Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

brzoskwinko to naprawde straszne:( niesamowita tragedia:( nie wyobrażam sobie tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego takie rzeczy się dzieją ... komu to dziecko zawiniło...nawet nie wiem jak ono tą sepse złapało,czy w szpitalu...głupio pytać... no ale tragedia straszna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko straszna tragedia. Nie wyobrażam sobie tego co ta kobieta może przeżywać. Zawsze jak słyszę w tv o takich sytuacjach to aż płakać się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana a mackowa tak jak i Ty zdolowana :( przykro mi ze Tobie sie nie udalo :( U mnie natomiast 11 dzien cyklu, pecherzyki miernota, wielkosci jak na 5 dzien. Dostalam clostilbegyt i przez 3 dni mam brac. Moze cos ruszy chociaz szczerze Wam powiem ze w to nie wierze :( 2 kwietnia mam isc na kontrol. Wyniki lekarz sprawdzil i powiedzial ze sa ok. Jak zapytalam go o LH ze niby za niskie to stwierdzil ze normy podane przez laboratorium sa dla kosmitow. I co najgorsze kazal isc na HSG... moge miec jakies zrosty po wycieciu wyrostka :( dostalam skierowanie do szpitala :( ehh jestem zdolowana i do tego musze brac leki na cukrzyce po ktorych prawdopodobnie bede rzygac jak kot przez kilka pierwszych dni :( ajjj psia dupa :( i do tego leje za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa trzeba wierzyć i byc dobrej myśli-bedzie dobrze zobaczysz!!Trzymaj sie Kochana❤️ Do tego szpitala to kiedy masz niby isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Isc juz teraz zeby sie zapisac. W kolejce ze 3 miesiace bede czekac, moze pol roku. Nie wiem ale jakos mi sie nie usmiecha. Miala ktoras z Was robione HSG? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana :( "Nawet jeśli niebo zmęczyło sie błękitem, nie gas nigdy światła nadziei" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza, potem Wam napisze co powiedział bo teraz jestem w mojej ukochanej indyjskiej restauracji tak na pocieszenie:) Maćkowa nie martw sie!ja miałam hsg! Niczym sie nie martw po clo bedziesz miała giga pęcherzyki, prawda brzoskiwnka? Tylko czemu tak długo musisz czekać na hsg?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa :( "Nie mozesz zmienić tego, ze ptaki zmartwień i trosk unoszą sie nad Twoja głowa. Ale mozesz nie dopuścić do tego, aby zakładały gniazda w Twoich włosach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a teraz do Was wszystkich :) "Nie zapominaj o tym, ze każdy nowy dzien jest Ci dany po to, abyś był szczęśliwy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana, Maćkowa główki do góry. Nie pierwszy i nie ostatni kopniak od życia. Ważne, żeby się nie poddawać. Idę spać, bo czuję się jak wrak człowieka... Chyba zaraz rozwali mi łeb!! Masakrycznie mnie przewiało... Czuję się jakby mi ktoś wbijał do mózgu igły przez uszy:-\ trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackowa wszystko bedzie dobrze :) po clo bedziesz miała balony a nie pęcherzyki :D zobaczysz :) Stymulowana co tam dobrego wcinasz ?:) IZA ❤️ Miłego wieczoru kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzieki dziewczyny. Mimo wszystko nadal nie mam wiary w to ze bedzie dobrze. Przewaznie clo pije sie na poczatku cyklu a nie w polowie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana, Mackowa :( wazne zeby sie nie poddawac i walczyc o swoje szczescie! wasza walka bedzie wynagrodzona najcenniejsza nagroda jaka kiedykolwiek dostaniecie od losu :) pomyslcie ze te wasze lzy ktore teraz powoduja wasz smutek w niedalekiej przyszlosci beda lzami szczescia :) Agniesia a wiec kiedy do doktorka idziesz? Iza piekne slowa :) A ja wam powiem ze mnie juz brzuch boli ze smiechu, moj maz jest niepowtarzalny :P Jemy kolacje i mowie mu ze kolezanka w pracy w ciazy jest i na L4 bo rzyga, wiec mowie ze jak ja bede w ciazy bede chciala tez isc od razu chocbym miala symulowac przed doktorkiem swoje zle samopoczucie. Opowiada mi ze jego kolega w pracy pytal jak tam u mnie, mowil ze przy nastepnej ciazy zebysmy poszli na badania PLANETARNE bo sa darmowe po jednym poronieniu w tamtym miejscu bynajmniej i mamy sie nie dac zrobic w bambuko. Pytam -jakie badania?? -no planetarne -.... jakie?? chyba prenatalne hahahahhaha -tak? ja caly czas myslalem ze to sa planetarne PADLAM! :D smieje sie z tego do teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pojadlam mniam, bakkazany, kurczak w sosie maslano pomidorowym ryz basmanti paczki w kardamonie, muzyka z filmow bollywood ahhh Ale do rzeczy......odebralam wyniki.....wyszlismy ze szpitala, zaczelam wyć, krzyczec ze to koniec ze wiecej nie chce, ze nie bede sie leczyc juz wiecej, beac lekow nie bede i zabiegow tez wiecej nie zrobie, moj maz wsadzil mnie do auta i zawiozl do lekarza.....wizyte mielismy miec dopiero w piatek, ale doktorek bez problemu z nami porozmawial i ku naszemu zdziwieniu powiedzial ze nie moge odstawic lekow i za tydzien mam powtorzyc bete, normalnie szok, powiedzial ze moglo pozniej dojsc do zaplodnienia i zeby miec 100% pewnosci trzeba poczekac jeszcze tydzie , wtedy jak dalej nic nie wyjdzie mam odstawic leki, zaczne nowy cykl, nowe starania i nowa iui, na cud juz nie licze, ale nie zalamuje się, w koncu sie uda:) Mackowa a Ty masz clo do picia??? Iza poetko nasza:) Nessaja heh dobre Dziekuje za Wasze kciuki i wsparcie, kocham Was dobranoc buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza sypie cytatmi jak z rekawa. Poetka nasza :* Nessaja <3 hm moze warto skorzystac, jakas nowosc? Hahha :* Stymulowana glowa do gory nic straconego jeszcze. Tak jak lekarz powiedzial <3 bede sie modlic za Ciebie chociaz to rzadko robie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana tak i mam go brac raptem 3 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczęta :) No tylko Wam skopie :) Praktycznie 4 strony :) Zaczynam :) ... Kasik i tak trzymaj :) Maluj, sprzątaj, jedz po towar, wystaw go itd. i nie myśl o fasolce :) :) Najlepsze podejście :) ... Maćkowa nocke poprzednia miałam z przygodami i jeszcze dwie takie przede mną :) Ale to nieważne :) Najważniejsze zeby nasze młode wyzdrowialo :) :) Nie smutek sie kochana po wizycie :) Silna baba jestes :) Razem ze swoim dacie rade to wszystko przetrwać :) :) Wierze w Was :) ... Stymulowana przykro mi slonce :) Ale juz tu na forum pokazało sie to przysłowie : "co nas nie zabije to nas wzmocni". Wiem ze czasami pewnie masz dośc ale walczcie :) Oboje dacie rade :) Razem bedziecie sie wspierać i wytrwacie :) A Wasza cierpliwość zostanie nagrodzona :) :) Aaaa i dzis pozwalam Ci zapalić :) ... Agniesia Ty naprawdę smigaj do lekarza!!! Niech sprawdzi o co cho :) A napisz mi jeszcze na ktorej stronie znalazłas ten wpis Jovanki jak test zrobiła - plisss :) Bo ja nie moge znalezc :) ... Brzoskwinka czekalam dzis na wiesci od Ciebie :) Co chwila zakładałam, ale jak przeczytałam Teoj wpis to mi ręce opadły :( :( Ehhhh. Dzialaj z testami owu kochana moze one pomaga :) Trzymam kciuki :) Zabieraj meza do łóżka i do dzieła :) A to co napisalas o znajomej i jej tragedii.......smutne i to bardzo :( :( Jak sie "podnieść" po takiej tragedii :( :( ... PaulisC jutro wleze na emaila to zagłosuje :) ... Kaarcia Ty niecierpliwa istoto :) :) Ale wiesz ze to jeszcze o niczym nie świadczy nie?? Czekaj teraz cierpliwie i zrób test dopiero po terminie @ ktora oczywiście nie przyjdzie :) :) ... Goofcia napisz jak Ty sie czujesz? Jak fasolka? A co do mojego odpisywania to zdradzę moja tajemnice :) Otóż najpierw sie loguje :) Pozniej odpalam odpowiedz na ten temat :) A pozniej zjeżdżamy w dol i czytam i cały sekret jest taki ze to co przeczytam to na bieżąco odpisuje :) Zazwyczaj pisze z tel wiec co chwila przesuwam stronę w gore i w dol, w gore i w dol..... I tak to wlasnie wyglada :) Apropo "ciąży z zaskoczenia" to tez lubię ten program :) ... Nessaja ale to Wy na jakiejś planecie chyba musicie je robić :) I nie mam na myśli tu ziemi :) Albo Mars albo Jowisz :) :) heheheh. Dobry jest Twoj maz :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ale smaka narobilas :) .... Kobiety moje ciesze sie ze pomimo niezbyt dobrych wieści dzisiaj - nie poddajecie sie :) Jestem z Was dumna :) :) Ja wasza cytaciara i poetka :) :) Dziewczyny :* dla Was wszystkich :) Lowciam Was bez wyjątków :) :) .... Brzoskwinka jeśli wypryszczylo mnie dla fasolki to przyjmuje to na klatę i zniosę nawet wiecej :) Ale jeśli na @ to ja dziekuje!!!!!! Stanowczo odmawiam :) ... Dobranoc lachonki moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam dziś w pracy, ponieważ chciałam wrócić od poniedziałku, a niestety byłam długo na L4 i potrzebowałam iść do lekarza o przedłużenie zdolności do pracy.(dostałam od "kopa" bez problemu) Miałam chwile żeby zamienić z kierownikiem parę zdań, powiedział mi coś bardzo fajnego, w stylu, żebym się nie poddawała pomimo tego co przeszłam, żebym odczekała jakiś czas i próbowała od nowa. (oczywiście chodziło mu o ciąże) Jest to niewiarygodne jak fajnie trafiłam, że w pracy mam życiowego kierownika, któremu nie zależy na tym żeby się mnie pozbyć.. aż miło i z chęcią się wraca do pracy. A po za tym taki spokojny wieczór, nawet ciepło było dziś w krakowie, słoneczko, niebieskie niebo, zapowiadają się takie piękne dni:) a za 2 miesiące cudne dni:* ja czekam na pierwszy okres który już jakoś na dniach powinnam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana, Maćkowa - :( Proszę, nie załamujcie się tylko:* Stymulowana - pamiętaj: Kabhi Khushi Kabhie Gham ❤️ Agniesia - pamiętam, że to było 13 listopada, jakoś po 17, w 29. dc:) Jako że cykle wahały mi się w ciągu ostatniego półrocza między 30 a 35 dni, a ten najostatniejszy trwał pierwszy raz w życiu jedyne 28 dni, to z tego co pamiętam uznałam, że jak w listopadzie przekroczy choć o jeden dzień te dziwne 28, to robię test. I stąd stało się to w 29. dc. :) A! Dziękuję za hasełko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja - heheheheheh ależ się uśmiałam!!!!! aż musiałam to koniecznie przeczytać mojemu mężowi... :):):):):) badania PLANETARNE. :D:D:D ciekawe czy wg niego bada się je teleskopem:):):) dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wiecie co robiłam od swojego ostatniego wpisu? Przeczytałam wszystkie swoje posty odkąd tu trafiłam:) 2 września, strona chyba 45., nie pamiętam dokładnie. Wszystko przeżyłam jeszcze raz, wszystko:) Agniesia - nie wiem jak to się stało, ale z tymi objawami ze strony cycków to ja Cię trochę okłamałam - znalazłam, że najpierw pisałam, że dziwnie mnie bolą cyce i sutki mam jakieś opuchnięte, potem pisałam, że cycki norma, a potem, że sutki puchną tylko czasami i mam na cycorach niebieskie żyły, ale że u mnie to norma. O ciąży powiadomiłam lakonicznie na stronie 84, potem wzięłam prysznic, a następnie opowiedziałam w szczegółach na stronie 85. A teraz najlepsze! Tydzień przed spodziewaną @ zrobiłam test!!! (Nie pamiętam tego w ogóle...) Negatywny. Czyli nie ma się co nakręcać, że jak się kupi ten o największej czułości co to po 6 niby dniach pokaże ciążę to na bank wynik będzie wiarygodny. Zależy jak u której wzrasta hcg - to tak na pocieszenie:) Jeju, ale się wzruszyłam po całej tej "podróży"... Tyle już czasu minęło, a ja nadal nie mogę uwierzyć, że się udało i że we mnie rośnie mały człowiek... Myślałam, że kobieta z czasem oswaja się z tą myślą. A u mnie to nie jest tak do końca:) Wciąż co rano bywam zaskoczona:) Szczęśliwa, ale zaskoczona:) Niepojęte - i zapewne dlatego zwie się cudem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiękny jest początek, potem trochę informacji naukowych, ale bardzo ciekawych (nie pomijajcie), a od 31 minuty coś niesamowitego... To jest pierwszy z trzech odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dedykuję Goofci, Izulince (aby mogły przyjrzeć się swoim maluszkom z bliska) i wszystkim Staraczkom - aby nigdy nie traciły nadziei i uwierzyły, że być może za kilka, kilkanaście dni taka sama historia rozpocznie się w nich samych:* ❤️ Albo już trwa;) http://vod.pl/odyseja-zycia-od-pozadania-do-plodu,143653,w.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×