Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Pita82
Maćkowa ja nie to że się boję jeździć autem, tylko nie mogę przez ten Duphaston, bo czuję się jak zamroczona czy pijana nie umiem określić. Duphaston biorę doustnie i nic u mnie nie "wisi w powietrzu" bo to 14dc:-) Rezygnuję z hormonów kompletnie, nie zamierzam się tak męczyć. Musiałabym być na urlopie lub l4 żeby brać ten lek, bo tak, to wogóle nie mogę pracować jak to biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane! :* dlugo mnie tu nie bylo, tak wiem wiem, moglam dac znac ale potrzebowalam troche sie od tego myslenia uwolnic. Poza tym tez sufit robilismy w pokoju dziennym i tez balagan byl do ogarniecia. Oderwalam sie, nie myslalam tak czesto, teraz sie nie nakrecam, co bedzie to bedzie ;) ale mieszane uczucia mam bo cykle mi sie chyba calkiem poprzestawialy, bo raz ze tydzien po @ zaczely juz mnie bolec cycki co nigdy wczesniej sie nei zdarzylo, chwile pozniej mialam tak ciagnacy sie sluz jakiego jeszcze w zyciu nie mialam, owulacja miala byc w niedziele a prawdobodobnie byla tydzien temu w srode w nocy bo bol jajnika byl tak silny ze nie moglam nawet kroku zrobic, co tez mnie zaskoczylo bo nigdy lewego jajnika nie czulam. Jak na zlosc oczywiscie moj P. w pracy na 18 byl, ja mialam w czwartek na rano ale poswiecilam sie, kolo 2-3 w nocy jak wrocil z pracy bylo myku pryku :P oczywiscie kosztem mega niewyspania i uczucia jakbym byla na kacu :P i od tamtej pory sluzu ni ma. Piersi przestaja bolec, prawy sutek juz prawie nie boli, jedynie lewy i caly czas stoja, hehe bez stanika ani rusz :P od wczoraj pobolewa mnei brzuch, dzis bylismy z moim P. chwilke na rowerze i byl to zly pomysl bo zaczal bolec mnie brzuch i boli do teraz, jak wstane szybciej to zarwie. Ale juz sama nie wiem jak to odbierac bo przeciez po tamtym poronieniu cale te przeszlo pol roku bolal mnie brzuch. Poczekamy, zobaczymy ;) podchodze do tego spokojnie mimo tego ze szalenie juz chce bo znowu coraz to wiecej kolezanek w ciaze zachodzi :) wlasnie czekam na kolezanke z pracy z mojego dzialu, ktora przyniosla jakies 2 tyg temu L4 ze jest w 13 tc. Troche mi tym pokrzyzowala plany bo to ja mialam byc pierwsza ale no coz :P i tym oto sposobem pracuje teraz duzo, cztery weekendy w sierpniu zamiast dwoch... & Mackowa a gdzie Twoje zdjecie hmm?? :) & Paola, Kasiaxoxo trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) Muszę się wygadać bo zaraz zwariuje. Wczoraj podchodziłam do pierwszej IUI na cyklu stymulowanym. stymulowana byłam clo i gonal75j, 26 godz przed zabiegiem podano mi zastrzyk ovitrelle. nasz problem to słabe nasienie męża podano mi 40 mln plemników. od wczoraj boli mnie brzuch nie czułam żadnego kucia pobolewania w jajnikach i boję się że nie pękły mi pęcherzyki. może jest ktoś doświadczony i udzieli mi jakiejś odpowiedzi po jakim czasie pękają i czy jest to odczuwalne. Będę wdzięczna za każdą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Maaniula witaj :) Po pierwsze uspokój się chociaż wiem że łatwo to się mówi a trudniej z realizacją tegoż bojowego zadania! :) To że mąż ma słabe nasienie to może być mały pikuś z tym co jest w stanie zdziałać Twoja psychika. Jeśli będziesz myśleć ciągle o pęcherzykach, zabiegu, nasieniu męża to uwierz mi na słowo trudniej będzie Ci zajść w ciążę. Wiem po sobie i po dziewczynach z tego forum. Co do Ovitrelle to też miałam zastrzyki robione, pęcherzyki niby pękają po około 36 godzinach. Czy to się czuje? Każda kobieta jest inna, jedna poczuje że coś tam się dzieje a druga nie. Ja na przykład nie wyłapałam momentu kiedy mi pęcherzyk pękł a rosnące w moim brzuszku dziecko jest doskonałym dowodem na to że jednak pękł ;) jedynym sposobem na to żeby potwierdzić czy pęcherzyk pękł jest chyba monitoring. Ale serio Ci mówię, jedź na wczasy, odpocznij, zrelaksuj się, zajmij głowę jakimiś rzeczami żeby nie myśleć w kółko o tym samym bo na prawdę zwariujesz :) poza tym pamiętaj że nawet jeśli Ci się nie uda to masz przed sobą kolejny cykl :) trzymam kciuki i życze powodzenia :) 🌻 Nessaja matko z córką a ja już tu od zmysłów odchodzę co się z Tobą dzieje. Miałam Ci nawet pisać maila z pytaniem czy wszystko ok i siedząc z rana na sedesie (pupą, nie twarzą) plułam se w brodę że jednak nie wymieniłyśmy się numerami telefonów jak jechałaś z mężem na wakacje do Chorwacji! :) dobrze że się w końcu odezwałaś. I jeszcze lepiej że oderwałaś się od tego wszystkiego i zmieniłaś nastawienie :) odpoczywaj teraz, nie szalej na rowerze, przygotuj organizm dla przyszłego dzieciątka i działaj z mężem, działaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co... normalnie brak slow. siedze w poczekalni czekam na lekarza i co sie okazuje..?? idiota wyszedl. nikt nie wie gdzie jest!! kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kaasia12 Ty to się z nim masz :( No ale co poradzić, państwowa służba zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801 po pierwsze życzę ci 2 kreseczkek, po 2 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, Jak tam u WAs, tak gadacie o ślubie, a ja w sumie się nie pochwaliłam że u nas za rok ślubujemy aajjjajaj, no na szczęście po porodzie zostanie mi kilka miesięcy na zrzucenie zbędnych kilogramów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801 my mamy 15.08.2015 r. o g 16.00 ale my mamy już wszystko pozałatwiane, teraz mogę się zająć sobą :) P.s. nawet suknię mam kupioną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia o kurde! Nie no my w sobote podpisac umowe z dj. Bedzie dj i typiarka bedzie spiewac. Sala zalatwiona. Menu niedlugo do dogadaniam trzebq pomyslec nad wystrojem sali. Do kosciola dopiero 3 lub 4 mies przed slubem. Wtedy termin wpisze. No i musze bierzmowanie zrobic to od jesieni jest. Wodka P rodzice a moja mama kamerzysta i fotgraf ogarniaja. Wiadomo koszta podziela sobie. Ale jak nie ma ich w pl to nir zalatwia niektorych rzeczy. Ej tez mialyscie sluz zamiast @ ..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, powiedzcie mi jak u Was było gdy zaszłyście w ciąże w terminie pierwszej spodziewanej miesiączki? Były jakieś lekkie krwawienia, bóle, jaki był śluz, a może nic nie bylo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola ja nie miałaś śluzu, posucha zupełna. Ani śluzu ani @ :) czekam z niecierpliwością na wieści jutro :) {kwiat] Kasiulkaxoxo a jednak sie nakręcasz... jeśli zaczynasz krwawić to jest raczej źle. Ból jak na okres może się pojawić ale nie musi. Jak już wcześniej wspomniałam u mnie śluzu nie było. Jedynie temperatura i 2 dni spóźnienia @ skłoniło mnie do zrobienia testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos sie nie nakrecam, test lezy sobie w lazience juz;D i czeka na jutro. Niby sucho ale jakis sluz pojawil sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801 U MNIE był śluz lepki, taki jak niepłodny, badałam szyjkę była średnio wysoko umieszczona, ale zamknięta, za to temperaturka była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Czesc mozna sie przylaczyc do grupy :) Ja staram sie od 9 prlnych cykli zaczol sie 10 cykl :) Mam pytanie czy wiecie moze w jakim dniu cyklu wykonuje sie badania na Progesteron , FSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona- Dziękuje ze postawiłaś mnie na ziemie. Masz rację nie powinnam tak o tym wszystkim myśleć umówiłam się na wizytę i w piątek zobaczę czy pęcherzyki pękły. Tobie oczywiście gratuluję że ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia ja mam taki sam. Z rana testuje;-) lece spac i jutro na 6 do pracy :/ Kurde szkoda ze @ przyszla.. Ogadalam film i az poplakala sie.;p Aaaaa oby do rana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola to ja trzymam kciukasy bardzo mocno. Tak samo dzień przed kupiłam test koleżanka mnie namawoala na wieczór rób rob a ja nie już jestem spiaca i rano szokens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasia jak wizyta? :-* bo nie widze zebys pisala chyba ze juz az tak slepa jestem :-) & paola od 5 rano bede czekac z niecierpliwoscia na twe wiesci & buziole dla kazdej i witam nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola to ja trzymam kciukasy bardzo mocno. Tak samo dzień przed kupiłam test koleżanka mnie namawoala na wieczór rób rob a ja nie już jestem spiaca i rano szokens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulkaxoxo szkoda ze malpa przyszla :( nie zadreczaj sie, glowa do gory i do dziela w nowym cyklu & Mackowa kochana jestes :* zawsze mozemy sie wymienic, ja tam nie mam nic przeciwko ;) & Paola to czekamy na wiesci, tylko te optymistycznie :) & Alaa a Ty jak sie czujesz? nadal tak bardzo zmeczona? kiedy planujesz isc na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki! usmiech.gif Ja za 2,5 tygodnia biorę ślub. Od lipca zaczęliśmy starać się o dzidziusia, ale problem polega na tym że mam bardzo nieregularne @, więc mój ginekolog przepisał mi luteinę 50 pod język i mam ją brać od 16 do 25 dc. Robię również testy owulacyjne, ale za każdym razem wynik jest ujemny. Czytałam na forum, że jeżeli luteinę weźmie się przed owulacją to ona zablokuje owulację. Proszę o radę, może któraś z Was brała luteinę i w trakcie jej brania zaszła w ciążę? Dziękuję za każdą dobrą radę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byl poruszony temat robaków. Ja w tamtym roku wytrulam wszystko środkami sprejami kratkami wtyczkami. Potem odrazu założyłam moskitiere. I w tym roku wszyscy mają robole a ja nie. A moskitiery nie ściągam. Tylko do mycia okien. A teraz jak jestem w ciazy to nie odwazylabym sie truć robaki i wdychac to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki! usmiech.gif Ja za 2,5 tygodnia biorę ślub. Od lipca zaczęliśmy starać się o dzidziusia, ale problem polega na tym że mam bardzo nieregularne @, więc mój ginekolog przepisał mi luteinę 50 pod język i mam ją brać od 16 do 25 dc. Robię również testy owulacyjne, ale za każdym razem wynik jest ujemny. Czytałam na forum, że jeżeli luteinę weźmie się przed owulacją to ona zablokuje owulację. Proszę o radę, może któraś z Was brała luteinę i w trakcie jej brania zaszła w ciążę? Dziękuję za każdą dobrą radę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita nie truj sie, popros o cos dowcipnie. Nie mozesz chodzic jak pijana. Bo moze ci sie cos stac... Kasia12 jak po wizycie zjawil sie ten lekarz ? Ola piekny brzuszek I cialko oczywiscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×