Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Olala ileż Was w tym szpitalu trzymają, tak długo biedactwa. :* Ala ja położnej nie wybrałam bo szpital w ktorym bede rodzic jest za daleko a moja przychodnia juz zamknięta wiec nie wiem sama co zrobie. Ewelka Daj znac po badaniu Kurcze nie powinnam juz jesc ale byłam tak głodna ze zagrzalam sobie rosołu i wypije kubeczek to chyba tragedii nie bedzie co? Angelus :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wiolcia z tym usg to roznie bywa. Jesli masz wysoka bete a lekarz ma dobry sprzet powinien juz cos wypatrzec :-) zdaje sie u Usi dosc wczesnie bylo widac Jasia :-) wiec moze warto sprobowac :-) z reguły odradzam tak wczesne usg ale w Twoim przypadku bym chyba jednak sie skusila :-) &&&&& Desire83 hehe ja tez w pracy mam takiego kolege co sie smial z mojego brzucha wiec mu mowilam ze ja w ciazy i mam brzuch mniejszy niz on :-) no i Bozia go "pokarala" okazalo sie ze jego zona jest w ciazy, a on tak marudzi i narzeka ze juz ma dosc jej humorkow ze az mnie skreca ze smiechu :-) pocieszam go mowiac ze to dopiero poczatek drugiego trymestru :D &&&&& Olala oby oby oby Was jutro juz wypuscili :-) &&&&& Alaa ja na przyklad nie mam planu porodu, nie mam wybranej poloznej i jakos nie biore do glowy. Ciezko przewidziec jak ten porod bedzie przebiegal, czy to bedzie chwila kedy to nawet czlowiek nie bedzie mial czasu siegnac po telefon i wybrac numer czy bedzie to trwalo wieki ze cala rodzine bylby w stanie obdzwonic i powiedziec ze rodzi. Moze byc tez jak w przypadku Jovanki, nastawiona byla na porod silami natury a tu niespodzianka. &&&&& Angelus nooo jestes :-) Ciesze sie bardzo ze sie odezwalas, zagladaj czesciej :-) no i oby Zuzia sie nie rozlozyla jak Kacperek Jovanki :( &&&&& Stymulowana lewatywka niby nie taka straszna ;) A w brzuszku mam niby 115 cm. Taka hipopotamica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa raczej chodziło mi o to czy to jest konieczne w każdym szpitalu takie coś :) Wiem ze się różnie może podziac. I o d**e rozbić to wszystko. Stymulowana chyba rosolek ci nie zaszkodzi :D bo przecież znając nasze szpitale mogą. Ci zrobić co CC popołudniu. Mackowa no to niedługo cie dogonie w cm. W brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa ladny masz ten brzuszek :) od przodu nie bylo go widac, moze przez ta baskinke :) & Stymulowana powodzenia :) Jovanka rowniez zaciska kciuki :) bedziesz miala jak nas poinformowac kiedy Olis bedzie juz na swiecie? :) & Eweelko czuje sie dobrze :) no czasem boli mnie krzyz, czesto chce mi sie spac i skora sypie mi sie podobnie jak lupiez z glowy ale poza tym jest ok :) Nawet nie wiesz jak wam kibicuje, z calego serca zycze zeby nie bolalo w piatek i zeby procedura in vitro ruszyla ;) & Wiolcia zatem gratuluje rowniez oswiadczyn! :) jestes pewnie przeszczesliwa co ? ;) & Mackowa Kacperek kaszle coraz gorzej ale nie goraczkuje i biegunke ma mniejsza ale tez malutko je. Jutro Jovanka chce mowic o tym kaszlu ordynatorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana lewatywa nie jest zła nie.przyjemne tylko.uczucie jak trzeba wstrzymywać no i najważniejsze żeby łazienka była blisko żeby zdążyć;p. Dopiero Zuza usnela.miała jeszcze wzdecia.biedna.tak płakała a prutala jak stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaG_pl
STARAJCIE SIĘ a w między czasie czytajcie blog świerzej mamy, która chce starać się o kolejne dziecko :) www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:-) Po imprezie zmeczona. Pisałam wam ze jestem ulubiona ciocia. Także kopnal mnie taki zaszczyt i brata mojego męża , że cały wieczór musieliśmy się bawić z naszym ulubieńcem. Mały jest świetny. Mąż mieścił się w granicach normy z piciem. Ewleka bylam na hsg przed świętami i jajowody drozne. Teraz jestem umowiona na środę i bedziemy anali z owac moje cykle. Mam nadzieje że się wkoncu uda. Na imprezie bylam z 3 ciezarnymi, bylo mi bardzo ciężko. Mackowa u siostry ciąża potwierdzona. Tym razem zanim komuś powiedziała to zrobiła badanie krwi i pobiegła do lekarza jak byla w 4 tygodniu. Stymulowana to już dziś. Juz się nie mogę doczekać kiedy nam powiesz. Jovanka Zdrowka dla Ciebie i Kacperka Iza dobrze ze juz wróciłas. Dla wszystkich buziaczki i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tam gadacie a ja prutam jak szalona pachnie kiszonką, bom żem jadłam kiche ziemniaczana z kapuchą zasmazaną maz tera siedzi w klopie i słyszę tylko plum plum...zrzuca kloca elegancko w rytmie piosenki Gosi andrzejewicz poważnie dziwne to. :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Stymulowana :-* juz niedługo bedziesz miała swoje szczęście w ramionach :-* trzymam kciuki oby wszystko sprawnie poszło <3 jak wroce z ktg to mam nadzieje ze zastane tu cudowną nowinke <3 buziaki dla Ciebie i dla Olisia :-* :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana :-* :-* :-* jeszcze troszeczke i bedziecie razem :-* czekamy na wiesci ala u mnie np szpital nie wymagal planu porodu doslownie slowem o nim nie wspomnieli a polozna wybieralam gdy bylam w 20tc i do teraz odwiedza nas dwa razy w tygodniu ja wlasnie usypiam alanka przed 5 sie obudzil i ani mysli o spaniu a mamy za soba ciezkie noce :-( dzis wlasnie odwiedzi nas polozna to jej o wszystkim opowiem i ciekawe co powie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
Kocham Was:* Jade juz do szpitala. Jestem mega głodna i przerażona. Moj maz Wam napisze jak juz bedziemy po. Chyba ze sama dam rade. Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana powodzenia :** Nessaja no baskinka i kolo czarny. A brzunio jest jest. I to nie mały gigancik nic idę myć. Włosy bo spałam z olejem arganowym w nocy ciekawe czy coś to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa12
ala ja nie miałam planu porodu. u mnie w szpitalu chyba go nie stosują. robią co chcą. trzeba naciąc to nacinają. kazdej robią lewatwe. tylko o mnie zapomnieli bo mi nie zrobili:) jesli chodzi o położna w szpitalu i tą która przychodzi na wizyte to tez nie wybierałam. w szpitalu były te ze zmiany. fajne babki ciesze sie ze na takie trafiłam. bałam sie ze trafie na zolzy jakies jak poczytałam opinie o szpitalu ale udało sie i trafiłam na SUPER babki:) a ta która przychodzi do domu jest ode mnie z przychodni. w szpitalu pytali sie dzie bede chodzic do przychodni tam wysłali zgłoszenie ze urodziłam i ta która miała dyżur przyszła. xxx stymulowana to dzis ten wielki dzien:):) życze powodzenia. nie bój sie lewatywy. tez sie bałam ale chciałam zeby mi zrobili tylko powiedzieli ze juz za pozno i ze moge w łazience urodzic jak mi zrobia:)) wiec zrezygnowałam. xxx angelus co z ta twoja zuzia sie dzieje? co chwile obie sie meczycie. moze zjadłas cos takiego co powoduje kolki u dzieci?? ja teraz jem tylko to co moge czyli mieso z kurczaka, chuda wedlinka chleb rosołek. xxx co do szkoły rodzenia ja nie chodziłam i dałam rade. pewnie gdybym chodzila to podczas porodu bym wszystko zapomniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa.ja.zuzy.nie karmie.od 3 miesiaca straciłam pokarm a poza tym mala ma.alergie.na białko.mleka.krowiego nietolerancje laktozy.więc pije.preparat mlekozastepczy po.którym nie.powinna.mieć kolek a.jednak. W nocy.nie.gorączkowala a znów.jej teraz.podchodzi;( no.meczymy sie i.ani.wyjść a.u nas dziś tak pięknie.śnieg pada chłopcy się.cieszyli że pójdą na.dwór;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Stymulowana czekamy na wieści. :) :* Lenka też nie może doczekać sie "forumowego braciszka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulowana a czy mąż nie mógłby kręcić filmu telefonem ? Wolałybyśmi na gorąco wszystko wiedzieć mąż może jednak coś pominąć z tych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) ja na chwilkę bo powiem wam szczerze że chyba sobie nie radze ale z emocjami i psychicznie... wczoraj po kąpaniu mały się czymś nie wiadomo czym zakrztusił i chwilę tak jakby chciał zwymiotować a nie mógl potem mu przeszło ale oczywiście nie spałam i mama byla ze mną bo bałam się zrobić cokolwiek... opłakałam się cały wieczór bo wydawało mi się ze juz go poznałam i wogóle a tu takie coś... tak się boje ze zrobię mu krzywdę bo co ja mogę wiedzieć o wychowywaniu dziecka:/ ... Mam pytanie czy czyścicie noski swoim dzieciem tym aspiratorkiem już? bo niby nie ma zatkanego noska ale ja wiem moze mu przeczyszczę? a i odbija sie Waszym dzieciom po jedzeniu? bo mojemu nie i nie wiem jak mu pomoc niby spi i się nie budzi... Stymulowana trzymam kciuki:** Olala mam nadzieję że wkońcu Was wypuszczą:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Stymulowana powodzenia :* Dziewczyny ten plan porodu np mi dali w szpitalu dopiero jak szlam na porodowke ale to jest Pic na wodę bo i tak na to nie patrzą ... Lewatywa nic nie boli także spokojnie :) Wiola ty się zareczylas w sylwestra a ja w nowy rok jak wrocilismy do domu ze szpitala (dodatkowo to byly moje urodziny ;)) po 2 latach małżeństwa doczekalam się pierścionka zareczynowego od Meza :) najlepsze urodziny w życiu ... Ja nadal nie karnie piersią tylko sciagam pokarm :( wczoraj pol dnia przeplakalam ale chyba muszę się pogodzić z tym ze Fifiemu nie pasuje moja piers ... :( ewelka powodzenia na badaniu :* wyttzymasz a potem to juz tylko dwie kreski czekają :) ... Wg to witam nowe dziewczyny :) bo tak jakoś nie miałam okazji wczesniej ... Matko u nas poród za porodem :) ale fajnie ... Zoneczka to tez się szykuj po malu ;) ... Jovanko wspolczuje wam :( trzymajcie się jakoś i zdrowia życzę .. Angelus zuzi tak samo bo ona to juz co chwila walczy z chorobami biedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam skierowanie do szpitala.moje ciśnienie wysoki, tetno małej też.napisze jak będę miała jak. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
znow strona czy wy tak nic nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×