Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Iza a ludzie to zawsze mają pretensje.... Fajnie odważnie. Dobrze ze masz klientów. Ale im będziesz brzuszek rósł to nie będziesz miała sił ogarniać tego. Nessajka troszkę poczytalam o twoim przypadku i faktycznie zdarzało się tak ze dziewczyny juz szły na lyzeczkowanie a okazywało się ze serduszko bije. Dobry sprzęt miał twój lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Alunia, dobry. On sam mowil ze raz mial dyzur w szpitalu i na oddzial przyszla dziewczyna na lyzeczkowanie bo brak serduszka a on zrobil usg i serduszko bilo, mowil ze to nie jest przesadzone bo to czasem moze byc kwestia kilku dni ale wiecie jak to jest, w glowie juz milion mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze ze będzie dobrze kochana trzymam kciuki a ty postaraj się nie zanartwiac chociaż napewno nie jest to łatwe.. Byłaś na becie? Stymulowana żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem nessaja, jak juz człowiek raz cos przeszedł złego to potem potęguje tyle myśli czy zas powtórka ale ja wierze ze bedzie dobrze, moze faktycznie zrób bete zobaczysz czy rośnie..... MImo to mam odczucie ze bedzie serduszko biło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nessaja slonce ja sie trzymam tej pozytywnej wersji a ta zla pfu do smieci!!! nie moze byc inaczej ,przesylam twojemu okruszkowi troszke sily mojego tak aby przez ten tydzien wyrosl z pieknym serdusiem <3 & ewelka juz coraz blizej i zaczniecie staranka :-) zobaczysz jak szybciutko powedrujesz pieterko wyzej... my ciezarowki zrobimy wam miejsce & kasik 85 ach te chlopy juz mi brak slow na nich i pomyslow, czemu ich myslenie jest tak inne od naszego... musisz jakos nim potrzasnac niech sie okresli co jest wazne dla niego... a tak w ogole on kiedys robil badanie nasienia? & zoneczka nie patrz na zabobony i kupuj kupuj bo czas leci jak szalony a zas spory wydatek na raz bedzie, jesli bedzie sie cos mialo stac to i tak sie niestety stanie.... & ala zdrowiej i odpusc troszke ta prace :-* a no i lozeczko cudne :-* & no i zapomnialam co jeszcze mialam napisac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćdarka właśnie jadę odebrać tylko łóżeczko zobaczę co się dzieje i wracam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja ja też ogromnie wierzę w Twoją fasolkę, jeśli była późna owulacja a sama przecież wyczułaś że tak jest to naprawdę nic nie jest przesądzone. Nie żebym na siłe dawała ci nadzieję ale moja znajoma też miała późno owulację, serduszka nie było i też miała mieć zabieg, z tym że ona jako że juz kiedys taki przeszła to lekarz kazał czekać tydzień na samoistne oczyszczenie. Nic takiego nie miało miejsca i po tygodniu serduszko biło,przez tydzień właśnie fasolka nadrobiła wszystko. Takie rzeczy naprawdę bardzo często się zdarzają, trzeba wierzyć ❤️ xx Ala wypoczywaj dużo, przeziębienie lepiej wyleczyć teraz do końca, nawet biorąc wolne niż bujać się z nim całą ciąże, bo dziadostwo lubi wracać :) śliczne łóżeczko :) xx Eweelka widzisz jak to szybko zleciało eh a teraz podzie jeszcze szybciej, bo to miesiąc do wszystkich świętych, po drodze dzień nauczyciela to pewnie jakies przygotowania córy do tego "święta" i zarz już grudzień :) xx Iza a ja ci powiem że ja też chętnie bym mogła sprzątać, byle by mieć z tego pieniążki :) ja pracuje w biurze, nie wysilam się, siedzę na doopie po 12 godzin za najniższą krajową :( o wypłatę nadgodzin, o premie o wszystko dosłownie trzeba się wykłócać, i co mi z tego że jestem pani z biura :P xx kasik85 ja nie wiem co ci poradzić, na pewno musicie sie dotrzeć, musicie dużo rozmawiać :) xx miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaa kochana a czym Ty się zajmujesz? Pewnie pisałaś ale ja oczywiście gdzieś, kiedyś to pominęłam :( Xxxx Izulinka powiem Ci ze kasę z tego jest. Mam 10 funtów na godzinę, nikt nie stoi mi nad głowa, nikt mnie nie pilnuje. Jeśli potrzebuje wolne to dzwonię ze mnie nie będzie,przepraszam i tyle. Jedyne co to masz określony czas, na określony dom i czasami jest tak ze trzeba się uwijać żeby się wyrobić. Ale czasami jest tem ze trzeba ściemniać ze coś się robi bo czasu dużo :) No z większym brzuchem to się nie da tak codziennie sprzątać wiec mam nadzieje ze w miedzy czasie znajdę jakaś zaufana dziewczynę która będę mogła puścić sama do domów, dać jej klucze i kody do alarmów. Mam jedna znakoma tutaj, pracuje dla agencji i tez sprząta domy. Tylko ona tam pracuje na cały etat a ja póki co mogę pół etatu jej zaoferować wiec watpię ze przejdzie do mnie :( Zobaczymy jak się wszystko rozwinie bloki co żyje piątkowa wizyta u gin i się już doczekać nie mogę :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Nessaja Kochana ja tak samo będę trzymała się wersji że to przez opóźnioną owulacje.. Jak byłam w 5tc u gina, prywatnie zrobił mi usg dopochwowe to nawet zarodka nie widział.. Kochana jesteśmy z Tobą i razem z niecierpliwością będziemy czekać. A będzie dobrze i za tydzień serduszko będzie ładnie biło.. :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Mackowa i jak dzisiejsza noc, przespana? oooo Kasik85 nie poddawaj się i codziennie gadaj temu swojemu mężowi. Rozmawiaj aż do skutku, w końcu może zrozumie co Ci leży na sercu. Musi zrozumieć.. :* oooo Żoneczka torcik się robi? :) kochana nie wierz w te zabobony.. My też juz kupujemy rzeczy, bo potem nie będzie nas stać żeby kupićza jednym razem a tym bardziej ja nie będęmiała siły.. oooo Alaa jak się czujesz? Choróbsko odpuszcza? oooo Hej Stymulowana co tam u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo kochane.. Ale dziś kiepska pogoda... W ogóle młoda znowu chora w sobotę miala lekką biegunkę w niedzielę ok wczoraj 2 luzne kupki dziś znów luzne ale zielone...;( ja już nie wiem. Popołudniu idziemy do lekarza... Nessaja ja w ciazy z Zuza.miałam tak samo w 6 tygodniu na usg tylko pęcherzyk a w 7 już zarodek serduszko... Będzie dobrze trzymam kciuki jestem z Tobą;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Olala no tak średnio dziś więcej kataru ale za to ból gardła mniejszy. Zatkane uszy itp. Łóżeczko w samochodzie tylko czekam żeby mój Łukasz przyniósł bo ciężkie jak diabli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessajka wierze w Twoja fasolke <3 :*:*:*:* Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dober moje wiewióry:) Maćkowa - jak się czujesz?:* Angelus - jest poprawa?:* Spróbuj może kompotu z jabłek. Co do bawarki to w szkole rodzenia mówili nam, że to mit z czasów naszych mam i babć (podobnie jak przekonanie, że picie dużej ilości mleka zapewni dużo pokarmu - tym bardziej, że w czasie laktacji trzeba uważać z ilością mleka i produktów mlecznych, żeby nie spowodować skazy białkowej u dziecka). Kasik_85 - a czy Twój mąż chce rozmawiać z Tobą na temat problemu? Jak reaguje na takie próby z Twojej strony? Żoneczko - a jak Ty chciałabyś nazwać synka? I nie myśl o tych wszystkich durnowatych zabobonach! Kompletuj wszystko już teraz, bo naprawdę nie wyrobicie z kasą na koniec...My takie poważne zakupy zaczęliśmy robić 2 miesiące przed narodzinami Kacperka, ale przy kolejnym dziecku już wiem, że za kupowanie drobiazgów i różności weźmiemy się dużo wcześniej (jak tylko poznamy płeć). Już nigdy więcej latania po sklepach z tysiącem kartek i karteluszek z brzuchem hipopotama, o nie... A jeździcie co jakiś czas na większe zakupy do supermarketów? Bo wiesz, jak wydajesz wtedy większą kwotę to takie na przykład body za 7 zł czy jakiś kremik wtopią się w ogólny rachunek i nawet nie odczujecie, a jak człowiek wybiera się po same rzeczy dla dziecka to już w połowie zakupów łapie się za głowę, sumując wszystko... I radość z kupowania rzeczy dla maleństwa też siada. _nessaja_ - póki nic nie jest przesądzone nie wolno Ci się zamartwiać i myśleć, że będzie źle. Bo nie będzie! U mnie dopiero w 8. tygodniu było serduszko, a teraz bije głośno w ciałku leżącym w łóżeczku:) Pita? Byłaś u tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
To wyżej to ja pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra,co za baby przeżywają ciuszki wszystko ! Nudne babska !" I ciągle tylko jest okres nie ma ... Mam plamki ba majtkach ." to chore jest !,kogo to obchodzi? Nikogo większość tylko udaje że się interesuje tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa - zaglądasz do nas jeszcze? Fiona - i jak? Założyłaś tę spiralę? Mój M. pojechał dzisiaj do apteki, żeby kupić mi kolejne opakowanie Azalii (minitabletki - bo tylko to mogę przyjmować z powodu przebytej zakrzepicy i to też krótko, tylko 3 miesiące) i okazało się, że dzisiaj została wycofana ze sprzedaży na terenie całego kraju. Jeszcze nie wiadomo dlaczego, bo nie ma oficjalnego pisma w tej sprawie. Wycofali Azalię i wszystko, co ma ten sam skład. A że mnie nie wolno NICZEGO przyjmować, zakładać wkładek, kapturków, spirali, brać zastrzyków itp. to pozostaje nam bardzo uważać przez kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nas to obchodzi a jak ciebie nie.to nara i znajdź.sobie ciekawszy temat.. Jovanka dziękuję jest poprawa chyba to był chwilowy kryzys...mam taka nadzieję..a ta biegunka małej nie była od szczepienia;( popołudniu idziemy do lekarza boję się że czeka nas szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ostatnio coraz więcej tych tabletek wycofują jakiś miesiąc temu też jakieś wycofali.. Ja mam przepisany limetic ale jeszcze.nie było potrzeby wykupywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nessaja nie przyjmujemy tego do wiadomości!!! MUSI być dobrze. Mocno w to wierzę i ściskam mocno kciuki!!! Trzymaj się kochana:* agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra,co za gość, przeżywa, że ktoś dla niego zupełnie obcy jara sie ciuszkami i okresami! I wp*****la się tam, gdzie nikt go nie zapraszał! Nudny świr z brakiem lepszych pespektyw na spędzenie dnia ! to chore jest !,kogo to obchodzi? Nikogo nie ineteresuje twoje zdanie na ten temat, zapamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Przede wszystkim nie wiem,czy piszę pod dobrym tematem, ale mam problem i szukam kogoś, kto może przeszedł to samo… 10 lipca 2014 usunięto mi ciąże ( 9tc, ustała akcja serca), 1 sierpnia dostałam miesiączkę, kolejną 31 sierpnia. Owulacje miałam chyba 13-15 września (bardzo bolał mnie wtedy jajnik). Oczywiście staramy się z męzem o dziecko, więc bardzo się denerwuję. Miesiączki jeszcze nie dostałam, ale dziś rano na papierze toaletowym zauważyłam kroplę bladej krwi. Wczoraj wieczorem miałam też śluz zabarwiony krwią. Poza tym zawsze mam bolesne miesiączki, a teraz nic mnie nie boli… Czy to plamienie to może być implantacja zarodka? Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
angelus kochana widze ze nie wytrzymalas hihi :-) pisz po wizycie co z malutka bo ja tu czekam za wami i jak nie moj kapi chory to twoje malenstwa :-P lecz w koncu musi byc nasz dzien :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Hej jestem i ja :) nessaja musi być dobrze i za tydzień zobaczysz bijące serduszko. darka miał robione badania w lutym i były ok. Angelus trzymaj się dzielnie. niedługo mała podrośnie i będziesz mogła się cieszyć macierzyństwem. Jovanka rozmawiałam z nim i niby do niego dociera i wie, że nie powinien tak robić, ale mimo to tak robi. Ja już nie mam do niego siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Nessaja byłaś na tej becie dzis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik dzięki choć po porodzie pani doktor ostrzegała mnie że zuza będzie często chorować... Izulinka jej to już nie dlugo.. Ślicznie wygladasz;);) angelusdominus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
izulinka ale super brzusio :******** taki fajniusi :) i TY tak pięknie wyglądasz :):*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×