Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

I chwila wolnego :) .. Dziewczyny chudzielce Wy :) :) Jak ja Wam zazdroszczę tej chudosci :) Ja tez zawsze musze patrzeć co jem, bo jak za duzo sobie pozwoliłam to zaraz w ciagu 2 tyg - 3 kg wiecej miałam. A jak juz sie wzięłam za odchudzanie to tak marnie te kilogramy wchodziły w dol ze głowa mała. Ale po porodzie bede miała sporo do zrzucenia, takze od nowego roku rozpoczynam akcje odchudzanie :) :) To moje postanowienie na nowy rok :D hihihi ... Paola cieszę sie ze z pieskiem juz okay :) Teraz niech nabiera siły :) ... Kaasik89 ja sie nie śmieje bo ja sama nie wiem co to instagram :P A niby w takim wielkim świecie żyje :P A tu klops :) ... Brzoskwinka to musi byc to :) I nie stresuj sie kochana :) Jak to dziewczyny pisały - wiecej optymizmu :) Musisz myślec pozytywnie ze teraz bedzie wszystko okay :) Domuslam sie co czujesz bo ja za każdym razem po siusiu sprawdzam papier :( Jak mnie mocniej brzuch zaboli to siadam i bacznie "obserwuje" czy zaczyna bolec bardziej czy ustępuje :( Każda z nas kochana sie tego boi :( Ty i dziewczyny ktore straciły ciaze pewnie 3 razy bardziej sie tego obawiacie, ale trzeba myślec pozytywnie :) :) .... Eska a jak u Ciebie? Jakies objawy? ... Alaa, Kaasik, Marta a u Was jak???? .... Kasiaa12 mam nadzieje ze nie przyjdzie :) :) Trzymam kciuki :) No dawać dziewczyny nam tu te cudowne wieści :) Wszystkie po kolei :) .... Goofcia wreszcie :) Juz myslalam ze nas zostawilas :) Przykro mi ze z dziadziem taka sytuacja wyszła :( :( Trzymajcie sie oboje :) Super ze u Ciebie i fasolki wszystko okay :) :) Super :) Powiem Ci szczerze ze ja ostatnio swoich jeansów w pasie nie mogłam zapiac :) :) Ja w sumie normalnie mam wielki brzuch :) Wyglądam juz teraz jakbym przynajmniej w 5 m-cu ciąży była :) :) Ale mieściłaby sie w te spodnie a teraz juz poszły na dno szafy :) :) Wroce do nich za jakis czas :) .... Karcia jestes i Ty :) Super :) Działajcie kochana :) Jak bedziesz taki zapierdziel w pracy miała to nie bedziesz tak o tym myslala i sie uda :) :) ... Maćkowa tak to był moj pomysł zeby Nessajka meza schlala :) :P hihihi. A moze cos z tego wyjdzie, a co :) Okay ja sie na ta firmę pisze :) :) .... Stymulowana tylko jak juz Cie obsadza w jakiejś roli to wspomnij o nas - koleżankami z forum :D ... Paola wlasnie siostra dotarła? Daj znac*****isz jak piesio :) .... Ania starająca sie powiedz mężowi ze kochany jest :) A kciuki tez trzyma :) Brzoskwinka jutro na bete leci to kolejne kciuki sie przydadzą :) :) ... Lece spac dziewczyny :) Choć nie powiem bo w dzien tez trolilam :) Nie wytrzymałam!! Nie pamietam dokładnie jak to było jak w Kuba byłam w ciąży ale chyba aż tak spac mi sie nie chciało!! A teraz!!! Mogłabym spac i spac :) :) Zajrze do Was rano bo pociągiem do pracy jadę :) :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa podziwiam Cie :) :) Bieganie, marsz, rumbowanie itd. W nagrodę @ nie moze przylezc :) Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam ze skoro dzidziusia nie ma to chociaż fajne ciało będę miałaxchwile :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) zaraz jade na bete :) Maćkowa pisałam jej,kazała mi zrobić bete i progesteron i wyniki wysłać i może mi dawke leku zwiekszy :) trzymajcie kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewuszki! Kajam się, cobyście mi wybaczyły tak długą nieobecność. Wiele się dzieje ostatnio i dlatego nie pisałam. Cieszę się, że o mnie pamiętacie. :) . Stymulowana, bardzo mi przykro. <ściskam> Jesteś dzielna! 🌻 . IZA, gratulacje!!!! 🌻 Śpij, póki możesz. Jak brzuszek podrośnie, nie będzie już tak łatwo o sen, wiem coś o tym. ;) . Brzoskwinko, jeśli była druga kreska, to beta pewnie będzie tylko formalnością. Czekam na wieści, by oficjalnie pogratulować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochana Staraczki i nie tylko....🌻 Nareszczcie piateczek, mimo ze pochmurny to jakby nie było kilka godzin do weekendu zostało:P ❤️Witaj Motynko, daawno Cie nei było, co u Ciebie Kochana>?jak sie czujesz? ❤️ brzoskwinko trzymam kciuki za bete-daj znać ❤️ pita82 kochaniutka nie załamuj sie i Tobie sie UDa:)dokładnie rozumiemy Twoje pragnienia bycia mamą, wszystkie marzymy o zajściu w ciaży jak mało kto na świecie:) ❤️ Alusia to nasza sportsmenka, tyle ćwiczen ze wow, podziwiam ze silną wole i motywacje:P ja to leń do potęgi:D nic mi sie nie chcę a na dodatek uwielbiam słodycze:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki z rana :) brzoskwinka trzymamy mocno kciuki :) nie rozpisuje się za duzo bo chwilowo trzeba po pracować a zapier.... taki że nie wiem w co ręce włożyć... miłego przedpołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, Twój wielki dzień!!! ;) Maćkowa, chyba pytałaś kiedy wyniki będę miała? Wizytę mam 13 maja dopiero:) Robiłam poranny przegląd moich butów i natrafiłam na moje ślubne. Nie znacie dziewczyny jakiejś panny młodej, która poszukuje bucików?? Choć żal mi się z nimi rozstać, bo są baaardzo piękne, ale i tak w nich nie chodzę. Miałam ubrane tylko w kościele i może trzy godziny wesela:) a potem leżały w pudle az do dziś:) Ogólnie są rozmiaru 38 (długość wkładki 25 cm), kolor ivory, obcas 10 cm, myślę, że oryginalne i niepowtarzalne, bo robiłam je na zamówienie, firma LaBoda, MEGA wygodne, mięciutkie podbicie - jakby się stąpało po chmurce:) Dałam 350 zł, ale oddam za mniej. Chciałam je wystawić w necie, ale chyba jeszcze do tego nie dorosłam:P Nie oddam ich byle komu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc :-) Jestem i ja. Nie zdarzyłam oka otworzyc i juz na forum siedze ;) szalenstwo. Motynka jestes!!! :-) wybaczamy dluga nieobecnosc pod warunkiem ze byl to przedostatni raz ;) jak malenstwo? Jak Ty? Za kare pisz nam tu wszystko :-) .... Brzoskwinka kciuki zacisniete! Wiec znow dzis okien nie umyje hehe :-) .... Alaaa ja pierdziele podziwiam Cie :-). mnie maz na bieganie wyciaga ale jakos nie ma odpowiednich argumentow bo poki co mu sie nie udalo. Cwiczylam se z Jillian poki i szyja nie strzelila i poki co mam wymowke zeby leniuchowac bo boli dalej :/ ..... Agniesia no przeciez u nas sa przyszle panny mlode!! :-). moze ktoras sie skusi :-) ..... Ania weekend sie zbliza wiec z reguly troche spokojniej sie tu robi wiec szybko zaleglosci nadrobisz :-) .... Eweelka to ja Ci slonce wysylam bo u mnie dzis swieci :-) i oby dzien w oracy Ci szybko zlecial :-) .... O a co to sie stalo ze od Izy jeszcze nie mamy dzis zadnej wiadonosci? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Maćkowa przydałoby mi sie trochę słońce:) a jak tam u Ciebie? masz juz jakies objawy ciążowe:)? cokowleik? Kurka u mnie nic a nic, niby mnie coś pobolewało ostatnio ale wszystko przeszło, temp 36.6 wiec pewnie nici a @ przyjdzie w przyszłym tyg a ja juz czuje ze tym razem nie wyszło:*( masakraaa dupa blada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziś i ja :) u mnie w końcu pokazało się słoneczko :) humor od razy 1000 razy lepszy :) *brzoskwinka to czekamy wszystkie niecierpliwie na wyniki!! :) a ty się kochana wyluzuj, tak jak mówi Iza (właśnie gdzie TY jesteś) każda jak zobaczyła 2 kreski to sie strasznie czegoś bała, a to bólu brzucha, a to plamień itd ale to trzeba wyluzować!!! *Maćkowa a ty znowu nic o sobie :P mów nam tu szybko jak na wolnym ci jest ?? odpoczywasz, relaksujesz się czy zapierdzielasz w domku ?? jak sie czujesz w ogóle ?? *motynka w końcu wróciłaś :) pisz nam tu szybko jak się czujecie ?? może zdjęcie byś nam podesłała, żebyśmy same zobaczyły co i jak :D *Eweelka piątki mają to do siebie że ciągną się okropnie, ale dziś szybciutko Ci zleci :) czuję to :D *agniesia poważna decyzja :D byc może sie uda sprzedać, chodź nie słyszałam nic na forum nowego :D a może coś przegapiłam ?? :P trzymam kciuki za udana tranzakcję :* * Ala dzidzia na pewno będzie dumny że w takim wysportowanym, fajnym ciałku będzie rósł :) u mnie dzis mama znów szaleje, dzis klei pierożki :) mniam mniam mniam :) i ja też mam ogromny brzuchol na wzdeciu :) ale ja na brzuchu tłuszczyk zawsze miałam, taka oponkowata baba ze mnie, co przytyłam to w brzuch od razu, a teraz zaczyna "wychodzić" przy pipce :D hehe miłego dnia :) P.S Giubelli zdjęcie wysłane ja się pytam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka no u mnie też nic. Mierze sobie temp ale raczej pod kątem sprawdzenia kiedy @ się zacznie. Ostatnio na tym się właśnie opieram i zawsze się sprawdza. Póki co temp mam 36.74. Więc dziś mnie raczej nie zaleje ;) znając życie jak już wczoraj wspomniałam przylezie paskuda we wtorek, to akurat 31 dzień cyklu będzie więc w sam raz ;) nie mam żadnych objawów ciążowych i nieciążowych. PMS póki co nie dokucza chociaż ostatnio jestem strasznie wredna dla swojego męża, docinam mu z uśmiechem na ustach na każdym kroku czego wcześniej nie miałam. Na szczęście on też się śmieje :) no i chyba tyle w tym temacie :) zobaczymy co z tego cyklu wyjdzie :) mam nadzieje że u Ciebie cisza przed burzą, że się wszystko w kierunku ciążowym jeszcze rozkręci! :) oby się udało!! 🌻 😍 Izulinka na zwolnieniu czas leci błogo... ale zapiernicza jak durny! Nim się obejrzałam a już piątek. Wstaje po 8.00, kłade się spać po 23 i hulaj duszo piekła nie ma ;) Jutro jade badania estradiolu i progesteronu zrobić bo doktorek zalecił. Mam nadzieje że mi nie pomylą z cholesterolem ;) może dziś się ruszę i postaram się w domu ogarnąć. Pogoda sprzyja, chociaż się nie chce ;) póki co ide zrobić coś konstruktywnego... śniadanie na przykład. I kawę! ;) P.S. UWIELBIAM PIEROGI!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam najlepsze babki pod słońcem ❤️ Brzoskiwnka daj znac jak tylko bedziesz wiedziała. Trzymam mocno kciuki:) Agniesia u mnie w szafie jeszcze suknia ślubna wisi jakoś tak nigdy nie miałam weny zeby cos z nią zrobic, rozm. 34 jakby ktos chciał:) i buty tez mam:) fioletowe rozm. 36 użyte dokładnie tyle samo co Twoje:) Motynko no właśnie napisz nam co u Ciebie:) Pierogi ja tez chce pierogi !!! Goofcia no nie maz z jajnikami hahahahahahahha;) A wiecie co ja tez aobienjutro skoczę ma badania tak o sama dla siebie Robie sobie prolaktyne, tsh, testosteron , cholesterol tez zrobie:) Jadę dzis zmienić opony bo wiosna juz pełna gębą a ja dalej na zimowych Iza85 jak tylko dostane jakaś rolke to wkręcam Was tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa właśnie obawiam się że w weekend też będę musiała popracować echh jedyny plus taki że mogę z domu więc mogę nie wychodzić z łóżka :) Stymulowana nakręcona dzisiaj i pełna energii czyżby u Ciebie słońce świeciło? oddaj proszę troszkę tej energii :) a co do pierogów hmmm mniami, lubię pierogi :) a do mamusi jadę dopiero na święta a sama za zrobienie pierogów się nie zabiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie ma słońca, ale cieszę sie z tego ze juz piatek:) Instagram to aplikacja na smartfona, na zdjecia, ma sie tam profil i wystawia zdjecia, cos jakby Facebook ale nie ma tylu danych i jest to tylko na zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jade ja do pracy :) :) Ale chyba mi sie nie chce :) Wczoraj wieczorem Wam pisałam :) Wyświetla Wam sie? :) Ale dziekuje ze o mnie pamiętacie :) Kocham Was :* ... Sala jak skupisz sie na swojej sylwetce to zapomnisz o dzidzi i bedzie szybciej niż myślisz :) Takze dzialaj , tylko prosze nie rob z siebie kulturystki :P ... Brzoskwinka kciukasy zaciśnięte :) Tylko cały czas sie zastanawiam jak ja bede pracowała :P O ktorej wyniki? :) Czekam z niecierpliwością :) ... Motynka jestes :) Dziekuje :) No ale długo Cie nie było :) Podpisuje sie pod dziewczynami - pisz wszystko co u Ciebie :) Po kolei i ze szczegółami :) ... Agniesia a moze zostaw na pamiątkę? Wciśnij na dno szafy i niech leżą :) Ja mam rozm 39 wiec za malusie :) ... U mnie dzis cieplo, niebo czyste ale kuzwa słońca nie ma :( Za chmurami sie nie schowalo bo chmur nie ma :) Ktos mi zapierdzielil slonce :) :) .... Mackowa wlasnie dawaj tu o sobie :) Wylenilas sie? :) Odleżyny masz? :) hmmmm, wredna dla meza jestes?? PMS ni ma :) hmmmm. No nic tylko trzymać kciuki :) :) ... Stymulowana jak powiekszysz swoją suknie do rozm 42 to ja chętnie wezmę :) heheheh :) Buty tez powiększ do 39 :) :) A jakby co to na jakas podrzędną role sie pisze :) Jakby co o daj znac i bilet kupuje :) .... Pierogi!!!!! Mniam. Chyba mam bedzie co miała robić w przyszłym tyg. Jakie to szczescie ze akurat u mnie jest :) :) Tylko kuzwa nie moge sie zdecydować jakie? Ruskie? Z grzybami? Z owocami? Z twarogiem? K***a ja mam ochotę na wszystkie :P Biedna mama :) :) ... Miłego dnia kochane moje :) ... Brzoskwinka czekamy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana Dzieki za wyjaśnienie co to jest instagram :) Wlazlam w aplikacje i moge sobie cos takiego ściągnąć na iPhona :) :) Nawet niebwiedzialam ze jest cos takiego :) A moze Facebook? To raczej wszystkie maja :) Bo pomysł "poznania sie" bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domku :) nawet męzuś ze mną pojechał :) jeszcze mu nic nie mówiłam o tej bladzioszce :) wiecie co dziewczyny ja mimo wszystko czuję,że ten teścik zrobił mnie w konia i dostanę @ .dziękuję za kciuki :** jesteście kochane wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Jeszcze tylko 1,5 godziny i koniec pracy smigam dzis na weekend w gory. Bede oczywiscie Was czytac. Brzoskwinko kiedy bedziesz miec wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Podczytuję Wasz wątek już od dłuższego czasu i chciałabym się dołączyć jeśli można ;) Ja narazie nie mam regularnych cykli ponieważ w grudniu przestałam brać tabletki anty. Dziś mój 40 dc i test negatywny więc czekam na @ Pozdrawiam Wszystkie Kobitki starające się i te które są już w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita w góry mówisz? też chcę gdzieś dać nogę, mój D już się wymiguje z Łorsoł - a bo to deszcz pada, bo zimno i takie tam;/ witaj moonlight86 :) brzoskiwnkaaaaaa daj znac o 14:01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla przypomnienia 🌼 MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************ 27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25 ********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja ********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21.03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 Eska22________________22______16 cs______1dz______@12.04.2014 brzoskwinka14__________21______13cs_______1dz_____@13.04 .2014 Alaaa66_______________28______11 cs_______1dz_____@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs_______1dz_____@14.04.2014 marta86100____________28______74 cs_______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs________2dz_____@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs_______1dz_____@17.04.2014 Pita82_________________32_______2 cs______1dz_____@21.04.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@23.04.201 4 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 ŻoneczkaKrk____________25________0 cs_____________@30.04.2014 Stymulowana___________28______18 cs______1dz______@03.05.2014 kasik_85______________28______14cs_______2dz______@03.05.201 4 Paola1801_____________22______9cs_______1dz_______@07.05. 2014 nessaja________________21______3cs________1dz_____@06.05 .2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa i ewelkaa cos trzeba robić i to nie jest tak ze mam mega zapałzmuszam ssię żeby chociaż mieć w miarę ciało jeszcze sporo nadprogramowych kg jest jutro czeka mnie panieński wiec dzisiaj dużo w pracy trzeba robić żeby jutro było luzniej... :) brzoskwinia czy nie doczyyalam gdzieś ze była druga krecha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku oc****eć można do 14:00:P brzoskwinka. tylko nie trzymaj nas za długo w napięciu. Wiecie co, myślę ja sobie o tych moich butach i może jeszcze kiedyś gdzieś je ubiorę... W sumie to nie są białe, więc można je nosić tak normalnie:) No chyba że ktoś będzie je ode mnie chciał. Może przyniosą komuś jeszcze szczęście:) rety! ponad godzina do wyników bety:P się czuję jakbym na swoje czekała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×