Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

ehh ja to wiem że testu nie sprawdza się po godzinie a co dopiero po ponad 2 dniach... ale wkręcam sobie że skoro 2 nie ma to może jednak.... rozsądek jedno a emocje biorą gorę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka, ja tam nie mam nic przeciwko temu zeby Twoj maz oznajmial nam wiesc o Twoim porodzie :-) U mnie @ tez przylazla wiec Nessaja matka chrzestna poki co nie zostaniesz. Zaktualizuje sie jutro jak na kompie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Widze ze sie @rozszalaly moja tez chyba jutro przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobity :) :) Alez piękny był dzis dzien :) Słoneczko świeciło :) 18-19 stopni było :) Normalnie cudnie :) Ale teraz juz spac mi sie chce, ciagle pic mi sie chce :) :) Ale człowiek głupi :) Anieczka witaj wsród nas :) Ja juz jedno dziecko mam i przy pierwszej ciąży nie było łatwo :( Trwało to ponad rok, ale udało sie :) :) Jak teraz zdecydowaliśmy ze chcemy drugie dziecko to byłam pewna ze w pierwszym, max w drugim cyklu sie uda :) No przecież wystarczy policzyć dni plodne i praktycznie codziennie do łóżka z mężem wskakiwać :) Myslalam sobie - No co za problem :) Zdziwiłam sie jak przyszła @ po pierwszych staraniach :) Ja byłam pewna ze jej nie bedzie :) no ale sie pomyliłam :( Nie jest to proste, ale ja tez nie zdawalam sobie sprawy jakie to skomplikowane :( No i teraz cierpliwie czekam aż przyjdzie i moja kolej :) Eweelka biedna córcia :( Meczy sie :( ehhhh i człowiek nawet nie jest w stanie szybko pomoc dziecku tylko musi czekac aż zacznie przechodzi powoli :( :( duzo zdrowka dla córci zycze :) :) Jovanka slonce wybaczam Ci :) :) Ale w przyszłości popraw sie :) hihihihihi. Mackowa kurde i wepchala sie ta @ :( Zaproszona nie była zdzira jedna :( Szkoda :( Ale kolejne bzykanka przed Wami :) :) Stymulowana w Tobie nadzieja i jestesmy z Tobą :) Alaa a Ty nie przyjmuj @ jutro :) Nie ma takiej opcji :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka nie ma problemu zeby Twoj maz nam przekazał nowinę :) W sumie dla mnie to i położna moze nam napisac :) Aby jakies wieści do nas docierały :) :) Lece spac moje drogie bo padam na ryj :) :) Dobrej nocki dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka a ja u Ciebie mamuska :) :) Jak sie czujesz??? Jakies objawy ???? Czekamy na wieści :) Uwazaj na siebie i maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Witam Was tak z rana! U mnie @ jeszcze się nie pojawiła, chyba muszę jutro zrobić test, tylko trochę się denerwuję. Maćkowa no to czeka Cię kolejny cykl starań. Alaaa66 a Ty kiedy robisz test? Spadam do pracy, nie chcę mi się bardzo w tą przebrzydłą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;* Pita czuje ze szykuja sie dwie kreseczki. Ja w tym cyklu nie licze dni plodnych. Nie mysle o tym i wyloozowuje sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Dziewczyny🌻 Człek juz w pracy siedzi na stanowisku i zwija te sreberka:) A moja @ własnie sie rozkręca, co za pech:( potem sie zaktualizuje bo musze zliczyć rachunek kiedy następna:( co za masakra:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hello :-) Eweelka po buuuuuuuczmy razem :-) moze ja wystraszymy i wiecej nie przylezie :-) Stymulowana pisz nam o objawach :-) Goofcia czekamy na wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa Ty sie śmiejesz a ja jestem mega zła, potwornie zła:( ZAŁAMKA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Pita w razie w mialam robic w srode ale myske ze sie dzis franca rozkręci milego dnia laski ciężki dzien przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Jovankajo no pewnie ze chcemy dostac wiadomość o Twoim porodzie :) wiec jak tylko akcja zacznie sie toczyć niech maz loguje sie do nas i zostawia info:) A ja sie zaczyn doszukiwać innych powodów braku @ bo przecież ciąża to byłby cud nieprawdopodobny:) a wiec Luteina, duphaston - może to przez to? Chociaż znajoma (ta wspaniała która powiedziała mi ze mam sie nie nastawiac na cud) tez to brała i normalnie dostała @ w terminie, ale jak wiadomo każdy jest inny. Musze wstawac i sprzatac dzis moj dzien gospodarczy :/ Iza85 ja tez mam słabość do wina, szczególnie czerwone wytrawne francuskie ohhh ten smak a ja tak dawno nie piłam Heh Maćkowa ewelka szkoda kurka wodna:/:/:/ Ala a ty swojej @ nie wpuszczaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1992
no my od wczoraj wieczora intensywne starania mam nadzieje ze w ttm cyklu sie uda hmmm wiem ze czasem to wymaga czasu ale moze wyjdzie. dzis mi sie wydawalo ze juz mam wiecej sluzu niz wczoraj wieczorem mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie go coraz wiecej i ze w tym tyg bede miec owulacje/ Dziewczyny czy zawsze podczas owulacji trzeba miec duzo sluzu i musi miec on okreslona konsystencje ? pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo :) Żoneczka strasznie mi przykro z powodu tego co Cię spotkało, czytając Twój wpis popłakałam sie ogromnie, i pomyślałam sobie że jestes naprawde najdzielniejszą i najsilniejsza kobietą jaką spotkałam, i będziesz najlepsza mamą na świecie, czego życzę ci z całego serca ❤️ Maćkowa, Ewelka szkoda że te paskudy przylazły :-O Ala, Stymulowana jejciu czekam na dobre wieści od was :) Iza85 dziękuję za pamięć :* 🌻 ja dzisiaj o 18 mam wizytę u gina :) jako że ostatni test robiłam we czwartek rano, bałam się że "ciąża znikła" :) więc wczoraj zrobiłam następny, tak dla potwierdzenia :) i zaszła u mnie mega zmiana - pożywiam sie chlebkiem z serkiem topionym :) na prawie wszystko inne mój żołądek mówi zabieraj z powrotem, także sobotę spędziłam w bliskim towarzystwie wc :) wczoraj nauczona sobotą jadłam tylko chlebek z serkiem, ale wieczorem poszliśmy uczcić z bratem i bratową zakup nowej pralki na pizze - o rany nigdy mi tak nie smakowała jak wczoraj, a po powrocie do domku grzecznie oddałam ją w czeluści toalety :) tak ogólnie odrzuca mnie od kawy tzn tak mnie muli po niej okropnie że szok, a ja bez kawy życia sobie nie wyobrażam :) tak poza tym wszystko bez zmian :D miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana trzeba być dobrej myśli :) ja też biore luteinę i mimo tego nie zatrzymała mi miesiączki :) wczoraj wieczorem wzięłam normalnie tabletkę a w nocy przyszła @ nawet troszkę wcześniej bo miała być koło środy :) izulinka7 jak ja Ci zazdroszczę tych ciążowych perypeti :) dbaj o siebie :) Jovanka już niedługo bedziesz mogła cieszyć sie swoja kruszynką :) szczęśliwego i lekkiego rozwiązania życzę :) nessaja mój maż tez ma takie bąbeleczki,więc pewnie taka ich uroda :) dziewczyny ja dzisiaj umieram ;/ brzuch mnie tak boli,że mnie chyba rozsadzi za chwile;/ miłego dnia wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Zoneczka strasznie mi przykro :( ale trzymaj się! jesteśmy z tobą! U mnie bez zmian cały czas boli mnie ten brzuch w górnej części, tak jakby żebra i pomiędzy :( Raz lżej raz mocniej, ale cały czas boli :( dziś bede u mojej gin i dowiem się co to jest i co zrobić żeby przestało boleć. Dziś już nie bede się tak rozpisywać, ale jak tylko się lepiej poczuję to wszystko nadrobie i napiszę do każdej z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka ależ ja Cie doskonale rozumiem. Też jestem wściekła. No myślałam że mnie wczoraj w pracy szlag trafi jak @ sie zaczęła. Ale dziś wstałam i stwierdziłam że mam dzień wolnego więc pieprze złoszczenie się na @ bo to i tak nic poza zmarszczkami i siwymi włosami nie da. Mam piękną, białą zimę za oknem, temp 1 stopień na plusie, zaczyna padac deszcz... Jest bosko, żadna @ mi wolnego dnia nie zepsuje ;) kochana łap 🌻 i głowa do góry! :) Stymulowana cieszy mnie bardzo że @ nie ma i oby nie było!! :) ja tam nie sądze zeby to luteina Ci @ opóźniała :) A tak przy okazji, czy Ty pamiętasz jakie badania hormonów zlecił Ci lekarz na pierwszej wizycie? Bo stwierdziłam że jutro przed pracą pojadę zrobic se badanie FSH, LH, estradiolu, TSH i prolaktyny. W necie wyczytałam że to takie podstawowe. Przed wizytą w klinice niepłodności chce mieć już badania porobione. Kontaktowałam się z kliniką, pytałam jakie badania zrobić i powiedzili mi że dowiem się tego na wizycie. Troche mnie to wkurzyło bo to moim zdaniem zwykłe naciąganie na kase, pierwsza wizyta 250 zł, i idzie człowiek z pustymi rękami, później druga wizyta już z wynikami też pewnie ze dwie stówy. więc doszłam do wniosku (może i źle robie) że na własną reke zrobie badania te podstawowe, tak się składa że jutro akurat 3 dzień cyklu więc w sam raz. Do następnego 3 dnia cyklu trzeba bedzie czekać ponad miesiąc a to wcale mi się nie uśmiecha. A te badania niby właśnie w 3 dniu cyklu najlepiej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobryy :) ale mialam dzis sen :P snilo mi sie ze bylam w ciazy.. szkoda ze to tylko sen. A z moim mezem dziewczyny znaczna poprawa. I przytulac sie chce czesciej i jakos tak wogole jakby sie mna bardziej interesowal :P oby mu to nie przeszlo za kilka dni bo akurat wypadaja dni plodne, niby powinnam jeszcze czekac ten cykl i nie konczymy w srodku ale moze jakies kropelki milosci wpadna :) A Giubelli gdzie jest? Angelus? Motynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ja uwazam ze dobrze zrobisz robiac te badania, bedziesz juz przygotowana i tak jak mowisz zaoszczedzisz pieniedzy. A to wcale nie malo. Zreszta, tyle juz wydalas na testy, na ziolka ze jesli masz mozliwosc to rob :) i daj nam znac jak wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :( U mnie chyba koniec ze staraniami ... tak sie pozarłam ze swoim ze chyba to juz koniec bedzie 8 letniego zwiazku :( mam dola i nic mi sie nie chce ... nawet jego badan nie pojechalam odebrac :( bo nie ma sensu ... załamana jestem i mam dosc wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa miałam robione to Wszytsko co napisałaś plus cytologię i rożne wymazy na bakterie. Co do estradiolu to ja bym na Twoim miejscu teraz nie robiła bo masz @ wiec Estradiol jest niski a jego wysokość ma znaczenie przed owulacja wiec szkoda kasy bo chyba ze jest w pakiecie to rób:) 250 zł tyle kosTuje każda wizyta czy tylko pierwsza? Martus co sie stało? Aż tak złe jest? Paulisc daj po wizycie znac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) :) Ja juz w drodze do pracy :) Ale chyba mi sie nie chce :) Pita mam nadzieje ze jak zrobisz test to beda 2 kreski :) Trzymam kciuki zeby tak było :) :) Paola i tak trzymaj :) Luzujemy i działamy :) Eweelka kurde malpisko jedne No!!!!!! Ale nie lamaj sie :) Cycuszki na przód, głowa w gore i walczymy dalej :) Sala ja mam nadzieje ze jednak sie u Ciebie nie rozkręci :) Stymulowana nie doszukuj sie bo moze nie trzeba :) Moze to wlasnie to :) :) W sensie ze fasolka :) Ja kiedys wina nie cierpiałam :) Wolałam sie piwa napić :) A od jakis 2-3 miesięcy non stop wino :) :) Kobieta zmienna jest :) :) Agnieszka No to trzymamy kciuki :) Izulinka współczuje Ci :( Ja nie cierpię wymiotów :( Ale dla dzidzi to i ja bym mogła wymiotować, oby tylko wszystko było okay :) :) Napisz nam po wizycie u lekarza co Ci mówił itd :) bedziemy czekac na wieści :) :) Brzoskwinka współczuje Ci tych boli ale trzymam kciuki zebys jakos przetrwała ten dzien !!!! Paulis napisz nam po wizycie co Ci gin na te bóle powiedziała :) Nessaja mysle ze ten sen niedługo bedzie rzeczywistością :) :) Super ze maz zmienił nastawienie :) :) Moze bedzie chciał sie teraz starać :) :) Kto wie :) Marta wkładaj banana na twarz i nie smutaj nam tutaj :) :) Bedzie dobrze kochana :) Ja jakis miesiąc temu ze swoim sie tak pozarlam ze myslalam ze go kuzwa czymś ciężkim znokautuje :( Masakra normalnie!!! Jestesmy ze sobą 10 lat ale tak to my sie nigdy nie poklucilismy :( Sama byłam w szoku ze my tak potrafimy :) Przez tydzien czasu służbowo ze sobą rozmawialiśmy, co jest u nas nie normalne, bo zazwyczaj po 2 dniach juz gadalismy normalnie :) Takze mysle kochana ze u Was tez bedzie okay :) Miłego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dziewczynki jeszcze raz ślicznie dziękuję za życzonka imieninowe ;-) :* 🌼 🌼 Maćkowa Martuś Eweelka eh głupie okresiska musiały przyjśc!! :O nie smucić się kobietki buziaki dla Was :*:* 👄 Eweelka dużo zdrówka dla córci ;* dziś chyba Iza i Goofcia mają wizyte z tego co pamiętam 3mam mocno kciuki aby wszystko było GIT! :* :) 🌼 Stymulowana normalnie kiedy testujesz i wogolee ?? jakieś objawy się już zaczęły ?? ale się normalnie niecierpliwię :P:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe dzis Goofcia i Izulinka maja wizyty :) Ja czekam na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyncia
Hej. Jestem tutaj nowa i chciałam się dowiedzieć osób bardziej doświadczonych w tym temacie ;) czy mogę być w ciąży. :) Zacznę od początku. na początku lutego rozmawialiśmy z chłopakiem o dzieciach i doszliśmy do wniosku ,że bardzo byśmy ich chcieli i ,że to jest odpowiedni moment. Okres miałam 14 lutego a skończył się 18. Dnia 23 lutego gdy kochaliśmy się w pewnym momencie ktoś przyszedł i musiałam szybko z niego zeskoczyć by się ubrać, okazało się że w tym momencie on doszedł i początek jego nasienia było we mnie a reszta wylądowała na nim ;D W tym dniu miałam problemy rodzinne i postanowiliśmy odłożyć dzidziusia na przyszły miesiąc. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywami lecz okazało się ,że trzy były przebite jakby igłą lub pinezką. (Najprawdopodobniej znajomych dziecko musiało je znaleść pomimo głębokiego ukrycia ich i przebić;P) Gdy się dowiedzieliśmy doszliśmy do wniosku ,że pomimo tego co się dzieje u mnie w rodzinie dziecko bez problemu by mogło przyjść na świat więc nie martwiliśmy się tym i mieliśmy cichą nadzieje ,że się uda. Jakiś czas po tych wydarzeniach dostałam białego śluzu jakiego nigdy wcześniej nie miałam, a przez ostatnie dni podbrzusze bolało mnie jak na okres gdzie myślałam ,że właśnie go dostanę. Nie wiem czy to też jest ważne ale ból żołądka również miałam gdzie bardzo rzadko mi się on zdarza. 16marca powinnam dostać okres i nie dostałam dziś rano zrobiłam test lecz niestety jedna kreseczka :( co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:P no to oby nie przylazła głupia @!! tyle tu Iz :D że nie ogarniam hihihi :)))) normalnie w realu tyle nie spotkałam :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nyncia witaj! :) ciąża jak najbardziej jest prawdopodobna, odczekaj kilka dni jak sie @ nie pojawi powtorz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyncia
no mam nadzieje ze sie nie pojawi ;) bardzo chcemy tego dzidziusia :) jak myslicie za ile dni powtorzyc test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Hej, właśnie przeczytałam (wygrzebałam) co przeszła _nessaja_ .... czytałam jak jakby o sobie. Zazdroszczę Ci kochana że już ci minęły te 3 miesiące i już możesz coś myśleć o działaniu:) ja odliczam. A mam takie pytania: ile byłaś na L4? i kiedy pierwszy raz po zabiegu mogłaś się kochać? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×