18cs ******* :) Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz******:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia próba MAMUŚKI:) Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI:) Fiona 25 ******* 3 cs ******* :) RozusPL 21 ***** 4 cs ******* :) Taka oto ja 24 ****** 2 cs *******:) Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* :) PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* :) motynka 24 ******* 2cs ******:) ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs *******:) bejbe27 27 ****** 18cs *******:) Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz******:) AKTUALNE STARACZKI - 2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Paola1801******22***********7cs********1dz**********@5.0 3 .2014 eska 22 ******** 22 ******* 14cs ****** 1 dz ******* @XX.03.2014 Izulinka7 ****** 23 ****** 12cs ******** 1 dz ******* @XX.03.2014 IZA85********28.**********5cs**************2 dz*****@ 09.03 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014 Stymulowana *******28 ****** 17cs *******1 dz******@ 13.03.2014 MackowaZona ******* 27 ******14cs *******1 dz ******* @14.03 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @20.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczko KRK daj znac jak u CIebie? czekamy wszystkie i jesteśmy z Tobą Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa ! wysyłam wyniki na staraczkowego maila bo pewnie nie każda chce takie rzeczy czytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa przy wynikach powinnas miec normy. il.plemikow w 1ml. 36mln norma 15-120 ruch postepowy 57% norma >32% plemniki prawidlowe 38% norma >4% pl.patologiczne 62% norma 96% tak w skrocie napisz ktore wyniki ci sie nie podobaja moze cos pomoge troche o tm czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło:) brzoskwinka14 brałam clo już kilka razy, przeważnie po 5 dni, 3 tabletki dziennie, jakoś od 2 dc. ulotki nigdy nie czytałam bo doktorek zabronił, i nie było mi po nich nic, zero dolegliwości jedyny minus to problem ze wzrokiem w czasie ich brania, miałam takie dziwne zaburzenie wzroku, coś jakbym widziała wszystko klatka po klatce i nic poza tym, więc nie ma się czego bać:) a efekty były, piękne wielkie pęcherzyki, ale że plemniorki słabe to nic nie wyszło;/ aaaaa i jeszcze coś...czułam jak pęcherzyki rosły, takie łaskotanie w brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
właśnie na tej ulotce jest napisane o zaburzeniach wzroku ;) ja mam właśnie problem z za małymi pęcherzykami więc mam nadzieję że w końcu się uda ;) tylko czemu brałaś aż trzy tabletki dziennie?;) ja mam brać po jednej.Ginka mówiła że jak po jednej tabletce nie bedą rosły to w nast cyklu może mi podnieść dawkę o pół tabletki,no max o jedną.a nie wiesz ile czasu można brać ten lek ?bo czytałam w necie,że można tylko przez 3 miesiące go przyjmować,a potem trzeba zrobić 3 miesiące przerwy i znowu można go brać 3 miesiące a potem trzeba już go odstawić bo może endometrium niszczyć i coś tam jeszcze ale czy to prawda to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam po 3 bo moje naturalne cykle są bezowulacyjne więc potrzebuję dużej dawki, żeby coś się działo:) a jak długo można nie wiem, ja brałam 2 cykle pod rząd, potem aromek, potem coś jeszcze innego i znowu clo, jakoś tak to było, że miałam 5 czy 6 stymulowanych cykli i przerwa, pęcherzyki były i to po kilka, ale nic z tego nie wyszło:( i jeszcze jedno, w czasie przyjmowania clo byłam nerwowa jak w czasie @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo no my też tak we czwórkę ale na przemian tj brat z siostra i siostra z bratem a co tam:-) moje kochanie gra w jakas super glupia gre wiec nie pisze za duzo ale za to czytam:-) nie nawidze pisac na tel brr milego wieczoru kochane :-) mackowa moze nie jest tak zle? A przynajmniej bedziesz wiedziec na czym stoisz:) buzka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam koleżankę, która zaszłą w ciążę przy pierwszym cyklu z clo :) więc jeśli Twój luby ma wszytsko ok z nasieniem to powinno się udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Jezuuuuuuuuuu, ja się nie nadaję do obsługi komputera, telefonów dotykowych i kont pocztowych (np. na gmailu:P)... Z tego oto miejsca pytam - jak się powiększa zdjęcia, które zamieszczacie, żeby cokolwiek zobaczyć? Giubelli - nie uwierzysz, ale tak sobie właśnie Ciebie wyobrażałam:) Prześliczna jesteś:) Jutro poproszę M., żeby ściągnął zdjęcia ze swojego telefonu i prześlę Wam kilka:) Dobra, nie mogę się skupić jak w kuchni leży Nutella. Wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×