Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Brzoskwinko sny zazwyczaj są na odwrót więc będziesz miała naturalny poród i urodzisz śliczne maleństwo :) oooo Alaa w którym tygodniu ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala na ruchy masz jeszcze czas :) ja takie prawdziwe ruchy poczułam gdzies tak w 20 tygodniu,a kopniaki jakies dwa tygodnie poźniej :) wiec nołł stres :) ola oby :):* byłam na zakupkach i kupiłam jeszcze troszke ubranek :) w pepco są fajne rzeczy i stosunkowo nie drogie :) bawełniane body dla noworodkow dzis było po 6 zł,niektóre po 5,po 7 były :) i wydaje mi się ze całkiem przyzwoite,bawełniane,fajne wzory :) a potem byłam w drugim sklepie i za takie samo identyczne body była cena 17 .to jest roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
paola dziekuje... a co do badan to np nie mozna niektorych uzyskac ze skierowaniem od gin tak zeby taniej wyszlo? 300 to sporo... no chyba ze prywatnie chodzisz to i tak dupka... bynajmniej cos musisz zaczac dzialac bo inaczej to ciezko moze byc :-* & izulinka tez wlasnie kupilam alantan i z kacprem tez mialam i tak jak mowisz rewelka a co do baby dream to u kacpra zaczelam je stosowac jak rok skonczyl w sumie zeby sciac koszty i rowniez sie sprawdzily jedyne co to straszne (dla mnie) sa mokre chusteczki tej firmy ktore sa mega suche :-) ogolnie to kazda musi sie przekonac na swoim dziecku poniewaz kazde jest inne i nie ma reguly... tak samo jednej mamie fajnie bedzie przebierac maluszka na przewijaku a innej na lozku :-) kazda idealnie sie wprawi zobaczycie :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tym razem z laptopa więc mam nadzieję że się uda :) xxxx Paulinka nadrabiaj nas i pisz co u Ciebie :) xxxxx Alaa kuruj się kochana :) A może idź do rodzinnego lekarza i weź zwolnienie przynajmniej na tydzień :) Będziesz sobie leżeć i pachnieć :) xxxx Kasik89 no niestety tu u mnie jest porażka ze służbą zdrowia :( Ja też będę siwiała od wizyty do wizyty i dlatego będę musiała ratować sie wizytami prywatnymi u polskiego gina :) xxxx Angelus kochana mam nadzieję że jednak laktacja powróci :( Trzymam mocno kciuki. Jak się w ogóle czujesz kochana? Opierdziel tego swojego męża od góry do dołu, może zrozumie. xxxx Darka moja znajoma tutaj w UK w nocy z piątku na sobotę urodiłą dzidzię i w sobotę przed południem była już w domu :) xxxx Paola ja w miedzy czasie staranek miałam jeden cykl 19 dniowy :/ Zdziwiłam się co najmniej jak zobaczyłam @ po 19 dniach. Ale to było raz a tak zazwyczaj mam cykle 26 dniowe. xxxx Izulinka z niektórymi rzeczami w tej służbie zdrowia zgadzam się w zupełności. Tutaj bez konkretnej choroby antybiotyku dla dziecka nie dostaniesz. Fakt że przeginają z przepisywaniem paracetamolu bo wypisują go na każdą dolegliwość. Mojemu Kubie na zapalenie ucha też na początku dali paracetamol :( Po paru dniach męczarni wykłóciliśmy sie o antybiotyk. Jeśli chodzi o wypisywanie po porodzie to też mi się to podoba. jeśli poród odbył się bez komplikacji to po co tyle w szpitalu siedzieć. A wiadomo że w domu szybciej człowiek dochodzi do siebie :) Ale zero reakcji na poronienia to już przesada :( xxxxx Brzoskwinka mi się ostatnio śniło że czułam ruchy mojej kruszynki i tak bardzo nóżkami kopała że aż na brzuchu się odbijały i widziałam taka wciśniętą, malusią 3 centymetrową nóżkę i się popłakałam :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa z tego co obliczyłam to jesteśchyba w 17tc? To jeszcze masz czas na poczucie maluszka.. Ja w 16tc poczułam delikatne bąbelki a kopniaczki ok 21tc, z tym że też takie delikatne.. Więc spokojnie, cierpliwości i nie długo poczujesz :) oooo Zajrzałam dzisiaj do ciuszków kóre do tej pory kupiliśmy i okazało się, że większość mamy na rozmiar 68.. Z 62 mamy tylko dwa kaftaniki, jedne body i śpioszki.. Wczoraj przywiozłam ze cztery torby ciuszków od siostry ale jak tak patrze to są troszkę poniszczone.. Moja sister tłumaczy mi że przez te dwa trzy tygodnie co mała będzie nosiła mniejszy rozmiar (62), nigdzie nie będziemy wychodziły i wystarczą takie do domu. A ja chciałabym żeby malutka miała nowe, śliczne ciuszki. No i nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale jak bardzo są poniszczone ?:) jak lekko wyblakłe czy sprane to chyba nie przeszkadza :) na jakieś wyjscia możesz kupic troszke nowych :) ale dzieci szybko rosną takie malutkie i zobaczysz jak szybko ci bedzie wyrastac z tych ciuszków :) jak nie sa jakies mocno dziurawe czy porwane to moga byc przeciez :) w domciu nikt twojej dzidzi na codzien nie bedzie ogladał :) z reszta to się uleje dziecku,to tamto to siamto i trzeba je bedzie przebiarac kilka razy na dobe przy dobrych wiatrach :) a wgl to jaki rozmiarek kupujecie do szpitala ?:) olaa ty na 62 wszystko ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoswinka sa bez dziurek, przetarc itp. Po prostu sprane. Najchetniej to wykupilabym caly sklep z ciuszkami zeby wszystko bylo nowe :D A do szpitala planujemy kupic rozmiar 62. Pewnie beda troszke za duze, czasami mam chwile zwatpienia :) wiem tylko ze kombinezon trzeba kupic wiekszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja też tak mam :) jak jestem w takim sklepie z dziecięcymi ubrankami to najchętniej brałabym wszystko bo to takie piękne i nowe :) ale pomysl ze coś innego możesz dzidzi za to kupic :) ja to na 56 też bede miała troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wśrod tych ubranek od cioci taki sliczniasty kombinezonik zimowy ,ale jest na 68:) myslicie ze może byc taki wiekszy? troche bedzie przy duży na początku,sama nie wiem :) pomożcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja tez myślę że w domu zwłaszcza że będzie zimno to wcale nie potrzebujesz jakichś rewelacji, a jak mała będzie ulewać to będziesz ją przebierać co chwilę i sama nie nacieszysz oczu tymi ciuszkami :) xx brzoskwinka nie wiem ale wydaje mi się że chyba może być większy, zależy tez jaki ma "kształt" bo taki maluszek ma podkurczone nózki cały czas, więc żeby go nie blokowało :) xx my do szpitala mamy 56, ale mamy tez pare sztuk na 50 i powiem wam że rozmiar rozmiarowi nie równy, ja bardziej patrzę pod kątem wielkości ciuszka i o ile większe ciuszki na pewno na dłużej starczą o tyle takie całkiem za duże to tez nie za bardzo. Ja lubię jak ciuszki mają rozmiar na kilogramy bo wtedy to łatwiej ogarnąć ich wielkość :) nam gin kazał się nastawić na dziecko 3 kilowe, według niego więcej niz 3,5 kg być nie powinno więc zobaczymy :) kombinezon mamy na 62 i mi się on wydaje duży, zobaczymy ile w nim pośmigamy :) xx darka bo alantan jest naprawdę super, wiem po moim ryjku :) xx Iza bo sama nie zobaczysz kiedy poczujesz pierwsze ruchy :) zaraz już jesień minie, po wszystkich świętych zaraz Boże Narodzenie i po nowym roku już nie ukryjesz dzidzi :D a co do opieki to racja, wczesna ciąża dla nich nie istnieje a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala ja uwazam tak jak brziskwinka i izulinka :-) a juz w ogole jestem wrogiem nowych a jak juz to kilka... sa drogie a bibas rosnie jak szalony no i wlasnie tu sie uleje a tu cos .. moj kapi jak sie urodzil mial 50cm i 2640 i dosc dlugo chodzil w spioszkach 50cm ( w takich tez ze szpitala wychodzil) a w 56 to sie topil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniiii
Hej dziewczyny postanowiłam się dołączyć do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak izulinka pisze rozmiar rozmiarowi też nie rowny :) jak przegladałam rzeczy od ciotki to jak przykładałam body na 56 do body na 62 to takie same były,a niby rozmiar inny. :) ciekawe ile moja niunka bedzie miała :) czytałam ostatnio artykuł ze waga i wzrost dziecka zależa od tego jacy byli przy porodzie rodzice i dziadkowie. :) ja miałam 56 cm i 3,5 kilo,moj P był malutki bo był wczesniakiem,moja mama też była wczesniakiem i miała tylko 1100,a moj tato miał 4,5 kg i 62 cm chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniiiii
Tyle się napisałam a połowa nie wkleiła się ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniiiii
Tyle się napisałam a połowa nie wkleiła się ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniiiii
Tyle się napisałam a połowa nie wkleiła się ech no więc też staramy się z mężem o dzidzie mamy już jedną córcie ale bardzo pragniemy drugiego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniiiiijgij
Tyle się napisałam a połowa nie wkleiła się ech no więc też staramy się z mężem o dzidzie mamy już jedną córcie ale bardzo pragniemy drugiego dziecka , jednak nie wychodzi ciągle mam nadzieje a tu bach @ i dostaje Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenahhhh
Tyle się napisałam a połowa nie wkleiła się ech no więc też staramy się z mężem o dzidzie mamy już jedną córcie ale bardzo pragniemy drugiego dziecka , jednak nie wychodzi ciągle mam nadzieje a tu bach @ i dostaje Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, słucham w kółko piosenki "We are the people", którą wykonała Sarsa Markiewicz w jednym z odcinków The Voice of Poland (oryginał śpiewają Empire of the Sun). Zakochałam się, po prostu się zakochałam na zabój w głosie tej laski... Jezu, nie mogę się ogarnąć...;) Pita - zapewne nie zrozumiem do końca co czujesz, bo mnie starania zajęły zaledwie 3 cykle, ale nie rezygnuj ani ze starań, ani z naszego forum. Bo chyba przyznasz, że jest wyjątkowe?:) Jesteśmy grupą naprawdę fajnych kumpeli, które się wspierają, sprowadzają na ziemię, kiedy trzeba i TYLKO razem tworzą kosmiczny team, zatem bez Ciebie to już nie to samo! Kiedy pojawiłam się tutaj we wrześniu zeszłego roku w ciąży były (lub zaraz zaciążyły) Majowa, Fiona, Takaotoja i Giubelli. Cała reszta to były staraczki. Potem tak się cudnie pomieszało, że co rusz jedna z nas wędrowała piętro wyżej i dziś mamy sytuację dokładnie odwrotną - kilkanaście ciężarówek i kilka staraczek. To Cię powinno nastrajać prawdziwie optymistycznie, bo stały progress obserwujemy już od ponad roku:). I w końcu na każdą z nas przychodzi kolej, mówię Ci, to jest właśnie magia tego forum:) A że czasem czujesz się ignorowana? To już tłumaczy matematyka, bo im więcej ciężarówek, tym więcej ich postów:). I dlatego też są bardziej zauważalne. Ja to już w ogóle ani staraczka, ani ciężarówka i sama muszę pilnować, żebym tu była zauważalna;) Ty rób to samo ❤️ :) IZA - ale jaja z tym snem Twojej znajomej! Kurczę, są jednak dziwy na tym świecie... Paola - ja zawsze podziwiałam pary, które potrafiły przetrwać rozłąkę. Ja bym się chyba wykończyła z samotności... Nie umiem sobie radzić z takimi rzeczami. goscdarka - wszystkiego najlepszego kochana! 🌻 Ponownie wzywam mamęniemamę!!! Paulinka? Napisałaś, że wracasz iiiiii? Gdzieś się podziała kłamieju? Eweelka - zobacz, że Twój czas zbliża się wielkimi krokami...:) Olala - jeśli chodzi o butelki to ja z Aventu nie jestem zadowolona, a z Lovi bardzo (mam taką z systemem antykolkowym). No ale co dziecko to inne upodobania, a to jemu ma najbardziej pasować:) agniesia - to straszne co piszesz o dziadku. Biedny:( Dobrze, że ma tak oddaną rodzinę. To jest wspaniałe. Najbardziej żal ludzi, którzy w takich sytuacjach zostają sami... _nessaja_ - ja używam kosmetyków z Nivei i jestem bardzo zadowolona:). Powiem Ci, że jak byliśmy wczoraj u mojej mamy w Katowicach to jadłam właśnie roladki, kluchy śląskie i sosik, duuuuużooooo sosikuuuuu...;) Usia - pamiętaj, że coś osłonowego przy antybiotykach możesz sobie kupić sama, nie musisz czekać aż lekarz Ci przepisze. Angelus - i jak z pokarmem? Wiem co czujesz, ja straciłam pokarm jak Kacperek miał 6 tygodni...:( Alaa - jak się czujesz? Nadal masz stan podgorączkowy? Kaasik89 - jak Twoje krocze?;) Stymulowana - gdzie żeś? Brzoskwinka - sen o ruszających się, wypadających zębach jest chyba jednym z najgorszych... Wyobraź sobie, że kilkanaście lat temu (i nadal pamiętam to ze szczegółami, tak bardzo zryło mi psychę) śniło mi się, że szłam autostradą, po której pędziło mnóstwo aut i wyciągałam sobie z zakrwawionych ust wszystkie zęby... Matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala - jak ciuszki z początku będą odrobinkę za duże (przez moment, naprawdę) to nic. Chociaż 68 to trochę za duże jak na początek, ale 62 są ok. Natomiast co do tych spranych czy noszących widoczne ślady użytkowania to rozumiem Cię doskonale. Ja też z używanych wybrałam tylko te wyglądające jak nówki, bo nie mogłam znieść myśli, że ubiorę Kacperka w jakieś poplamione lichoty... Z tym że logika nakazywała zostawić i takie, bo przecież żadną tajemnicą nie jest, że maluch brudzi wszystko w zastraszającym tempie. No ale logika logiką, a ja wiedziałam swoje;) Nie mogłam, no nie mogłam się przemóc... Brzoskwinko - co prawda kombinezonik powinien być ciutkę większy, bo przecież nie zakłada się go na gołe ciałko jak body na przykład, ale z drugiej strony 68... Hm... Zależy jak duże będzie Twoje dziecko. Zostaw ten temat na koniec, ostatnie USG powinno rozwiać Twoje wątpliwości i wtedy będziesz wiedziała czy go zostawić, czy kupować mniejszy, bo za duży też nie może być. Żeby maluch w nim nie utonął (no i żeby go opatulał i ocieplał - za duży nie spełni tej funkcji). leniiii - witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko krocze nadal boli niestety ale pije magnez i może pomoże ... Byłam dziś u położnej bo skoro każdemu przysługuje to czemu nie no i slyszalam serduszko mojego Filipka :) Ala wiem ze łatwo mówić ale doczekasz się na kopniaki ;) juz wkrotce ... Jezeli chodzi i ubranka to gdzieś czytalam ze używane SA nawet zdowsze od tych nowych ponieważ sa wyprane z tej całej chemii ... Ja mam sporo starych ubranej i kupie tylko cos do szpitala i parę kompletów do lekarza ... Jeżeli chodzi o kosmetyki to tez się zastamawialam nad nivea ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mierze temperature bo elektroniczny pokazał 38.5 nie wierze trochę. Mam nadzieje bo juz chce te kopniaki poczuć. Ja tez mam póki co same używane ciuszki siostra coś w Anglii nowego kupuje :) także coś będzie u ja pewnie też kupie coś nowego tez. Ten normalny termometr pod paszke pokazuje 37.1 także nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o 11.20 mialam wizyte u lekarza, tyle przykrych slow w zyciu sie nie naslyszalam, co dzisiaj od poloznych ;( Alaaa na gardło pastylki z czarnego bzu i podbiału :) + coś co spowoduje ze sie wypocisz, herbatka z miodem??? mleko z czosnkiem??? Angelusdominus probowalas pic bawarke?? olalala :) o 11.20 mialam, Alaaa jakie piekne łóżeczko :O JovankaJo, osłonowego już nie potrzeba, bo mam odstawić antybiotyk duomox i teraz zaś antybiotyk na grzybicę, mam nadzieję że mojemu dziecku się nic nie stanie;( Alaaa juz mnie wystraszylas ze masz gorączkę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×