Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Wyslalam na e maila wynik powiedzcie mi jak to sie patrzy na te tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola mogłabyś opisać swoje obrączki? Bo czytam i myślę, że chyba z P mamy takie same jak Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka jak mozesz myslec ze nikt o Tobie nie pamieta??pamietamy i kochamy!! :* :) Eska to pieknieee! gratuluje oficjalnie :* Olala piekna ta Twoja fasolka, pozazdroscic :) Paola mam identyczna, nie wiem jaka macie probe ale faktycznie troche sie rysuje. Posle Ci pozniej zdj dla porownania mojej i mojego P (on mial ja moze zalozona ze 3 razy i jest jak nowka) ale ja mam na drugim palcu jeszcze pierscionek i czesto sie bawie ze sobie stukam :P zreszta zobaczysz na zdjeciu :) no i malo daliscie :) my chyba 1600 cos takiego :) Bylam dzis odwiedzic malego Maksia, kurka ale urosl :P taaaaki slodziak i wogole ciotki sie nic nie bal i fajnie sie tulil na rekach :) jak ja juz bym chialaaa.... dziewczyny strasznie mnie dzis boli macica, czesto mnie tak boli ale chwile i odpuszcza a dzis od rana i boli do teraz... jakbym moze okres miala czasem takie uczucie. A do okresu poltora tyg jakos. Zaczynam sie zastanawiac czy tam wszystko gra tak jak powinno bo prawie pol roku po poronieniu i nadal boli i to coraz czesciej ostatnio ;/ a was ile brzuch bolal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola piekna fasolka gratulacje moje ciesze sie razem z Toba pieknie te ostatnie dni szkoda ze ten piekny maj sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska cudowne wieści :) gratuluje ci całym ❤️ 🌼 ale ten maj jest cudowny tu na forum :D buźka sama się cieszy, nie może przestać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola mamy takie same :) są śliczne, takie klasyczne.Faktycznie rysują się, mój P cały czas nosi, pracuje na magazynie i ma kilka ostrych rys. A mamy je od sierpnia. Ale nie wyglądają tragicznie :) My daliśmy 900zł i próba 585 w gratisie mieliśmy grawerke. Nessaja dziękuje :) tylko jak to jest ze dwa tygodnie temu powiedział 6/7 tc a dzisiaj 7? Maj jest naszym cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za szaaaajs!!!!!! occccchhhh! napisalas sie jak glupia i co? pseudonim zarezerwowany wiec daje zaloguj sie i wyskakuje okienko wiec wpisuje i co? wszystko mi zniklo!! rrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja kochana tez tak miałam wczoraj hehe ja teraz jak napisze i wychodzi o zarezerwowanym nicku od razu kopiuje wiadomość hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
no kochane super :-* olala sliczna fasolka a co do tyg to jest to możliwe wtedy określalo sie to z terminu ostatniej miesiączki a teraz z rozwoju :-* *** eska beta super a na usg widac tak 5-6 tydzień :-* ,*** pamiętamy o tobie kochana tylko tak jak bylo wspomniane to kazda żyje wizytami itp itd , oj bo duzo sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec pisze na nowo.... Olala kochana nie martw sie, tak jak u ktorejs Kaski naszej malenstwo nie bylo zgodne z tygodniem a wczoraj chyba nam napisala ze wszystko ladnie odpowiada tygodniowi :) tak samo u mnie bylo, poszlam byl 7 tydzien a dwa tyg pozniej poszlam i mimo ze byl 9 to na zaswiadczeniu wpisal mi 7 tydzien i liczyl do konca wg owulacji ) takze rilaks :* GIUBELLI!! ale dostaniesz lanie!! szykuj dupsko, przyjemnie nie bedzie!!!! PaulisC, Bejbe a wy gdzie jestescie!? tez mamy pasa wyciagac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka12198999
Eska to niespodzianka na zakonczenie maja:) super!!!! Mackowa pisz zaraz jak po wizycie. Paola ty dalas fotke obraczek? Mam identyko, leza w pudeleczku, moj nosil pol dnia a ja tydzien i rzeczywiscie sie rysuja. Aa mackowa luteine mam brac juz od tego cyklu. Wiec czekam na @. Robilam wczoraj test i nicooo. Ech kurde nie potrafie sie zalogowac w tel teraz na kafe. Nie podoba mi sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Eweelka -* oczywiście, że pamiętamy. Myślałam ostatnio co u Ciebie. Nic się nie odzywasz. Kochana damy radę jeszcze i my będziemy cieszyć się z fasolek :-) Ja ostatnio zaczęłam znowu kopcić papierochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka to ja dodalam zdjecia. Ja nosze caly czas :P Pita odezwalas sie wkoncu :* jak sie czujesz? lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie mam problem z tym kafe. Eska wspaniale wiesci gratuluje kochana. brzoskwinka nie bylam,ale się wybieram poogladac suknie ślubne. dziewczyny ja juz sama nie wiem. Wczesniej bylam pewna ze to fasolka ale ten test i beta? Dzis rano strasznie mnie zemdlilo. A test boje sie robic moze jutro, myslicie ze mam jeszcze szanse ze jest fasolka?:-( Na @się nie zanosi. Nie wiem co myśleć? Fajnie ze jest tyle fasoleczek i fosolinkow:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Eska super że beta rośnie :) a na usg najlepiej iść jak już beta bedzie 1500 :) gratulacje :) Maćkowa czas na wieści od Ciebie :) Kasik85 ja myślę że szansa jest :) może zrobiłaś za wcześnie jednak tą bete :) powtórz :) ola piękne zdjęcie :) ale fasolinka cudna :* piszecie tu o obrączkach ale wy podajecie te ceny za 2 obrączy czy za jedną ?:) chyba za jedną tak ? 1600 czy 2200 któras napisała.my za swoje obrączki daliśmy 3400 i grawer z soczewkami w gratisie więc jak tak was czytam to my chyba przepłaciliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka 1600 dalismy za dwie :) u zlotnika zaufanego, znizke dal bo moj tam tez pierscionek bral :D ooooo jaaa to sporo daliscie :D Mackoooowa :* czekam na Twoj wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy te - kreski beda :P bo zawsze jak robie wpis i chcce oddzielic do ktorej z was pisze to mi to potem znika :D haha jaki bezseeeens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i nie ma.. a dalam najpierw kreski, potem enter i dopiero zaczelam pisac :P hahha co za nowa lepsza kafe :D no ja nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziewczyny! Ja chyba przestanę się z Wami zadawać!:P Jeszcze trochę a sama zostanę w tabelce staraczek! no ale Eska kochana co za wieści! i zmieściłaś się w maju;) Serdecznie gratuluję. Dziewczęta! Wszystkie obrączki, jakie cudowne by nie były, będą się rysować, jeśli będą codziennie używane:) To tak jak w małżeństwie - zawsze się jakaś rysa pojawi;P a te obrączki chyba się nazywają fazowane ??? śliczne! Też się nad takimi zastanawialiśmy, ale moja przyjaciółka i jej mąż takie mają, więc nie chciałam papugować;) Maćkowa i jak tam wizyta? czekam z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia masz czas jeszcze jutro nam obwiescic super wiesc :) ale ale! czerwiec bedzie jeszcze lepszy niz maj cos tak sadze, zaciazy cala reszta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja to połowe mniej niż my :) kurde no :) może dlatego że my u jubilera :) ale myśleliśmy że to i tak tanio i jeszcze ten grawer ,soczewke nam dorzucił gratis i cyrkonie mi wstawił gratis ,kurde to ile byśmy zapłacili bez gratisów :) agniesia no ja moją noszę non stop ale musze powiedzieć ze dobrze się trzyma :) od wewnętrznej strony dłoni jest kilka małych rysek ale na wierzchu jest bardzo ładna jeszcze :) gdzie jest ta maćkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy obrączki z białym złotem w środku i wygrawerowane takie jakby zygzaczki i powiem Wam że przez 8 lat to w ogóle nie jest porysowana :) a nie nosiłam tylko jak w ciąży byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego nasze wyszły drogo bo mają taki pasek białego złota też .a co musi się z obrączką stac żeby na gwarancji np dali nową ?:) bo my mamy 5 letnią gwarancję i tak się zastanawiam co musiało by się z nią stać żeby oddac taka obrączke na gwarncje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×