Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Maćkowa, ja też modliłam się do św.Dominika, jeszcze podczas starań o dziecko, nosiłam pasek i wierzyłam później, że mój synek jest pod opieką Boga i wszystko będzie dobrze, bo w ciąży nosiłam go i modliłam się dalej, tak bardzo wierzyłam jak nigdy w nic innego chyba, niestety... Synek, który zmarł ma na imię właśnie Dominik, bo zawsze bardzo nam się to imię podobało. A tak w ogóle to imię znaczy "Należący do Pana", w moim przypadku niestety dosłownie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa no jeszcze plecy czaisz? Qrde Ale spoko już przywyklam dzień bez bólu byłby dziwny. Dziś wizyta to mi sprawdzi wszystko bo 6tyg temu miałam ostatnia z tego co się. Orientuje albo 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa wczoraj zle dojrzalam moja beta wczorajsza to 3000 a nie 30000 :( teraz to chyba niezbyt kolorowo wygląda co? Dzis mi też pobrali krew na bete ciekawe jaki dzis wynik bedzie :( Mackowa dziękuję za modlitwę,juz sie modlilam i będę to robić na okrągło przez całą ciążę,ją bardzo wierzę w siłę modlitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba hartowac olisia! :) Mackowa kiedy decyzja zapadnie odnośnie imienia? Jak już przyjdzie na świat? No laski do roboty na porodowke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oryginalne pampersy sensitive SA do d... Mój fifi dziś był 3 razy przebierany bo zawartość pieluszki wiadomo jaka ;) poleciała AZ na cale plecki ... Nie polecam ... A i jeszcze z ważnych rzeczy to maly juz kilka razy dziennie ciągnie cyca ;) bez protestu ... Huraaa ;) Stymulowana dobrze ze juz się u was ulozylo a werandujesz olisia ? Bo ja dopiero raz bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu ... A czy ty tez jesteś wiecznie ulana mlekiem ? Bo mi nawet wkładki laktacyjne czasami nie pomagają ... Brzoskwinia uwierz ze jak będziesz rodzic to ci będzie wszystko jedno czy się zesikasz czy zesrasz :) zresztą położne juz pewnie przywykly do takich widoków ;) ... Mackowa i brzoskwinia jutro 15 wiec czekamy na porody :) ciekawa jestem co dają na ta wyprawke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaa tak, jak sie juz biedroneczka urodzi to wtedy zdecydujemy :-) &&&& Zoneczko no gin sprawdzal na wizycie czy jest rozwarcie ale w moim przypadku akurat go nie bylo. Szyjka zamknieta byla jeszcze w poniedzialek. &&&& Rapasta poki co nie ma co panikowac! Postaraj sie dzis podejrzec jaki jest wynik bety, wtedy ewentualnie zaczniemy sie martwic kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A ta wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Dziękuję dziewczyny za info o Św. Dominiku, już się włączam i w tę modlitwę, modlę się jeszcze do Św. Rity, patronka spraw beznadziejnych ale i rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Desire83 niezbadane są wyroki Boskie niestety. Pewnie jest gdzieś jakiś sens w tym że Twój synek został Ci zabrany i nawet św. Dominik nie był w stanie nic wskórać. Mam nadzieję że po tej tragedii która Cię spotkała nie przestałaś wierzyć i oby ta strata została Ci wynagrodzona :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
rapasta wszystko musi byc dobrze ! nie ma innej opcji ! masz to sobie powtarzac cały czas ! :) ja tez sie dziewczyny modliłam do świętego Dominika,paska nie nosze bo juz dawno się nim nie obwiaże :D oprócz tego jeszcze własnie do swiętej Rity,do świętego Gerarda,do świętego Jana Pawła II.jak chcecie to moge podesłac nawet jakies modlitwy na maila :) Żoneczka ja podwozie miałam badane w tamten poniedziałek w przychodni i potem drugi raz w szpitalu,jeszcze było wszystko szczelnie pozamykane i nic się nie skracało.teraz jutro na ktg ide wiec moze zostanę zbadana :) Mackowa ja czytałam co dają z tego rmf i powiem Ci ze szału nie ma :) juz to wszystko mam :)wiadomo ze nie dadza nie wiadomo czego i ile bo kurde w całej Polsce to się nazbiera dzis troche tych dzieci :) a co do tego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie :) mój szpital na stronie tez pisze ze tego wymaga,w dwóch innych w ktorych chciałam rodzic tez tak pisali,a w rzeczywistosci jest tak ze to jest teraz nie potrzebne bo oni mają wszystko w komputerach :) wpisuja twoje imie i nazwisko i pesel i odrazu im wyskakuje czy jestes ubezpieczona :) ale na wszelki wypadek można miec :) Żoneczka :) to dziwne z tym aktem małżeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem taka szczęśliwa :) byłam na usg ciążą żyje serduszko bije. Dzis sie ujawniło dobrze wszystko. Ciążą jest bardzo młoda , to 6tc3d. Boże jak sie cieszę,zaraz jeszcze przyjda wyniki bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
a dzisiaj miałam piękny sen :) ze rodziłam,że mąż był ze mną,ze mi dzielnie pomagał,ze wszystko tak szybko poszło,ze urodziłam sn,ze nie musieli mnie naciąć,i nie pękłam i poród był naprawde expresowy,i nie ze te skurcze wcale tak nie bolały :) i była dziewczynka :) podobno sny sie na odwrót tłumaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
rapasta no widzisz :):* tak się ciesze ze wszystko w porządku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta, super, cieszę się bardzo, na pewno będzie dobrze kochana, a Ty teraz dbaj tylko o siebie i się nie denerwuj już. Maćkowa, tak modlę się dalej, na początku miałam taki okres buntu i żalu do Boga, dlaczego mnie to spotkało... teraz wiem że i tak wszystko w Jego rękach i nie ma co się od Niego odwracać. Nawet, gdy idę do kościoła czuję jakbym była bliżej mojego synka. Ale powiem Wam że po czasie widzę że jakieś znaki chyba jakby od św.Dominika miałam wtedy, że może coś złego się wydarzyć, ale wtedy tego tak nie odbierałam. W tych dniach pare razy spadł mi obrazek św.Dominika, który stał na szafce, gdy przechodziłam obok i nawet pasek który nosiłam już pod brzuszkiem zsunął mi chyba z 2x, ale wytłumaczyłam sobie to wówczas przeciągiem czy za lekko zawiązanym paskiem. Teraz myślę inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Desire83 to bardzo dobrze że się nie straciłaś wiary. Ten okres buntu to chyba normalne, tak mi się wydaje. Człowiek musi jakoś odreagować po prostu. Zobaczysz że jeszcze będziesz się cieszyć z powodu dzieciątka :) 🌻 Rapasta no wreszcie uśmiech i dobre wieści :) ciekawa jestem tylko tej Twojej bety :) kochana to teraz masz już tylko pozytywnie myśleć i niech Cię za kilka tygodni dzieciątko w wątrobę nakopie za to że tyle stresu mu zafundowałaś! :) :P 🌻 Brzoskwinko no weź lepiej niech się spełni Twój sen a nie jego przeciwieństwo :) a tak wogóle to jak Ty masz zamiar nas poinformować że urodziłaś? internet w szpitalu działa? Czy męża zaangażujesz w przekazanie wieści? A może masz numer do którejś z dziewczyn i smska skrobniesz? :) 🌻 Ja dziś jadę na ktg. I aż strach pomyśleć co się może dziać na izbie przyjęć ze względu na ta akcje rmf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
RAPASTA ja tez bardzo się cieszę że u Was wszystko dobrze. Teraz już wszystko się ułoży. desire też wierzę w siłę modlitwy, musi nam się w końcu udać brzoskwinka oby sen się spełnił :) ja mam podrukowane modlitwy o Ricie, teraz dopiszę o Dominiku, ale jak masz linki to chętnie jeszcze poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa tu u mnie w szpitalu też szał z tym RMF FM i właśnie mojej koleżance chyba sie uda,ma termin na jutro,ale od poniedziałku próbują jej wywołać. Dzisiaj juz na porodowke sie przeprowadziła więc moze cos z tego bedzie. Mackowa daj znać jak tam po ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka nie koniecznie trzeba tłumaczyć sny na odwrót. A moze wysnilo Ci sie akurat tak jak bedzie :) tego Ci życzę :* Derise człowiek dopóki nic złego sie nie wydarzy,nie wiąże z niczym jakichkolwiek znaków. Teraz musi być tylko lepiej. Dobrze,że masz te modlitwy,to dużo daje. Sara fajnie że masz podrukowane te modlitwy,dodatkowo każda następna modlitwa da Ci ładny zbiór, a to bardzo przydatne. Dziękuję wszystkim dziewczynom za wsparcie dobre słowa. Jesteście kochane i nawet nie wiecie jak bardzo jestem Wam wdzięczna. Moje kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Maćkowa no właśnie nie wiem sama :) internet mi na telu w szpitalu nie działał :) albo mój mężu wam skrobnie maila :) albo jakby któras mi wysłała na maila swój numer to mogłabym na bieżąco zdac relacje :) Sara linków nie mam;/ mam wszystko podrukowane na kartkach. tak wgl to dzis nad ranem mojej znajomej wody odeszły :) sie skubana załapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa daj znac jak po ktg. Ah dziewczyny piszcie co u was. Jak zdrowka jak hunorku jak sobie radzicie jak zalatwianie in vitro, jak z facetami. Ola, stymulowana, eska!, karcia, jovanka wroc juz, Angelus... , kasie, brzoskwinka, mackowa to pisze , ala pisze, nessajka jak u ciebie, izka jak zdrowie, ula, no pita! , ewelka, Paola ostatnio napisala, ja cie nie zostawie jovanka Pewnie tez hihi, I cala reszta. Przepraszam ze nie wymienilan ale juz nie ta pamięć. Komorki pokurczone. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
właśnie ciekawa jestem co u eski :) dawno się nie odzywała :( ona tez na styczen miała termin chyba tak ? moze juz urodziła i nic sie nie chwali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Rapasta Jesli jestes w 6 tyg to ta beta moze taka byc powinna? Jak dowiem sie jaka mam teraz to dam znac ;* glowa do gory! Mackowa Co do modlitwy to ja bylam w kosciele przed tym jak dowiedzialam sie o ciazy i modlilam sie o dzidzusia i po calym ciele przebiegly mi dreszcze :) a tydzien pozniej dowiedzialam sie o ciazy ;) Iza Ja tez jestem w szoku jesli chodzi o opieke nad kobietami w ciazy tutaj :o to jest jakas masakra... do gp ide w piatek. 12tc bedzie pod koniec lutego wiec dopiero wtedy usg :( a gdzie jest ta polska przychodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia lekarze Mówili,że wszystko ok. Więc słucham specjalistów. Ciekawe jaką teraz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mi twardnieje brzuch. Wybieramy sie do mojej mamy na chwileczkę. I ostatni raz ide popatrzeć na budowę. Bo potem pewnie jakis czas nie będę w stanie. Może jeszcze odwiedzę babcię. A jak wrócimy to umyjemy okna i ogarniemy pokoj. Czuję sie dobrze , chodzi sie ciężko. Czuję w kościach ze niedługo będzie koniec, a jednocześnie poczatek. Jestem ciekawa jak to będzie. Mam wrazenie ze poradzę sobie ze wszystkim sama. Zobaczymy jak wyjdzie. Chciałam sie jeszcze ufarbowac ale nie wiem czy nie dac sobie juz spokój. Bo w sumie lepiej bym sie czula. Troszke mnie stres łapie ale Caly 3 trymestr wbijam sobie do głowy ze jeszcze duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz był u mnie i powiedział,że juz są wyniki i są super,beta rośnie tj powinna i jutro do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jade do sanktuarium matki boskiej bolesnej modlić się za kafe bo ten SW.dominik mnie dziś zaatakował pod kioskiem na wino chciał zgreda jedna, oblalem go swiecona woda i po krzyku kafe uratowane chwala bogu niech żyje allah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Rapasta wspaniale wiadomosci!! :) Ej ciekawa jestem czyje sa te zalosne wypowiedzi jako gosc... ktos musi byc chory psychicznie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×