Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Olala aa to Ty masz jutro z rana wizyte. Pokielbasilo mi sie, myslalam ze to ktoras z Kaś. Trzymam zatem bardzo mocno kciuki zebys zobaczyla sliczne serduszko!!! :-) i oby slonko caly dzien swiecilo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nie mam @ i nie czuję żeby się pojawiła. Nie wiem czy jest to możliwe żebym była w ciąży jeśli robiłam ostatnio bete i wyszło że nie jestem.Od kiedy zaczyna rosnąć? Od zapłodnienia czy zagnieżdżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana i u Ciebie i u mnie biją mocno dwa serduszka które zobaczymy za kilka miesięcy zdrowiutkie i silne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych nerwow zaczal mnie bolec jajnik... do czego doprowadza ludzka psychika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny będzie wszystko dobrze :-* dwa serduszka beda bily jak dzwon :-* rozumiem wasze nerwy mam dokładnie tak samo :-( czekamy jutro z niecierpliwoscia na wasze relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisalam juz wczesniej dwa posty ale nie chcialo mi dodac ... ja po wizycie iiiiiiii....... moja gwiazdeczka kochana rośnie jak na drożdzach ;) i nadrobila straty bo wielkoscia wychodzi 10tc3d a od @ powinien vbyc 10tc4d .... w poniedzialek mam jeszcze raz przyjsc i dostane l4 na miesiac a w miedzy czasie bede miala badanie prenatalne wykluczajace kilka chorób ... ale jestem szczesliwa az musze sie w tabelce awansowac pietro wyzej tylko najpierw trzeba ja znalesc ... stymulowana kiedy bylas u gina bo wklajalas wtedy tabelke ?? Dziewczyny nie martwcie sie jutrzejsza wizyta bo bedzie wszystko ok ;) choc sama drzalam jak osika przed wizytą ;p tylko jak ja powiem w pracy ze ide na zwolnienie ;/ nie lubie takich rozmow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oka witaj :) mam nadzieje ze tym razem jak zajdziesz w ciaze to uda sie ja utrzymac :) i ze nie bedziecie musieli sie dlugo starac ;) Stymulowana zdjecie pokaz :) tez chcemy widziec :D myslisz ze da mi od razu L4? jak to wlasnie jest, czy oni po jednym poronieniu uwazaja ze ciaza powinna byc pod szczegolna opieka czy nie przejmuja sie tym jednym poronieniem? Paola ja w tesco w punkcie obslugi klienta ale bardzo czesto stoje na kasach samoobslugowych, czesto ludzie z reklamacjami przychodza i trzeba liczyc sie z tym ze nie wszystkie rzeczy sa lekkie i male. Poza tym niby sie nie wydaje ale stres robi swoje i podkad tam pracuje rwa mnie nogi od tego stania i zrobil mi sie zylak. Dzis na przerwe schodzilam 15 minut bo ciagle zwroty, faktury itp a jak juz poszlam to 10 min posiedzialam i musialam zejsc bo znowu zwroty, faktury, mlyn na kasach i tyle bylo mojej przerwy. Wysikalam sie dopiero w domu bo tez nie dotarlam do wc.. stoje obok drzwi i raz ze w zime wieje to pod klima stoje i na mnie dmucha i ciagle nos w pracy zapchany kurde odpisze wam rano bo teraz mezu mnie wolaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal obrączek nie wybrałam :( Mam taki dylemat ze nie pytajcie :( Paola slonce obrączki ladniutkie :) Sama sie nad takowymi zastanawiam :) Ile kochana dałaś za te obrączki i z jakiego złota sa? 14 karatowego (próba 585)?? Kasik89 super ze z dzidziulkiem wszystko dobrze :) to najważniejsze :) Olala i Mackowa nie stresujące sie kochane :) Wszystko bedzie dobrze :) Mackowa mysle ze serduszko juz bedzie i bedzie biło jak dzwon :) Tak jak u Stymulowanej :) A pamietam jak przed testem pisalas ze musisz cos podleczyc u siebie i ze w nastepnym cyklu odpuszczasz bo ja nastraszylam Cie braniem leków podczas starannej itd. A tu fasoleczka sie pojawiła :) Cudnie :) U mnie w sumie nic ciekawego :) Aaaaa nie , jest jedna nowa rzecz :) Mamy załatwione pozwolenia ślubne :) Ksiadz ktory bedzie nam udzielał ślubu załatwił nam pozwolenia z Kurii Biskupiej :) J ne musimy nigdzie chodzić i prosić :) Ciesze sie jak dzieciak :) A teraz obrączek szukam i szukam i szukam.......i sie zdecydować nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! A ja juz nie spie i mysle.. chciałabym zobaczyć już moją kruszynke :-) ide sie powoli ogarniac a Wam życze milego i cieplego dnia :-* trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeszcze Was nie przeczytałam do konca mam troche w pracy roboty i nie nadarzam, ale musze Wam cos napisac, chyba jestem w ciąży chyba sie udalo!!!!!!!! Jaka ja jestem szczesliwa i modle sie zeby jednak to byla prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) w srode byłam u lekarza z wynikami. mówiła ze są dobre... chciała mi zrobic cytologie ale okazało sie ze mam jakiś stan zapalny. nawet o tym nie wiedziałam dała mi jakis antybiotyk... normalnie masakra. znowu czekałam w poczekalni ponad dwie godziny:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Wam pisze i prosze poradzcie mi. Wczoraj rano zrobilam test Quixx czy cos takiego spojrzalam na niego oczywiscie jedna kreska wiec odlozylam, (mowie musze zadz do gin pow co jest grane 10 dni od brania luteiny brzuch boli a okresu nie ma) ale cos mnie podkucilo i jeszcze raz spojrzalam patrze a tak cien cienia cienia kreski mowie nie ja juz ma zwidy wiec go odlozylam, w pracy nie mialam czasu myslec brzuch bolal mnie jak na okres mowie na pewno dzis go dostane i juz mysle kiedy brac clo poszlam do domu patrze sucho nic nie ma znow na test patrze no cos tam widac, wiec zrobilam jeszcze jeden z tych testow co mi przyslali gratis do owulacyjnych to bylo ok 16 i co widze juz wyraznie kreske nie az taka jak kontrolna ale widac ja dobrze no i wtedy szal dzwonie do meza goraco mi sie robi nie wiedzialam co dalej jakos emocje opadly i zaraz strach zebym tylko donosila. Nadal w to nie wierze jade niedlugo na bete, najgorsze jest to ze zrobilam dzis rano znow ten Quixx i znow jest cien cienia, moze maja jakas mala czulosc, mozliwe jest ze stezenie hormonu po poludniu mam wieksze niz rano? Czy to od testu zalezy? Jak ja sie boje dziewczyny, a tak poza tym to ten maj jest magiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tescikowa
Hej dziewczyny. Jestem skolowana nie wiem co myslev do okresu zostalo 3 dni. Wczoeaj wykonalam test ukazala siw druga blada i ciensza od kontrolnej kreseczka moj partner tez ja widzial... Dzis z rana pierwszego moczu wykonalam znowu test i nie wykazal nic mimo ze byl tej samej czulosci... Nie wiem co o tym myslec... Czy ktoras miala taka sytuacje? Moze pierwszy test byl wadliwy? jakies przebarwienia. Czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tescikowa
Dodam jeszcze ze ta druga kreska z pierwszego testu po godzinie znikla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska spokojnie. moze test był jakiś wadliwy. idź po normalny test do apteki. ja robiłam PRE-TEST. wynik miałam po ok 1min. tam było napisane ze wynik bedzie po upływie ok 2min. najlepiej zrób test rano z pierwszego moczu bedzie bardziej wiarygodny. teścikowa powtórz test jak okres sie nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska kochana nie myśl o testach tylko biegnij na ta bete i daj nam Znac:) Teścikowa Tobie proponuje to samo:) Maćkowa, Olala nie stresowac sie:) tylko uśmiechać bo Wszytsko bedzie ok:) Tabelka wklejalam we wtorek:) wtedy miałam wizytę i wiecie co jestem na prawde głupia:/ lekarz powiedział mi ze jak brzuch bedzie mnie bolał jak na @ to spokojnie bo to ta macica, ale jak zacznie do tego bolec pachwina to mam jechac do szpitala no i oczywiście ciagle chodzi mi to po głowie i czuje jakby bolała mnie ta zasrana pachwina. Jestem nienormalna i powinnam sie leczyć na glowe, bo oczywiście jak o tym nie pamietam to nic mnie nie boli, a jak mi zaswita słowo "pachwina" to od razu czuje bol:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja potem wrzuce zdjecie:) i jestem na 100% przekonana Ze poronienie jest powodem zeby dać L4 przy następnej ciazy no kurcze przecież bedziesz sie bała o fasolke na każdym kroku a to tylko bedzie jej szkodzić. Poza tym taka praca w Tesco jest ciężka i nie ma o czym gadać!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wiecie ze ja tez nie moge sie z tableta logować:/ Paola jak tylko dorwe laptopa to zobaczę obrączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eska!! :):):):):):) ależ się ucieszyłam, mój stres zniknął jak ręką odjął po Twojej wiadomości!! :):) Testy ciążowe domowe sikane powinno się wykonywac z rana ponieważ wtedy jest największe stężenie hormonu :) ale tak jak mówisz, olej juz te testy i lec na bete!! :) ściskam kciuki najmocniej jak się da i czekam na wynik!!! :):):):):) :*:*:*:* 🌻 Paola ładne obrączki, takie proste, zwyczajne :) tylko coś czuje że mogą się szybko porysować. My z mężem mamy takie www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,154 i już kilka razy oddawałam swoją do polerowania. Plus raz do powiększenia po czym wypadł mi brylancik :/ (nawet se nie zdajesz sprawy jaki czułam smutek z tego powodu) na szczęście z racji że obrączki załatwiał nam znajomy męża który w Aparcie pracował kiedyś, szybko wstawili nowy brylancik zupełnie za free :) mamy na nie dożywotnią gwarancję. No i cena była ciut mniejsza ;) co chyba ze 2200 zł zapłaciliśmy :) 🌻 Kaasik89 cieszę się bardzo że maleństwo zaczęło w końcu rosnąć :) oby takk dalej :) mam nadzieję że Olala i ja też dziś będziemy mogły przekazać dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sie boje moze to tylko testy sie pomyslily, w srode albo w czwartek minely dwa tyg od owulacji tak jak Wam pisalam kiedys moze dlatego takie blade kreski wychodza sama nie wiem, test robilam w sobote i nic nie bylo negatywny, jaka to jest radosc ujrzenia dwoch kresek teraz tylko czekam zeby z krwi sie potwierdzilo i bede sie mniej stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana oo kurcze, to książkę w garść, w drugą ciepłą herbatkę i zając głowę czymś innym niż myślenie o bólu i pachwinie :) Mnie dziś w nocy obudziło silne kłucie w okolicy lewego jajnika, ale to nie był chyba sam jajnik. Nie wiem ale leżałam przerażona. Za każdym razem jak się odwracałam z boku na bok to się odzywało :( 🌻 Nessaja mi też sie wydaje że lekarz powinien dać Ci od razu L4. Chociaż wiesz wszystko zależy od lekarza. Jak nie zechce Ci wydać to poproś o zaświadczenie o ciąży i idź do rodzinnego po zwolnienie i tyle :) a tak w ogóle to czy Ty przypadkiem czegoś przed nami nie ukrywasz? :) może Ty juz w ciąży jesteś tylko nic nam nie mówisz?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eska Żoneczka przeciez tez tak miała, najpierw test negatywny a kilka dni później dwie kreseczki :) byłas już na becie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wklejam, coby nam nie umknęła ;) MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12**************23**********?cs*********1dz******** *tp 18.12.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif Stymulowana*********28**********18cs********1dz*********t p 12.01.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2 014 brzoskwinka14_________21______14cs______1dz______@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2 014 agniesia88_____________26______7cs_______1dz______@8.06. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz______@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@25.05 .2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2 014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2 014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ 19.05.2014 elilkaa_________________20______1cs________1dz______@25.0 5.2 014 moonlight86____________28______2cs________2dz______@26.05 .20 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa. Ola musi być dobrze :) cały dzień będę o was myśleć i trzymać kciuki :) ale całkiem niepotrzebnie bo wszystko jest ok i serduszka biją równiutko :) 🌻 eska !! cudowne wieści :) a to jaka kreska zależy od testu, mój 2 też był słabszy niż 1 - nie ważne, ważne jest to że się udało :) ściskam Cię ogromnie, czekamy na wynik bety :* 🌻 Maćkowa to samo kochana pomyślałam :) czy nessaja nie chce nam zrobić niespodzianki - niespodziewajki :D 🌻 Stymulowana wiem że to strasznie trudne, ale musisz odpuścić trochę - zrób jak radzi Maćkowa :) z fasolinką jest wszystko ok i tylko o tym powinnaś mysleć :) bądź dzielna :) 🌻 kasia12 ja też biorę antybiotyk - na grzybicę. Nie martw się na zapas, często róźne infekcje się zdarzają, ważne że są leczone, a dzidziusiowi to n ie zagraża :) 🌻 Izabello to już jesteście na ostatniej prostej - co najtrudniejsze załatwione macie :) cieszymy się razem z Tobą :* 🌻 ja dziś od rana mam dobry humor :)słoneczko wyszło i jakoś tak lepiej od razu :) ale powiem wam że ten antybiotyk dowcipny co go biore jest taki ogromny, są tam 3 sztuki, jestem juz po 2 i on się kurcze nie chce wchłonąć i jak rano wstaje to jestem zalana jakbym się conajmniej zesikała, już mam 2 wkładkę od kiedy wstałam, a pcham go naprawdę głęboko :/ po cholerę więc robią takie leki, że połowa wypływa ?? miłego dnia :) Maćkowa relaksuj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik 85 rośnie od zagnieżdżania :) kiedy powtarzasz test lub betę ?? 🌻 Ala, paulinka a jak u was sytuacja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominustoja
Hej ale tu zmiany oczywiście nie mogę się zalogowac;/ eska cudne wieści lec na bete i dawaj znać jak wyniki ;*;* kochana. Mackowa spokojnie wszystko będzie ok;* stymulowana ty już słońce nie myśl o tych pachwinach;) mój młody ma jelitowke mam nadzieję ze się nie zaraze;/ a giubelli znów zniknęła co to ma być;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12**************23**********?cs*********1dz******** *tp 18.12.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif Stymulowana*********28**********18cs********1dz*********t p 12.01.2015 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____tp 24.12.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 2014 brzoskwinka14_________21______14cs______1dz______@9-10.05 .2014 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2 014 agniesia88_____________26______7cs_______1dz______@8.06. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.20 14 IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2 014 Pita82_________________32_______2cs______1dz______@22.05. 2014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@25.05 .2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2 014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 2014 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2 014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 2014 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2 014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2 014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ 19.05.2014 elilkaa_________________20______1cs________1dz______@25.0 5.2 014 moonlight86____________28______2cs________2dz______@26.05 .20 14 Awansowałam się ;) Maćkowa ja na początku np. przy przewracaniu sie na łóżku na drugi bok miałam piekielnie bolący ból jajnika tak jakby go bylo za malo i lekarz nie potrafil powiedziec od czego to ale samo przeszlo i jest dobrze ;) tez sralam po gaciach ze strachu ale nie potrzebnie ... Eska pisz jak beta ale pewnie megaaa wysoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×