Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaa66
Dawno nie bylam na naszym mailu. Teraz weszlam Agnieszka88 wyslalas cos miedzy innymi dla mnie piekne i łezka poleciala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana, podziwiam Cię za wytrwałość i dążenie do celu (trochę to patetyczne ale tak jest), bo ja brałam duphaston i coś na tą torbiel i już miałam dość tego wszystkiego, a Ty? Człowiek tyle jest wart ile potrafi ofiarować innym - w tym wypadku twojemu groseckowi ❤️ 🌼 Jovanka - no co ty :) może Ci się sniłam ? :) a co do urody to kwestia względna.... nos za długi, uda za grube, cyce za małe ;) nigdy dobrze nie będzie :P POZA TYM HEEELOOOŁŁŁŁ ! Na naszym forum siedzą same lufy więc co tu gadać :D Ty, no przecie klikasz na zdjęcie i się samo powiększa ! Próbuj, jak nie na spinacz (tzn. że jest załącznik) to z prawej strony jest miniaturka którą możesz powiększyć :) ojjjj, patrz jak dużo się tu z nami nauczysz ;) 🌼 izulinka, a mój sprzedał pleja ! Stwierdził, że narazie kończy z nałogiem! Yeaaahhh :) 🌼 puściliśmy dziś film rodzicom moim, i w szoku byli... kiepską mam przejrzystość flaków, więc 4D tak sobie wyszło, ale jak uda mi się zrobić print screena to Wam wrzucę coś jeszcze dziś - obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka ja tez dzis mialam na obiad spaghetti :D i teraz po powrocie z pracy tez jem spaghetti co zostalo troche z obiadu :P witaj olciaFranczeska :) Agniesia hmmm wyglada na to ze bede musiala zrobic taka salatke :D brzmi apetycznie :) Jovanka i tym wlasnie oto sposobem zmuszasz mnie zeby isc po swoja nutelle z tym ze roznica jest taka ze Ty nie grzeszysz a mi dupa urosnie :P Mackowa kochana glowa do gory, jakie te wyniki? kiedy idziesz do gina z wynikami to skonsultowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli czekam czekam czekam! niecierpliwie czekam ;) a co do wygladu, gdzie Ty masz uda za grube?! a nos to mi sie moj tez nie podoba ale nie wiem co Ty masz do swojego, poza tym cyce kochaniutka to nie masz co narzekac, malenkie to i jedrne :P ja zawsze mialam kompleks ze malutkie ale moj kochany maz mnie podbudowal i teraz jest to moim atutem jesli chodzi o niego :P hihi wykorzystuje to czasem :D ostatnio lezymy, przytulil mnie, wlozyl reke pod bluzke, mietoli i mowi: wiesz co, fajne masz te cycuszki, powiem Ci ze chyba bardziej na mnie dzialaja niz twoja c*pka :P :P wiec luz kochana nie takie zle te nasze cyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo moje Panie :) Kurczę nie mam czasu tu zajrzeć :( Z pracy lece na nowa chate i tam kończymy wymieniać kuchnie i malowanie :( Wpadam do domu, robię cos do jedzenia i padam na ryj :( Juz cały nas mam kuzwa porysowany :D I jak tu dalej funkcjonować? Nawet nie chce myślec o sobocie i niedzieli :( Pakowanie, przewożenie, rozpakowywanie.....bla bla bla :) Paola współczuje Ci :( Najbardziej nie cierpię jak wymiotuje :( Wydaje mi sie ze to jest najgorsze co moze kogokolwiek spotkac :( Biedna :( Giubelli kochana bo wlasnie tak sie wymawia :) Ale gdyby Kuby imię pisało sie JACOB to by czytali Dzejkob :) Ale ze pisze sie JAKUB to oni starają sie wymawiać jego imię tak jak je ma :) Ale juz sie nauczyli :) Dlatego dla drugiego wybierzemy imię takie bardziej polsko- angielskie :) Dziekuje Ci kochana za bliźniaki :) Siostra mojego ojca ma bliźniaki wiec moze - z ogromnym szczęściem by sie udało :) Chociaz moze lepiej jedno :) Bo jak ja bym ich karmiła? Jeszcze kuzwa dwóch rak bym potrzebowała :) :) Kasik super ze macie datę ślubu :) Nie przejmuj sie , my tez od d**y strony zaczęliśmy :) Najpierw dziecko, pozniej (powiedzmy) dom, teraz planujemy drugie dziecko a ślub ......... Napewno kiedys bedzie :) heheheheheh OlciaFranczeska witam Cie :) Kurna dziewczyny wymyślajcie prostsze nicki :) Bo najpierw 3 razy musiałam czytać zeby dokładnie napisac :D Mam nadzieje ze zostaniesz z Nami :) Sałatki, spaghetti, naleśniki...... Mniam !!!! A ja dzis obiad z McDonalda zarlam, a na kolacje zupke chińska :( Bede płakała :( Zaraz przeczytam resztę :) Narazie zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciłam :) Podaje swojego prywatnego maila a ja wszystkie dziewczyny potwierdza to czekam na login i hasło :) izagleba@gmail.com :) Dziekuje :) Ale zbyt wiele wiecej to ja juz tu nie napisze. Oczy mi sie zamykają :( Maćkowa nie martw sie - musi by dobrze. Napisz jak z tymi wynikami. Mam ogromna nadzieje ze okay. Do jutra kobity :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, poszło hasło a ja za 10 min wrzucam zdjęcia mojej krupci :) Kochane, ogłoście coś optymistycznego bo z kim ta moja Tośka, Polka, Ninka czy Felka będzie się bawić ?! Trzymam za Was mocno kciuki, a od córy ślę "cześć" na jednym zdjęciu :) śpijcie dobrze, a właściwie to miłego dnia :) pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:* Dziekuje tym ktore trzymaly kciuki. Czuje sie beznadziejnie. Sad prawie nie chcial nas sluchac. Oni mieli adwokata. Sad zyczy sobie opinie bieglego bo dowody ze szpitala itp itd ma gdzies.. i zdj i wszystko inne. Pozew pisal nam mediator ktory jest teraz adwokatem. To przez niego wszystko.. napisal 50tys w sumie. Ja 15 piotrek 30 i za jego blizne ok 5. Kazdy sie smieje z tych kwot. Poszlismy o porade do adwokata i powiedzial ze lepiej isc na ta ugode jak pojda oni. Bo co z tego jak pojdziemy do bieglego. Wywalimy tysiac zl i wygramy 10tys. To i tak sprawa wygrana 20proc to sprawa przegrana. Wiec nie zwroca nam 2,5 ktore placilismy za sprawe i bedziemy musieli im za adwokata placic. 2400 lub ta kwota razy 4 bo reprezentowal 4 z 5osob. Takze chyba sie zgodza na 5tys i polowa tego co za sprawe placilismy.. polskie prawo..... wzielismy juz adwokata ktory wzial juz 100. 50 a chcial 300 aby isc do ich adwokata i 10proc z wygranej. 10 proc to nic bo ten adwokatba byly mediator chcial na start tysiaka i 20proc z wygranej. Jestem zla smutna i bezsilna i nikogo nic nie obchodze. Mogli mnie zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staralam wieczorem sie zapomniec o wszystkim i chyba sie udalo na troszke. Bo wg kalendarzyla mialam owu. Wg testow nie wiem bo bie robilam. Kilka dni temu bylu pozytywne ale jak mowilyscie aby im nie wierzyc to nie wiadomo nic. A mozeeee....:) okaze sie za dwa tygodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam. Ja tez chce zobaczyc Giubelli i jej fasolke;d i w ogole wszystkie brzuszki naszych mamusiek. Ostatnio czytalam poczatki forum. Za kazdym razem jak pisala kazda z was o dwoch kreseczkach to sie wzruszalam. Jakke to piekne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa moze bedzie dobrze.. oby:* kurde kochana jestem dobrej mysli. My nie robilismy badania nasieniam ja nawet nie bylam u gin. Bylam z 4mies temu ogolnie tak.. zadnych ziolek nie pilam ani tabletek nie bralam. Moze boje ske rozczarowania.. poki co probojemy a do gin pojde w marcu jak @ przyjdzie bo za kazdym razem duuze rozczarowanie. Mam nadzieje ze szczescie bedzie pisane kazdej z nas. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Giubelli! Jejku jaka Tosia jest cudna. No az mi sie lezka w oku zakrecila!najlepsza jest fotka z raczka;) jejku no;) tak w ogole to dzien dobry dziewczynki! @ juz na wylowie, czuje ze niebawem sie zjawi bo brzuch zaraz mi wybuchnie. Ketonal juz czeka:/ milego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dzięki stymulowana:) ja wczoraj właśnie dostałam @ ale mam dalej brać tabletki :) jestem dobrej mysli i już sie nie mogę doczekać tych pęcherzyków :) wiesz co zauważyłam że odkąd biorę clo odzywają się moje jajniki,tzn bolą mnie trochę więc może jednak w końcu zaczynają pracować tak jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, współczuję Ci bardzo.... co za debilny kraj, żeby bandyci śmiali Ci się prosto w twarz.... Dużo naprawdę zależy od adwokata. Mam w rodzinie prawnika, i wiem, że jest ona nim naprawdę z powołania. Wertuje przepisy, tworzy monologi, nie na papierze a w głowie, które bazują nawet na przepisach sprzed kilkudziesięciu lat i zagina nawet sędziów. Powinien bronić Cię ktoś, kto ma chęć pomocy, a nie wyciągania kasy... a tak niestety najczęściej bywa.... przykro mi, trzymaj się tam i nie poddawaj ❤️ 🌼 wiecie, że ja po tej chorobie dopiero dziś się dobrze czuję ? Jeszcze wczoraj smarkałam krwią, ból gardła, zimno itp. Pomógł prenalen w syropie i w tabletkach do ssania i domowe specyfiki. Ale chyba organizm mam osłabiony bo mi opryszczka wyszła.... ratuję się jak mogę. 🌼 Tośka Wam macha z maila - więc dzień dobry wszystkim ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli dziekuje za dedykacje, naprawde mi sie cieplo na sercu zrobilo :) Jaka ona jest piekna, niesamowite, widac nawet kosci z nozek, paluszki raczce, wszysciutko. Robi wrazenie :) a brzuszek juz duzy masz? duzo placilas za te 4d? teraz wzroku nie moge oderwac od niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana wiem co czujesz:( mam to samo za kazdym razem jak widze zdjecia mojej chrzesnicy. ona jest cudowna. najgorsze jest to ze kazdy mówi ze podobna do mnie (wiadomo ze bym wolała zeby mówili tak o moim dziecku) :(:( chciałabym miec taką córcie:) u mnie jest 12dc i teraz czekam na owulke moze wtedy nam sie uda:) tylko jeszcze nie mam zadnych objawów zeby te dni sie zblizały. moze za dwa-trzy dni to sie zmieni. a w przyszłym tyg mam brać luteinę.... dla mnie najgorsze jest ja słysze w Tv o dziecku zabitym przez swoją matkę tuż po urodzeniu. wtedy jest ze mną źle. wiadomo ze człowiek sie stara o maleństwo i nie wychodzi a tu co chwile mówili o dziecku zabitym. za duzo tego wszystkiego sie nasłuchalam normalnie masakra jakaś. "mężuś" mój zabronił mi czytania, słuchania i oglądania tego bo wtedy mnie to załamuje i nie mam ochoty na nic. nawet na rozmowy z nim ani z nikim innym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to wlasnie jest. Bezczelnie sie smial jeden z nich... chociaz aby polowa za sprawe sie zwrocila i wywalczyc te 5tys. Chce tylko na nasz skromny slub cywilny miec;)) Ja chyba mam owu bo co chwile cos kluje cos boli. Sluz tez jest plodny. Wiec jestem dobrej mysli i ze wczorajsze przytulanka zaowocuja w marcu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wczorajsze przytulanka nie pomogą niestety bo to za wcześnie jeszcze. musze czekać kilka dni.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tez w to wierze. Moj ma kredyt z przeszlosci do tego i wczoraj mowil do mnie ze linke wezmie i ja dostane cos po nim. Mowilam mu ze ma mnie a ja go i to jest najwazniejsze. Ze mogli nas zabic ale jednak Bog czuwa.. Polska i te jej prawo.... porazka jedna wielka. Chce zapomniec o tym :/ nastepna sprawa 2.04.. Nie ma co smutac trzeba sie cieszyc tym co przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety z tym bedzie ciężko bo widzimy sie tylko w weekendy:( wczoraj był wyjątek bo pojechałam z nim w trase bo jechał przez moje miasto. niby @ miałam 9 lutego wiec za kilka dni powinna być owulacja. teraz czekam na te dni... kolejna @ bedzie między 9 a 16 marca. poprzednio miałam 28 dniowy cykl a teraz kto go tam wie ile bede na niego czekać jeszcze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciezka sprawa:( mniejmy nadzieje ze uda sie jak nie teraz to nastepnym razem. Trzymam za Was kciuki ;* Chyba jednak mam dni plodne. Siedze i czuje ten specyficzny zapach ktory rzekomo ma przyciagac plec przeciwna.. kapalam sie wieczorem a rano jeszcze umylam. Albo jestem zbyt wyczulona hehe. Boli mnie podbrzusze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola to bierzcie sie do pracy:) nie trać okazji. najlepiej nie wychodzić z łóżka hehehheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by bylo ale trzeba tez pracowac hehehe;) Wlasnie wyczytalam ze jak robi sie testy owulacyjne z porannego moczu to moga wyjsc falszywie pozytywne. No to mamy odpowiedz na te dwie kreski ktore wystepuja w fazie cyklu nieplodnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
I jest.... przylazla @. Dziewczynki zmiencie mi wiek na 25, a planowana @ niby na 28.03. Chyba ze znow sie cos popierniczy...Nastepny cykl staran chyba juz 9. Wrrr paola nie smutaj. Trzymam kciuki zeby poszlo wszystko po waszej mysli. I niech twoj facet glupot nie gada:/ kasia to mamy tak samo weekendowych facetow:) moj maz tez narazie tylko na weekendy jest. Ale juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka to nie zle opoznila Ci sie @. Ja raz dwa tyg dodatkowo czekalam. Chyba zaczne doceniac to co mam. Wy macie faceta na weekendy a ja na co dzien i jeszcze narzekam :D Mowilam aby nie gadal glupot bo sa gorsze rzeczy. Wazne by nie zadluzyc sie. I glowa do gory:) Kurde u mnie deszcz pada i psuje dobry humor:p Giubelli jestem zbyt krotko tu by prosic o waszego emaila. Moze na prywatneto mi wyslesz?;*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie tez dzis ponuro... U mnie tez mozecie zmienic date @ na 07.03 i 15cs( to mnie dołuje) Giubelli piekna masz ta core:) Moje typy imion dla chłopca to Fabian Alan Miłosz Oskar Igor:) Dzis u mnie 15dc chciałam sobie zrobic testy owu ale przez ta przeprowadzke nie wiem gdzie je polozylam:) Paola bardzo Ci wspolczuje ale niestety u nas takie prawo, ale glowa do gory bedzie dobrze i jestesmy z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good morning Giubelli jestem przeogromnie i na zabój zakochana w zdj córci :D ❤️ Paulinka a szkoda że przylazła @, miałaś zapoczatkować fasolkowysyp no!!!! a dlaczego na 25, czy coś się w tym miesiącu zmieniło w tej sprawie ? :P Paola smutne to jak Cie potraktowali, nie poddawaj się a może coś się jeszcze zmieni na plus :) Kasia jak dorwiesz męża to wyciśnij z niego ile się da :P szanse są zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×