Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

O i zapomniałam co miałam odpisać :/ hahah nessajko mój brzuch się nie różni z tym ze zdjęcia co wysylalam Ja juz nie mogę się doczekać spotkania z małym część ciuszków wyprana wyprasowana także już coś do przodu :) Ewelka trzymam kciuki przeogromnie Ciekawe co u Marty i ich in vitro angelus miała z nią kontakt. Angelus jak tam trochę lepiej??? Oglądam kamery w Zakopanem ale tam jest ślicznie!! Ten klimat snieza stoki juz oj pojechalby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zas 3 strony do nad robienia :) Xx Wojtkowa witaj :) Cierpliwości kochana, cierpliwości. My wszystkie tutaj takie nie cierpliwe ;) To dopiero pierwszy cykl staran wiec cierpliwość będzie Ci potrzebna :) I niem mam tu na mysli tego ze długo będziesz czekała na 2 kreski - wręcz przeciwnie, życzę Ci aby teraz się udało, ale jak któras z dziewczyn tu wspomniała, cala ciąża uczy cierpliwości wiec juz teraz zaczynaj :) No i czekamy na wieści :) Xx Paola dobrze ze dzwonilas do gina i jesteś z nim umowiona w razie ja @ nie przyjdzie! Xx Nessaja cudny brzusio :) Tak juz fajnie odstaje :) No ale sorry kochana kot wygrał :) :) Boski jest :) I tez ziew w trakcie foty :) :) hehehe Xx Stymulowana ja juz czasami mam dość jego wymysłów :) Ostatnio kupił sobie tube do auta :) Nie pamietam ile za nią dal ale ciutn poniżej 100 funtów było. Pytam się go po co mu to? No wiec stwierdził ze to jego kaprys! A teraz najlepsze. Autem w którym zamontowal tube jeździ raz w tygodniu - po zakupy do Tesco :P Na co dzień jeździ vanem do pracy :) I używał tej tuby może z 5 razy jak razem jeździ my bo nie lubię zbyt głośnej muzyki w aucie. No ale chciał to ma! Teraz jakiegoś chipa wymyślił! Ale chyba mu dalam jasno do zrozumienia ze to zbędny wydatek. Ale foszka jeszcze delikatnego ma. Bo niby normalnie rozmawiamy ze sobą ale tak ozieble :( Xx Jovanka ale Ci niespodzianki Kacper w nocy robi :) A co do teletubisiow :) To była pierwsza i jedyna bajka jaka Kube interesowała. Jakby cały dzień ja puszczali to by cały dzień się w telewizor patrzył :) Cos ma ta bajka w sobie :) Ale za to teraz ogląda ja jak musi :) Xx Olala nie denerwuj się :*:* Xx Jovanko o tej firmie kurierskiej nie slyszalam. Muszę sobie ja sprawdzić, ale problem w tym czy na Mazury jeżdżą? Bo naprawdę ciężko jest znaleźć kogos kto na mazury paczki przewozi :( Jakby to koniec świata był :( Ale dziękuje Ci za namiary, sprawdza sobie :) No i właśnie znalazłam opinie o tej firmie :) Niestety niezbyt dobra :( dziewczyna pisze ze przewoźnicy otwierają paczki i wyciągają towary które mogą im się przydać. Z jej paczki zostało wyciągnięte parę rzeczy. Gdy dzwoniła do właściciela firmy to tłumaczył się tym ze celnicy zajęli te rzeczy, ale nie umial się wytłumaczyć z tego ze ona nie dostała kwitów od celników odnośnie zajętych towarów. Wiec pod naciskiem przyznał się ze to jego pracownicy i ze odesle jej te rzeczy ale do tej pory ich nie ma :( No także sama nie wiem. Kochana dziękuje Ci za linka do stronki :) Przeczytalam ja już w środę jak z USG wrocilismy. Norm właśnie u mnie nie ma podanych i dlatego się właśnie zastanawiam. Ale skoro lekarka mi powiedziała ze wsio jest dobrze i wyniki są super to się nie martwicę :) Rośnie zdrowy okruszek i tyle :) Xx Darka kurcze biedna musisz sama ogarnąć wszystko :( Ja tez się obawiam jak to z dwójka dzieci bedzie ? Gdzie jedno rano do szkoły i to obowiązkowo. Nie ma ze cos opuści bo później kara pieniężną za opuszczony dzień w szkole. Dobrze ze chociaż w dzień maly śpi a Ty możesz odsypiac z nim :) Kurcze szkoda ze nie uda się do konca miesiąca skończyć mieszkanka ale z drugiej strony lepiej niech powoli wszystko zrobią a dokładnie :) Xx Jovanka czym Ty karmisz dziecko :) Szpinak? Przecież malo kto to lubi :P Xx Stymulowana ale piekny będzie kącik dla Olisia :) Juz się nie mogę doczekać aż będzie w pełni wykończony i przeslesz nam zdjęcia :) Xx Angelus super wiesci :) Wreszcie do domu :) Xx Brzoskwinka super ze udało Ci się tyle rzeczy zakupić :) Ja tez kupowalam dla Kuby używane rzeczy :) Tylkomnja kupowalam najczęściej w komisie dziecięcym bo mieli tajne rzeczy ale na lumpkach tez zdążyło mi się cos trafić :) Upralam,uprasowalam i było super :) Xx Dziewczyny ja tak czytam o tych waszych seksikach i zastanawiał się czemu mnie się wiecznie NIE chce :( Nie mam absolutnie ochoty na seks, co przed ciąża było nie do pomyślenia :( Widzę ze mojemu M tez to nie pasuje :( Próbuje czasami się nawet zmusic ale to nie dziala a poza tym to jest bez sensu :( Macie jakieś sposoby na to :( I widzę ze jakoś tak oddalilismy się ze sobą :( Rzadziej się przytulamy i w ogóle :( Xx Brzoskwinka a w ciąży z Kuba tez czulam się super :) Jedyne co to piety mnie bolaly jak za dużo chodzilam :) I to był mój jedyny bol w ciąży :) Do ostatniego dnia przed porodem sprzatalam i lazilam ;) Zobaczymy jak w tej ciąży będzie :) Póki co jest dobrze :) Tylko podbrzusze mnie boli jak przewadze w pracy ale to w sumie z wysiłku itd. Xx Kasik89 my sami byliśmy w szoku jak nasze dziecię fika sobie w brzuszku :) Ale widok cudny :) Kuba nie był taki rozbrykany :) później się rozkrecil ;) Xx Kasia12 współczucie :( Nie chciałabym się tak stresowac jak Ty :( Zdąży maz wrócić czy nie? Tak jak biedna Darka :( Xx Eweelka kochana super ze się odezwalas :) Dużo pisała nie będę :) Po prostu tyle ze bardzo mocno trzymam kciuki aby udało Wam się zakwalifikować :) Wierze w to ze się uda :) Xx Nessaja nic mi nie mów o zimnie!! Ja co wieczór ręce mam jak lody i telepie mną z zimna. Mam legginsy, bluzkę na długi rękaw, bluzę i jeszcze szlafrok zakładem bo mi dalej zimno a ogrzewanie chodzi i chłopaki w krotkich rękawach po chacie pomykaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaniemama - gratuluję kopniaczka, bo przeczytałam, ze niedawno doświadczyłaś tego cudownego uczucia!:) Super:* Kaasik89 - to mówisz, że czujesz, że pochodzicie z Filipkiem dłużej? Ale serio masz takie przeczucia?:) Jak ja wszystkim mówiłam, że czuję, że Kacperek urodzi się wcześniej to mi mówili "Co ty tam wiesz... To Twoje pierwsze dziecko i na bank będzie po terminie, a poza tym chłopcy lubią siedzieć u mamuś nieco dłużej." I co? I urodził się 5 dni przed terminem, ha! Matki wiedzą co mówią! Poza tym czyżbyś zamierzała złamać nasz forumowy zwyczaj? Jeszcze żadne dzieciątko u nas nie przyszło na świat przed terminem albo w dniu terminu, zawsze przed!;) Cieszę się, że Niuniuś zdrowy:* Brzoskwinka - obwód główki malucha po porodzie waha się między 33 a 38 cm, także spoko;). Katarzyna powinna dać radę;). Bardzo się cieszę, że Wikusia jest piękna i zdrowa:* karciaaa - :* Pościel śliczna. Kurcze, teraz mi się fiolet gdzieś zaczyna podobać;) Przez Ciebie!;) I sama bym chętnie zamówiła taką pościel, ale to bez sensu, bo mam już dwie. Błękitne.:( agniesia - dawaj zdjęcie brzusia!:* _nessaja_ - jak Twoje zatoki? Sól morską stosuj bez obawy, Prenalen również (tam też w składzie jest sól morska). Prenalen - jakikolwiek - jest stworzony WYŁĄCZNIE z naturalnych składników i specjalnie dla kobiet w ciąży. To jedyna gama leków na naszym rynku właśnie dla ciężarnych. Brzoskwinko - położna ma rację: dziecko co najmniej do 7. m-ca nie powinno spać nawet na najbardziej płaskiej poduszce, ponieważ ma jeszcze słabe mięśnie karku i szyi, kręgi, wszystko, więc można mu zaszkodzić. Kładzenie na poduszce może powodować nie tylko ból, ale i poważne uszkodzenia oraz późniejsze wady postawy. Dzięki za wyjaśnienie kwestii rodzajów smoczków! Pojęcia nie miałam, ale okazuje się, że mam silikonowe:). Na szczepieniu mały zawodził żałośnie jak zawsze:(. Serce mi pękało, bo tak mnie trzymał kurczowo za palec, a ja mu musiałam jeszcze przytrzymać nóżkę i dwie rączuchny, bo się bardzo wyrywał:(:(:(. A Mateusz? Przygryzł wargę ze zdenerwowania, całą drogę do domu niósł Żuczka na rękach i opowiadał mu jak bardzo go kocha:). Maćkowa - pytałaś o tę Aurelię? Co Maciek na to?;) Kasiaa12 - info odnośnie kremu do pupy i buźki: Pure&Sensitive Krem S.O.S. w okrągłym, białym, płaskim pudełeczku (smaruję nim buźkę małego, miejsce pod szyjką i za uszkami wieczorem i rano - mam osobne opakowanie - oraz drugi taki sam stosuję do smarowania pupy po każdej zmianie pieluszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka - bogini Ty moja! Historia o kupie - pierwsza klasa!:):):) Tak się cieszę, że masz cudowną córcię, że tak ładnie śpi:). Zdjęcia, zdjęcia!!! Zuzy i Twoje!!! Dajesz. Co do cewnikowania - nie czułam KOMPLETNIE nic. Każdy mnie uprzedzał, ze pierwsze siku może szczypać, być bolesne, ja się tak bałam iść, ale w końcu musiałam. I co? Normalnie:). Także tu nie pomogę. Szwy - do 10. dnia ledwo przewracałam się w łóżku na bok, ledwo wstawałam z fotela z dzieckiem na rękach. Potem z każdym dniem było lepiej, ale taki lekki dyskomfort utrzymywał się o ile pamiętam jakieś 2 tygodnie jeszcze. Jeśli rana Ci się ładnie goi, jeśli nie masz podejrzanej, zapachowej wydzieliny z pochwy - na pewno wszystko jest w porządku. Ale jeśli się martwisz zadzwoń może do lekarza? Niech Ci powie czy sens przychodzić na wizytę, czy jeszcze poczekać.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Cześć! Całą noc nie spalam. Strasznie boli mnie ucho. Całą noc ni spałam. Lekarka powiedziała, że to od zęba Ósemki i czeka nie usunięcie tego zęba , tak się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
hej dziewczyny, wczoraj mnie nie było a tutaj tyle do czytania, mnie wczoraj cały czas brzuch pobolewał, teraz śmigam na zakupy trzeba jakieś porządne buty kupić na zimę, wrazie gdyby jednak byłą ciąża żeby się nie przeziębić, a po zakupach do pracy i wtedy gadanie o ciąży bo szefowa się spodziewa, ma termin w marcu :) a później do mojego lubego jadę <3 on też już nie może wytrzymać, w przyszłym tygodniu robię test, mam nadzieje że te objawy które widzę u siebie to zwiastują zagnieżdżenie się zarodka w macicy :) Całuje was mocno i do jutra bądź do poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Hej :* Ja tylko na chwilę bo mój wczoraj przyjechał i mi prania na wiózł :) zaraz zmykam brać się za nie :) oczywiście przywitaliśmy sie jak na małżeństwo przystało, tylko chyba jestem już po owulce, tak mi sie wydaje :) oj tam trudno:) Dziś na dodatek ze swoim M sie troche pokłuciłam z samego rana :( ehh Miłego dnia dziewczyny :) :*:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny pomocy wie ktoras czy majac goraczke mozna karmic piersia? nie moge sie dodzwonic do poloznej a ja ponad 38 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarka ja mysle ze można. Jak karmilam moja córcia 4 lata temu mialam temp i mega katar, karmilam dalej i nic jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Darka kochana nie przerywaj karmienia. Mały z Teoim mlekiem teraz dostanie przeciwciała :) Tak super jest nasz organizm ze w momencie kiedy Ty jestes chora to Twój organizm wytwarza przeciwciała które dostanie mały :) Karm piersią i nie odstawiaj go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) A teraz na spokojnie moge cos więcej napisać bo wcześniej chciałam dla Darki szybko odpisać :) Jadę ja do pracy ale jak mi sie nie chce :) Tylko 3 godziny wiec zmęcze je :) Mój Kuba mi sie rozchorował :( Kaszle jak szalony i katar :( Juz mu syrop daje wiec mam nadzieje ze bardziej sie nie rozchoruje :) A ja juz zacznę stosować domowe sposoby zeby zapobiec ewentualnemu zarażeniu sie :) Xx Pita współczuje kochana tego bólu a jeszcze bardziej rwania ósemki :( :( Trzymaj sie i daj nam znac co postanowili? Czy bedą wyrywać czy jak? :* Xx Wojtkowa trzymam kciuki za teścik :) Oczywiście aby wyszły 2 kreski :) :) :* Xx Zdesperowanamama dobre ze powitanie było :) Możliwe ze jeszcze nie jest za późno , ale jesli nawet to podoba mi sie Twoje podejście :) Wiadomo ze głowa muru nie przebijesz i na sile tez nic nie zrobisz :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
IZA85 do usunięcia chirurgicznego mam 2 górne ósemki. Właśnie od tej jednej ósemki zainfekowało mi ucho, ból niesamowity. Do tego ta depresja,żyć mi się kompletnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pita bidulko nasza, trzymaj się mocno:-) czasem tak jest, że wszystkie nieszczęścia spadają na nas w jednej chwili. Wiem, coś o tym! Mój mąż od początku roku ma jakąś złą passę ze zdrowiem wszystko po kolei się sypie, a teraz się jeszcze okazało, że czeka go operacja kolana. Strasznie się martwię, że zbiegnie się to z moim porodem i dopiero będzie:-( zamiast jednego dziecka będę miała dwoje do niańczenia, bo potem czeka go dużo leżenia i rehabilitacja... On strasznie to przeżywa, że może nie będzie mógł mnie wtedy wspierać, ale staramy się myśleć pozytywnie. A wysłałam kilka fotek na maila:-) pozdrawiam:-* :-* :-* Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka bede trzymac kciuki zeby wam sie udało:) xxxx brzoskwinko nie wiadomo. mówił ze przez ok rok pojeździ a potem zmieni prace ale nie wiadomo jeszcze do końca jak to bedzie. xxxx gościu nie pchaj sie tam gdzie cie nie chcą... nie znasz sytuacji to nie komentuj!!! xxxx jovanko dziekuje:) xxxx iza oboje mamy nadzieje ze zdązy wrócic na czas. to sie okaże. w srode ide do swojej lekarki wiec sie dowiem co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita wez sie kurde w garsc bo ciagle czytam tylko jak narzekasz. Rozumiem ze moze byc Ci ciezko, chora mama, zle samopoczucie, zeby do wyrwania ale zastosuj sie do rad Jovanki i szukaj pozytywnych stron. Nie Ty jedna masz w zyciu pod gorke. Idz wyrwac te zeby i ciesz sie ze to gorne 8 a nie dolne. Moj maz przezyl wyrwanie, a panicznie sie bal dentystow to i Ty dasz rade. Po wyrwaniu bierz zwolnienie czy urlop i jedz do mamy, wygadaj sie Jej, wyzal co Ci na sercu lezy, spedz z Nia kilka dni i moze poczujesz sie lepiej. Tak czytam Twoje posty i odnosze wrazenie ze Ty sama sie pograzasz i dolujesz :/ przepraszam ze nie glaskam Cie po glowie i nie usiluje pocieszac bo sadze ze dosc juz tego i czas najwyzszy ustawic Cie do pionu. &&&&&& Jovanko Aurelia tez odpada, Maciek stwierdzil ze mu sie nie podoba :-) i wcale sie nie dziwie ze Kacperek pluje szpinakiem, ja tez bym tak robila ;) &&&&&& Nessaja no wiesz pracowalo sie i po 24 godziny w innej firmie, bylo ciezko i z poduszka do pracy chodzilam :) niekiedy wychodzilam po tych 24 godzinach tak nieprzytomna ze zaloganci na moj widok pakowali mnie do samochodu i do domu odwozili ;) a pozniej zmienilam firme i i nie musialam juz nosic poduszki... bo kazdy ma swoja szafke i tam trzyma podusie, kocyki, pizamke na nocny dyzur :-) Ja poki co nie mam za duzego problemu ze spaniem, troche godziny mi sie poprzestawialy bo chodze spac po polnocy a wstaje okolo 10, spie jak zabita bo nawet nie slysze jak M wracajac o 6 rano z pracy wjezdza do garazu :-) a zazwyczaj sie budzilam i mu swiatlo zapalalam :-) Dobrze ze nie doszlo do kolizji wczoraj, strachu sie pewnie najadlas ale jakby nie daj Boziu w Ciebie wjechal ten gosc to stres dodatkowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Ewelka tak jak dziewczyny pisza , mozna karmic z gorączką (info od położnej) Nessaja ale fajny już masz brzusio a kot boski po prostu ;) moj pies też mnie na krok nie opuszcza heh Agniesia no brzuszek po mału zaczyna być widoczny a który to tc już u ciebie ?? Stymulowana ja cały czas myślalam o takim foteliku dla dziecka a to tron dla ciebie i Olisia ;) hehe ... Super wybrałaś kolory takie bardzo pozytywne i uspokajające ... też chciałam przenieść fotel z salonu do sypialni ale nie ma szans żeby sie gdzieś zmieścił ;/ też zaraz wrzuce fotke mojego zbioru dla Filipka tylko narazie wszystko leży na kupie żeby się nie zakurzyło a już mam ochote tak wszystko rozpakować i podziwiać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mackowa Ty chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego co to jest depresja. Tu nikt nie oczekuje glaskania po glowce. I gadanie wez sie do pionu w niczym nie pomaga. Pita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez Mackowo co chwila narzekalas, ze a to to Cie boli, a to tamto, ale i Ci nie zwracalam uwagi, bo staralam sie Ciebie zrozumiec. Zreszta same pisalyscie zebym pisala zwlaszcza teraz kiedy kiepsko ze mna. Biore antydepresanty, ale na efekty trzeba troche dlugo poczekac. Pita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Dzięki Iza za miłe słowa, podejście swoje do tego zmieniłam bo po tych miesiącach dotarło do mnie że nic na siłe, a o ciągłym myśleniu tym wiecej szkody niż pożytku, co ma byc to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita owszem, narzekałam, narzekam i narzekać pewnie będę do końca ciąży. Ale ani razu nie powiedziałam że mam tego dość. Boli bo boli, poboli i przestanie a jak samo nie przestanie to lekarze pomogą. A tu co chwile czytam że już masz dość, myśli samobójcze... Idź do jakiegoś specjalisty, pogadaj z kimś kto się zna w tym temacie. Same leki nic nie dadzą, odrobina silnej woli również jest potrzebna. I tak się składa że miałam dobrego kolegę z poważną depresją więc wiem mniej więcej jak ciężka to jest choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita same antydepresanty to w niczym Ci nie pomogą. Ty potrzebujesz przede wszystkim wsparcia kogoś bliskiego. Kogoś kto usiądzie z Tobą twarzą w twarz i pomoże Ci zmienić nastawienie to tego wszystkiego. Maćkowa też ma rację, my Ci nie po możemy w ten sposób. Nic o Tobie nie wiemy, nie możemy Cie przytulić, wziąć za rękę i pójść na spacer. Jeśli nie masz koło siebie osoby godnej zaufania to faktycznie pakuj manatki i pędź do domu rodzinnego, bo tam Cię kochają i zrobią wszystko, żeby Ci pomóc. Musisz podjąć jakieś kroki, bo będziesz stała w miejscu kochana. Także nie oglądaj się na pracę i inne przyziemne sprawy, i zacznij działać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dzieki kochane za pomoc posluchalam i karmie chociaz ledwo siedze :-( pewnie mnie te nocne walki z placzem wykonczyly no bo ile organizm moze dzialac na pelnych obrotach :-( jestescie kochane buziaczki dla kazdej :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita kurde tez miałam początki nerwicy w sytuacji jaka. Miałam jak czytalas to wiesz. Ale dopóki nie zaczniesz znajdować pozytywów to będzie tylko gorzej. Co więcej ucho również mnie bolało okazało się ze z nerwicy. Ale żadnych antydepresantow nie dałam sobie dać. I jakoś dałam rade to zwalczyć łatwo nie było oczywiście. Weź się w garść. Z tego co czytam to twoja mama nie walczy z jakimś rakiem rozumiem ze to wrzody? Kobieto nie chce być złośliwa ale niestety każdy z nas kiedyś umrze i bądź wdzięczna za każdy dzień haki masz bo potem będziesz żałować ze tak to spędziłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie kłócić sie tu, nie każdemu jest lekko i musimy to zrozumieć. Kobiety juz takie są ze narzekają i beda narzekać:):P taki nasz żywot:) Pita82 kochana trzymaj sie bedzie dobrze, załatw szybko te zeby i jeden problem mniej, ja tez teraz chodze do dentysty co chwile cos mam z zębami i za każdym razem biore znieczulenia bo juz wymiękam:( Maćkowa juz masz bliżiutko do końca i wierze ze dasz rade:) teraz juz masz praktycznie z górki:) Ja juz ponad rok na tym forum i kurka cały czas pod górke-jak syzyfowa pracy, końca i efektu nie widać, choc co najgorsza wciaż mam nadzieje, wciaż sie łudze....a moze teraz bedzie juz lepiej? Kochane miłego wieczorku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja piękny brzusio:) teraz sobie dopiero poogladalam zaległosci na naszej poczcie:) troche mialam do narobienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój post zaginął gdzieś w przestworzach internetu czy znowu pół dnia strona przeskakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darka może masz zastój pokarmu albo nawał?? karm małego,pomoże ci,możesz brać apap jakby co,zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Jovannce miałam napisać ;) no czuje ze przenosze tak samo jak wiedziałam od początku ze u mnie rośnie chłopak w brzuszku ;) choc powiem wam ze z drugiej strony jestem cały czas na wysokich obrotach bo u nas remont u mamy przeprowadzka no i po mimo ze jestem w ciąży to nie umiem tak bez czynnie siedzieć i trochę pomagam i żeby nie było ze to jednak przyspieszyć poród ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wyjatkowo dlugo dzis forum myślało i strona przeskakiwała. No ale sie udało. &&&&&& Eweelko z mojej strony to nie kłótnia. Chodzi o to że obchodzimy się z Pitą jak z jajkiem. A moim zdaniem nic dobrego z tego nie bedzie. Czas Ją ustawić do pionu bo jak czytam co pisze to dochodze do wniosku że sie nad sobą użala i poradzić sobie nie może z problemami. Gdybym była na Jej miejscu wolałabym żeby mi ktoś też zwrócił uwagę zamiast pisać tylko miłe, pocieszające słowa. A Ty juz swój limit nieszczęść wyczerpałaś, teraz czas na same dobre nowiny :) lecz zęby żeby w ciazy mieć spokój :) I w koncu z Twich postow zaczyna wiac odrobinka optymizmu :) bardzo mnie to cieszy :)) &&&&&& Dziewczynki a powiedzcie mi o co chodzi z tym tlenkiem cynku w kosmetykach dla niemowlakow? Lepsze sa te z czy jednak tez bez? &&&&&& GoscDarka kochana zdrowka życzę, obys szybko stanęła na nogi zeby ta temperatura Ci spadła :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×