Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Cześć Dziewczynki :) Ja ostatnio nie bardzo mam co pisać. Staranka na razie przerwane:(, nie wiem na jak długo, mam nadzieję ,że miesiąc. Ostatnio pisałam że mój syn nie choruje, to chyba wykrakałam :( Byliśmy dziś u lekarza i dostał antybiotyk i zwolnienie na tydzień a oprócz tego cały plik na badania w związku z ciśnieniem, usg nerek i przy następnej wizycie pewnie do kardiologa:( 🌼 brzoskwinko to daj znać jak potwierdzisz fasolinkę :)to musi być to. Ja pewnie też niedługo będę coś brała na stymulację. 🌼 Iza fajnie ,że powiedziałaś rodzicom :) 🌼 giubelli nasza pracocholiczko:) wrzuć na luz wszystko będzie ok, niedługo nie będziesz miała czasu myśleć o pracy i zobaczysz jak szybko czas zleci i będziesz musiała wracać do pracy. 🌼 hmmmm co ja jeszcze miałam napisać? Stymulowana daj znać jak będziesz miała wyniki. 🌼 nessaja zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka jaja z tym cholesterolem hehe:D Ja mowilam ze prolaktyne i testosteron i skasowala za prolaktyne. Dobrze ze zkumalam sie i powiedzialam ze jeszcze cholesterol. Jakies gluche babki tam pracuja;d W ogole jaja sa takie ze moj chcial w pt isc na badania a ja mu mowie 5-7 czyli pon-sr. Mowi ze ok sroda ale ja mam je zaniesc. Niestety jedynie jutro moge a on ma nadgodziny. Kolezance nie pasuje sr. Wieeec powiedzial ze dam pojedzie. Boje sie ze nie zrobi ich. Ale wierze ze zrobi to dla fasolki jak i ja dalam wie pokluc igla hehe;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja zazdroszcze Ci:* Stymulowana o kurcze tyle czasu... musisz sie uzbroic w cierpliwosc wiem ze bedzie ciezko;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka zabije go jak nie zrobi. W ogole nie wiem ile czeka sie na badania. Mam nadzieje ze moje juz w srode beda jak swoje bd robil. Wiem ze sie wtydzi ale to normalne hehe;-) I nawet takie slodkie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ostatnio brałam luteine i teraz czekam na @ czy przyjdzie czy nie. powinna się zjawic za dwa dni. w sobote po przytulankach zobaczyłam ze troche krwi mi poleciało. myśłałam ze przyjdzie @ ale rano nic nie było. szczerze miałam tak pierwszy raz i nie wiem dlaczego. to był 26dc. teraz mam 28 i nic nie zapowiada sie ze @ przyjdzie. cykle mam różne raz miałam 28 dni, ale przewaznie mam 31-33 dniowe. nie wiem co mam o tym myśleć:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słuchajcie ja od paru dni do was pisze ale wszystko mi spamuje:( u mnie wszystko oki troche mam stresa przed wizyta w poradni ale moj jest mega pozytywnie nastawiony i cały czas stara sie ta energie przelac na mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam straszny problem z pisaniem do was nie wiem czemu tak jest ale czytam was codziennie i trzymam za was wszystkie mocno kciuczki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przerazona. Testosteron mam 0,923 przy normie 0,29-1,42 a prolaktyne 718,3 przy normie 102-496 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kurczę przez następne 2.5 tygodnia bede pisała do Was tylko wieczorami :( No nie mam czasu normalnie :( W dzien dzis wpadłam na chwilke napisac do Brzoskwinki i tyle :) ... Maćkowa No cos to nasze forum Cie wczoraj w siuski robilo :) Wiadomosc jest z 22:12 a Tobie sie nie pojawiała :( Powiem Ci ze wlasnie nie bardzo mi sie spieszy zeby sie w tabelce zmieniać :) Dokładnie to samo mi przyszło do głowy co Tobie :) I narazie nie bede zwiększała grona staraczek :) :) Zostaje z Wami :) .... Brzoskwinka mam nadzieje ze bedzie u Ciebie fasolka :) A co do cholesterolu :) hehehe :) No czasami warto zbadać :) A w normie chociaz masz? :) Te babki w labolatoriach sa niezle :P .... Stymulowana super ze zawiozlas dzis fasolkę do badania :) Szkoda tylko ze na wynik trzeba tak długo czekac ale z drugiej strony niech dobrze wszystko zbadają i bedziecie znac przyczynę! Z Tobą tez sie kochana zgadzam i narazie nie aktualizuje sie w tabelce :) A tak wog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa przez przypadek wcisnelam guzik i posłalo mi cześć wiadomosci :( wrrrrr. Teraz cała wrzucam :) ......... Cześć dziewczyny :) Kurczę przez następne 2.5 tygodnia bede pisała do Was tylko wieczorami :( No nie mam czasu normalnie :( W dzien dzis wpadłam na chwilke napisac do Brzoskwinki i tyle :) ... Maćkowa No cos to nasze forum Cie wczoraj w siuski robilo :) Wiadomosc jest z 22:12 a Tobie sie nie pojawiała :( Powiem Ci ze wlasnie nie bardzo mi sie spieszy zeby sie w tabelce zmieniać :) Dokładnie to samo mi przyszło do głowy co Tobie :) I narazie nie bede zwiększała grona staraczek :) :) Zostaje z Wami :) .... Brzoskwinka mam nadzieje ze bedzie u Ciebie fasolka :) A co do cholesterolu :) hehehe :) No czasami warto zbadać :) A w normie chociaz masz? :) Te babki w labolatoriach sa niezle :P .... Stymulowana super ze zawiozlas dzis fasolkę do badania :) Szkoda tylko ze na wynik trzeba tak długo czekac ale z drugiej strony niech dobrze wszystko zbadają i bedziecie znac przyczynę! Z Tobą tez sie kochana zgadzam i narazie nie aktualizuje sie w tabelce :) A tak wogole to przykro mi ze od rana sie tak c*****o czułas :( Mam nadzieje ze teraz jest lepiej i ze Ci wogole przeszło :) .... Nessaja zazdroszczę Ci tego wyjazdu ale bardzo sie ciesze ze pojedziecie tam z mężem :) Super. Odpoczniecie, zrelaksujecie sie :) A tak przy okazji relaksu weź uchlaj swojego mezusia podczas tego odpoczynku, zamawiaj mu przedziwne drinki i wykorzystaj okazje :) Jak bedzie pijany to moze zapomni wyjąc :) hihihi i wrocicie z wakacji we trójkę :) Uwazajcie na siebie i jak wrócisz to koniecznie musisz do nas napisac :) Bedziemy tesknily :) .... Giubelli jestes :) Powiem tylko tyle : olej szefostwo i ta prace i smigaj na zwolnienie :) Ciesz sie moja droga ciąża, rosnącym brzuszkiem, kopniakami :) Poświęć sobie i dzidzi czas a nie dla tamtych którzy tak jak napisała Mackowa "nawet dziekuje nie powiedzą". A jak wogole po wizycie? Pisz nam szybciuko :) .... ZoneczkaKrK czasami sie zastanawiam czy ja bardzo przewrażliwiona na tym punkcie nie jestem :( Ale chyba wiele dziewczyn tak ma! .... Kasik jak biznes? :) Pisz nam na bieżąco co z wynikami synka !! Duzo zdrowka Wam zyczymy :) ... Paola mysle ze Twój zrobi to badanie :) Napewno jest mu głupio :) ale da rade :) Kurczę a prolaktyne rzeczywiscie masz wysoko :( Ale lekarz napewno cos na to zaradzi :) .... Kasiaa12 zycze Ci aby @ nie przyszła :) ... Marta czasami i mi spamuje ale nie tak często!!! Ale fakt z***biscie to wkurza :( Jak bedzie to możliwe to pisz nam kochana co sie u Was dzieje na bieżąco :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kochaniutkie:)🌻 Jak sie dzisiaj macie w piękny słoneczny dzionek:D❤️ Nie udało mi sie wczoraj zajrzeć ani napisac bo dzien zabiegany na maxa a wieczorem padłam jak dętka:( Dzisiaj po pracy jeszcze lece do dentysty-mam nadzieje ze ostatni raz:P Nessaja ale Ci fajnie:) Wypoczywaj tam i nabieraj siły:D:D:D Martuś głowa do góry i życze powodzenia:) Giubelli Ty lec na to L4 jak najszybciej i wypoczywaj bo potem nie bedzie na to czasu:D brzoskiwnko niezłe jaja z Tym Twoim progestrono-cholesterolem:D:D:D i oby ten śluz zwaiostował coś dobrego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane w ten piękny słoneczny dzien:) Właśnie zabieram sie za sprzatanie:) dzisiaj w moim mieście bedzie prezydent Komorowski wiec znowu od rana latają helikoptery, maja zamknąć ulice i takie tam rożne cuda Heh. Kurcze wczoraj jak byłam oddac moja fasoleczke do badań to babeczka powiedziała ze musze czekać 3 tygodnie licząc od czwartku czyli do 24 kwietnia, ale za te 3 tygodnie bedzie 1 maj no i tak teraz nic nie wiem. Mieliśmy plany na majowke wyjechać nad morze odpocząć troche i chyba nic z tego nie wyjdzie. Bo wypadnie mi wizyta u doktorka na 2 maja. Ale bede tam dzwonić juz 24 moze akurat. Wczoraj szukałam po internecie ceny takiego badania histopatologicznego i oczy mi wyszły....700 zł i same ceny koło tego, pojechałam do mojej kliniki i zapłaciłam 30 zł:) w tym internecie czasem takie bzdury Mozna znalezc heh. Ok biore sie za sprzatanie buziaki i miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) miło się czyta Wasze wpisy i widzę że co po niektóre z Was to już jak przyjaciółki :) Wszystkim dziewczynkom życzę tej małej kruszynki. Jak pisałam wcześniej my dopiero zaczynamy zabawę w powiększeniu rodziny. Będę z Wami na bieżąco :) bo fajnie jest czytać że się komuś udało :) fajnie jest się cieszyć razem :) i oczekiwać na wiadomość :) No i widzę że macie już takie doświadczenie że zamiast się zamartwiać że coś może być nie tak mogę spokojnie zapytać na forum i na pewno otrzymam odpowiedź :) Nic trzeba wracać do pracy :) bo huk roboty nie do opanowania :) ale strony zamykać nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA cholesterol mam w normie :) mój wynik to 165 a norma jest od 140-200,więc chyba całkiem przyzwoicie wyszedł :) ❤️ Ewelka 🌼❤️ :** Stymulowana ja tez się muszę za robote brać ,ale mi się nie chce :) jakoś tak zmęczona się czuję ,huk wie po czym:) Miłego dnia wam życzę dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałyscie Małgorzata Lewińska lat42 urodziła bliźniaki :D Nic tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąga wciąga :) ale to będzie mój dobry przerywnik w pracy :) czasem tez trzeba odpocząć :) ale powiem Wam (taka nowość :)) że już bym bardzo chciała :) a o moim M nie wspomnę :) ten to nic tylko chodzi i chcę dzidzie, bobaska taką małą Anie ;) ale synek też może być ;) wczoraj byliśmy na zakupach a ten wciągnął mnie w regał w strefę dziecięcą i pokazywał smoczki gryzaczki i na widok śpioszków zrobił ale to słodkie malutkie ;) Aniu no kiedy będzie? :) wesoło mam wesoło. Sąsiedzi oznajmili nam tydzień temu że zostaną rodzicami ;) a mój M cholera muszę ruszyć w pogoń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania najlepiej o niczym nie myśleć :) ja jak zaczynam mysleć o dziecku to czas mi się dłuży w nieskończoność i wgl :) muszę się czymś zająć żeby do piatku szybko zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam również i ja :) *Stymulowana mam nadzieję, że czas do wyników zleci Wam bardzo szybko, zwłaszcza że zaraz są święta, przygotowania, a gdy juz będziecie wiedziec dlaczego fasolka nie zagnieździła się, na pewno w następnym cyklu wam się uda :) *Iza nie jestes przewrażliwiona uwierz! ja tez czasami jak sie podcieram, i czuje ten mój śluz, to sprawdza jego kolor :) a już np po seksiku to obglądam się mega dokładnie, sprawdzam wszystko, kolor ilości itd hehe *chodź powiem wam że u nas seksiku ostatnio malutko, przez te moje nodnośći :O *naessaja miłego wypoczynku i hej przygodo !! wróć pełna siły w nowe starania :D *Giubelli przyszedł właśnie czas na to, żebyś myślała tylko i wyłącznie o sobie, a zarazem tez o Tosi :) ciąża to wyjatkowy okres w życiu kobiety, wykorzystaj go maxymalnie jak sie da, z korzyścią dla siebie :* *Maćkowa ależ masz pecha z cenami :D nadrabiam właśnie wpisy i tak czytam, jak każdą z dziewczyn wspierasz, każdej dajesz nadzieję, a o sobie to tak na samym końcu myślisz, a ja właśnie teraz będę trzymała mocno kciuki za to, żeby w tym cyklu to Tobie się udało (życzę tego każdej z was oczywiście) ale za Ciebie Maćkowa tak wyjątkowo, mam nadzieję że Wielkanoc przeżyjesz ze swoim małym cudem :* * Paola nie zawsze w przypadku kobiecej infekcji przechodzi ona na mężczyznę, wiadomo że lepiej dmuchać na zimne, ale ja jakoś na początku samym starań jak poszłam do gina to też miałam jakaś infekcję, a mój mężczyzna nie :) więc różnie to bywa :D *Eweelka akcja z nogami w górę mnie powaliła :) mam tylko nadzieję że plemniki nie wpłyną ci do mózgu z tego wszystkiego :P bo nie wiadomo co to by było :D *od kilku dni ciągle boli mnie brzuch na dole, i powiem wam że sie powiększa, tam koło pipki :) nie jest to jakiś bardzo mocny ból więc nie ma z tym problemu, ale wszystko właśnie staje się po prostu realne :) a dziś przyjeżdża moja mamusia i zostaje na kilka dni, więc nie będę sama :) mama sie śmieje że część urlopu bierze przed świętami, a część na listopad zostawia, żeby córeczka mogła sobie odpocząć :D * a tak w ogóle w listopadzie pojawią sie u nas 2 bobasy, moja bratowa jest w ciąży :D pisałam wam o tym że chcą mieć dzidzię no i udało im się za 1 razem :) rodzi 8 dni po mnie :D myślę, że to nasza Julcia dała nam maleństwa, tak na pocieszenie, żebyśmy mieli się kim zająć :) miłego dnia kobietki :* 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania oby ten pierwszy cykl starań był ostatnim:) Właśnie wróciłam z biedronki - nie ma nic ciekawego za to drzewa kwitną, krzaki kwitną, pyłki w powietrzu, z nosa mi cieknie, z oczu cieknie aaaaaaa nienawidzę wiosny tzn tego ze wszystko pyli :( Brzoskiwnka ja jeszcze nie zaczęłam sprzatac - tak mi sie chce haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka14 musiałam wyciąc fragment do ciebie bo ciągle było że spam :) postaram sie inaczej napisać, a więc : u mnie plamienie było w 19 dc, około 30 pojawiła się u mnie ogromna ilość śluzu, kremowego, gestego białego i tak ma do dziś :) więc może coś w tym jest :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec i ja sie zglaszam :* Czytam was caly czas ale nie mam co pisac bo nie bede w kolko tego samego walkowala .... napisze wam jak juz sama bede cos wiedziala narazie trzymam za was mocno kciuczki :* i milego dnia :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzien dobry Staraczki, Dwupaczki i Mamusie :-) Tak sie wczoraj cieszylam ze jajniki nie bola a tu jak na zlosc prawy daje o sobie znak. Do tego zaczyna mnie bolec brzuszek jak na @. Bylam wczoraj tez u lekarza z moja obolala szyja. Doktorka chciala jakies leki przypisac wiec mowie ze staram sie intensywnie o dzieciatko, ze cykl z lekami a ona na to ze jedynie moze mi jakas masc przypisac i zwolnienie. BIORE! Se mysle a co ;) toz nie bede sie szczypac jak Giubelli ;) nikt i tak mojej pracy nie docenia, do tego jeszcze pierwszy raz od ponad 3 lat pracy w tej firmie dostane po premii wiec w dooopie mam ich wszystkich. ... Marta walkuj nam w kolko o tym samym jesli ma to Ci pomoc :-) a jesli nie o tym samym to pisz jak tam w pracy sytuacja? Jak z szefowa sie uklada? :-) .... Izulinka kochana Ty moja. Dziekuje Ci bardzo za te slowa, az sie wzruszylam i zachlapalam okulary lazami :-) ... Giubelli gdzie relacja z wizyty? :-) my tu czekamy :-) .... Jovanka melduj sie! Jak Kacperek? :-) .... Ania fajnie ze maz ma takie podejscie :) oby jego marzenie juz niebawem sie spelnilo :-) ... Iza to bedziemy czekac dzielnie na Ciebie co wieczor :-) ... Brzoskwinka ale numer z tym cholesterolem wyszedl hehe a ja juz walizek szukalam zeby sie pakowac i przeprowadzac do Ciebie :) moze ta pani jakas gluchawa troche byla? ;) w kazdym badz razie mam nadzieje (bo moze pisalas i nie doczytalam) zrobilas juz progesteron? :-) ... Stymulowana a moze doktorek se wolne zrobi i 2 maja nie bedzie pracowal? Ja proponuje Ci mimo wszystko juz zamawiac pogode i jechac nad to moze. Dobrze Ci to zrobi. Oderwiesz sie troche od rzeczywistosci. A co do Twojego doktorka to chyba powrocila wiara w niego co? :-) ... Eweelka podziel sie slonkiem, u mnie cieplo ale pochmurno :( milego dnia Ci zycze i nie pracuj az tyle, robota nie zajac... ;) ... Wzielam dzis pierwsza tabletke luteiny. Mam brac 3 RAZY DZIENNIE!!! pod jezyk, tak sie cieszylam glupia jak lekarz to powiedzial... teraz dochodz do wniosku ze wolalabym ja brac dowcipnie. Jest paskudna... bleeeh. Czego to ja sobie nie wyobrazalam ze jem, juz nawet myslalam ze zamiast tabletki objadam sie pralinkami lindor, ze przeciez to jest takie niamniusie... Do kolejnego polkniecie sliny... a jeszcze przede mna 29 tabletek... do konca zycia chyba bede czula ten gorzki smak. Ale czego sie nie robi dla dzieciatka?! :-) I tym optymistycznym akcentem zakoncze ten wpis i pojde poudawac ze sprzatam ;) na szczescie na sprzatanie mam caly tydzien bo do pracy dopiero we wtorek przyszly wiec moge se pozwolic na obijanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×