Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

nyncia ja to bym pewnie po 2-3 dniach powtórzyła test bo jestem niecierpliwa bestia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyncia
też jestem niecierpliwa szczególnie w tym temacie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
marzec mi jakoś zleci na L4. kwiecień wrócę do pracy i będę robiła nadgodziny, maj to samo -nadgodziny. więc jakoś mi zleci też prędko mam nadzieje. wybiorę się na jakąś imprezkę może dwie. już jedno piwko w sobotę wypiłam z mężem i oglądałam "twoja twarz brzmi znajomo" odprężałam się. a pod koniec maja lub na początku czerwca wybieramy się na cudny i upojny weekend do szczyrku. i może wtedy coś powstanie z miłości :) bo mamy rocznicę ślubu 25 MAJ!! ja mam też w sumie takie szczęści że mam krótkie cykle bo moje cykle to 19+5. czyli 24 dni cyklu:) to mnie to tak prędko minie że hej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
_nessaja_ nie tylko Ty dziś śniłaś:):) mój mąż zaczął krzyczeć w nocy.. przebudziłam go i zapytałam co mu się śniło. żeby całego bloku nie obudził. i śniło mu się że rodziłam dzidzie i nagle prądu zabrakło i mój mąż darł się na pielęgniarkę żeby coś zrobiła :D pośmialiśmy się troszkę i poszliśmy spać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nyncia może idz na bete :) to badanie jest dokładniejsze ,a testy mogą oszukiwać :) mi testy wychodziły negatywne a poszłam na bete i wynik 998,13 .więc teoretycznie testy powinny byc pozytywne,a jednak nie były :) Żoneczka podziwiam Cię normalnie za tą siłę :) trzymam za Ciebie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nyncia jesli to byly dni plodne to szansa jest :) moze zostan z nami, bardzo duzo daje to jak mozesz sie czasem wygadac w towarzystwie ktore najbardziej Cie zrozumie i ma podobne problemy :) Zoneczka ze szpitala dostalam tydzien L4, wg mnie troche za krotko bo tydzien pozniej jakos mialam jeszcze takie bole ze plakalam z bolu. Wiec poszlam do mojego gina i on w sumie sam zapytal czy potrzebuje jeszcze L4 i dal mi dwa i pol tygodnia, wiec w sumie po szpitalu 26 dni. Chociaz jedna dziewczyna co ze mna na sali lezala po czyszczeniu juz 5 dni pozniej w pracy byla. Ja sie nie czulam na silach nie tyle fizycznie co psychicznie. Jesli nei czujesz sie gotowa to nie wracaj jeszcze, gin zrozumie pewnie i przedluzy L4 :) a co do kochania sie to przy wypisie mowili mi zeby co najmniej przez dwa tyg nie wspolzyc, ja plamilam trzy tygodnie niespelna. Ja chcialam poczekac do okresu bo w sumie bolal mnie brzuch jeszcze codziennie. Ale kochalismy sie dzien przed moim okresem juz :P ktory dostalam dzien przed terminem :) a brzuch pobolewa mnie do dzis czasem, czesto jak sie przytulam z mezem to mnie lekko boli w pewnych pozycjach. Ale juz zmierza wszystko ku lepszemu :) no i widze zmiany w cyklu takie ze piersi nie bola mnie wogole co wczesniej bylo normalne a za to nie mialam takiego plodnego sluzu ciagnacego a teraz juz tydzien przed owulka sie pojawia i znika tydzien po owulce :P Zobaczysz kochana, czas leci szybko, ani sie obejrzysz i powrocicie do staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 brzoskwinka14 czemu nie dopiszesz się do naszej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyncia
Tak to były dni płodne :) I z wielką przyjemnością zostanę i będę informować co i jak no i oczywiscie pomagac i doradzac jesli dam rade :) Trzymajcie za mnie kciuki prosze ;) Ktoś jeszcze tutaj planuje dzidziusia? :) lub czeka niecierpliwie tak jak ja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe nie bede testować bo sie boje poczekam na @ a jak nie to 28 wizytę. Objawy sama nie wiem czy je mam czy sobie wkręcam ale mija temp utrzymuje sie od tygodnia na poziomie 36,9-37,2 i wczoraj zaczęły mnie bolec (.)(.) ale tak lekko wiec nie wiem. Chciałabym żeby to było to ale boje sie wierzyć, boje sie rozczarowania:/ mam dzisiaj humor do d**y:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyncia
Stymulowana, nie wiem dokładnie jaka masz sytuacje ale co do strachu przed rozczarowaniem to to znam niestety... teraz gdy wiem ze wczoraj mial przyjsc okres za kazdym razem boje sie isc do lazienki ze przyszedl i ze dzidziusia nie bedzie :( ale jestem dobrej mysli i tez staram sie nie nakrecac za bardzo chociaz gdy widze jak moj chlopak sie cieszy i juz mnie glaska i caluje po brzuchu z nadzieja ze moze sie udalo to az sie rozczulam i wiem ze jak przyjdzie okres to bedzie mi baaardzo smutno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka dopisuj sie raz dwa. Musisz wpisać swoje wiek, ktory to cykl starań, o która dzidzie sie starasz i kiedy termin następnej @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyncia
Stymulowana, Dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze cos mi zjada moje posty! Wyskakuje tylko połowa tego co pisze! Nyncia popatrz ilu naszym ciezarokom udało sie zając na poczatku starań:) wiec głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyncia
Tylko że u mnie to starania można powiedzieć z zabezpieczeniem było ;D Więc niewiem czy te dziurki to znajomych dzieci zrobily cos dadza heh ;) jak nie to w przyszlym miesiacu moze sie uda :) chociaz tak bardzo bym chciala teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI 🌼 Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Pita82____________32________1s________1dz________@16. 03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 4 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz_______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs _________________ 05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13cs_________1dz_______@13.04.2014 mam nadzieję że inne dziewczyny nie bedą bardzo złe że się wam wtryniłam bezczelnie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka gdzieś wcześniej napisałam Ci "szczęśliwego i lekkiego rozwiązania" ;D źle spojrzałam i myślałam że masz termin na marzec,a teraz patrze w tabelce że na lipiec :) sorki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka super ze dolaczylas i dopisałas sie do tabelki :) :) Ja w sumie na chwilke :) Czekam na wieści od Goofci i co chwila odswiezam :) Pozniej zasiade i Was wszystkie poczytam :) Goofcia jak bedziesznpo usg to pisz do nas kochana !!!!! Daj znac - czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta Sloneczko nie denerwuj sie i nie smutaj. Jutro inaczej spojrzysz na swiat i zycie i wszystko wroci do normy, wrocicie do siebie i do staran szybciej niz Ci sie to wydaje :-) Dzis jakis taki dzien chyba... Stymulowana ja mam humor wisielczy. Mam wszystkiego dosc. Szczegolnie pracy. Juz siedze zastanawiam sie co tu robic zeby do niej nie chodzic. Jest mi ciezko siedziec po tych 12 godzin, moja skolioza dokucza straszliwie :( chyba lapie jakas depreche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski u was tez tak wieje matko co za pogoda a ja właśnie się do gin zbieram jak sobie pomyślę że mam w taką pogode jechać to masakra.a do tego prądu nie ma:-( i to już na tyle długo że laptop mi pada już. jak do wieczora nie włąćzą to chyba szału dostanę bo co ja robić bede co?????.chyba przed wizyta laptopa do teściowej zawioze co się naładuje bo i nacej to ja wymiękam. mąż mi swojego nie odstąpi bo sam bedzie się nudził. mały spi a ja jak taka dupa siedze. wogóle to mam dla was zdjecia pewnie ostatnie mojego brzucholca wieczorkiem wstawie na poczte. do terminu 8 dni a widze już że brzuch mi opadł więc zobaczymy:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja jestem zglaszam się;);) pogoda straszna wieje zimno. Goofcia czekamy ha wieści;) dziewczyny nie wiecie ci to może być strasznie boli mnie nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kilka dni mnie nie było to teraz mam co robić... jescze chyba z 10 str mi zostało do przeczytania:( ale po kilku str widze ze się sporo działo. żoneczkaKRK przykro mi z twojego powodu. mam nadzieje ze szybko ci się uda mieć dwie kreseczki. będzie dobrze;) Fiona gratuluje córeczki. zdrówka dla maleństwa:) Izulinka gratuluję drugiej kreseczki. motynka gratuluję synka widzę że "sezon kreseczkowy" rozpoczęty bo już druga ma dwie kreseczki:) fajnie cieszę się:):) to która następna?? marta, maćkowa, eska, stymulowana teraz wasza kolej bo jak patrze na tą tabelke to widze ze już wystarczająco długo czekacie więc teraz wam powinno się udać!! WAM I POZOSTAŁYM ŻYCZĘ POWODZENIA Ja już jestem po @:) na szczęscie aż tak zle nie było jak poprzednio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka14 nio i gitara że jesteś w naszej tabelce :) Iza85 ja też co troche odświeżam i czekam na wieści od Goofci Dziś czuję się jak muł bagienny niskie mam ciśnienie i nie mam na nic siły, zasypiam na siedząco, a pogoda też nie poprawia humoru normalnie wichura i wiszą wielkie chmury. Zaraz sobie pyknę sok pomidorowy i może jakieś ciacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyncia
angelusdominus, moze przewialo ci nerki spróbuj je wygrzać powinno pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do ciężarówek, bo ostatnio zauważyłam na policzkach że zaczęły mi się robić takie właśnie brązowe plamy :/ tutaj pisze że to ostuda hm, co prawda tyle jak na zdjęciu jeszcze tego nie mam ale już dość widać jak by normalnie jakieś brudne było.. ;/ aż się boję pomyśleć co będzie jak słońce będzie latem mocniej dawać.. macie coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×