Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny moje kochane bardzo Wam dziekuje :) Wiem co czujecie :( Ja tez jak do Was dolaczylam i dziewczyny pisaly ze sa w ciazy to bylam szczesliwa ale jednoczesnie czulam zazdrosc :( Szkoda ze nie mozecie przezywac tego razem ze mna :( BArdzo bym chciala zebyscie wszystkie po kolei teraz pisaly o 2 kreseczkach i wysokich wynikach bety :) I trzymama kochane kciuki aby tak bylo :) Za kazda z Was :) Prezent na swieta mam cudowny :) :) ... Brzoskwinka i kolejny dzien dzialan :) Twoj maz nie osuwa sie na ziemie ze zmeczenia?? :) Dzialajcie kochana :) SLyszalyscie ze ponoc pozycja "od tylu" jest najlepsza dla par starajacych sie o dzidzie? :) Bo ponoc w tej pozycji plemniki maja najkrotsza droge do pokonania do jajeczka :) :) Takze dzialac a ja trzymam za Was wszystkie kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA mój mąż nie jest jeszcze zmęczony staraniami :) już mi się troszeczke odechciewa bo tyle dni codziennie,ale jeszcze trochę musimy podziałać :) u nas czesto od tyłu jest :) bo mój Mężus tak lubi :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to dobrze ze daje rade :) :) A pozycja od tylu to chyba jedna z ulubionych pozycji wsród Panów :) Moj tez ja bardzo lubi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny❤️ ALe tu dzisiaj dobre wieści, IZa gratuluję kochana:P wyślij nam troche fluidów ciążowych i pozarażaj nas:D Stymulowana trzymam kciuki abyś była następna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane! :) Trochę mnie nie było, bo jestem ciutkę zalatana. Czytam Was w miarę na bieżąco, ale odpisać nie mam kiedy:( No ale w obliczu naszej nowej fasolkowej wiadomości to nie mogłam milczeć:) IZA85 - gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się razem z Tobą i czekam na następne newsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kaasik89 - ja Ci proponuję żebyś zrobiła sobie kontrolne badania, morfologia (czy anemii nie ma ponieważ mało składników odżywczych dawałabyś dzidziusiowi), tarczyca TSH, 3 i 4 (ponieważ kobiety z nadczynnością mają problem z utrzymaniem ciąży w pierwszym trymestrze, a kobiety z niedoczynnością problemy z zajściem w ciążę, natomiast idealne warunki na zajście w ciążę to 1,00-2,00 gdzie norma to około 0,5-4,5)i jeszcze jedno badanie mocz, ponieważ często występuje białko w moczu którego nie powinno być dla dzidziusia. A jeśli już jest to znikoma ilość. Iza85 - dziękuję za hasło :* i jeśli to nie żart to rewelacja:D:D:D i ważne żebyś nie miała wyrzutów sumienia że Ty jesteś a my nie!! po to tu jesteśmy żeby się chwalić, cieszyć i smucić. Pisz wszystko :* nessaja - powiem Ci że ja też już mam wszystko zaplanowane gdzie co będzie stało, jak będzie dzidzia, ale obiecaliśmy sobie z mężem że w 7 miesiącu cokolwiek zaczniemy zmieniać i kupować. a teraz nie mogę się doczekać pierwszej miesiączki, czekam i czekam i nic. zabieg miałam 3 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZAaaaaa! Gratulacje serdeczne! Ja tam nie zazdroszczę:) Wierzę, że prawem serii wszystkie zaciążymy;D tak więc traktuję to tak, jakby kolejna ciąża forumowej koleżanki przybliżała mnie do mojej ciąży:D hihi suuuper! Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok! :D:D:D:D gratulacje raz jeszcze:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz Wam wszystkim dziekuje :) :) Kochane jestescie :) .... Eweelka wysyłam Wam wszystkim ciążowe fluidy :) Mam nadzieje ze po kolei wszystkie bedziecie oznajmywac cudne wieści :) .... Jovanka dziekuje :) Zaglądaj do nas częściej :) :) I pisz :) .... ZoneczkaKrK dziekuje :) :* :* Ja tez jestem zdania ze nie sie co spieszyć z przygotowaniami. Ja najwcześniej co zrobie to przywiozę w wakacje ciuchy z polski dla niemowlaczka ktora stoją u mojej mamy na strychu. I Beda stały w kartonach i czekały :) Wszystko na spokojnie :) .... Agniesia wzorowe podejście :) :) :* .... Giubelli kochana smigaj na L4. Nawet przed świętami. Olej ich wszystkich. Bo nad Tobą nikt by nie skakał :( Zadbaj onsiebienino dzidziule :) Lekarz każe Ci sie wysypiac, odpoczywać :) Zrób to wreszcie dla siebie i dzidzi :) Zaslugujecie na to :) :) Smigaj do lekarza i poproś o L4 :) ... Chyba zmęczona jestem wiec smigam spac :) Dobrej nocki laski :) :) A teraz mi sie przypomniało ze w nocy z niedzieli na poniedziałek śniło mi sie 2 razy tej samej nocy ze robiłam testy i były pozytywne :) Pisałam Wam o tym chyba wczoraj :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciaaa
łał Iza z całego serca gratuluję!!!! tak się ciesze ale wydawało mi się że pisałaś coś o okresie:)) szkoda że nam też nie udało się w tym miesiacu ale trzymaj za nas wszystkie kciuki:) i kciuki za stymulowaną:) dziewczyny a jak czesto wspolzyjecie w dni plodne tylko czy i przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciaaa
Brzoskwinka14 hmmm to czesto heh musze w takim razie mojego teraz oszczedzac:P my wlasnie tylko do tej pory w dni plodne i z dzien przed zeby go nie oslabic ale mysle ze moj organizm chyba nie jest jeszcze gotowy bo w tym miesiacu kochaliśmy się w dzień jajeczkowania rano a wieczorem bolał mnie mocno jajnik...:/ i nic miesiączka przyszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :) ale pieknie sloneczko swieci :) wiecie na co mam ochote? polezec na plazy w tym sloneczku, zeby delikatnie powiewal przyjemny cieply wiaterek :) ach latooo juz tuz tuz :D Zoneczka sadze ze chyba kazda z nas ma juz takie rzeczy wymyslone, wkoncu to nasze marzenie :) a jakie mialas cykle przed ciaza? wydaje mi sie ze na dniach powinnas dostac :) Iza no ale opowiadaj jak Twoj zareagowal, powiedzieliscie kubie czy czekacie? nooo mow szczesciaro :) Bejbe, Motynka halo? jak brzuszki? Paulinka, Eska? odezwijcie sie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas dziś dopiero wyniki mojego 5dbi roboczych rozumiecie???? :/a poza tym nic nowego praca dom jakiś ćwiczenia... I leci bardzo szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki obecne i przyszłe:) Nessaja mi sie tez plaża marzy, śniło mi sie dZisiaj ze polecieliśmy juz na wakacje i od rana sie na stronie itaki :) niestety musze zaraz sie zbierać do kosmetyczki potem dentysta i na koniec doktorek:/ Zoneczko ja tez z niecierpliwością czekam na @ która sie gdzies zgubiła mam nadzieje ze dzisiaj na wizycie dowiem sie gdzie. Marta nie wiem dokładnie jak to jest z invitro ale dofinansowywana jest chyba tylko jakaś cześć, a wizyty i leki to juz chyba nie:/ u nas tak było z iui ze niby 490 zł ale plus leki i wizyty wyszło 2 tys:/ Maćkowa odezwij sie, co sie dzieje u Ciebie? Halo halo nie ma smutania! Bejbe.... Cos nie moge zobaczyć zdjeć na naszej poczcie :/ Miłego dnia dziewuszki, obyscie Wszytskie zapłodnione zostały, a te co juz sa oby lekkie porody miały, a mamuśki nasze niech sie do nas częściej odzywają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i to rozumiem :) Od rana juz tyle wpisów :) Bałam sie ze cos sie z naszym forum dzieje :) :) ... Paulinka dziekuje i zycze aby remont szybko sie skończył :) i wracaj do nas szybciutko :) :) ... Karcia dziekuje i z całego serca zycze To ir aby w nastepnym cyklu sie udało :) ... Za reszte Was dziewczyny tez trzymam kciuki :) Każdej z Was w nastepnym cyklu musi sie udać :) .... Nessaja zbieram sie z Kuba do szkoły wiec napisze za niedługo cała akcje :) :) .... Alaa to trzymamy kciuki i czekamy na wieści. Zdawaj nam relacje :) ... Stymulowana kochana ja nadal trzymam kciuki :) Czekam z niecierpliwością na Twoj powrót od lekarza. Napisz nam kochana co Wam lekarz powiedział i jak beta. Czekam z niecierpliwością. A o ktorej mniej wiecej mamy sie spodziewać wieści od Ciebie??? ... Ja wczoraj panikować zaczęłam :( bo mnie brzuch z lewej strony zaciągał :( Wiem ze bóle na początku sa normalne bo rozciąga sie macica i więzadła. Plus do tego produkowany jest hormon ktory rozkurcza jelita i sa wzdęcia i baki i bla bla bla. Po puszczaniu baczka odpuszczalo ale ...... Same wiecie!!!!! Wczoraj chyba tez przegielam bo odkąd z pracy wróciłam to latalam pa chacie i robiłam cały czas. A usiadłam dopiero koło 17. Od dzis po pracy zawsze troche odpoczynku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana u nas wszystko jest na nfz tylko leki platne sa .... Iza gratulacje zycze wam staraczki abyscie niedlugo dolaczyly do grona ciezaroweczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec rozpoczynam opisywanie. We wtorek chwile przed tym zanim moj wstał do pracy zrobiłam test. Położyłam go ładnie na polke obok lustra i poszłam księcia do pracy budzić. Wiedział ze mam robić test wiec zapytał czy zrobiłam. Odpowiedziałam "tak tatusiu" :) Mina jego była bezcenna ale po chwili mowi "pojedynczy czy podwójny" :) no podwójny oczywiście to sie mnie zapytaj czy ten pozytywny test kupiłam na Allegro :P Za chwile wstalismy,oboje poszliśmy do łazienki. Zobaczył bladzioszke i stwierdził ze ewidentnie widać druga :) Uśmiechnął sie , dał buziaka i poszedł na dol na kawe :) a ja dalej spac bo ja pozniej wstaje :) Jakas godzinke pozniej do mnie zadzwonic i powiedział "cześć mamusiu" i na koniec rozmowy ze cała trójeczka kocha :) :) Ale dopiero chyba do niego dotarło jak wrócił do domu bo przyznał sie ze jak jechał do pracy to sie zastanawiał czy to przypadkiem nie żart na prima aprilis :) A pozniej dodał ze auto na większe musi wymienić (chociaz kombi stoi na parkingu :) ), fotelik do auta trzeba kupic, łóżeczko, w pokoju poprzestawiac :P Także moj juz zakupy robi myślami ;) Kubie jeszcze nic nie mówiliśmy i nie bede mu mowila dopóki brzuch nie zacznie rosnąć itd. Wiem ze wszystko bedzie okay, ale jeśli nie daj Boże cos sie stanie to bedzie dopytywał gdzie dzidzia itd. Dla mnie to bedzie trudne a dla niego niezrozumiałe :( I nie chce mu mieszać w głowie. Oprócz Was i mojego to nikt narazie nie wie :) I poki co pozostanie to nasza słodka tajemnica :) :) .... Objawy? Przed @ zawsze bolały mnie piersi ale tak pożądanie :( Teraz przed niby @ nic!!! Było to juz jakies podejrzenie ale stwierdziłam ze to nie możliwe. Ze ostatnio miałam 19 dniowy cykl to i teraz piersi moga nie bolec. Przez jakies 3 dni miałam bardzo delikatne mdłości ale bez wymiotów. Pisałam nawet ze rzygac mi sie chce to Brzoskwinka wychwycila :D No i pozniej brak @. Podbrzusze co drugi dzien pobolewalo jak na @ wiec sie nie nakrecalam tylko na @ czekalam. Ale tak od niedzieli juz wariowalam :) co chwila do łazienki bo miałam wrażenie ze @ jest, a we wtorek rano zrobiłam tescik :) I tak to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie kobietki ;-) cały czas Was czajem :) 🌼 Iza moje gratulacj***ardzo się ciesze z 2 kreseczek, oby zdrówko Wam teraz dopisywało :) :* piękne wiadomości :) 🌼 🌼 Stymulowana 3mam mocno kciuki za dzisiejszą wizytę :*:*:* muszą być dobre wieści! no raczej nie inaczej :P:) 🌼 🌼 ale mielismy ostatnio akcje z różyczką!! męża koleżanka z pracy dostała różyczki jej dziecko również, mój jak sie okazało tego nie miał.. musieliśmy robić badania czy się nie zaraził czy ja mam przeciwciała.. wyniki wyszły ok że się nie zaraził całe szczęscie, u mnie że są przeciwciała ale podobno 100% pewnoci gdyby on dostał nie ma że mnie to by uchroniło.. nio i takie buty w sumie u mnie.. a od kilku dni Nasz bąbelek jest Maja :-) w nocy tak smyk bąblował że ciężko było zasnąć :) 🌼 Jovanaka coś ost Cie nie widzę... 🌼 🌼 Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i 3mam mocno kciuki :* :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny ja nie wiem już co myśleć bo @ miałam 31.10 i ponoć przesunęła mi się ovu i ciążą młodsza ale po pewnym czasie się unormowalo i tyg liczyliśmy normalnie bo było ok. No i w poniedziałek byłam ha tej wizycie i powinnam zaczynac 22 tc w pon. A na usg znów problemy kość udowa tydzien19 czyli już 3 tygodnie różnicy głową z 20 tygodnia dziewczyny ja się boję że nie wiem dziecko będzie chore czy coś.;(;( a teraz pytanie do tych w dwupaku macie już produkcję mleka? Bo u mnie już pełną parą. Ide dziś do rodzinnego żeby mi zmienił leki ja alergie i astmę bo zaczyna się pylenie i iuz mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc wyniki takieParametry nasienia w normie. Rozpoznanie; normozoospermia Wszystko spoko pięknie schudłam te 16kg i mój wczoraj wyczul mi jakiegoś guzka pod łopatka ruchomego mam skierowanie do chirurga onkologa mam nadzieje ze to tylko tłuszczu jak nie urok to sraka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Witam moje kochane dziewoje :-) Po kilku dniach przygnebienia, zlosci i totalnej rezygnacje wrocilam z pozytywna nadzieja :-) Iza Skurczybyku serdecznie Ci gratuluje!!! Ogromnie sie ciesze ze Ci sie udalo :-) potwierdzaj nam ta wiadomosc jak najszybciej. Zdroweczka dla Ciebie i fasolinki :-) Bejbe a Ty na rozyczke chorowalas? Uwazaj na siebie :-) Chwalcie sie teraz brzuszkami dziewczyny bo juz napewno nieco podrosly :-) a ciotka z mila checia pooglada :-) Alaa o rety to ja trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego!!! Marta a u Ciebie na dniach juz wynik bedzie badania prawda? I kiedy na amh idziesz? Ja dzis bylam na wizycie i dla swojego doktorka powiedzialam ze nie zapisalam sie na badanie hsg bo sie przerazilam czytajac opinie pacjentek. A on na to ze w najblizszym czasie bedzie mozna prawdopodobnie u nich w klinice sie przebadac bo juz wczoraj jakies specjalne usg przywiezli :-) podnioslo mnie to na duchu :-) ufam mu i jesli to on mialby to badanie robic to sie raczej pisze na to. Przynajmniej bede hormalnie traktowana a nie jak worek kartofli i zlo konieczne. poza tym mam dwa podrasowana pecherzyki, dostalam dzis zastrzyk na wydzielanie sluzu, jutro kolejny a w piatek na pekniecie pecherzyka. Pozniej szprycowanko luteina i badania estradiolu i progesteronu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Po ostatniej wizycie kiedy to wyszlam od lekarza zdolowana przestalam sie tak nakrecac. Wierze ze sie wkoncu uda :-) Stymulowana trzymam kciuki za dobre wiesci i czekam z niecierpliwoscia na relacje z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe uwazaj na ta rozyczke! Ala mam nadzieje ze to nie bedzie nic groznego, daj znac:) No MackowaZona w koncu sie ujawnilas, wiedzialam ze masz dola.....dobrze ze go zakopalas:) i nie boj sie tego hsg, bedzie ok bo nie bedzie bolalo, a jak bedzie to tylko przez 15 sekund:) Przeszperalam internet i wybralam sobie nowa klinike nieplodnosci i lekarza:) umowie sie za tydzien lub dwa bo nie wiem co to dzis bedzie i kiedy @ dostane:p Wiecie jakiego mam siniora po wczorajszej becie ło matko w zyciu czegos takiego nie mialam i w dodatku gen siniak jest spuchniety wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jestes :) Super, bardzo sie ciesze :) :) Dobrze ze wrocilas z dobrym nastawieniem :) Wierze ze Ci sie kochana uda :) I to w tym cyklu :) Pecherzyki podrasowane :) to musi sie udać teraz :) .... Alaa trzymam kciuki zeby to był tylko ten tluszczak, nic poważniejszego. Jak cos bedziesz wiedziała to daj znac. ... Stymulowanych czekamy z niecierpliwością :) .... Bejbe Uwazajcie na siebie :) Kurde ze tez chorobska zawsze sa w pobliżu :( ... Angelus nie martw sie. Dzidzius nie jest chory ani nic z tych rzeczy. Spokojnie. Ja urodziłam Kubę w 40 tc i ważył 3150, wiec nie duzo. Kobietka obok urodziła chłopaka ktory ważył 4350, wiec spory był i co zauważyliśmy miał bardzo długie nogi jak na niemowlaka. Śpioszki jej nie pasowały na niego :) Rodzą sie dzieci po 5 kg przecież :) Mysle ze rozwija sie prawidłowo. Jest różnica miedzy główka a udem - moze poprostu tak jest. Nie stresuj sie kochana bo to nie ma sensu. Głowa do gory :) Jest okay. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko wizyta dopiero 5maj..... Ale rodzinna powiedziała że skoro jest ruchomy i niebolesny to wygląda jej na tluszczak. Tyle że teraz mi się wydaje że go czuje i boli ah ta psycha Się okaze:) życie.....nie zauwazylyscie dobrej i info ze wojowniki mojego w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 angelusdominus nie zamartwiaj się na pewno z dzidzią jest wszystko dobrze! :*:*:* u mnie na razie w bimbałkach :P mleka nie ma, ostatnio były targi u nas w mieście dziecięce i rozmawiałam z położna na temat właśnie karmienia że podobno na początku może być go po porodzie bardzo malusio ale potem to się zwiększa, nie mówiła nic o tym że pojawia się przed porodem tak że nie wiem.. a bardzo dużo go już masz? 🌼 Alaa66 może to jakiś niegroźny torbielek bo takie rzeczy dość często się robią w różnych miejscach 🌼 MaćkowaŻona tak chorowałam, mam wytworzone przeciwciała, ale podobno to nie daje pewności że nie zachoruje się ponownie, niby się nie powinno ale rożnie to bywa lekarz mówił.. zawsze jest troszkę strachu.. tym bardziej że dla kobiety w ciąży jest to bardzo niebezpieczne 🌼 Stymulowana :*:*:* 🌼 IZA85 :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa zauważyłyśmy że armia zdrowa i gotowa do boju i bardzo mnie to cieszy tylko zmartwiła mnie wiadomość o tym czymś ruszającym się :( a bolec Cie teraz będzie pewnie po badaniu i pewnie sama nie raz sprawdzasz co to, jak to, gdzie to i po co ;) oby szybko przestało boleć. 🌻 Stymulowana chyba wole się nastawić na ból bo jak się okaże że jednak mam jajowody nie drożne to będzie pewnie bolało. Ale bardziej przeraża mnie samo traktowanie pacjenta, podejście lekarzy. Tu w klinice raczej nie spotkam się z tym że lekarz musi odwalić kawał brudnej roboty. Dobrze że zmieniasz lekarza, konsultuj się, może nowy poradzi Ci coś :) oczywiście oby nie doszło do tej wizyty!! Trzymam kciuki żebyś wróciła od swojego doktorka mega pozytywnie zaskoczona i ze zdjęciem fasolki :) 🌻 A ja po prochach od cukrzycy jestem tak nieprzytomna że szok :P ledwo kontaktuje i skupic się nie dam rady... 🌻 Iza dzięki :) póki co ciesze się że Tobie się udało :) ja moge zaciążyć i w następnym cyklu ;) 🌻 Angelus zamiast się denerwować, stresować poczekaj cierpliwie do następnej wizyty albo idź do lekarza który ma bardzo dobry sprzęt. Niech on Cie jeszcze zbada i powie co widzi. Ale póki co nie torpeduj maluszka stresem bo mu to nie służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×