Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej dziewczynki:) troche mnie nie było bo brak czasu. w piatek byłam z małym u lekarki bo sie meczy i meczy. powiedziala ze jest zdrowy. naszczescie. mam mu psikac do noska wode morska, połozyc na brzuszku zeby troche spłyneło i wyciagac co łatwe nie jest bo jak tylko widzi sprzet to koncert sie zaczyna. w piatek mały skonczył miesiac. poszłam go zwazyc. maly wazy 4800....:):) powiem wam ze jak nie wiedzialam ile wazy to wydawał sie lzejszy:):) wczoraj dał nam popalic. pojechalismy w piatek do mieszkania zeby posprzatac ale nic nie zrobilismy bo malo mi głowa nie pekla. w sobote od rana chcielismy posprzatac ale gdzie tam.. mały nie dał. od godz 7 jak wstał do 15 nie spał prawie wogóle.jakies 30minut było spokoju. malo tego caly czas jadł i jadł. mam za malo mleka niestety i to karmienie jest czesto bo nie dojada. xxx desire z tym paciorkowcem nie jest tak ze cos musi sie dziac. ja miałam to nieszczescie ze go mialam. lekarka kazała mi sie nie martwic na zapas. najwazniejszeb jest dojechac na czas do szpitala. oni podaja dozylnie antybiotyk. cos polozne mowily miedzy soba ze trzeba go podac min 4 godz przed porodem. mi podały o 15 a urodziłam po 21. pytałam sie czy jest jakies ryzyko ze maly sie tym zarazi to powiedzialy ze po to sie dostaje ten lek wczesniej zeby do tego nie doprowadzic. nawet jesli sie nie zrobi badania na czas to w szpitalu daja antybiotyk zeby nie ryzykowac. przynajmniej u mnie tak jest. dziewczyna przyjechala 4dni po terminie i nie miala badania i dostala zastrzyk takze spokojnie:) xxx zoneczko ja kombinezonik prałam nic sie nie stalo. przeciez to prawie jak zwykła kurtka:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasiaa12 rośnie ten Twój mały mężczyzna jak na drożdżach :) i towarzyski jest skoro spać nie chce w ciągu dnia :) Dobrze że już jest zdrowy :) oby już nic go nie łapało. 🌻 Alaa ja zamawiałam takie koszule, mogę Ci podesłać nicka sprzedawcy jakby co, sprawdzony :) wziełam sobie dwie (nie cierpie koszul więc nie wiem jak zniose to że będe musiała w nich spać!) do tego jeszcze szlafrok wzięłam. Nie są za drogie więc nawet mi ich szkoda nie będzie :) 🌻 Rapasta tak jak dziewczyny pisały takie plamienie może się zdarzyć. Ale lepiej sprawdzić co się dzieje i skąd się ono wzięło. Mam nadzieje że dostałas się do lekarza, widziałaś swoje dzieciątko i jest wszystko ok :) Koniecznie pisz co i jak bo się martwimy. 🌻 MargaretLucas hehe moja mama wpadła dziś w odwiedki i mówi że już przeżywa i stresuje się moim porodem. Zaczęłam się z niej śmiać że za wcześnie zaczęła (no bo to jeszcze prawie 2 tygodnie to terminu) i że nawet jak zacznę rodzić to nic jej nie powiem bo ze stresu będzie sedes okupować (zawsze ma biegunkę i jeść nie da rady jak czyms się stresuje) i na papier toaletowy nie zarobią z tatą ;) dowie się o wszystkim po fakcie ;) Aa no i dziś jeszcze nie rodzę ;) 🌻 Stymulowana buziaki i dla Ciebie! :) a jak Ty się fizycznie czujesz? :) patrz zanim się obejrzysz Oliś będzie miał miesiąc, później ni z tego ni z owego strzeli Mu rok... zapiernicza ten czas jak durny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa o to daj linka jak masz sprawdzonego sprzedawcę dwie koszule mackowa. Bierzesz? Torba spakowane? Co tam jeszcze podkłady majtki klapki wiadomo kosmetyczne prepitety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny. Jestem w szpitalu. Lekarz postanowił,że lepiej mnie położyc i porobic badania,bo strach jest z takimi plamieniami i bólami podbrzusza :( jak narazie zbadali mnie ginekologicznie,pobrali krew do badania,mocz..... Moze jutro zrobią usg,zobaczymy. Psychicznie czuje sie niezbyt dobrze,bo martwię sie czy wszystko ok :( dostaje leki na podtrzymanie a reszta w rękach Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alunia to zaraz meza z kompa pogonie i wysle Ci linka :-) A torby mam juz prawie popakowane. Stoja i czekaja jeszcze tylko dla Malenkiej musze rzeczy przyszykowac do wyjscia ze szpitala :-) ale to moze jutro :-) a sobie biore dwie koszule, najwyzej Maciek bedzie bedzie jezdzil z domu do szpitala i pral co chwile ;) Szykuj sobie jeszcze reczniki,, wkladki laktacyjne, stanik laktacyjny, szlafrok wlasnie, klapki, kapcie i jeszcze troche tych rzeczy jest ;) &&&&& Rapasta o masz Ci los, leki na podtrzymanie dali a usg nie zrobili? Gdzie tu sens gdzie logika? Dobrze ze Cie zostawili w szpitalu na obserwacji. Trzymam kciuki za Ciebie i fasolinke!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2150692 to ten allegrowicz :-) Ma duzo przedmiotow, moim zdaniem w przystepnych cenach wiec poszukaj moze cos jeszcze znajdziesz, jakies myjki, przescieradelka, pieluszki flanelowe, kosmetyki :-) Ja calkiem spore zakupy u niego zrobilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz zrobił mi badanie ginekologiczne i powiedział,że ciążą jest. Zaznaczył mi tu 7/8 tydz. I powiedzieli ze jutro będę miała robione usg. Boję sie,że cos nie tak bedzie. Na szczęście nie mam juz krwawien ból troszkę pobolewa,moze nie bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane do szpitala to co ja miałam i sie przydało to: 3 koszule i bierzcie z guzikami bo te z dziura na cyca sa niewygodne jak cholera. Lepiej sie rozpiąć wywalić cyca i uczuć sie dostawiać:) Reczniki, klapki pod prysznic i kapcie, podkłady poporodowe na lozko - ja wzielam złe. Najlepsze sa 90x60. Podkłady poporodowe bella mama, majtki jednorazowe, chusteczki do higieny intymnej i antybakteryjne do rak no i cała reszta kosmetyków wiadomo:) papier toaletowy musiałam miec swoj a ze po lewatywie jest szaleństwo dupy to poszło go duzo, olejek do kapieli dla Olisia i cos do pupki, pampersy - to wymagał akurat moj szpital. I to chyba Wszytsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta trzymam mocno kciuki za Ciebie. Daj jutro odrazu po usg znac! A czyja teraz kolej??? Zmieniacie mnie w tabelce? Stymulowana,29,18cs, 5.01.2015 Oliwier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa fizycznie dobrze. Miejsce ciecia w gole nie boli, w głowie przestało mi sie krecic, chodzę wyprostowana:) wiec jestem bardzo zadowolona bo myslalam ze gorzej to przejdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana a olis jak tam? Ja właśnie czytam co wymaga mój szpital i lista jest krótka bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam kobitki znać co jutro po usg wyjdzie. Boże błagam żeby wszystko ok było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jeśli mogę spytać jaki rozmiar tych koszul kupowałas? I ile szt tych majtek mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Rapasta musi być dobrze! Jesteśmy z Tobą i Twoją kruszynką:-) i czekamy na dobre wieści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa jedna wzielam M i jedna L. Majtek tych mam chyba z 9 sztuk przy czym 5 z nich to jednorazowe a 4 to takie co mozna je niby prac :-) &&&&& Stymulowana to ciesze sie bardzo ze tak znosisz ciecie :-) ja po wycieciu wyrostka chodzilam zgarbiona chyba z tydzien wiec super fajnie ze Ty nie masz z tym problemu :-) &&&&& Rapasta badz dobrej mysli!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak bardzo sie boję teraz poszłam do toalety i znowu śluz z dodatkiem tak jakby starej krwi. :( zgłosiłam to lekarzowi,a pn mówi,że tak szybko to nie minie że o 21 dostanę jeszcze leki i że trzeba czekać. Boże,tak sie boję,ją nie chce stracić swojego maluszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta wszystko bedzie dobrze:-) wazne ze dostajesz leki i pomoc masz na miejscu. Ala u mnie np na stronie szpitala tez jest bardzo malutko rzeczy,a jak dopytalam brata siostry ktora przed wigilia rodziła to nawet srajtasme trzeba miec swoja i wszystko od a do z, dlatego lepiej kogos zapytac albo przejsc sie do szpitala i dopytac dokladnie Stymulowana buziaki dla malucha :-) Mackowa kiedy rodzimy? :-) Pisalam wam ze moja mama mówi ze brzuch mi opada,a teraz już chyba mi sie opuścił tak na serio,bo tuż nad Katarzyną zrobiły mi się rozstępy i jak malutka się rusza na dole to tak jakbym ja w kroku czula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam majtek 6 ale mogłam dopiero ubrac 3 dnia a wczesniej jak gejsza chodziłam Heh tak jak Jovanka:) Rapasta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala a olis codziennie jest inny np wczoraj aniołek tylko spał i jadł co 3 h a dzis pol dnia wycia, ciagle brudny pampers, co chwile do cyca no padam. Wlasnie go karmie mam nadzieje ze pośpi troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kurcze gdzie moje posty?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Rapasta Kochana badz dobrej mysli!!! Najwazniejsze ze jestes pod opieka lekarzy! Napewno wszystko bedzie dobrze ;** Izus Na Clapham mozemy sie spotkac bo mam tam dobry dojazd z Richmond :) Jesli chodzi o podroz to dluuuga ale jestesmy juz w Anglii, jeszcze godzinka jazdy do Londynu... ogolnie prawie cala droge spalam ok 16 godz jak nic :p na promie lekko bujalo i mnie mdlilo ale teraz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No i nie widac moich postow wiec napisze jeszcze raz: Alaa jedna koszule mam w rozmiarze M i jedna L :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo co jest? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×