Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

izulinka7 - kochana nie martw się ja się martwiłam tak samo :D dokładnie to samo mówiłam :) USG tydzień temu miałam dopochwowo a teraz już normalnie przez brzuch :) tak jak mówie nic sie nie martw! bedzie git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia ciesze sie ze wszystko wprzadku :) ale nie przemeczaj sie dalej i odpoczywaj sobie :) ja dopochwowo mialam jeszcze w 9 tyg :P moj gin jakos od 10 robi przez brzuch wiec wydaje mi sie ze to zalezy tez od praktyki lekarza, bo moj jak mnie przyjmowal na oddziele w szpitalu robil dla potwierdzenia obumarcia ciazy przez brzuch a pozniej inny lekarz tego samego dnia robil dopochwowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny .. eh dziś mam taki dołujący dzień .. tak bardzo brakuje mi mojej malutkiej ..eh masakra kurde jutro juz 18 .. 21 mam mieć okres juz robiłam dwa testy ostatni w sobote.. nie mogę wytrzymać ale kurde musze wytrzymać .. dziś mnie zaczeły boleć piersi nie wiem na co .. czy na ciąże czy @ pewnie @ .. jak zaszłam w ciąże z moją małą to włąsnie blały mnie piersi choc nigdy na @ mnie nie bolały .. eh oby tak było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia w człowieku się wszystko zmienia jak się człowiek stara :) mnie też nie bolały nigdy piersi ani na owu ani na @ a teraz od owulacji potrafią mnie pobolewać,a w pierwszym cyklu z clo bolały mnie cały cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
do tego mam kłocie jakby w jajniku czy gdzies blisko niego . miałyście takie objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Hej laski jestem taka padnieta dzis i leb mnie boli wiec tylkp dzis czytam@nie ma ale nie ludE sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Goofcia tak sie cieszę ze u Ciebie wszystko ok:) super wiadomosc❤️ Ta moja @ kurka jeszcze sie nie rozkreciła- hmmm nie wiem co o tym myśleć... rano mialam lekkie plamienie brązowe wiec se mysle no zaraz mnei krew zaleje, a tu do tej pory nic a nci wiecej, ale temp 36.7 wiec na bank to nie co to myśle.... Pewnie sie wrednota rozkreci na maza do wieczora albo do jutra....ehh człek wiecznie nadzieje ma... Brzusio mnie cały czas pobolewa jak na @ a co u Was dziewczyny? Mackowa Twoja @ sie rozkreciła? 🌻 brzoskwinka witamy w naszej tabelce:) cieszymy sie ze sie dopisałas❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Goofcia, mordko Ty nasza:) :*:*:* Widzisz? Wszystko okej! Ja Ci powiem tylko tyle - Twoje dziecię to niezły łobuz (łobuziara?) - żeby tak matkę stresować? ;) Przygotuj się, bo przez następnych kilkanaście lat takie to będzie życie z dzieckiem:) Aaaależ mi ulżyło...:) Co do USG przez brzuch - ja miałam do 12. tygodnia robione dopochwowo. Izulinka - doskonale Cię rozumiem z tym stresiorem i bólem brzucha z nerwów, ale... to chyba każda tak... Ja też na początku byłam wręcz pewna, że któregoś razy gin powie mi, że się pomylił i że to jednak nie ciąża...:P Oj, jaka ja głupia byłam:) Życzę Ci tych samych refleksji nad sobą:P Brzoskwinka - nie no, nic się nie stało. Na pewno nic takiego, żebyś aż musiała przepraszać, że życzysz mi lekkiego rozwiązania... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia mnie w tym cyklu rwały jajniki,nie kuły. Alaa a może jednak jest nadzieja :) Eweelka ja też się ciesze :)i trzymam kciuki żeby może jednak nie przyszła,a jak przyjdzie to niech szybko spada i nastepny cykl bedzie owocniejszy :)co nas nie zabije to nas wzmocni :) Jovanka no tak jakoś głupio wyszło :) oczywiscie życzenia jak najbardziej szczere tylko trochę za wcześnie :)spojrzałam chyba na termin tak o to ja :) Tak oto ja tobie oczywiście też życze leciuśkiego i szybciutkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rece mi opadaja... tak sie wkurzylam ze szkoda gadac, kupilam sobie chipsy, piwo i jem zla... bylam w pracy na chwile bo wiedzialam ze jest kierowniczka nasza dzisiaj, pogadalam z nia, obgadalam tamta co mnie wkurzyla dosc porzadnie ale tego co sie dowiedzialam to az mi sie plakac z nerwow chce.... mam notatke sluzbowa wypisana.. super nie? co za baranina z tej kolezanki, jak bym mogla to bym jej wlosy powyrywala z tej durnej lepetyny bo sobie rece obmyla a mi d**e obrobila i na mnie wszystko zwalila... w czwartek mamy zebranie z naszego dzialu wiec wiory poleca, skonczyla sie moja dobroc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Goofcia, no kamień z serca po prostu! :) Bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze. Dbaj tam teraz o siebie, dużo wypoczywaj. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nie nastawiam sie ....zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję za wsparcie :D 🌼 _nessaja_ - nienawidzę takich bab!! grrr kiedyś miałam w pracy taką sukę...daj jej popalić na tym zebraniu...niech się pod ziemię ze wstydu zapadnie debilka! 🌼 Eweelka - może to implantacyjne :D oby tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! ja już jestem po wizycie u lekarza :) Te bóle to nic groźnego, po prostu macica się powiększa i uciska na narządy żeby zrobić miejsce dla SYNKA! Tak, będzie chłopak :D , tak jak przypuszczałam, teraz już wiem że kobieta ma jednak przeczucia związane ze swoim dzieckiem. :) Mały jest bardzo duży jak na swój wiek ( dla przypomnienia jestem w 19 tyg) a on ma już ponad 16 cm i waży ponad 400 gr., a wyczytałam że dzieci w tym wieku to granica 200-250. Będzie duży chłopak! Na szczęście lekarz powiedział mi że mam się nie martwić, że takie duże dziecko po prostu jest. Tylko jak ja się potem poradzę ż takimi gabarytami w brzuchu :) Goofcia, super, bardzo się cieszę że z maleństwem wszystko w porządku!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliś C gratuluję synka :) tylko niepotrzebnie się martwiłaś :) duży zdrowiutki chłopak :)Jakoś to będzie :) Teraz nad imieniem myśl :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nadal @ brak... Dziś rano znowu wyszperałam ten test piątkowy z kosza (wiem że to nienormalne) i jak się przyjrzeć dokładniej to jeszcze pomiędzy tym widmem kreski ciążowej a kreską kontrolną widzę podobne widmo więc mi chyba wczoraj na mózg padło całkiem i emocje wzięły górę... Ale z drugiej strony ten brak @... powinnam ją dostać w piątek... Dzisiaj w pracy przez godzinę bolał mnie brzuch jakby miała przyjść.. byłam już przekonana że nie mam co się łudzić ale nadal nic... Kusi mnie żeby polecieć po nowy test chociaż obiecałam sobie że najwcześniej zrobię to w piątek jeśli dalej @ nie przyjdzie Dziewczyny robiłam UpsTest płytkowy, jaka jest wasza opinia na jego temat ? Może powinnam kupić jakiś inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy ale Wy piszecie :) Internety Wam normalnie trzeba powylaczac :) :) * Goofcia widzialam Twoje malenstwo :) :) Ja juz widze ze tam dziewczynka jest :D A tak wogole to jak Twoje mdlosci?? Przeszly??? * Paola kurka uwazajcie na siebie!!! * Karolcia kochana nasza nie smutaj sie slonce :( Wiem ze latwo powiedziec i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak taka tragedie przezyc ale musisz byc silna :) Cofnij sie o pare stron (wczoraj albo przedwczoraj) i przeczytaj sobie co dziewczyny pisaly dla ZoneczkaKrK. Piekny tekst i mysle ze powinnas go przeczytac :) Tylko wez sobie husteczke odrazu :) Mysle ze ten tekst moze Ci pomoc :) I trzymam kciuki zeby byly u Ciebie 2 kreseczki :) * Nessaja daj jej popalic na zebraniu dzialu :) Nie szczedz jej i mow co Ci na zoladku lezy :) A jak bedzie potrzeba to po zebraniu i po pracy wytargaj ja za kudly :) Niech wie kto rzadzi :) :) * PaulisC gratuluje synka :) :) Ale super :) :) To teraz prosze nam powiedziec jakie imie zostalo dla synka wybrane :) A z gabarytem sobie poradzisz :) Chlopa nosisz w brzuchu moja droga wiec sorry ale kruszynka to nie bedzie :P hihi. Dasz rade :) Ciesze sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anieczka zamiast kupowac test domowy to lec na bete :) Bedziesz miala wiarygodniejszy wynik i bedzie wszystko jasne :) Lec jutro przed praca do jakiegos laboratorium i rob bete :) jesli o ten test chodzi to ja Ci nie pomoge - nie znam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka zapraszam do londynu na tak piekna pogode :) Chociaz narazie sie wstrzymaj bo od weekendu do nas maja zawitac wiatry i zimno :) Ale to wszystko od Was idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka_84 a może warto pójść na bete ? beta da C***ewność,a jeżeli jesteś w ciąży to już na pewno wyjdzie :) testy oszukują :) bedę to powtarzać non stop,czego jestem przykładem.Jak masz kupić nowy test lepiej dołóż do bety i nie bedziesz się zastanawiać czy ten test jest dobry,czy zły,a może za wcześnie a może to a może tamto :) i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Pauliś, gratuluję! :) Kolejny forumowy chłopak! Super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA zanim ja bym się wybrała i dotarła to i u Was się pogoda popsuje :) no przepraszam ale tylko my mamy znosić te wiejki ?:) teraz Wy w tym Londynie trochę pocierpieć musicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusi mnie ta Beta... jedyne co mnie powstrzymuje to nie chce nadziei mężowi robić - test rano sobie dyskretnie zrobię ale badania krwi nie przegapi ;) Jakoś tak sobie ubzdurałam że mężowi to powiem jak już będę pewna że wszystko ok... po wizycie u lekarza jak już w końcu w ciąży będę... :( Nie chcę napędzać psychozy (chociaż już mu musztrę robię a to że w jeansach siedzi i se jajka grzeje... a to że się źle odżywia...) A jaki domowy test byście polecały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że najlepszy jest PreTest i PinkTest :) ale osobiście nie mam doświadczenia :) ja stawiam na bete :) u mnie w Kauflandzie są takie testy Pepino,one są o czułości 10 mlU i są niedrogie bo coś koło 7 zł,podobno w tesco też są,ale nie wiem,od dziewczyn słyszałam że też dobre podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mam nadzieje że do piątku @ nadal nie będzie to może nawet na betę od razu pójdę :) strasznie się boję kolejnego rozczarowania... co miesiąc liczę że może to już.... że może w końcu się udało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anieczka no chyba każda z nas,starających się to przeżywa :) ale nie zamartwiaj się nie potrzebnie i nie myśl o tym :) wszystko bedzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×