Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Alaa dziękuję Ci kochana. Tak sie boję,teraz poszłam do toalety,a tam więcej tego sluzu podbarwionego na brązowo. Brzuch pobolewa bardzo sie boję :( płacze w poduszkę nie chce stracić mojego malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dzieje z tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana cieszę się ze juz lepiej z karmieniem i ze mały kupki robi :) Kochana ja wiem ze ciężko ale staraj się absolutnie nie stresowac! Przez stres może Ci zanikać pokarm! Moja siostra tak miała! Nie przejmuje się tym ze w domu cos nie sprzatniete, albo ze cos miałam ugotować dla męża na obiad!!! Mały jak wisi 2 godziny na piersi to uznaj ten czas jako odpoczynek dla Ciebie :) Rozsiadz się w tym wygodnym fotelu do karmienia i odpoczywaj! Pranie nie ucieknie i na szczęście są pizzerie, kebaby i inne restauracje gdzie maz może zjeść :) Spokój przede wszystkim :) buziaki dla Olisia i czekamy na zdjęcia i opis ;) Xx Margaret trzymam mocno :) :* Xx Alaa kupuj wszystko, zamawiaj koszule i bądź gotowa! Jeśli masz takie przeczucie to cos w tym może być! I warto być przygotowaną :) Xx Kasia12 mały juz miesiąc będzie mial?? Ale ten czas leci :) jak szalony :) no i kawał mężczyzny masz w domu ;) buziaki dla Was :) Xx Rapasta najważniejsze ze jesteś w szpitalu pod opieka lekarzy! Bądź dobrej myśli! Dostała leki na podtrzymanie wiec będzie dobrze. Teraz lez, odpoczywaj i śpij ile się da ;) Ja mocno trzymam kciuki i czekam na info po jutrejszym USG ;) I nie martw się bo wszystko z fasoleczka jest dobrze! Jest zdrowa i tylko tak możesz myśleć :) Xx A my dzisiaj zaczynamy 20 tydzień :) Trochę się niepokoje bo coraz częściej brzuch mnie boli :( Podejrzewam ze za duzo pracy! Ostatnio mi się dziewczyna wycofała co miała mnie w pracy zastępować :( Klops ze ja pierdziele!!! Znalazłam juz inna i mam nadzieje ze sobie poradzi :) W ostatnim tygodniu stycznia juz część prac jej oddam a reszte przejmie od 2 lutego :) A i zapomnialam Wam napisać ze robilam w Polsce toksoplazmoze. Wyszło ze w chwili badania nie byłam chora ale nigdy nie chorowalam na toksoplazmoze i muszę powtarzać badanie. A nawet nie wiem czy tu w UK takie badania robią! W 12 tyg nie miałam toksoplazmozy! Teraz w środę mam spotkanie z położna to muszę się jej zapytać czy robią, bo jak nie to muszę dzwonić po polskich przychodniach czy mi zrobią to badanie! Xx Wiola kochana jak u Ciebie? Pewnie w domu jesteście!!! Wracaj do nas na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile ... Rapasta kochana bądź dzielna i nie martw się wszystko będzie dobrze :* ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta ej bo Ty sie o lanie prosisz Ci powiem! Nie mozesz sie tak stresowac bo to na pewno nie wplynie dobrze na dzieciatko! Lezakuj, odpoczywaj, najlepiej idz spac i nie mysl o najgorszym. Zrozumiano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dopiero mi nowa strona wskoczyła! Xx Wiola jesteś :) Od lutego mam wolne z pracy juz wiec jak dla mnie możemy się spotkać, jak Ty będziesz miała wolne :) O matko współczucie promu! My zawsze eurotunnelem jezdzimy :) Jedzcie ostrożnie! Od jutra do pracy idziesz?? Xx Rapasta plamienia tak odrazu nie znikną! Dobrze Ci lekarz powiedział! Kochana najważniejszy teraz jest spokój! Fasolka czuje Twój niepokój!!! Brązowe plamienia nie są groźne!!! Aby tylko nie leciała żywą krew!!! Wszystko będzie dobrze!!! Jesteś w szpitalu i dostajesz leki na podtrzymanie!!! Trzymaj się właśnie dla fosolki!!!! Nie płacz!!! Pozytywne myślenie włączamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa kochana tylko 2 tygodnie zostały?? Jeju dziewczyny kiedy ten czas leci? Ja się pytam!? Brzoskwinka a Ty dokładnie na kiedy masz termin?? Znowu niedługo ciociami będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza to unikaj surowego miesa no i kontaktu z kotami a wtedy toksoplazmoza Ci nie grozi. A co do pracy to oszczedzaj sie ile sie da zeby Ci sie cyrki nie zaczely dziac z wczesniejszymi skurczami jak u mnie. Bo jeszcze jakby to w Polsce bylo to pol biedy ale w UK to strach myslec co lekarze by Ci poradzili. Oczywiscie mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze ale lepiej dmuchac na zimne :-) &&&&& Nessaja a Ty co sie nic nie odzywasz? :-) idziesz jutro do tego dentysty czy nie? :-) &&&&& Wiolcia dobrze ze juz dojechaliscie :-) wszystko dobrze? Nic nie dokucza? Brzuszek nie boli? :-) &&&&& Brzoskwinko no wlasnie tak sie zastanawiam na kiedy termin porodu se wyznaczyc ;) a powiedz jak sie czujesz? Dalej jestes taka oslabiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa niee nie sa za duze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam taki problem może któraś z Was mi poradzi na początku grudnia dokładnie 9 zrobiłam sobie test wyszedł taki sobie niby były 2 kreski ale ta druga niewyrazne 11 grudnia wizyta u lekarza po badaniu stwierdził ciaza z ostatniej miesiączki a musze dodać że mam nieregularne 5-6 tydzień i ze mam przyjść za miesiąc. W poprzedni czwartek wizyta po badaniu wszystko ok i usg i się zaczęło lekarz powiedział ze jeśli to jak wychodzi z miesiaczki 10 tydzień to ciaza się nie rozwija usg wskazuje na 5-6 tydzien ciąży do tego w karcie napisał w jamie macicy stwierdzono obecność pęcherzyka ciążowe go prawidłowy pecherzyk żółtko oraz echo zarodka zlecil badania hcg zrobiłam w piątek wynik ponad 6000 jutro musze zrobić następne dla porównania strasznie się boje i mam nadzieje ze wszystko będzie ok. Proszę o odpowiedź z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Gościu ale co my Ci mamy odpowiedziec albo pomoc? Nie zostaje Ci nic innego tylko zrobic to badanie hcg. Wiesz moze byc tak ze owulacja Ci sie przesunela, pozniej doszlo do zagniezdzenia i dlatego moze wynikac z usg ze ciaza jest mlodsza. Na serio ciezko cokolwiek powiedziec. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Oby bylo wszystko dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret nie ma w sumie żywej krwi, a brzuch trochę boli tak jak na @ i dlatego sie boję :( Stymulowana dziękuję kochana za dobre słowa. Dam znać jutro po USG. Brzoskwinka, Wiolcia dziekuje Wam bardzo. Ją wiem,że nie powinnam sie denerwować,ale to silniejsze ode mnie :( Mackowa wiem,że panikuje,ale strasznie sie boję,bo nie chce stracić mojej kruszynki :( Iza staram sie,ale to trudne,ale wiem,że musze zrobić to dla maluszka Dziewczynki jutro Wam trochę poodpisuje,moze po usg,obym miała dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka napisala ze dolozyli malemu drugi antybiotyk bo nadal gra mu w pluckach. Jedna lekarka powiedziala ze gdyby podano mu go wczesniej to juz wczoraj by wyszli. I od wlaczenia drugiego antybiotykumusi minac minimum 4-5dni zeby mogli wyjsc. Kacperek po sterydach ma ataki zlosci i musi ciagle go nosic bo tak lepiej odkrzusza przez Jovanke bola juz plecy i schudla 4kg bo nie moze jesc :/ & Angelus a was te choroby tez wymecza :( jak z mala? & Rapasta po pierwsze nie stresuj sie tak bo maluszek tez to odczuwa!! przespij sie, odpocznij, poglaskaj brzuszek i jutro pisz po usg. Trzymam kciuki :* & Iza juz niedlugo i wkoncu odpoczniesz :) zdjecia brzuszka pokazesz? :P & Mackowa nie, nie ide :P dzwonie z rana odwolac, zapytam jutro gina i w razie czego umowie sie na nowo :) & A ja wczoraj u siebie znalazlam.. grzyba sromotnikowego :P :/ zesz to cholerstwo swedzi coraz bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja o masz Ci los, to dobrze ze tego grzyba znalazlas przed wizyta u gina, pochwal mu sie nim, cos tam Ci pewnie poradzi :-) &&&& Ojj jakis sezon na szpitale sie zaczal no :/ Dziewczyny zdrowka dla dzieciaczkow, wracajcie szybko do domku. Jovanko brak nam tu Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mam podobną sytuację jeśli chodzi co pracowników akurat teraz kiedy niedługo będę rodzic to mi się laska chce zwolnić nie dość że muszę znaleźć kogoś za siebie to jeszcze za nią a to nie jest prosta sprawa. :/ Mój przyszły teściu szykował się do operacji biodra robił wszystkie potrzebne badania i wyszedł guz na plucu!!!! Model się tylko żeby nie był złośliwy. Matko czemu tak wszystko na raz się dzieje. Mój jest jednakże nie dość że mi będzie musiał trochę pomoc w firmie tez to jeszcze rodzicom :(((Krocze mnie boli coraz bardziej. Jakaś masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być ze mój jest jedynakiem Nic zbieram się szkolić dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj brzoskwinko cos czuje ze nie dlugo i ty doloczysz do grona szczesliwych mamusiek. rapasta ja na poczatku ciazy tak w 5tyg tez mialam takie plamienia. tylko to bylo zanim test zrobilam. kilka dni pozniej tez tak mialam. lez i odpoczywaj. jak dostajesz leki to wszystko bedzie dobrze. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa no poswedzywalo przy podcieraniu od kilku dni i to dalo mi do myslenia i jednak z kazdym dniem coraz bardziej :( dzis w nocy myslalam ze oszaleje kolo 1-3 :( no wiec trzeba szykowac podwozie na przeglad :P A Ty na ktora dzis wizyte masz? :) & Alaa no co Ty :( kiedy bedzie wiadomo czy jest zlosliwy? jak tesc to znosi? A powiedz mi ktory Ty masz tydzien? kolo 35 teraz bedzie? No juz niedlugo Patryczek bedzie :) masz juz wiekszosc rzeczy przygotowanych? & Rapasta i jak usg? pisz od razu, napewno bedzie wszystko dobrze ;) & Stymulowana, Karcia, Olala jak sobie radzicie? :) & Kasia89 albo ominelam albo Ciebie tez dawno nie widzialam, jak maly? & Zdesperowana i jak sie czujesz? jesli nic nie pomylilam pisalas cos ze Cie chorbsko bralo. Lepiej cos? Mamaniemama u iebie tez? nic nie pomylilam? & Wiolcia dotarliscie do domu? wszystko okej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czytam Was ostatnio tak na szybko ale nawet nie mam czasu żeby coś popisać :( Kasiaa12 - mój stosunek do paciorkowca po tym co przez niego przeszłam się nie zmieni, nie wiem od czego to zależy czy zaszkodzi czy nie, być może zależy w którym momencie ciąży się pojawia, u mnie pojawić się musiał ok.20tyg może, nie wiem, ale po badaniach histopat. wyszły nacieki zapalne na błonach płodowych i łożysku spowodowane właśnie tą infekcją, więc jakoś przedostał się tam gdzie widocznie stworzył zagrożenie i wywołał poród w 29tyg. Mój synek nie przeżył porodu, więc jeśli bym zaszła kiedyś w ciążę to chyba będę miała już obsesję na punkcie tego badania. Ja tak czekałam teraz że @ tym razem nie przyjdzie,a już jest i to wcześniej niż się spodziewałam wredna, a tyle widziałam i czułam u siebie objawów, że może ciąża :( Teraz już nie będę się u siebie doszukiwać objawów, bo potem jest straszne rozczarowanie :( mam dziś mega doła i straszny dzień i do tego jakieś choróbsko się doczepiło. Ale kipie złością dziś :) Pozdrawiam Was, tabelkę poprawię w wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja póki co wie ze ma guza dziś ma. Ruszyć cała machina... Póki co przybity oby było ok. Nie wiem nawet do którego specjalisty teraz dziś się dowiemy nessaja 33tc no właśnie musze torby skompletowane niedługo łóżeczko będziemy skręcać i pościel baldachim i to wszysyko :) już tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
hej. Nessja tak angina ropna, nie mogę jeść pić i jeszcze głowa mnie boli :( i kark, może yo od tych spuchnietych migdalkow :( a i @ chyba się zbliża ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
rapasta jejku, zmartwiłam się, dobrze że jesteś pod opieką, szybko zadziałali dając leki na podtrzymanie, musi być dobrze IZA już 20 tydzień :) desire jednak przylazła @, wiem jak Ci zmutno Margaret masz chyba krótkie cykle co? ja muszę jeszcze długo czekać do terminu @, całe 2 tygodnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Ala wspolczuje ... Ale problemy kobiet w ciąży nie omijają niestety :/ ... Nessaja zagladam od czasu do czasu ... Fifi jest póki co w miarę grzeczny , cyca nadal nie chce pociągnie dwa razy i puszcza wiec sciagam pokarm ale wydaje mi się ze jest go coraz mniej :/ i nie wiem jak długo to pociagne ... Rapasta czekany na wieści :* Desire tez dużo przezylas obys szybko została za to wynagrodzona :* Jovanko czekamy na wasz powrót :* ... I juz niedługo kolejne porody :) ... Iza u ciebie tez biegnie szybko ten czas :) dopiero co pojawiły się dwie kreski a tu tydzień za tygodniem leci nie wiadomo kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza myj też dobrze owoce,bo tam też może się czaić toksoplazmoza. A żeby się od kota zarazić to musiałabyś chyba go lizać. Wbrew pozorom koty nie są głównym nosicielem tokso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana alez slodziak z Twojego Olisia!!! :-) &&&& Laski czekam na ksiedza wiec odezwe sie pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa jak bedziesz cos wiedziec to daj znac. Trzymam kciuki zeby bylo jednak wszystko wporzadku i zeby to byla pomylka. A Ty no juz czas na pakowanie torby i ostatnie zakupy :) podekscytowana? :) & Zdesperowana o kurcze no to niezle Cie rozlozylo :( wracaj szybko do zdrowia. A @ moze nie przyjdzie? tylko lecz sie kochana jak najszybciej :* & Kasik89 a probowalas go przystawiac do piersi mimo wszystko ze nie chce ciagnac? tak jak Izulinka pisala, przemeczyc sie a moze beda rezultaty, nikt nie mowi ze musi byc latwo. Nie poddawaj sie kochana, bo nastawienie tez jest wazne. Ja wierze ze jednak uda wam sie ladnie wspolpracowac z cycusiem :) & Desire nie dziwie sie ze boisz o tego paciorkowca. Duzo przeszlas. A jesli o objawy chodzi to ja przed ciaza tez sporo objawow u siebie widzialam i efektow wtedy nie bylo. Ciezko to zrobic ale musisz kochana wyluzowac. Ile staralas sie przed pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja, w pierwszą ciążę zaszłam dopiero w 10 cyklu i też przerabiałam to że czułam objawy ciąży wiele razy,a jej wtedy nie było. Zaszłam dopiero kiedy mało co myślałam na ten temat, bo wówczas myślami byłam gdzie indziej,było to po śmierci bliskiej osoby mojej koleżanki i właśnie wokół tragedii jaka ją spotkała krążyły moje myśli, bo też to mocno przeżyłam. Wiem że trzeba wyluzować, ale to nie da się tak na zawołanie zrobić niestety jak czegoś tak bardzo się pragnie :( Ale mam już dość nakręcania się, bo i tak co ma być to będzie,a może już nigdy nie zostanę mamą...chyba wolę zmienić swoje podejście na takie niż ciągle się rozczarowywać. Nie mam już siły na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×