Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Waniliaa
Wiem ze moze sie rozpedzilam z ta informacja..ale powiem tak pisze bo pisze na tym forum poniewaz chcialam sie podzielic z tym z kims i wydaje mi sie ze nawet obcym osoba jest lepiej o tym powiedziec lub uzyskac jakas rade ;) ale wiekszosc osob i lekarze mowia ,,absolutnie nie czytac nic na internecie i nie wchodzic na zadne fora bo to jeszcze bardziej na Nas dziala'' . Ja myśle ze problem tkwi w tym ze spotykam sie z rożnymi opinniami ze a Twoj wynik mowi ze jestes, reszta ze pewne tak, iina reszta ze mam nikogo nie sluchac tylko usiasc ,,spokojnie na tyłku'' i czekac ,a inni ze to raczej nie ciaża. , rowniez problem tkwi we mnie poniewaz jestem strasznie nie cierpliwa i zawsze chce juz i teraz. Ostatnio bardzo sluchudlam ktoras z Was wspomniala mi ze to moze byc torbiel albo cos innego, i oczywiscie panika a to dlatego chudne itp itd,ale z drugiej strony zapala mi sie lampka ze sie nakrecam i dramatyzuje. Mam duze wsparcie u swojej przyjaciółki ktora nie mowila mi ,,jestes '' lub ,,no nie jestes '' tylko powiedziala ze wszystko przyjdzie z czasem a jej pierwszy wynik z bety wyszedł 18 , i co ? i jest w 6 miesiacu z swoją mała Laura. Nie ukrywam ze dała mi troche nadzei ... Dziekuje dziewczyny za porady tak jak pisalam wczesneij ide jutro spowrotem na bete hcg a wyniki z piątku na ktorych mi wyszlo 26,9 zabiore utro do gin, zobaczymy co on na to ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja dokladnie to 8 tydzien i 5 dzien :-) dzis wyjatkowo czuje sie dziwnie. Jest mi niedobrze i glowa mnie boli. Ale to nic :-) wytrzymam i przezyje. Chyba :-) Maluszek daje o sobie znaki, dzis dwa razy tkwilam glowa w sedesie ;) na szczescie przed sniadaniem wiec za bardzo nie mialam czym wymiotowac :-) Stymulowana gdzie jestes? Jak sie czujesz? :-) Izulinka wlasnie, nagraj jak Twoja Kruszynka sie rusza, jak brzuszek Ci sie porusza :-) kurcze to musi byc cudowne uczucie :-) jak to Nessaja pisze "zazdraszczam" :-) Waniliaa to forum pomaga, mozna sie wygadac, jest lepsze niz przyjaciolka. Ale jesli chcesz zostac mama to pierwsza rzecz ktorej musisz sie nauczyc to cierpliwosc! Bez tego ani rusz. Bo czekasz z wizyty na wizyte, niekiedy miesiac, niekiedy dluzej. Wiec musisz wyluzowac. Wszystkie chcemy miec dziecko teraz, zaraz. Nie jestes jedyna ktora oczekuje na ten cud. Pisze Ci tylko zebys sie nie nakrecala ta beta! to ze znajoma miala niska bete i jest w ciazy zalezy w ktorym dniu cyklu robila badanie. Powtorz test i bedziesz miala jasna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
wanilia uwazam tak jak mackowazona... cierpliwosc to podstawa wiele z nas czekala na malenstwo bardzo dlugo i wiele tez nadal czeka... kazda z nas zyczy ci aby sie okazalo ze jest to kruszynka lecz trzeba miec do tego chlodne podejscie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
Dziekuje dziewczyny :) , próboje miec chłodne podejscie, robie wszystko co w mojej mocy ;) Powtórze bete i juro sie okarze . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dokladnie :-) a my czekamy za wiesciami :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) nessaja :* u mnie już 20 tc, wizytę mam w środę i bardzo bardzo bym chciała poznać płeć :) ale nie wiem czy będę w ogóle miała Usg bo zaraz mam połówkowe a robie je u mojego gin tylko że prywatnie, bo na innym sprzęcie więc pewnie w przyszłym tyg i nie wiem czy w środę będzie Usg :) ale pocieszam się że juz najwyżej tydzień i będę wiedzieć :D i nie masz kochana co zazdrościć, nim się obejrzysz minie lato i sama będziesz pomału wyczekiwać tych kopniaczków :* o i postaram się nagrać coś z zabawy maleństwa :D xx Maćkowa o już 9 tydzień u Ciebie :D ale fajnie :) Twój maluszek już taki konkretny jest :) oj kobieta dla tego wymarzonego maleństwa wszystko wytrzyma :) bądź dzielna i pomyśl sobie że za jakiś czas już nie będzie Ci niedobrze, a maluszek sam będzie ci dawał znaki że z nim wszystko ok :D xx waniliaa tak jak mówią dziewczyny, nie nakręcaj się za bardzo bo to często przynosi odwrotny skutek, weź głęboki oddech zrób betę, dowiedz się wszystko o normach i jednostkach i wtedy mam nadzieję przyjdzie czas na radość :) trzymam kciuki :) xx miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
Hej dziewczyny ;) Odebralam wyniki z piątku , a dzis po poludniu dostane wyniki z dzis, to są moje wyniki 26,9 normy laboratorium to : Kobiety niecieżarne <8,0 Ciaza 1 tyd 16-100 2 tyd 100-1000 3 tyd 500-10000 4 tyd 1000-80000 i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia no to chyba ciąża?:-D no chyba że w dzisiejszym wyniku nie będzie wzrostu, ale raczej będzieeeee:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
cześć, jesli chcecie poczytać coś o ciąży zapraszam do mnie: www.matkotymoja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. Jestem, jestem juz. W czwartek zmarła babcia mojego męża (mama teściowej) i jakos nie miałam weny jako ze ta babcia była dla mnie jak własna :( dzis jest pogrzeb na ktory nie ide bo teściowa nie chce żebym sie stresowala, denerwowała i płakała. Wiec siedzę w domu jak kolek i dziwnie sie czuje, musze sie czymś zając. Głowa mnie znowu boli i męczą okropne zaparcia cholera jasna w życiu ich nie miałam a teraz tragedia i moze to głupie ale boje sie siedzieć na kibelku i "cisnac" ;) co robic? W piatek miałam wizytę u doktorka, powiedział ze ta głowa to norma i ze przejdzie po 17 tygodniu, a dzis jest 11 tydz i 2 dzien wiec jeszcze troche. Maleństwo rośnie i kształtem przypomina juz małego człowieczka!!!! Szok!!!! Widac glowe, nogę i wyglada jak człowiek, aż wyślę Wam zdjecie na poczte. Za tydzien prenatalne Ide cos zdobić ze sobą Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby to było zagniezdzanie sie ale jezeli teraz dopiero sie zagnieżda to czemu w piatek wyszedl wynik ponad norme ? kurcze mam jakies zle przeczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laski cześć :) A co to sie wyprawia? Gdzie są obiecane zdjęcia? :) Wstałam se z rana, patrzę na zegarek - 9.28, więc mówię do dziecka "Żabek już po 9 więc dziś nie rzygamy" napadłam na lodówkę w poszukiwaniu mięsa i dawaj odpalać kompa w celu podziwiania Waszych zdjęć i Waszych maluszków a tu pusto! No no no... :) 🌻 Nessaja ale Ty pęknie wyglądałaś na ślubie! :) Śliczna fryzura, moim zdaniem pasowała idealnie :) 🌻 Waniliaa dlatego piszemy Ci żebyś się nie nakręcała. Poczekaj cierpliwie do południa i napisz jaki wyszedł wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Przez cały weekend mnie tu nie było bo jakos nie miałam czasu na odpisanie. Czytałam oczywiscie Was i widziałam zdjecia na poczcie Nessaji ze ślubu :) Ales Ty pikna :) :) Idealna uroda :) No jakbym była facetem to Teoj maz miałby konkurencje :) :* Śliczna fryzura i wogole :* Xx Waniliaa z całego serca Ci zycze zeby to była fasolka :) :) Bede juz kolejna z rzędu - ale nie nakręcaj sie bo to jest najgorsze :( Pozniej rozczarowanie :( Odpuść troszke a bedzie Ci lżej :) Xx Nessaja kochana oby te dni do owu zleciały Ci migiem :) :) A pozniej meza z łóżka nie wypuszczaj :) Xx Agniesia jestes :) :) Witamy po wakacjach :) :) Przykro mi ze kolejny cykl stracony ale wszystkie wierzymy ze wreszcie i Ty ujrzysz 2 kreski :) Tak jak Stymulowana i Mackowa :) Xx Izulinka to nie jest mały zlosnik :) Poprostu Ci przypomina o ważnych sprawach ;) Do łazienki Cie pogania bo pełny pęcherze zajmuje Jego/Jej przestrzeń :) Jedzienie No wiadomo :) Glodnieje to popedza mamusie No i z piciem to samo :) Kochana nie ma ze boli :) Dzidzia chce a mamusia musi :) :* Xx Stymulowana przykro mi z powodu babci :( :( Szkoda ze tak Kochani ludzie od nas odchodzą :( :( Ale teraz babcia bedzie nad Wami czuwała :) :) Kurczę to juz prawie 12 tydzien u Ciebie :) :) Kurczę jak ten czas leci. Xx Mackowa dzis dzidzia postanowiła dac Ci dzien luzu :) :) Xx Ja w weeken niestety znowu miałam ciężkie myśli o mojej straconej ciąży :( Nessaja czy do Ciebie w myślach tez tak często wraca stracona ciąża? :( Bo nie wiem czy ze mną jest cos nie tak i czy nie powinnam wybrac sie do jakiegos lekarza, jakis psycholog albo cos? Dzis zaczynałabym 17 tydzien :( :( Myslalam ze juz sie z tym uporalam ale to nadal cholernie boli :( SCzegolnie ze wokół tyle kobiet w ciąży albo z małymi dziećmi :( :( Nie psuje mi to humoru ale takie smutne myśli mam :( :( Xx Miłego dnia dziewczyny i sorry ze Wam tu zapuszczam takie smuty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
Waniliaa twoj wynik jest dosc niski skoro tyle spoznia ci sie okres... wiem po sobie... ja dzien przed okresem miałam bete 16,75 dzien po spoznionym okresie mialam jej 28,85... zastanawialam sie dlaczgo tak malo, moje kolezanki miały w setkach a ja nie. 5 dni po sodziewanym okresie mialam tylko 80,80... cieszylam sie ale z drugiej strony straszny strach dlaczego tak powoli rosnie... ale wytlumaczylam sobie ze najwaznijesze ze rosnie, moze moj organizm wytwarza mao tego hcg... tydzien pozniej poszlam i miałam tylko 255.55 i juz wiedzialam ze cos jest nie tak. Wizyta u lekarza, diagnoza- ciaza obumarla. Placz, złosc, zal do calego swiata. Mi sie wydaje, że to hcg od samego poczatku musi skoczyc jakos, ale nie jestem pewna bo sama piszesz tu o kolezance ktorej sie udało z wynikiem tylko 18. Trzymamy kciuki oby było dobrze , napisz odrazu jak bedziesz miec wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochane tu angelusdominus..nie mam sił się logowac. U mnie nie bardzo od czwartku ciągle bez chwili przerwy boli mnie głową ciągle jestem na przeciwbolowych.... W dodatku od wczoraj mała się słabo rusza byłam dziś na ktg tetno dobre ale jak się nie ruszy do wieczora to mam iść do szpitala na badania... Niby iem że muszę iść dla dobra dziecka ale mnie tam zostawia na kilka dni a starszy ma w czwartek przedstawieniem w przedszkolu.... Giubelli już coraz bliżej...;* ja prawdopodobnie będę rozwiązana na koniec lipca... Iza nie przepraszaj wszystko nam tu wylewaj;* stymulowana przykro mi z powodu babci. Wiem co czujesz moja zmarła we wrześniu a ja do dziś si nie otrzasnelam ile razy jedziemy droga to mam ochotę do niej wjechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
Dziekuje Dziewczyny ...ech ciezko mi ..rano byłam na becie przyszlam z bety i tu pach nie wiem czy to okres czy plamenie..przestraszylam sie wiec uznalam ze pojade do gin, pojechalam a tu oczywiscie urlop wszystkich lekarzy no tak moglam sie tego spodziewac po moim szczesciu..uznalam ze pojade do szpitala na ginekologie, pojechalam . Lekarka dosyc ,,nie miła'' , nie badajac nie robiac usg nic poprostu nic stwierdzila ze to pewnie poronienie, i powiedziala tak e jezeli wyniki beda nizsze od piątkowych to mam nie przyjezdzac bo ,,samo ze mnie spłynie '' a jak wyższe to mam sie pojawic na ,,czyszczenie '', hm wkurzyla mnie ta lekarka chyba na jakes podstawie moga zrobic czyszzenie a nie bez zadnego badania.. jezeli dostane wyniki wyzsze od piątkowych to owszem pojade do szpitala ale jezeli oni bez zadnych dokladnych badan bedą chcieli zrobic swoje to poprostu sie nie zgodze. Bo mysle ze jest jaka kolwiek szansa na to zeby sie udało, bo jezeli wynik urosnie na dosyc duzy czyli potwierdzi to fakt ze fasolka jest , przetrzepalam wszystko o krwawieniach implantacyjnych itp i natknełam sie na to że nie raz w wczesnej ciazy moze pojawic sie tak zwany ,,okres '' bo macica jest przekrwiona bądz przygotowywuje sie na ciaze..niewiem czy faktycznie tak jest ze jezeli ten wynik urosnie to czy jest jakas szansa czy poprostu szukam jakiegos ratunku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
a kiedy masz dostac wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izulinka łał, jak to szybko przelecialo :) no sadze ze juz poznasz plec, wkoncu ile moze sie ukrywac :P & Mackowa zakochalam sie w tym okresleniu Zabek, tak slodkie okreslenie :) & Stymulowana, Jezuuu az sie rozkleilam, toz to naprawde maly czlowieczek :* niesamowite jak w 11 tygodni taka istotka sie tak szybko rozwija :) te oczko, ten nosek i ta buzka otwarta, och powiedz kruszynie ze ciotka juz sie zakochala :) & Iza hehe wariacie :P nie przesadzaj :P dziekuje, Iza i Mackowa, ale tym razem chyba bym cale spiela bo troszke potem mi bylo cieplo po karczychu :P Iza kochana nie jestes sama, niestety powraca. Tak sie sklada ze lapie sie na tym ze o tym mysle (np. ostatnio siedzielismy u szwagra i ogladalismy mecz i w pewnej chwili uswiadomilam sobie ze caly mecz o tym prawie mysle). Niestety, im dluzej czekam na ten cykl, na ta owulacje tym bardziej sie nakrecam ze musi sie udac i bardziej chce. Jeszcze wczoraj dowiedzialam sie ze kolezanka z pracy, ta co miala miec dziecko z zesplem downa je stracila, musiala je urodzc w 5 miesiacu martwe.. tak jak nasza Zoneczka. I ja tez licze, niesiwadomie ale zawsze wiem, ktory by to byl tc. Za 4 dni mialabym termin porodu, a tak bede dzielnie kibicowac Giubelli i staram sie w taki sposob myslec :) Kochana nie podpowiem Ci jak zrobic zeby nie myslec o tym i nie smucic sie bo sama nie wiem ale powtarzam sobie wtedy, ze dobrze ze tu trafilam bo nigdzie indziej bym nie znalazla takiego wsparcia. Nikt juz nie rozmawia, nie rozpamietuje. Kilka dni temu nawet tesciowa z ciocia stojac z nimi na balkonie i rozmawiajac o staraniach powiedziala cos w stylu: nie ma co sie przejmowac, nie te to inne.. nie tymi slowami ale podsumowujac tak to zrozumialam.. zreszta, tydzien po poronieniu tesciowa mi powiedziala opowiadajac o kims ze tez poronil i ma juz dzieci "no, bo teraz to juz moge o tym normalnie mowic nie?" wiec widzisz jak nawet najblizszi mi nie dali takiego wsparcia, zreszta po takich slowach juz mialam gdzies rozmowy z tesciowa o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten gosc wyzej to ja, zapomnialam sie zalogowac :P ale spiesze sie bo zaraz do pracy sie musze zbierac :P milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
Paulina00023 dziś po poludniu tak po 16 o 17 powinnam miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
daj znać jaki bedzie wynik... trzymam gorąco kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:) Malo ost czasu mam ciagle jesten zajeta. Wczoraj bylan na wystawie w Gdynii. Mamy zlotom najlepszy w rasie. Najlepszy junior i cos jeszcze. Trzy tytuly. Dalej niestety podium nie bylo. Jutro mam egzamin zawodowy ktory sie ciagnie dalej za mna. Nie uczylam sie nic. Ide jutro na rano pozniej egzamin i pozniej jade do hodowczyni. Chyba wroce na noc jutro haha. Caluje was i wasze fasolki i dzieciaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
Dam znać ale bardzo martwi mnie to krwawienie niewiem czy pojsc do tego szpitala czy to przeczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo dziewczyny :-) cisza tu u nas ostatnio jal nie wiem :-p ja jutro mam wizyte i modle sie zeby moj twardniejacy brzuszek nie okazal sie skurczami i nie zakonczylo sie to szpitalem :-/ do tego musze go scignac o siuski :-) bo jak na moje to musi byc cos nie tak , wciaz siusiam doslownie wiecej oddaje niz pije :-p a wiecie jaki ze mnie glupol dziwny , mamy zdecydowac czy chcemy usg bo juz bedzie widac co siedzi w brzuszku no chyba ze sie pupa wypnie a ja sie boje tego usg wiec raczej z niego zrezygmuje. kretynka wacham sie bo bardzo chciala bym zobaczyc moja dziecinke i wiedziec kim jest a z drugiej strony boje sie z okaze sie ze nie ma raczki nozki czy Bog wie czego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
Mam wyniki moja beta to 6,1 czyli juz wszystko wiadome... ech.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
Wniliaa tez tak myslalam...musialy być jakieś nieprawidlowosci z ciąża i temu tez to krwawienie... ja na twoim miejscu po krwawieniu udala się do lekarza i nawet poprosila o luteine, po to ze jak zajdziesz znowu jedziesz mogla jakoś podtrzymac ciążę następną. A robilas jakieś badani typu progesteron testosteron prolaktyne? Badania tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mialam badań takiego typu tylko bete..sluchaj poszlam do lekarza ale nikogo nie było,ale pojde jak urlopy sie pokończą i poprosze o te leki...mam takie nie zreczne pytanie mam nadzieje ze tak wczesnej ciazy nie trzeba mnie w srodku ,,czyscic '' ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×