Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Nie kochana... najważniejsze ze beta spadnie jutro juz powinna być 0. A ile się staracie o bombelka? Nam się udali jak maz mój brak codziennie salfazin to sa witaminy dla mężczyzn które poprawiają plodnosc i ja bralam femibion to sa znowu witaminy dla kobiet które się starają i później przez 1 trymestr tez się je bierze. My staraliamy się 1,5 roku i dopiero jak kupilam te witaminy po miesiącu zaszlam nawet nie wiem kiedy, ale tez dlugo się nie nacieszylam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz musisz poczekać AZ lekarz twój wróci...ale napewno samo wszystko się oczysci bo to byla bardzo wczesna ciąża. Kup sobie kwas foliowy mężowi salfazin on jest nez recepty kolo 30zl kosztuje i starajcie się dalej. Widzisz tak czasami jest. Ja taki horror 3 razy juz przezylam i nie mam juz sily na nic:-( ale jeśli jest to twoje pierwsze poronienie to nie zalamuj się tylko dzialajcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszylas mnie tą mysla ze nie musze isc na ,,czyszczenie '' wiesz powem Ci tak narazie jakos nie mam ochoty zeby ,,dzialac '' jakos chceci mnie odeszly, tak wlasnie zrobie kupie mu i sobie. Bardzo Ci wspolczuje ze musialas to przezywac az trzy razy, wiem jakie to jest uczucie, nic przyjemnego. Mam nadzieje ze wszystko Ci sie ułozy tak jak sama sobie tego zapragniesz ,z calego serducha ;) , dobrze ze przynajmniej jest z kim pogadac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy mam za ciebie kciuki:-) a takie witaminki nic nie szkodzą a pomoc pomogą napewno chociaż trochę... teraz będzie ciężko ale zobaczysz przyjdą dni plodne i przez myśl ci przejdzie dzialanie:-) eh wiem po sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No grunt to pozytywne myslenie, samo to ze nie musz ejechac na zadne czyszczenie dało mi chociaz troche radosci w tej mojej sytuacji, w sumie nie radosci a ulge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Waniliaa może i Paulina ma racje ale ja na Twoim miejscu poszłabym na konsultacje do lekarza. Nigdy nie wiadomo czy się sama "oczyścisz", nie można tego bagatelizować, lekarz musi to sprawdzić żeby nie doszło do jakiegoś zakażenia. Przykre jest to co Ci sie przytrafiło ale przebadaj się najszybciej jak to tylko możliwe. 🌻 Brzoskwinko gdzie jesteś? Co słychać? Paulinka to samo, jak się masz? :) 🌻 Stymulowana przykro mi z powodu babci :( niestety taka kolej rzeczy, jedni umierają inni sie rodzą. Trzymaj się kochana dzielnie przede wszystkim dla Maluszka, który jest przecudny!! :) 🌻 Coś mnie dziś brzuszek pobolewa dziwnie, ni to jak na @ ni to nie wiem jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza ale tak jak wspominalam nie zastałam..ale bylam dzis przed odebraniem wynikow dzisiejszych na ostrym dyzurze w szpitalu i lekarka stwierdzila ze mam przyjsc jak dzisiejsze wyniki beda wyzsze a jak nizsze to nie..Ale w sumie sprawdzic dla swietego sumienia by nalezalo.ale no tak jak mowie nie ma jak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie rok temu mialam identyczna sytuacje... tylko ze bety Nie zrobilam... testy wyszly pozytywne i cieszylam się jak nie wiem... po 5 dniach ostre krwawienie. Wszystko samo się oczyscilo i później poszlam na bete wyszla 4.93 a dzień pozniej byla 0. Wiadomo ze każda kobieta jest inna każdy organizm tez ale z wlasnych doświadczeń wiem ze tak wczesna ciąża raczej sama się usunie... teraz bylam w 7tyg i tez sama dostalam krwawień... we wtorek się okaże czy muszę iść do szpitala ale po tym co widzialam jak ze mnie zeszlo myślę Ze samo się oczyscilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak nie dawno oznajmilyscie ciaze a teraz Izulinka juz jest w 20tc. Kurcze ten czas leci. Ja staram sie nie myslec za ile @ tylko licze kiedy luteine brac. Swojemu P nawet nie mowilam ze dni plodne tylko ze nan na niego ochote i tyle;d ale byl zmeczony. No nic czekam jak co miesiac;))) Witam dwie nowe kolezanki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom tylko z tego co pamietam to Ty piewsza bete mialas wieksza od mojej, jak ktos patrzy na wynik 26,9 to mowił ze teoretycznie to ciążą ..ale tak jak dziewczyny mowily nie ma co sie nastawiac..dodam ze robilam testy ktore wychodzily negatywne , ostatni robilam przedwczoraj chyba..no ale w krwi jednak wyszlo dodatni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem, ze następnym razem nie będę robić żadnej bety a to dlatego ze mi ona powoli rosla i te dwa tygodnie czekania na USG ciagly mi się strasznie. Caly czas bylam nerwowa bo wiedzialam ze ten wynik nie jest najlepszy... myślę ze najlepiej jest plac cala bete i dac się dzidziusiowi rozwijac powoli a ta beta przynajmniej w moim przypadku strasznie mnie stresowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to czekanie wykańcza..jak Ja musialam caly wekend czekac zeby powtorzyc bete to jej...hm Ja mysle podobnie jak Ty ze wszystko samo wyleci..w sumie ,,wszystko'' domyślam sie ze duzo tego nie było... o ile było bo testy nie wychodzily ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to jest dziwne ze te testy nie wychodzily, chociaż powiemci ze jeden test quixx czy jakoś tak się nazywal pokazal mi ledwo widoczna druga kreskę a bete wtedy juz mialam 255 tagze te testy tez maja różnie. Ja kupuje zazwyczaj wiecej testów na allegro za 1zl i mam je co miesiąc żeby testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Przykro mi wanillia... Ale glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja , iza ja tez czasami wracam pamiecia. Juz mnie to Tak nie martwi ale serduszko szybciej zabije na sama mysl o tych prztkrych chwilach. Ostatnio nawet u mojego lakarza dowiedzialam sie ze bylabym w 31 tyg. Bo przez pomylke stare Dane wklepal w kompie. Ahhh... Ja Teraz martwie sie o druga kruszynke... Jestem w 8 tyg I Narazie mam sie dobrze. Ale p ciazy wiedza Tylko rodzice, mąż, Mojasiostra iI wy. Nikt nie wie... Postanowilismy pglosic Dopiero po prenatalnych. Ktore za 4 tyg... Odliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
Żoneczka dziekuje :) Naprawde myslicie ze nie kfalifikuje sie na ,,czyszczenie '' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zoneczko wiem mniej wiecej co teraz czujesz, ja tez czekam na prenatalne. Boje sie jak cholera, odliczam dni i modle sie zeby wszystko bylo w porzadku. Co dzien przesladuje mnie widok tego chlopca z zespolem Downa z poczekalni u lekarza i nie wiem czy to juz mi psycha siada czy intuicja podpowiada mi ze cos jest nie tak z maluszkiem i mam juz sie oswajac z ta mysla... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Waniliaa kazda mysli pewnie inaczej, ja na Twoim miejscu poszlabym nawet prywatnie do jakiegos lekarza jesli Twojego nie ma i skonsultowala sie. My lekarzami nie jestesmy. Pamietaj ze jesli cos sie stanie zlego, pretensje bedziesz mogla miec tylko i wylacznie do siebie. Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
Daj znac co się dowiedzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus kochana i jak u Ciebie??? Mam nadzieje ze dzidziulka foka w brzuszku i wszystko jest okay. Trzymam kciuki za Was kochana :) Wytrzymajcie jeszcze troszke juz niedługo termin. :* Xx Nessaja ale ja prawdę pisałam :) Niezły lachon z Ciebie :* A włosy wlasnie ja tez bym chciała podpiąć zeby mi sie wlasnie karczycho nie pocilo :) Uffff to znaczy ze nie jestem sama z tym rozpamietywaniem :( Xx Zoneczka :* Teraz kochana na pewno wszystko bedzie dobrze :) Dzidzia na pewno jest zdrowa :) Nie stresuj sie choć wiem ze łatwo mi mowić :( Ale na pewno bedzie dobrze :* Xx Witam Paulinę :) Powiem Ci ze ja niedawno poronilam w 8 tyg :( i nie byłam czyszczona ale sama zaraz po poronieniu sie nie oczyscilam. Robili mi usg i cos tam jeszcze zostało. Kazali poczekać na następny @ i po przyjechac znowu na usg. W tym tygodniu jadę i zobaczymy co tam sie dzieje. Ale mam zle przeczucia bo mam jakies dziwne bóle macicy :( Niby skurcze, niby takie ciągniecie wiec obawiam sie ze nadal cos tam we mnie siedzi :( Ale okaże sie na usg. Xx Waniliaa bardzo mi przykro ze zaczęłaś krwawic :( :( Daj znac co Ci w szpitalu powiedzieli. Czekamy i mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie dobrze :) Xx Goscdarka nie wkręcaj sobie :( Wszystko jest wporzadku z Twoja kruszynka :) :) Jest zdrowa :) :) Xx Brzoskwinka gdzie jestes?? Xx Eska co z Tobą?? Xx 87srem jak beta?? Mialas dac nam znac po badaniu :) Czekamy na przecudne wieści a Ty sie nie odzywasz :( Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
Iza85 ja wlasnie tez mam takie bóle podbrzusza... jutro sie wszystkiego do wiem... mam nadzieje ze nie bede musiala byc "czyszczona". A powiedz mi jak to jest bo slyszalam ze po poronieniu jest sie bardziej plodnym to prawda? Ja odrazu po krwawieniu mialam duzooo plodnego sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judycia
Hej, witam i ja. Niedawno z mężem podjęliśmy decyzje o tym, że zaczynamy się starać. Tabletki odstawiłam ponad rok temu. Od pół roku nie zabezpieczamy się ... ale jakoś specjalnie nie celowaliśmy. Od przyszłego cyklu zaczynamy działać... liczymy na to że uda nam się w pół roku (ale to chyba optymistyczny plan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judycia
Dodam jeszcze, że właśnie rzucamy palenie i regulujemy wagę... mąż schudł już 20 kg (DUUUUUMNA Z NIEGO JESTEM) a ja powoli dobijam do planowanych 65kg ale jeszcze troche zostało. Badania robimy w przyszłym tygodniu (podstawowe) Ja mam już zrobione (rok temu) tokso, cytomegalie, różyczkę ... Myślicie że powinnam powtórzyć skoro to już rok? NO i zaczynam się wspomagać suplementem dla pań planujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina okres po poronieniu i po ciąży jest bardzo plodny :) Sa ogromne szanse na szybkie zajście w ciaze :) Ja tez po poronieniu miałam Duuzzoo sluzu a normalnie nie było go az tak duzo :) I teraz mi sie ledwo co @ konczy a juz jakis śluz ze mnie wypływa :) :) Mamy ogromne szanse :) No i zycze Ci aby jutro na badaniu wyszło ze czyściutko u Ciebie i ze mozecie dzialac :) Xx Judycia No bardzo optymistyczny plan ale zycze Ci aby to był Wasz jedyny plan :) Zeby udało Wam sie za pierwszym razem :) Jesli o badania chodzi to ja Ci nie pomogę bo nie robiliśmy żadnych badań :) Ale na chłopski rozum to biorąc to ja bym powtórzyła te badania - No jakby nie było juz rok minal wiec warto "swieze" zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
Iza85 dzięki za odpowiedz...za 3 tyg jedziemy na wakacje... chciala bym zebysmy wrócili w 3:-( Judycia a jeśli chodzi o podstawowe badania to zrobcie sobie przede wszystkim na toksoplazmoze później progesteron testosteron prolaktyne i na tarczycę to sa takie podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
No jestem dziewczyny, byłam lekarka powiedizala ze nie ma co mnie czyscic i puściła mnie do domku :), Ale ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie było mnie trochę ponieważ tak jak Stymulowana miałam pogrzeb tylko ,że teścia mojego szwagra, miał dopiero 59 lat:( Stymulowana przykro mi :( I przez trzy dni zajmowałam się maluchami żeby najbliżsi nie musieli się o nich martwić i co z nimi zrobić. i niestety też nie byłam na pogrzebie :( 🌼 Nessaja śliczne zdjęcia :) 🌼 Stymulowana , ale maluszek, pewnie cały czas zerkasz na zdjęcie małego człowieczka :) 🌼 Iza gdzie zdjęcie butów ? 🌼 Jadę dziś do Warszawy do siostry i jutro ruszamy na zakupy mam nadzieję, że uda mi się kupić jakąś sukienkę. 🌼 Witam nowe koleżanki :) Waniliaa przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×