Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
hej to ja kasiaa12 pisze jako gość bo na tel nie moge sie zalogować. 11 marca miała ostatnią@. dzis mam 18dc cykle mam różne w lutym był 28 dniowy a teraz 31 dniowy. teraz też gdzieś tyle bedzie trwał bo niedługo mam znowu brac luteinę. ostatnio jak liczyłam to wychodziło mi ze owulacja będzie 26 marca. a jak sprawdzałam na necie to wyszło 28 marca. objawów żadnych nie mam tylko od soboty bolą mnie (.)(.) imam wrażenie ze w środe bolały trochę bardziej i raz czy dwa bolał mnie lewy jajnik ale to było ukłucie a nie jakiś nie wiadomo ile trwający ból. czy warto patrzeć na te kalendarzyki na necie bo jak by nie było to dwa różnicy jest. tylko nie wezcie mnie za typową głupią blondynkę (bo jestem naturalną blondynką) bo u mnie naprawdę jest ciężko to określić bo nie mam ŻADNYCH objawów. zawsze dwa tyg po @ bolą mnie (.)(.) i nie ma znaczenia czy @ sie pojawi za dwa tyg czy nie. uwieżcie mi wiele razy tak miałam ze przez dwa tyg nie bolały a później jak zaczeły to myślałam ze mi zaraz odpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dzisiaj piekny sen. Ze urodzilam bliznieta. Ze moj byl taki podekscytowany. Fajnie bylo to poczuc. ten cykl znow na straty.wojna u mnie nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat ]o rany haha jak wysrany ryż :D padłam :P 🌻 zapiekane kłącza z przekwitających ziemniaków podane na musie z koguciego pazura :P o matko uważaj Jovanka jak będziesz to jadła :D ja wymiękam po samej nazwie, ale niech moc będzie z tobą :D 🌻 Paola ja tez kiedys miałam apetyt i smaka :D przed zrobieniem testu, później systematycznie gorzej :) 🌻 Żoneczka dla nas ty też jesteś wielka i silna :) 🌻 u mnie dalej masakra :( zwazyłam sie dzis rano i jestem 2 kg na minusie (tym się bardzo nie przejmuję) bo mówiłam wam że ostatnio miałam 7 z przodu - jeszcze 100 g i juz jej nie będzie :) więc wszystko ma plusy i minusy :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Jovanka melduję się! U mnie ostatnio nic się nie dzieje, ale systematycznie Was czytam. * Stymulowana mam do Ciebie zapytanie.. Wyczytałam, że stosujesz ten Duphaston. Jak się po nim czujesz, czy masz Jakieś efekty uboczne? A teraz spadam do pracy "podokuczać" co poniektórym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewuchy :) Ale u mnie dzis ponuro :( A czuje sie jeszcze gorzej niż w nocy :( Teraz czuje sie jak wysrany ryż, dodatkowo przejechany przez walec :) :) Zatoki mi totalnie z******* :( Jak wstałam rano to na uszy nie słyszałam, tak miałam zapchane :( ... Paola nasz młodzieniec miał infekcje oczu i musiałam mu krople z antybiotyków wpuszczać cztery razy na dobę :( Slonce pozostaje Ci chyba zaufać swojej intuicji przy wyborze lekarza :( Każdy ma odmienne opinie o lekarzach :( ... Kasiaa12 kurczę trudno określić ;( A próbowałaś z testami owu??? Moze one beda Ci pomocne i bardziej określa kiedy jest owulka :) ... Sala śliczny sen :) Aż sie rozmarzylam :) ... Izulinka współczuje :( Ale powiem Ci jedno :) Uważam ze bedzie dziewczynka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Jovanka co do wyboru szpitala to mam trzy do wyboru. Jednego z nich jestem prawie pewna, cały czas czytam opinie rodzących na temat tego szpitala i zbieram od znajomych informacje. Do lipca jeszcze mam czas ale tego jestem prawie pewna. Co do lodów to też regularnie je jem. Jak mój wraca z pracy to za każdym razem mi kupuje, bo niestety w najbliższym sklepie nie ma tych moich ulubionych :) IZA85 też myślałam że to jakiś żart. Nawet wypowiadał się mężczyzna właśnie w taki sposób oszukany przez partnerkę, ale późnij się na niej nieźle odegrał. Obejrzyjcie sobie ten odcinek, dobry jest. Pogoda u mnie jak średnia, mgła, ale może popołudniu słoneczko wyjdzie. Weekend ma być cieplutki, i mam nadzieję że taki będzie :) Też muszę sobie kiedyś posiedzieć i poczytać moje wypociny od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to biedny ten Twoj synus:( szkoda mi ludzi wszystkich chorych i przeziebionych. Zawsze tak mialam.. Ja sie ciesze ze choruje raz na rok i tylko jesienia.. Izulinka ja do testpwania mam hoho i jeszcze daleko. Od wczoraj wieczora do dzis cos mnie kluje. Jakie to meczace bo kazdy moze to jako objaw odebrac a to na milion procent nie jest objaw. Od tygodnia mam zamiar wstac o 7 a wstaje o 10....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulisC aż poczytałam na necie o tych testach - szok!!!! Musze poszukać tego odcinka i obejrzeć sobie :) .... Paola zazdroszczę Ci ze tak rzadko chorujesz :) W sumie ja tez moze ze dwa razy do roku kiedys chorowalam, a teraz.....porażka :( Co 2-3 miesiace?? Czasami rzadziej. Nie wiem o co chodzi :( :( ehhhh .... Jadę ja juz do pracy :( Nie chce mi sie cholernie :( Czuje sie beznadziejnie :( Wszystko mnie boli :( Zaraz bede płakała :P Czemu jak sobie głupia wolnego dzis nie wzięłam??? :) Dobre pytanie :) Miłego dnia dziewczyny :) I nie piszcie za duzo dobra !!! PlizZzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... Nessaja mam to co ty jedna znajoma zaszła miesiąc wczesniej ode mnie i za miesiąc juz rodzi a kolejna zaszła niedawno po 4 latach starania i nie powinnam być zazdrosna ale jednak jestem i zbieralam się tydzień żeby do niej zadzwonić z gratulacjami i umówić się na kawę ... A wiec każda tak ma w większym lub mniejszym stopniu ... Jovanka kochana , kocham cie czytać jesteś debesciara ! :) zresztą Iza tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane;* jovanka no mniej już trochę się stresuje ;) wczoraj nad ranem wyprawiam m do pracy wychodzi a pod naszymi drzwiami śpi jakiś menel ej no sorry tqk się zdenerwowałan że już zasnąć nie mogłam oczywiście m go przegnal. Ale kurcze no mało to jest przytulkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane;* jovanka no mniej już trochę się stresuje ;) wczoraj nad ranem wyprawiam m do pracy wychodzi a pod naszymi drzwiami śpi jakiś menel ej no sorry tqk się zdenerwowałan że już zasnąć nie mogłam oczywiście m go przegnal. Ale kurcze no mało to jest przytulkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 a Ty tez poronilas? Glupie to uczucie, wglebi serca ciesze sie ze wszystko jest u nich ok, ze malutka zdrowa ale gdzies tam wlasnie gleboko to uczucie ze ja tez moglam byc teraz szczesliwa siedzi we mnie. Zoneczka a wiec startujemy razem :) oby nam sie udalo jak najszybciej :) ile staralas sie o malenstwo teraz? Wklejam dla przypomnienia bo dawno nie bylo naszej tabelki, Iza jak sytuacja? :) MAMUŚKI kwiatek.gifusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gifusmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik_85_______________28______14 cs______2dz_____@03.04.2014 ŻoneczkaKrk ___________25______ 0cs________________@05.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_______________22______16 cs________1dz____@12. 04.2014 brzoskwinka14_________21______13cs_______1dz______@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs______1dz______@14.04. 2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Nessaja ja poronilam w listopadzie na poczatku 9 TC to była moja 1 ciąża a udało sie zajść za pierwszym razem ... Ale nic się nie poradzi tak bym chciała zęby w tym miesiącu się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to w tabelce powinnam mieć ze się staram o drugą dzidzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agniesia88 pisze w telefonu bo mamy awarię internetu. niestety, dobrych wieści nie mam. w ciąży nie jestem, poza tym mam problem z ciśnieniem, a nogą świrowała za sprawą żylaka prawdopodobnie. chyba że to od jajnika, ale to po badaniu ginekologicznym dopiero będzie wiadomo. szczegóły wieczorem. ale nie łamiemy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej znów mnie troszke nie bylo niestety laptop mi padł. troszke głupio mi pytać w takiej sytuacji gdy mi w koncu sie udało a większość z was nadal sie stara ale moze któras z was mogła by sie wymienić opakowanie clostilbegyt za duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia czekamy na wiecej info. Jaka szkoda ze to nie fasolka;( :* Ost pcham w siebie witaminy i nawet widze po paznokciach duza roznice. Sa zdrowe i mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wypilam shota z witamina c****ije napoj owocowy z melisa i imbirem. Stres bede eliminowac z mojego zycia:D Piekna pogoda piatkowa a ja druga zmiana iiii jutro na 6:/ ale reszta wolna bedzie. Do tego w niedziele przestawiamy zegarki oh nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w chwili wolnej patrze tylko czy fasolek nie przybylo na nic wiecej nie mam czasu...Jovanka, kochana jestes:) przeczytalam tylko Twoj wpis i wlasnie ten co o mnie wspomnialas:* jak bede miec wiecej czasu to znow na dobre powroce, z jednej strony to dobrze bo ten cykl postanowilam odpuscic takze moze i dobrze ze nie mam czasu to chciaz nie mysle... sciskam Was bardzo mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, leci dzionek ,coraz blizej weekend, odliczam do wyjścia:) Kasik89 jestem w podobnej sytuacji, Ty , ja i nessaja trzymamy sie razem i jakoś damy rade. Musi sie teraz udac -jestem dobrej myśli Kochane:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc internet powrócił. Wczoraj się nie zameldowałam, bo pracowałam do 21!!! wyobrażacie sobie? 11 godzin na wysokich obrotach, jak wróciłam do domu to padłam niczym trup. Nie miałam nawet siły zjeść kolacji:( a z rana szybko do doktora, ale zanim poszłam to zrobiłam test, żeby wiedzieć co mam doktorowi mówić. no i...... negatywny - wiadomo. Ale jeszcze wtedy liczyłam, że może za wcześnie... Doktor obadał, zrobił wywiad, kazał ciśnienie w domu mierzyć i zapisywać, bo być może mi skoczyło na widok białego fartucha. Niby nie jest źle z tym ciśnieniem, rozkurczowe 99 albo 101. zawsze miałam w normie, albo poniżej normy, ale z tym nic póki co nie robić, najpierw trzeba potwierdzić bądź wykluczyć ciążę. MIAŁAM iść we wtorek na betę. Bla bla bla, ogólnie będę żyła. Drętwienie nogi może być od jajnika, ale to dopiero po wizycie u gina będę wiedziała. Ale do rzeczy: poszłam w pracy do łazienki, a tam jakieś brązowe coś! Poczułam się jakby ktoś mi nagle brutalnie oderwał te skrzydełka, które wczoraj jeszcze miałam:( no i się rozkręca powoli;(;(;( do wieczora pewnie mnie zaleje morze czerwone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana, a to nie było przypadkiem tak, że ta biedronka zasnęła?? też kiedyś miałam biedronkę na kwiatku. Potrafiła się dwa dni nie ruszać, a potem normalnie dalej żyła. Przeniosła się na inny listek i dalej tam "zastygała". Karmiłam ją nawet chlebem, ale nie wiem czy go jadła. Na pewno się nim interesowała:) A któregoś dnia sobie poszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja - ostatnim razem udało się nam za 3 razem (cyklem) zajść w ciąże. Ja 4 lata zażywałam tabletki anty YAZ. Po ślubie odłożyłam, odczekałam pół roku (tak jak lekarka kazała) i zaczeliśmy się starać dopiero po tej przerwie. z tym że ja mam takie dość krótkie cykle 24-25 dni. (w tym już jest 4 dni krwawienia). Oby nam się udało tak niespodziewanie miesiąc wcześniej niż planujemy:PP abyśmy same jeszcze nie spodziewały się ciąży, może to głupie ale tak mi się marzy żeby WPAŚĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko Dziewuszki :) Sorki że mnie tyle nie było ale miałam "busy time" :P Ja się czuję świetnie...wczoraj była Pani Midwife, podbrała krew i siuśki wzieła do badania, założyła kartę ciąży, wybrałyśmy szpital i zamówiła mi następne USG na 28 Kwietnia :D Także luzik :D 🌼 Stymulowana - "Don't worry, be happy" Jeszcze jest cień nadzieji. 🌼 ŻoneczkaKrk - no to super że ci się takie szefostwo trafiło...pozazdrościc bo w dzisiejszych czasach żadko się to zdaża 🌼 Jovanka - widzę że ty też jesteś fanką "Czasem słonce, czasem deszcz" :D a no i ten filmik "Odyseja życia" jest niestety dla mnie nie dostepny bo mieszkam poza granicami polski :/ ale nic poszukam go jakos na YT. 🌼 marta86100 nie załamuj się - konsultuj się z innym ginem...może gdzieś poza Szczecinem? 🌼 IZA85 - ja też nmie mogę filmiku odpalić jak znajde go gdzieś indziej to dam linka :D 🌼 motynka - cieszę się kochana że z synkiem wszytsko O.K :D 🌼 Ja wogóle ostatnio jakaś zakręcona jestem...na nic nie mam czasu, a jak już mam czas to mi się nie chce :P Jak mucha w smole :D hehehehehe Buziole kochane :* ide coś oszamać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Eweelka ja też jestem w podobnej sytuacji co Ty, Kasik89 i neesaja. I teraz w dodatku muszę oddalić starania bo muszę leczyć wrzody jasna mać!!! Dziś dostałam takiego ataku boleści, że wylądowałam w szpitalu na chwilę. Ku,,źwa biednemu to zawsze wiatr w oczy, nic mi nie wychodzi ze starań to jeszcze muszę to odłożyć.Ale co nas nie zabije to nas wzmocni. *ŻoneczkaKrk rozumiem Cię, też mi się teraz marzy żeby teraz wpadkę zaliczyć. *Maćkowa i Marta nie myślałyście o tym żeby to in vitro jeszcze z innym lekarzem skonsultować? *Goofcia fajnie, że u Ciebie wszytko w porządku A tak poza tym to zaczął się weekend i mimo tych moich dzisiejszych dolegliwości jakoś mi wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
jade znow do szpitala, bole sa nie do wytrzymania,to juz chyba koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis dopiero piatek a tutaj cichutko :) :) Ale mi zimno :( :( Idę zaraz pod kołderke :) ... Angelus nie dziwie Ci sie ze sie zdenerwowalas :( Tak jak piszesz jest wiele noclegowni wiec czemu oni łażą po klatkach i ludziom pod drzwiami śpią :( :( ... Nessaja dobrze ze o tabelce przypomnialas bo chyba nam sie zapomniało :) A ja cierpliwie czekam :) :) .... Agniesia jak sytuacja u Ciebie??? Kurczę ale z ta noga Ci sie pokickalo :( :( ... Eska super ze zajrzalas i sie odezwalas :) Jak sie wszystko ogarnie to pisz do nas :) :) ... Goofcia No witaj wreszcie :) Juz miałam podać co sie dzieje ze nie dajesz znac :) Super ze u Ciebie wszystko okay :) :) Juz oficjalnie dla NHS jestes w ciąży :) :) Wkoncu :) :) Super :) Odzywaj sie kochana częściej :) .... Pita kurczę współczuje :( Ale Ty sie męczyć musisz? :( Biedna :( Daj nam znac jak bedziesz wiedziała cos wiecej :) Czekamy!!!! .... Idę pod kołderke i spadam spac :) Dobrej nocki dziewoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka ja Ci nie pomogę bo ja luteinę biorę :) i sama musze się wybrać do lekarza po recepte :) agniesia jak tam rozkręciła się @ ? a może to nie małpa ?:) Pita trzymaj się i zdrowiej szybko :) IZA a u ciebie co tam ? dalej @ brak ?:) kiedy test?:) Stymulowana daj znać co u Ciebie :) u mnie 13 dc i dzisiaj rano znowu dostałam tego plamienia,trochę ciemnobrązowego śluzu i krew,wczoraj test owu dalej negatywny ;/ nie wiem co jest grane . Miłego dnia Wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkręciła się. Chciałam się wpisać do tabelki, ale nie daję rady na tym srablecie!!! Jak któraś będzie aktualizować to poprosze : agniesia88 26l. 6cykl 1dzidzia a małpa na 23.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×